Septembar 20, 2024, 07:54:06 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Pitanje - zamena za obrok (Prot,Kaz vs Zamena za obr.)  (Pročitano 2200 puta)

Van mreže darko92li

  • Član
  • *
  • Poruke: 2
Pitanje - zamena za obrok (Prot,Kaz vs Zamena za obr.)
« poslato: Jul 19, 2011, 08:16:29 posle podne »
Ćao ljudi,hitan savet :)  :o

ovako imam 19 god, radim na rasupustu još nekih 20 dana na građevini, onda počinjem sa vežbanjem ishranom, suplementaciom u full-u...
nego me brine sad nešto..

moja ishrana je sledeća:

6:20 ovosne, jaja, whey FULL

Oko 10 Whejko, kazeinko

12:00 čvrst obrok, korom,pirin, tes, mesto, FULL

oko 3-4 Whejko, kazeinko

6:00 -7:00 čvrst obrok, FULL

pa onda kako da bog...

ovako problem je u tome što na građevini mogu da imam samo jednu pauzu za obrok i to u 12, a pre toga čvrt obrok sam imao pre 4-5 sati a sledeći ću jesti opet za 4-5 sati, pa između moram da unosim nešto na brzinu ;)
onda pokusavam sa Whejom da nadoknadim to, ali nazalost bes uh.

šta misliš da ostanem na Wheju i kazienu, ili da pređem na zamene za obrok, koliko se to isprati i to...


Hvala

Van mreže vlado0550

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 615
Odg: Pitanje - zamena za obrok (Prot,Kaz vs Zamena za obr.)
« Odgovor #1 poslato: Jul 19, 2011, 08:40:15 posle podne »
Ja bi whey i cazein uvjek, ali to je moje misljenje, jos bolje da se ubaci jos hrane...

Van mreže darko92li

  • Član
  • *
  • Poruke: 2
Odg: Pitanje - zamena za obrok (Prot,Kaz vs Zamena za obr.)
« Odgovor #2 poslato: Jul 19, 2011, 09:13:16 posle podne »
ja bi, ali ne mogu da imam cvrst obrok zbog nedostatka vremena i nekog "morala" tipa: vidi jede na svaka 2 i po sata,je*o ga, itd.
nefitino ne mogu da imam čvrst obrok ;)
ovako u shejker za 25 sek ;)

Van mreže milan.vts

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 66
Odg: Pitanje - zamena za obrok (Prot,Kaz vs Zamena za obr.)
« Odgovor #3 poslato: Jul 19, 2011, 09:18:29 posle podne »
Za uh ti i ne treba pauza samo se malo snadji...... primer
 uzmes sameljes oko 100 ... 200 g ovsenih koliko zelis taj dan da uneses... stavis 3 belanca promuckas mikserom.. dodajes vodu dok ne postane kremasto, saku suvog grozdja, saku badema, saku lesnika u rernu na malo manje od dvesta dok se ne napravi kolac..... i eto vrhunski obrok, za gradjevinu idealno.. drzis u torbi i bukvalno ti treba 20 sekundi odlomis parce i stavis u usta, i nastavis posao i tako tokom dana po malo jedes... konstantni uhos uh..  
neko stavlja i mericu proteina, spekulise se zbog termicke obrade da se gubi odredjena kolicina proteina...ja ne prepustam slucaju... whey posebno...  
U kolac mozez dodati kakao , cimet.. sta god oces...