Jun 27, 2024, 11:25:50 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.244 poruka u 18.758 tema - 20.949 članova - Poslednji član: dvm
X3MShop banner

Autor Tema: Problem sa razvojom ruku  (Pročitano 12174 puta)

Van mreže fitness_instruktor

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 382
Re: Problem sa razvojom ruku
« Odgovor #15 poslato: Avgust 27, 2006, 05:40:03 posle podne »
Ako ti misliš da ja vicem onda operi uši !!!!
VOLIM PISAT VELIKIM SLOVIMA ; IMA LI MOŽDA U KOJIM PRAVILIMA NA FORUMU TAJ ZAKON ILI GA TI SAM KREIRAŠ!!!!A VIDIM DA I JOŠ NEKI KOJI VODE OVAJ FORUM PIŠU VELIKIM SLOVIMA
znaci s Izolirajucim vježbama nemože se izgradit mišic !???

"TREBA OSTVARITI NEKI REZULTAT, E NE SAMO VEZBATI......"

kAKO BI MI BILO DRAGO DA MOŽEŠ DOC U MOJU SOBU I UPOZNAŠ SE S DJELOM MOJE SPORTSKE KARIJERE !!!!! TAD SVAKA RJEC BILA BI SUVIŠNA!!!!
...A ONDA KAD JE DOŠLO VRIJME DA ZARAĐUJEM ZA "KRUH" "OBJESIO SAM RUKAVICE O KLIN" I NASTAVIO I DALJE RADITI KAO USPJEŠAN TRENER
TAKO KAD BUDEŠ NEŠTO PISAO PRVO PROVJERI INFORMACIJU PA PIŠ JER NEVOLIM PRETPOSTAVKE!!!!

Van mreže want3d

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 585
Re: Problem sa razvojom ruku
« Odgovor #16 poslato: Avgust 27, 2006, 05:49:59 posle podne »
neko je ovdje na low carb dijeti

Van mreže Vexxx

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 777
Re: Problem sa razvojom ruku
« Odgovor #17 poslato: Avgust 27, 2006, 05:59:33 posle podne »
*Bote je ljudi sta je vama? Jel vam pocela sezona parenja pa ste svi nervozni :)

Van mreže Markoni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.360
Re: Problem sa razvojom ruku
« Odgovor #18 poslato: Avgust 27, 2006, 06:05:17 posle podne »
evo ti jedan trening da malo pokrenes biceps i triceps


radis 5 superserija
radis prvo uske zgibove 4-6 ponavljanja odmah zatim tj. negde za 10s radis pregib jednorucnim tegovima na kosoj klupi 8-10 ponavljanja  onda 2 min. pauze pa sve ponovo

za triceps 5 superserija
5 ponavljanja propadanja nakon 10s radis triceps ekstenziju sa konopom inad glave 10-12 ponavljanja pa 2 min. pauze pa sve ponovo

mozes dodati tezine kada radis zgibove i propadanja ako ti je malo sa svojom tezinom

Van mreže Sasa Dimitrijevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.310
Re: Problem sa razvojom ruku
« Odgovor #19 poslato: Avgust 27, 2006, 07:07:37 posle podne »
Citat: fitness_instruktor
Ako ti misliš da ja vicem onda operi uši !!!!
VOLIM PISAT VELIKIM SLOVIMA ; IMA LI MOŽDA U KOJIM PRAVILIMA NA FORUMU TAJ ZAKON ILI GA TI SAM KREIRAŠ!!!!A VIDIM DA I JOŠ NEKI KOJI VODE OVAJ FORUM PIŠU VELIKIM SLOVIMA
znaci s Izolirajucim vježbama nemože se izgradit mišic !???

"TREBA OSTVARITI NEKI REZULTAT, E NE SAMO VEZBATI......"

kAKO BI MI BILO DRAGO DA MOŽEŠ DOC U MOJU SOBU I UPOZNAŠ SE S DJELOM MOJE SPORTSKE KARIJERE !!!!! TAD SVAKA RJEC BILA BI SUVIŠNA!!!!
...A ONDA KAD JE DOŠLO VRIJME DA ZARAĐUJEM ZA "KRUH" "OBJESIO SAM RUKAVICE O KLIN" I NASTAVIO I DALJE RADITI KAO USPJEŠAN TRENER
TAKO KAD BUDEŠ NEŠTO PISAO PRVO PROVJERI INFORMACIJU PA PIŠ JER NEVOLIM PRETPOSTAVKE!!!!


Opet se ljutis. Pogledaj malo pravila po svakom forumu, pa ces videti da svuda vazi isto pravilo - ko pise velikim slovima znaci da vice, dere se.... Tada ces shvatiti da ta pravila nisam izmislio ja nego su univerzalna svuda  po forumima ili na chat-u uopste.  :idea:

Ako mislis na Pedju sto pise velikim slovima, e pa vidis, on ima pravo na to zato sto je "General Of Army"..... :D

U vezi tvoje sportske karijere nemam razloga da sumljam u tvoje rezultate. Samo ti kazem moje misljenje o svemu ovome. Vrhunac nekog sporta je kada neko osvoji neku medalju, pehar, diplomu. Zar ne.

A u vezi tvog "biznisa",  "Fitness Instructor", hehe. Ma samo napred, zelim ti da jos dugo dugo, zaradjujes za "kruh", sa ovim poslom. :D

Bas me nasmeja ova tvoja nervoza.  :lol:   Kao sto neko race dijete su cudo.

Pozdrav. Ziv bio.

Van mreže Buki

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 867
Re: Problem sa razvojom ruku
« Odgovor #20 poslato: Avgust 27, 2006, 07:17:05 posle podne »
Citat: sasadim
Citat: fitness_instruktor
Ako ti misliš da ja vicem onda operi uši !!!!
VOLIM PISAT VELIKIM SLOVIMA ; IMA LI MOŽDA U KOJIM PRAVILIMA NA FORUMU TAJ ZAKON ILI GA TI SAM KREIRAŠ!!!!A VIDIM DA I JOŠ NEKI KOJI VODE OVAJ FORUM PIŠU VELIKIM SLOVIMA
znaci s Izolirajucim vježbama nemože se izgradit mišic !???

"TREBA OSTVARITI NEKI REZULTAT, E NE SAMO VEZBATI......"

kAKO BI MI BILO DRAGO DA MOŽEŠ DOC U MOJU SOBU I UPOZNAŠ SE S DJELOM MOJE SPORTSKE KARIJERE !!!!! TAD SVAKA RJEC BILA BI SUVIŠNA!!!!
...A ONDA KAD JE DOŠLO VRIJME DA ZARAĐUJEM ZA "KRUH" "OBJESIO SAM RUKAVICE O KLIN" I NASTAVIO I DALJE RADITI KAO USPJEŠAN TRENER
TAKO KAD BUDEŠ NEŠTO PISAO PRVO PROVJERI INFORMACIJU PA PIŠ JER NEVOLIM PRETPOSTAVKE!!!!


Opet se ljutis. Pogledaj malo pravila po svakom forumu, pa ces videti da svuda vazi isto pravilo - ko pise velikim slovima znaci da vice, dere se.... Tada ces shvatiti da ta pravila nisam izmislio ja nego su univerzalna svuda  po forumima ili na chat-u uopste.  :idea:

Ako mislis na Pedju sto pise velikim slovima, e pa vidis, on ima pravo na to zato sto je "General Of Army"..... :D

U vezi tvoje sportske karijere nemam razloga da sumljam u tvoje rezultate. Samo ti kazem moje misljenje o svemu ovome. Vrhunac nekog sporta je kada neko osvoji neku medalju, pehar, diplomu. Zar ne.

A u vezi tvog "biznisa",  "Fitness Instructor", hehe. Ma samo napred, zelim ti da jos dugo dugo, zaradjujes za "kruh", sa ovim poslom. :D

Bas me nasmeja ova tvoja nervoza.  :lol:   Kao sto neko race dijete su cudo.

Pozdrav. Ziv bio.


jednostavno receno to je internet BON TON !!

Van mreže want3d

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 585
Re: Problem sa razvojom ruku
« Odgovor #21 poslato: Avgust 27, 2006, 07:33:00 posle podne »
uzas

Van mreže Markoni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.360
Re: Problem sa razvojom ruku
« Odgovor #22 poslato: Avgust 27, 2006, 07:33:31 posle podne »
ajmo malo na problem ruku obratite paznju

Van mreže want3d

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 585
Re: Problem sa razvojom ruku
« Odgovor #23 poslato: Avgust 27, 2006, 07:39:33 posle podne »
http://webcast.bodybuilding.com/fitshow/fitshow/fitshow.php?episode=32

evo jedan link gdje milos objasnjava i daje savete za izvodjenje vjezbi za biceps.ako ti je dobra konekcija pogledaj,a mozes i sebi skinuti na komp....

Van mreže fitness_instruktor

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 382
Re: Problem sa razvojom ruku
« Odgovor #24 poslato: Avgust 27, 2006, 09:56:23 posle podne »
Opet se ljutis.
Pa ko je reka dase ljutim na temelju cega ti to pretpostavljaš!!!

 Pogledaj malo pravila po svakom forumu, pa ces videti da svuda vazi isto pravilo - ko pise velikim slovima znaci da vice, dere se.... Tada ces shvatiti da ta pravila nisam izmislio ja nego su univerzalna svuda po forumima ili na chat-u uopste. Idea

Ja sam pristojan a i znam citat mogu li te zamolit da mi daš di ima pravilo pisanja na forumu!!!

Ako mislis na Pedju sto pise velikim slovima, e pa vidis, on ima pravo na to zato sto je "General Of Army".....
Je li on jedini ako je ja necu više pisat velikim slovima  :wink:  :wink:  :wink:

U vezi tvoje sportske karijere nemam razloga da sumljam u tvoje rezultate. Samo ti kazem moje misljenje o svemu ovome. Vrhunac nekog sporta je kada neko osvoji neku medalju, pehar, diplomu. Zar ne.
Apsolutno se slažem

A u vezi tvog "biznisa", "Fitness Instructor", hehe. Ma samo napred, zelim ti da jos dugo dugo, zaradjujes za "kruh", sa ovim poslom.
Ja nekažem da znam ali znam da iman rezultata u poslu jer niko nije glup da kupuje macka u vrici ja mislim da sam i izgledom potvrdio svoje znanje
koje nije nešto sjajno al je sigurno bolje od mnogih

Bas me nasmeja ova tvoja nervoza. Laughing Kao sto neko race dijete su cudo.
opet neke cinjenice nevolim nešto pretpostavljat ko je nervozan ja ili ti ???



ja bi molio jedan odgovor od tebe ??? nađi mi 1 dvd tj trening nekog profesionalca  a da neradi izolirajuce vježbe na treningu za bilo koje mišicne djelove ???
a možda da si i ti radio izolirajuce vježbe bio bi 2 a ne 3 !!??(3rd PLACE - MEN CLASSIC - 15th BALKAN BODYBUILDING, FITNESS & BODY-FITNESS CHAMPIONSHIPS)Pozdrav.
Ziv bio.
POZDRAV I TEBI I POŽIVIO MI I TI

Van mreže fitness_instruktor

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 382
Re: Problem sa razvojom ruku
« Odgovor #25 poslato: Avgust 27, 2006, 10:03:42 posle podne »
Svaka vježba bilo da je izolirajuceg ili osnovnog karaktera ima isti cilj staviti stres na mišic !!!!
bitno je da se odredi cilj treninga da se djeluje podjednako na
veliku glavu  i malu glavu te na vrh koji je nekad najviše utjece na velicinu i oblik ruku a to se postiže s izolirajucim vježbanma gdje se sile razbijaju u jednoj tocci!!!

Van mreže Sasa Dimitrijevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.310
Re: Problem sa razvojom ruku
« Odgovor #26 poslato: Avgust 27, 2006, 10:35:01 posle podne »
Vidim da ne vices vise.
Naucices nesto i o Bonton-u na kraju. Bice nesto od tebe. :D

Ti ili ne citas ili ti je secer ispod normale pa ne vidis sta sam napisao ranije:

Citat: sasadim
Ja nisam rekao da neko treba da izbaci izolirajuce vezbe. Ali neko ko vec mozda ima izgradjen misic, a ovaj decko rece da ima problem sa bicepsom, pa prema tome....


Gde sam jasno stavio da znanja da pocetnici treba da forsiraju vise bazicne vezbe od izolirajucih.

Ja sam u svim mojim pripremama za moja takmicenja naravno radio izolirajuce vezbe, i nemoj da ispadas glup sa ovim sto si rekao: "Mozda bi bio 2. a ne 3."
To nije neki rezultat, i ja sam svestan toga. Ali pored ostalih mojih rezultata, ja sam se makar usudio da izadjem na takmicenja, a ako mislis da si ti nesto, izvoli probaj, spremi se.

Samo pazi sudije tamo ne ocenjuju takmicare kada prstima povlace kozu sa stomaka na dole. LINK

No dobro vidim da si nadrkan, ne vredi se sada sa tobom raspravljati.
Ti si ipak "fitnes instruktor" jebi ga, hehe.

Moj ti je savet, idi odradi jedan kardio da se malo smiris. :D

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Re: Problem sa razvojom ruku
« Odgovor #27 poslato: Avgust 27, 2006, 10:46:35 posle podne »
Ajde sad malo da prekinete raspravu ovde,ako imate nesto da kazete jedan drugom mozete to na pm.Bez ljutnje,ali ode tema u off
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže RoCkY

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 286
Re: Problem sa razvojom ruku
« Odgovor #28 poslato: Avgust 27, 2006, 11:05:07 posle podne »
heheh ja i moja pitanja za biceps sad se ovi posvadajse. Sve je u redu nema potreba za svadjom prijatelji.

Veliki pozzzzzzz :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D
I  DON'T  EAT  FOR  TASTE,  I  EAT  FOR  FUNCTION

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: Problem sa razvojom ruku
« Odgovor #29 poslato: Avgust 28, 2006, 04:51:01 pre podne »
Citat: Buki
Citat: sasadim
Citat: fitness_instruktor
Ako ti misliš da ja vicem onda operi uši !!!!
VOLIM PISAT VELIKIM SLOVIMA ; IMA LI MOŽDA U KOJIM PRAVILIMA NA FORUMU TAJ ZAKON ILI GA TI SAM KREIRAŠ!!!!A VIDIM DA I JOŠ NEKI KOJI VODE OVAJ FORUM PIŠU VELIKIM SLOVIMA
znaci s Izolirajucim vježbama nemože se izgradit mišic !???

"TREBA OSTVARITI NEKI REZULTAT, E NE SAMO VEZBATI......"

kAKO BI MI BILO DRAGO DA MOŽEŠ DOC U MOJU SOBU I UPOZNAŠ SE S DJELOM MOJE SPORTSKE KARIJERE !!!!! TAD SVAKA RJEC BILA BI SUVIŠNA!!!!
...A ONDA KAD JE DOŠLO VRIJME DA ZARAĐUJEM ZA "KRUH" "OBJESIO SAM RUKAVICE O KLIN" I NASTAVIO I DALJE RADITI KAO USPJEŠAN TRENER
TAKO KAD BUDEŠ NEŠTO PISAO PRVO PROVJERI INFORMACIJU PA PIŠ JER NEVOLIM PRETPOSTAVKE!!!!


Opet se ljutis. Pogledaj malo pravila po svakom forumu, pa ces videti da svuda vazi isto pravilo - ko pise velikim slovima znaci da vice, dere se.... Tada ces shvatiti da ta pravila nisam izmislio ja nego su univerzalna svuda  po forumima ili na chat-u uopste.  :idea:

Ako mislis na Pedju sto pise velikim slovima, e pa vidis, on ima pravo na to zato sto je "General Of Army"..... :D

U vezi tvoje sportske karijere nemam razloga da sumljam u tvoje rezultate. Samo ti kazem moje misljenje o svemu ovome. Vrhunac nekog sporta je kada neko osvoji neku medalju, pehar, diplomu. Zar ne.

A u vezi tvog "biznisa",  "Fitness Instructor", hehe. Ma samo napred, zelim ti da jos dugo dugo, zaradjujes za "kruh", sa ovim poslom. :D

Bas me nasmeja ova tvoja nervoza.  :lol:   Kao sto neko race dijete su cudo.

Pozdrav. Ziv bio.


jednostavno receno to je internet BON TON !!
...

buki....na ovom forumu nije zabranjeno pisati velikim slovima..i onako svi misle da vices na njih i da pises boldom od 0000.1....

buki..u srbiji nema bon tona..ako ti smeta sto neko pise velikim slovima..obilazi te teksotve i taj intrnet bon ton stu izmislisli izkompleksirane budale,a pravila su privhatili jos vece nnovopeceni amdini i sta ti aj znam sto da bi upraznajvali vreme ako neko slucajno napise NESTO VELIKIM SLOVIMA...DAKLE..BUDALE.!!!

I SADA MALO O BICPESU.....

I BISPE I TRICPES JE NAJBOLJE RADITI DA NA JEDNOM TRENINGUR ADIS VEZBE SSA TEGOVIMA A NE DRUGOM VEZBE NA MASINAMA I SAJLAMA..I TU SE CELA PRICA ZAVRSAVA