Jun 27, 2024, 10:17:12 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.241 poruka u 18.757 tema - 20.949 članova - Poslednji član: dvm
X3MShop banner

Autor Tema: Potreban prilagodjen trening za grudi?  (Pročitano 21167 puta)

Van mreže sivel

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 66
Odg: Potreban prilagodjen trening za grudi?
« Odgovor #30 poslato: Jul 02, 2011, 10:48:59 posle podne »
zaboravio sam i na masti (zdrave naravno) . mozes ubaciti nesto od ovoga : bademi, ljesnici, laneno, omega 3, maslinovo...
Hvala na odgovoru.
E sada,ne bi bilo lose da mi napisete neki dobar tening,tj vezbe koje bih trebao da radim,a da su grudi sto vise izolovane...
I sa kojim vezbama da kombinujem grudi kada bih radio super serije...
Do sada ih nisam radi(sup.ser.),ali sam procitao ovde na sajtu kako bi trebalo raditi...
Ali nije zgorega ako moze neko malo podobnije da mi objasni...
Unapred hvala...

kako sad?
ok
vi ste savetovali hranu,ja smatram da nije potebno i da se hranim dobro i dajte neki trening za grudi jer trening je ono sto stvara masu?
jel?
Ovako,da se samo razumemo.
Ja jako postujem tvoje rezultate i ne sumnjivo smatram da si jedan od najboljih sportista u svom sportu.
Ono sto zelim da ti kazem je da ja nisam neki balavac i da sam covek koji je relativno mlad,ali sam zavrsio elektrotehnicki fakultet i magistrirao u Austriji.Nemam svakako nameru da se hvalim,ali hocu da ti kazem da nisam glup covek,i ja imam uspehe u svom poslu.
Tvoji odgovori tipa ovoga,svakako nisu pedagoski,a jos manje podsticajni za dalji napredak nekoga ko ti je postavio pitanje.
Stoga ,hvala svima koji zele da mi pomognu,ali svakako je bolje da mi niko ne odmaze...
P.S.Nisam ja rekao da ne treba da popravim ishranu,ali ni ti mi nisi rekao sta bih treba da popravim.
Odmah si demoralisao sam odgovorom "Hrana ti je uzas"...
No hurt feelings,samo sam rekao ono sto mislim...

Van mreže Dominikanac

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.624
  • No pain, no gain!!
Odg: Potreban prilagodjen trening za grudi?
« Odgovor #31 poslato: Jul 03, 2011, 04:24:58 pre podne »
Druze citaj... Ne treba ti Pedja niti bilo ko drugi da bi neke osnovne stvari naucio posto je sve postovano na forumu. Krenes kategoriju po kategoriju i citas tekstove koji te zanimaju. Ne trening nije ono sto stvara masu. Kuhinja je ono sto stvara masu a trening je nesto sto aktivira misic kojem ti moras da das  belancevine koji su osnovna gradivna materija. Sto znaci ti si ono sto jedes... Ako hoces masu jedes da bi rastao ako hoces definiciju jedes da bi se definisao... A trening je isti ne postoji trening za masu ili definiciju bilo cega. Hrana ti je 80% uspeha posle toga ide dobar trening pa na kraju suplementi! Imas jako puno o ishrani ljudi koji su napravili stravicne transformacije. Odes dole u kategoriju "slike clanova foruma" i krenes da citas jedno po jedno. U svakom postu imas sta  ta osoba jede i kako trenira... U kategoriji clanci imas neverovatnih stvari koje zaista nigde drugde neces naci. Sto znaci nemoj da cekas na Pedju niti mene niti bilo koga drugoga. Sve je napisano i verujem da si inteligentan i naucices. Cilj je da naucis pa pronadjes sta odgovara tebi i tvom telu posto to ni Pedja ni milos ni Coleman ne mogu to da znaju. A kad naucis neku bazu i krenes sam sebi da krojis ihranu i to podelis sa nama onda ces dobiti ispravke i svi ce se truditi da ti pomognu. Eto toliko od mene pozdrav.
Sunce koje przi ko da kaze da izdrzim, vetar muzika za usi, ritam kisa koja pljusti

Van mreže sivel

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 66
Odg: Potreban prilagodjen trening za grudi?
« Odgovor #32 poslato: Jul 03, 2011, 10:31:48 posle podne »
Druze citaj... Ne treba ti Pedja niti bilo ko drugi da bi neke osnovne stvari naucio posto je sve postovano na forumu. Krenes kategoriju po kategoriju i citas tekstove koji te zanimaju. Ne trening nije ono sto stvara masu. Kuhinja je ono sto stvara masu a trening je nesto sto aktivira misic kojem ti moras da das  belancevine koji su osnovna gradivna materija. Sto znaci ti si ono sto jedes... Ako hoces masu jedes da bi rastao ako hoces definiciju jedes da bi se definisao... A trening je isti ne postoji trening za masu ili definiciju bilo cega. Hrana ti je 80% uspeha posle toga ide dobar trening pa na kraju suplementi! Imas jako puno o ishrani ljudi koji su napravili stravicne transformacije. Odes dole u kategoriju "slike clanova foruma" i krenes da citas jedno po jedno. U svakom postu imas sta  ta osoba jede i kako trenira... U kategoriji clanci imas neverovatnih stvari koje zaista nigde drugde neces naci. Sto znaci nemoj da cekas na Pedju niti mene niti bilo koga drugoga. Sve je napisano i verujem da si inteligentan i naucices. Cilj je da naucis pa pronadjes sta odgovara tebi i tvom telu posto to ni Pedja ni milos ni Coleman ne mogu to da znaju. A kad naucis neku bazu i krenes sam sebi da krojis ihranu i to podelis sa nama onda ces dobiti ispravke i svi ce se truditi da ti pomognu. Eto toliko od mene pozdrav.
Hvala,ali tvoj odgovor je maximalno korektan.
Ja sam naime predavac na jednom univerzitetu,asistent i znam sta je potrebno i kako je potrebno ljudima objasniti neke stvari,a kako ne.
Svakako nismo tu da omalovazavamo i degradiramo jedni druge.
Ako ja nesto ne znam,ima onih koji znaju i obrnuto.
Trebamo deliti znanje jer je ono vredno,ali ne u valutama.
Svakako je znacajno da pojacam ishranu..
Ako vam nije problem predlozite mi neke namirnice koje bih trebao unositi,posto nisam upoznat sa sirim spektrom namirnica koje su bogate proteinima i hidratima,kao i vec znacajnim stvarima koje treba da unosim u vecoj meri...
Hvala i kolegi koji mi je ranije dao predlog ishrane,ali mislim da je malo preuzak.
Tri puta dnevno jesti pirinac je svakako mnogo.
Ne sumnjam u njegovu prehrambenu vrednost ,ali svet je dao toliko namirnica koje su kvalitetne da mislm da ne moramo dnevno jesti samo pirinac u tri obroka..
Unapred zahvalan svim ljudima dobre volje...

Van mreže Nenad018

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 403
Odg: Potreban prilagodjen trening za grudi?
« Odgovor #33 poslato: Jul 03, 2011, 11:34:37 posle podne »
Proteini - belo meso, riba, junetina - nemasna,jaja, konjetina,nemasni sir ... ( bareno, rostilj, teflon bez masti, ulja i slicno)
Ugljeni hidrati - ako ti je mnogo pirinca kombinuj kuvani krompir i pirinac. sve je stvar navike a ne ukusa. ( sve ovo bareno )
Masti - laneno, omega 3, lesnik,badem

raspodelis ovo da u svakom oborku imas protein, uh , i masti
gramaza zavisi od tvoje kilaze, kalorijskih potreba, tj tvog cilja.
Svkako mozes da sklopis neki jeolvnik i da postavis ovde i dobices misljenje i sugestije.

« Poslednja izmena: Jul 03, 2011, 11:38:28 posle podne Nenad018 »
Nisam na ovaj svet stigao da bih bio porazen, niti neuspeh struji mojim venama. Ja nisam ovca sto ceka da je njen pastir podstakne.Ja sam lav koji odbija da zbori, hodi i spava s ovcama. Kasapnica neuspeha nije moja sudbina. Istrajacu sve dok ne uspem."

Van mreže Dominikanac

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.624
  • No pain, no gain!!
Odg: Potreban prilagodjen trening za grudi?
« Odgovor #34 poslato: Jul 04, 2011, 12:44:53 pre podne »
Ugljeni hidrati su i pasta tj spageti ja je jedem cesto posto mrzim pirinac ima 70gr UH na 100 gr nekuvane paste. Bez secera unutra tako da mislim da je ok ne znam. Jedi puno salate zelene i svega svezeg zelenog uz sve ovo gore sto ti je naveo Nenad i bice sve ok...
Sunce koje przi ko da kaze da izdrzim, vetar muzika za usi, ritam kisa koja pljusti

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Potreban prilagodjen trening za grudi?
« Odgovor #35 poslato: Jul 04, 2011, 05:47:02 pre podne »
Citat
Ovako,da se samo razumemo.
Ja jako postujem tvoje rezultate i ne sumnjivo smatram da si jedan od najboljih sportista u svom sportu.
Ono sto zelim da ti kazem je da ja nisam neki balavac i da sam covek koji je relativno mlad,ali sam zavrsio elektrotehnicki fakultet i magistrirao u Austriji.Nemam svakako nameru da se hvalim,ali hocu da ti kazem da nisam glup covek,i ja imam uspehe u svom poslu.
Tvoji odgovori tipa ovoga,svakako nisu pedagoski,a jos manje podsticajni za dalji napredak nekoga ko ti je postavio pitanje.
Stoga ,hvala svima koji zele da mi pomognu,ali svakako je bolje da mi niko ne odmaze...
P.S.Nisam ja rekao da ne treba da popravim ishranu,ali ni ti mi nisi rekao sta bih treba da popravim.
Odmah si demoralisao sam odgovorom "Hrana ti je uzas"...
No hurt feelings,samo sam rekao ono sto mislim...

vidi
lepo od tebe sto si napisao to sto si napisao.
ALI TO NIJE TEMA
ovo je prilicno tezak oblik komunikacije (net tj forum) i onda neke stvari postaju iskrivljene
MENI NIJE PADALO NA PAMET DA TI PREBACIM BILO STA
vec jednsotavno imam svoj vid komunikacije sa ljudima kako na forumu,FB,DRUGIM FORUMIMA ITD ITD IDT
ja kada bih svoje vreme posvecivao svakom kada me neko pita nesto konrketno a dnevnod dobijem po 50ak pm + isto toliko mailova verovanto bih zavrsio u lazi lazarevicu itd
pre nekih 6 ili 7 god sa mojim drugarima sam IZ TOG RAZLOGA POKRENUO OVAJ FORUM
dobro,ne bas racunajcui da ce biti ove velicine i da ce da se pretovri u BIBLIJU  8),ali kroz ovih 7 god kroz ovaj forum je proslo valjda samo bog zna koliko stotnina hiljada ljudi

sve odgovre koje si ti zahtevao da ti se SERVIRAJU oni su VEC NAPISANI
ja apsolutno ne vidim razloga cemu pisanje 200 postove i pokusaj ubedjivanja TEBE da NE POSTOJI SISTEM TRENINGA ZA GRUDI - MASU kada ti to NE PRIHVATAS KAO CINJENICU i ne zelis da cujes dobronamenre SAVETE
a dobronameran savet sam ti dao u pokusaju objasnjavnaja toga da sistema za GRDUI NEMA tj onoga sta ti trazis
vec da se sve zasniva na sklapanju kockica i carbnog kruga HRAN+SUPLEMETACIJA+ TRENING

ne postoji PARCIJALIZACIJA jednog,drugog ili treceg
trening MOZE da bude monoton i da se napredak ostvari PROMENOM TRENING ali sve je opet usko povezano sa OSTALA DVA ELEMENTA na koja ti ocigledno ne pridajes paznju
ja odist aneznam kako da ti kazem da ti je hrana losa a da te ne vredjam
ali evo pokusaj

PRIJATELJU-HRANA TI NIJE DOBRA I SVE DA ODRADIS 4 NED TRENINGA LICNO SA NEKIM KO JE SAMPION U OVOME SPORTU tvoj trening moze sa se podgine na neki visi nivo ali napredak sigurno nece biti onaj koji ti zelis..

OK?

Van mreže sivel

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 66
Odg: Potreban prilagodjen trening za grudi?
« Odgovor #36 poslato: Jul 04, 2011, 11:24:40 posle podne »
Citat
Ovako,da se samo razumemo.
Ja jako postujem tvoje rezultate i ne sumnjivo smatram da si jedan od najboljih sportista u svom sportu.
Ono sto zelim da ti kazem je da ja nisam neki balavac i da sam covek koji je relativno mlad,ali sam zavrsio elektrotehnicki fakultet i magistrirao u Austriji.Nemam svakako nameru da se hvalim,ali hocu da ti kazem da nisam glup covek,i ja imam uspehe u svom poslu.
Tvoji odgovori tipa ovoga,svakako nisu pedagoski,a jos manje podsticajni za dalji napredak nekoga ko ti je postavio pitanje.
Stoga ,hvala svima koji zele da mi pomognu,ali svakako je bolje da mi niko ne odmaze...
P.S.Nisam ja rekao da ne treba da popravim ishranu,ali ni ti mi nisi rekao sta bih treba da popravim.
Odmah si demoralisao sam odgovorom "Hrana ti je uzas"...
No hurt feelings,samo sam rekao ono sto mislim...

vidi
lepo od tebe sto si napisao to sto si napisao.
ALI TO NIJE TEMA
ovo je prilicno tezak oblik komunikacije (net tj forum) i onda neke stvari postaju iskrivljene
MENI NIJE PADALO NA PAMET DA TI PREBACIM BILO STA
vec jednsotavno imam svoj vid komunikacije sa ljudima kako na forumu,FB,DRUGIM FORUMIMA ITD ITD IDT
ja kada bih svoje vreme posvecivao svakom kada me neko pita nesto konrketno a dnevnod dobijem po 50ak pm + isto toliko mailova verovanto bih zavrsio u lazi lazarevicu itd
pre nekih 6 ili 7 god sa mojim drugarima sam IZ TOG RAZLOGA POKRENUO OVAJ FORUM
dobro,ne bas racunajcui da ce biti ove velicine i da ce da se pretovri u BIBLIJU  8),ali kroz ovih 7 god kroz ovaj forum je proslo valjda samo bog zna koliko stotnina hiljada ljudi

sve odgovre koje si ti zahtevao da ti se SERVIRAJU oni su VEC NAPISANI
ja apsolutno ne vidim razloga cemu pisanje 200 postove i pokusaj ubedjivanja TEBE da NE POSTOJI SISTEM TRENINGA ZA GRUDI - MASU kada ti to NE PRIHVATAS KAO CINJENICU i ne zelis da cujes dobronamenre SAVETE
a dobronameran savet sam ti dao u pokusaju objasnjavnaja toga da sistema za GRDUI NEMA tj onoga sta ti trazis
vec da se sve zasniva na sklapanju kockica i carbnog kruga HRAN+SUPLEMETACIJA+ TRENING

ne postoji PARCIJALIZACIJA jednog,drugog ili treceg
trening MOZE da bude monoton i da se napredak ostvari PROMENOM TRENING ali sve je opet usko povezano sa OSTALA DVA ELEMENTA na koja ti ocigledno ne pridajes paznju
ja odist aneznam kako da ti kazem da ti je hrana losa a da te ne vredjam
ali evo pokusaj

PRIJATELJU-HRANA TI NIJE DOBRA I SVE DA ODRADIS 4 NED TRENINGA LICNO SA NEKIM KO JE SAMPION U OVOME SPORTU tvoj trening moze sa se podgine na neki visi nivo ali napredak sigurno nece biti onaj koji ti zelis..

OK?
Najlepse hvala na odgovoru,ja ni jednog trenutka nisam rekao da ne postujem to sto si mi rekao za ishranu,ali moram uklopiti sve kockice,ne samo ishranu,sam si to rekao.
Zato sam trazio trening.Ali ok.
Rekli ste mi da mi je hrana problem i poceo sam to da resavam.
Prevrnuo sam pola Beca da nadjem zamenu za ella sir koji svi preporucujete i nadjoh je.
Ovde se malo drugacije zove(logicno),ali sam nasao.
E sada,opet mi je potrebno par saveta,posto sam ovo za ishranu usvojio.
Trebace mi malo vremena da se adaptiram na takvu ishranu,ali u svemu u zivotu je potrebno odricanja,pa i u ovom sportu,tako da mi ne pada tako tesko,a i nije mi prvu put da se odricem neki stvari radi uspeha.
Saveti koji su mi potreni su sledeci:  (nadam se da necu da udavim)
Evo upravo danas sam u svoje obroke ugradio skoro sve stvari koje ste mi napisali.
Pirinac,belo pilece,nemasni mladi sir,salatu,ovsene pahuljice,tunjevinu,povrce(kuvano).
Nisam pisao ispravnim redosledom,ali jeo sam sve to danas onako kako sam mislio da ce najbolje pasovati.
Imao sma 5 obroka(jedva se ubedih,ali uspeh).
I naime,otisao sam na trening jako kasno,jer mi obaveze nisu ranije dozovljavale,tek oko 19h.
Odradio sam trening za sat i deset minuta sa zagrevanjem.
Osecao sam se fenomenalno,a odradio sam trening za grudi i triceps.(pocetnicki sistem treninga,samo malo brzi nego sto ga inace radim).Toliko su mi se nadule grudi i triceps da to nije bilo normalno.Nikada nisam ovakav trening odradio.
Odradio sam:
Grudi
1.Kosi bendz sa bucicama (4s)
2.Ravan bendz sipkom na Smit masini (4s)
3.Razvlacenje na ravnoj klupi(3s)

Triceps
1.Propadanje(sprava postoji koja simulira propade) (4s)
2.Potisak na lat masini (4s)
3.Potisak sa Z sipkom sa cela (3s)

Sve to za sat i deset minuta sa zagrevanjem od 10 min.
E sada .Pitanje je koliko je to ispravno?
To je prvi savet koji mi je potreban.

SAvet broj dva:
Trenutno uzimam Whey protein,glutamin,bcaa,kreatin,dextrozu i to sledecim redosledom:
Whey ujutru 30 grama kada ustanem sa pahuljicama i posle treninga 30 grama.
Glutamin pre i posle treninga po 10 grama.
Bcaa 3 tablete pre treninga dve za vreme i 3 posle treninga.
Kreatin pre i posle treninga po jednu tabletu.
Dextrozu posle treninga sa Whey.
E sada,da li je to ok?
Ja sam procitao ovde da se piju malo vece razmere svega ovoga sto uzimam.
Ali se to kosi sa onim sto pise da je preporuceno na svim od ovih proizvoda.
I tu malo objasnjenje.
Treca stvar:
Visok sam 185,imam 86 kg.
Ali iako to nije kilaza koju bih mogao da ima(mislim da bi trebalo malo vise),ja izgledam sasvim ok,atletsi izgled,sem sto imam malo nekog sala na stomaku.To se pojavilo ove godine od kada sam prestao da treniram kosarku.Sasvim malo je u pitanju,ali me nervira jer to nikada nisam imao.
Pitanje je sledece:DA li raditi kardio pre treninga ili ga ubaciti jedan dan izmedju treninga ili nesto ipak trece?
Cetvrta stvar je bi bio svaki savet koji imate da mi date ,a mislite da ste izvukli iz ove moje price,a da ja nisam pomenuo.
Tj.sta bih jos trebao da popravim ,dodam ili izmenim.
Unapred zahvalan i nadam se da ce te imati vremena i strpljenja da iscitate ceo text...

Van mreže Dominikanac

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.624
  • No pain, no gain!!
Odg: Potreban prilagodjen trening za grudi?
« Odgovor #37 poslato: Jul 05, 2011, 01:41:04 pre podne »
Trening je pocetnicki i ok je za tebe za neko prvo vreme dok ti se misici malo ne naviknu na rad u teretani. E sada ne postoji dobar trening koji bi trebao da radis svo vreme. Dobar trening je razlicit trening zato prva 2- 3 meseca radi to sto radis pa posle toga promeni trening kompletno ali o tome za 2-3 meseca kad ti bude trebalo. Koliko puta nedeljno ides u teretanu?
1.  Po mom trening ti je ok. Nemoj da se obazires na napredak samo grudi vec celog tela a grudi ce krenuti kad sve ostalo krene bar se nadam :)
2. Suplementacija ti je ok
3. Zavisi sta je to sto hoces da uradis da li da skines salo ili da dignes masu posto ne mozes obe stvari u isto vreme
4. Budi uporan i citaj forum kao sto ti je i pedja rekao sve je ovde napisano.
Sunce koje przi ko da kaze da izdrzim, vetar muzika za usi, ritam kisa koja pljusti

Van mreže Lazar Popovic

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.140
Odg: Potreban prilagodjen trening za grudi?
« Odgovor #38 poslato: Jul 05, 2011, 09:47:19 pre podne »
Bcaa treba da imas 10gr pre i 10 posle,vidi od koliko su tablete pa tako pij.
Isto vazi i za kreatin samo 5 gr pre i 5gr posle.

Van mreže sivel

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 66
Odg: Potreban prilagodjen trening za grudi?
« Odgovor #39 poslato: Jul 05, 2011, 08:21:03 posle podne »
Bcaa treba da imas 10gr pre i 10 posle,vidi od koliko su tablete pa tako pij.
Isto vazi i za kreatin samo 5 gr pre i 5gr posle.
Na ovom bcaa koji ja uzimam podeljeno je po kilazi i pise da ako imam do 90 kg uzimam 3 tablete pre treninga,a tri posle.
Kreatin je ok,njega tako i uzimam.
@Dominikanac
Idem svaki drugi dan na trening.
Nadam se da je to ok?
Inace idem vec par meseci...
Pa kao bi moglo i jedno i drugo bilo bi extra(mislim na mali slauf na stomaku da unistim,a da dodje jos malo mase).
E da,i recite mi da li da koristim Animal cuts da bih skinuo to malo sala sa stomaka?
I da li ce to stetiti ili ce trening biti u suprotnosti sa treningom za masu.
Znam da nema treninga za masu i za definiciju ali eto,tako napisah...

Van mreže vlado0550

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 615
Odg: Potreban prilagodjen trening za grudi?
« Odgovor #40 poslato: Jul 05, 2011, 08:35:27 posle podne »
Na ovom bcaa koji ja uzimam podeljeno je po kilazi i pise da ako imam do 90 kg uzimam 3 tablete pre treninga,a tri posle.

Ja zveknem 20 tableta aminokiselina prije treninga, ako su vec to tablete, pa ti sam gledaj...

Van mreže sivel

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 66
Odg: Potreban prilagodjen trening za grudi?
« Odgovor #41 poslato: Jul 05, 2011, 08:42:30 posle podne »
Na ovom bcaa koji ja uzimam podeljeno je po kilazi i pise da ako imam do 90 kg uzimam 3 tablete pre treninga,a tri posle.

Ja zveknem 20 tableta aminokiselina prije treninga, ako su vec to tablete, pa ti sam gledaj...
Svaka tebi cast,ali koliko je to zdravo?
I koliko to kosta,rodjace?
Hehe...

Van mreže vlado0550

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 615
Odg: Potreban prilagodjen trening za grudi?
« Odgovor #42 poslato: Jul 05, 2011, 08:50:23 posle podne »
Na ovom bcaa koji ja uzimam podeljeno je po kilazi i pise da ako imam do 90 kg uzimam 3 tablete pre treninga,a tri posle.

Ja zveknem 20 tableta aminokiselina prije treninga, ako su vec to tablete, pa ti sam gledaj...
Svaka tebi cast,ali koliko je to zdravo?
I koliko to kosta,rodjace?
Hehe...

Pa pazi s obzirom da ti poznajes nutricionizam, kako kazes tamo negdje u prehodnom postu, nezma sta uopste trazis i sa te 3 tablete prije i poslje treninga, jer ipak su to tablete i to poprilicno velike, talko da pazi se...

btw - nemam nikakve lose namjere, ali stvarno tema od pocetka je smjesna pa i sam naziv i onda jos i pitas kako da u isto vrijem skines malo sala i nabacis malo misica, pa rodjace ti sigurno nikako!

Van mreže sivel

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 66
Odg: Potreban prilagodjen trening za grudi?
« Odgovor #43 poslato: Jul 05, 2011, 08:55:05 posle podne »
Na ovom bcaa koji ja uzimam podeljeno je po kilazi i pise da ako imam do 90 kg uzimam 3 tablete pre treninga,a tri posle.

Ja zveknem 20 tableta aminokiselina prije treninga, ako su vec to tablete, pa ti sam gledaj...
Svaka tebi cast,ali koliko je to zdravo?
I koliko to kosta,rodjace?
Hehe...

Pa pazi s obzirom da ti poznajes nutricionizam, kako kazes tamo negdje u prehodnom postu, nezma sta uopste trazis i sa te 3 tablete prije i poslje treninga, jer ipak su to tablete i to poprilicno velike, talko da pazi se...

btw - nemam nikakve lose namjere, ali stvarno tema od pocetka je smjesna pa i sam naziv i onda jos i pitas kako da u isto vrijem skines malo sala i nabacis malo misica, pa rodjace ti sigurno nikako!
Ja se vama svima divim koliko ste pametni i ne tolerantni...
Cast izuzecima...

Van mreže vlado0550

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 615
Odg: Potreban prilagodjen trening za grudi?
« Odgovor #44 poslato: Jul 05, 2011, 08:56:52 posle podne »
Na ovom bcaa koji ja uzimam podeljeno je po kilazi i pise da ako imam do 90 kg uzimam 3 tablete pre treninga,a tri posle.

Ja zveknem 20 tableta aminokiselina prije treninga, ako su vec to tablete, pa ti sam gledaj...
Svaka tebi cast,ali koliko je to zdravo?
I koliko to kosta,rodjace?
Hehe...

Pa pazi s obzirom da ti poznajes nutricionizam, kako kazes tamo negdje u prehodnom postu, nezma sta uopste trazis i sa te 3 tablete prije i poslje treninga, jer ipak su to tablete i to poprilicno velike, talko da pazi se...

btw - nemam nikakve lose namjere, ali stvarno tema od pocetka je smjesna pa i sam naziv i onda jos i pitas kako da u isto vrijem skines malo sala i nabacis malo misica, pa rodjace ti sigurno nikako!
Ja se vama svima divim koliko ste pametni i ne tolerantni...
Cast izuzecima...

Pa stvarno neznam sta bi ti da ti neko servira ispred nosa i opet to sto ti se nesvidja ne prihvatas !!!