Septembar 29, 2024, 09:18:36 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.293 poruka u 18.762 tema - 20.971 članova - Poslednji član: Jamesbland
X3MShop banner

Autor Tema: Policajac šutira bespomoćnog Roma  (Pročitano 21108 puta)

Van mreže nbg-v

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 455
Odg: Policajac šutira bespomoćnog Roma
« Odgovor #45 poslato: Jul 05, 2011, 03:38:13 posle podne »
ne branim cigane o cemu bre ti arnolde kenjas vec dve nedelje?

puca mi kurac za cigane -pricam uopsteno i genrealno kako stvari stoje... o tome pricam! jel ok?

nemoj vise cigane da pominjete(meni) jer ovde se ne radi o njima  i ne pricam o njima!

a koje pirat opravdanje mutriji? "glup sam kao kurac, imam osnovnu skolu jedva, sisao sa planine i sve mi je oprosteno zbog toga", jel to?

Van mreže Pocetnik993

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 474
  • Teretana Druga MAMA :)
Odg: Policajac šutira bespomoćnog Roma
« Odgovor #46 poslato: Jul 05, 2011, 03:39:14 posle podne »
sta komentarisete uopste ovu temu
kad nista ne mozete promeniti
i samo se nervirate?

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.615
Odg: Policajac šutira bespomoćnog Roma
« Odgovor #47 poslato: Jul 05, 2011, 03:46:53 posle podne »
ne branim cigane o cemu bre ti arnolde kenjas vec dve nedelje?

puca mi kurac za cigane -pricam uopsteno i genrealno kako stvari stoje... o tome pricam! jel ok?

nemoj vise cigane da pominjete(meni) jer ovde se ne radi o njima  i ne pricam o njima!

a koje pirat opravdanje mutriji? "glup sam kao kurac, imam osnovnu skolu jedva, sisao sa planine i sve mi je oprosteno zbog toga", jel to?


kakvo bre pravdanje? za sta ?

Van mreže Francuz

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.130
Odg: Policajac šutira bespomoćnog Roma
« Odgovor #48 poslato: Jul 05, 2011, 03:51:35 posle podne »
Murkan i uci neku skolu, njemu je u drzavi Srbiji dozvoljeno (citaj: uglavnom nece biti kaznjen) da prekoracuje svoja ovlascenja.
 Nije osoba kriva sto sistem ne valja.
Al opet je bolje kad mu date mito kad napravite saobracajni prekrsaj, nego da placate visestruko na sudu. Jos kad vam treba neka veza za licnu kartu itd, dobro dodje da znas nekog plavog. Znaci, od njega imate neku korist. To da je murkan glup, dosta njih jeste, al opet, da nije mozda ostatak stanovnistva pokupio svu pamet sveta?

Sa druge strane, ganferi zagadjuju vise od drugih, kote se ko zivotinje, kradu. Prose na svakom koraku, sposobni da rade, al nece.


Van mreže nbg-v

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 455
Odg: Policajac šutira bespomoćnog Roma
« Odgovor #49 poslato: Jul 05, 2011, 04:00:55 posle podne »

 Nije osoba kriva sto sistem ne valja.


ovo je kljucna recenica

pirat jel me zezas jbt? pa jebo ga bog ga jebo, jel sve vreme pricamo o muriji i njihovom ponasanju ?
koje opravdanje muriji da moze da maltretira koga stigne i kako im se cefne?? eto to pitam kam moram da ti crtam

mene ju dzukela mala, tek "zavrsio" za pandura, jedva srpski prica, padeze ne zna, ipred faxa legitimisao ...a kad sam mu rekao da zurim na ispit , jos pola sata me drzao namerno , cisto da zakasnim... pa tebra, da mu nije one uniforme u tom momentu bih mu jebo i oca i majku...

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.615
Odg: Policajac šutira bespomoćnog Roma
« Odgovor #50 poslato: Jul 05, 2011, 04:07:25 posle podne »
ma... svakako da medju pandurima ima svakakvih profila ne treba imati posla ni sa jednim ni sa drugim, ali jedno je sigurno, tvoje sanse da stupis u konflikt sa milicijom ukoliko nemas dosije, nisi privodjen , ne socijalizujes se sa takvima , ne nalzis se na mestima gde toga ima , tvoje sanse su minimalne...
to sto se tebi desilo je nista i nemas razloga da se nerviras oko toga (ja reko neko te tukao ili ti pretio ) , legitimacija je obavezna , i mene su vise puta zadrzavali kad mi se negde bas zurilo , tebe je vise iznerviralo to sto neko moze tako da ti remeti posao i plan ali to nije za nervozu , veruj mi , ja sam vidjao kako su samo zbog nekih dojava ljudima upadali u stan , i stvarno je bilo neverovatno , ALI ti su se socijalizovali sa ljudima za koje cak nisu ni znali ko su i sta su ...ima mnogo strasnijih cimanja koje ti panduri nekad serviraju da se zapitas zasto bas ti , ali to oko ispita je nista...

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.615
Odg: Policajac šutira bespomoćnog Roma
« Odgovor #51 poslato: Jul 05, 2011, 04:13:22 posle podne »
tebe je iznerviralo to sto si se ti spremao za ispit , sto te je neki balavac zaustavio ali oni to moraju da rade i to im je posao , mene i mog buraza su jednom kod petlje zaustvili , interventna nam prevrnula skroz kola , imali neku dojavu sta vec, ko zna koliko ljudi su zaustavili taj dan i gde su ti ljudi zurili itd... mislim to je policijsko smaranje i  to nije od juce , toga imas bas bilo gde i na to se moras navici , tvoja duznost kao gradjana je da u tim situacijama saradjujes ...

Van mreže nbg-v

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 455
Odg: Policajac šutira bespomoćnog Roma
« Odgovor #52 poslato: Jul 05, 2011, 04:21:43 posle podne »
to je druga prica, vec sam je pricao detaljno, debela svinja iz interventne me osamario iz cista mira jer sam bio u kraju u 3 ujutru... i jos mi kaze, da te ne vidim vise ovde a zna da zivim 20m odatel... pricao sam vec o tome pa nisam hteo da se ponavljam..

ma daj, izgubio sam ispitni rok u junu prosle god zbog toga, nervni slom sam imao... glupi pacov, vidi da imam index i sve i shinu za crtnje od 2 metra sa  sa sobom(arhitektura) i paus  papir od 2m kvadratna... i lepo mu objasnim i sve... samo se nasmejao uglom usana, uzeo licnu kartu, otisao 5 m dalje i jos mi naredio da ostanem tu gde jesam dok "on prica motorolom"... eeeeeeeeeejjj... koliko glup i bahat mozes da budes...

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.615
Odg: Policajac šutira bespomoćnog Roma
« Odgovor #53 poslato: Jul 05, 2011, 04:31:56 posle podne »
pa sta bre radis u kraju u 3 sata ujutru  ;D ;D ;D

znam , kapiram ja tebe , ti si se zatekao  u losem trenutku na losem mestu , to je moglo svakom da se desi ... otkud on zna da ti zivis 20 metara od mesta gde ti je lupio samar?


Van mreže saska 88

  • Lepotica
  • Middleweight Member
  • *****
  • Poruke: 426
Odg: Policajac šutira bespomoćnog Roma
« Odgovor #54 poslato: Jul 05, 2011, 04:36:43 posle podne »
Vlado, brate, dovedi Janju, ona ce nam sve pojasniti iz psiho-ugla! :D

Van mreže VeljaP

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.332
Odg: Policajac šutira bespomoćnog Roma
« Odgovor #55 poslato: Jul 05, 2011, 04:37:46 posle podne »
znam , kapiram ja tebe , ti si se zatekao  u losem trenutku na losem mestu , to je moglo svakom da se desi ... otkud on zna da ti zivis 20 metara od mesta gde ti je lupio samar?



pa valjda je ovo sustina problema...zasto bi mu lupio samar, mislim pod kojom tackom zakona je to dozvoljeno ili pravila sluzbe?
ako se opirao hapsenju, zna se kako se postupa po pravilu sluzbe u toj situaciji...sigurno mu ne lupa samar

sistem je truo veoma i zahebali su nas sto ga 05.10.2000 nisu demontirali nego su surovali sa njime i 11 godina kasnije i dalje zivimo u policijskoj drzavi

Van mreže nbg-v

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 455
Odg: Policajac šutira bespomoćnog Roma
« Odgovor #56 poslato: Jul 05, 2011, 04:44:37 posle podne »
pa sta bre radis u kraju u 3 sata ujutru  ;D ;D ;D

znam , kapiram ja tebe , ti si se zatekao  u losem trenutku na losem mestu , to je moglo svakom da se desi ... otkud on zna da ti zivis 20 metara od mesta gde ti je lupio samar?



hah... tebra, pa prethodno mi je ispitivao licnu kartu pola sata.. njih cetvorica heroja oko mene..

a to sta ja radim napolju njega moze samo da boli kurac, slobodna je drzava i nije policijski cas... tako da mogu da mi ga puse, nisam ni morao da im objasnjavam... ali ok, bio sam fin, i rekao sam da sam bio u prodavnici sto i jesam...

gubimo poentu price, zatekao sam se tamo gde sam hteo da se zateknem jer je to moje pravo u liberalnoj drzavi.. nisam nista skrivio ni slicno... a to sto je psihoticnoj stoci dozvoljno da se bavi odgovornim poslom(bar bi trebalo da bude odgovoran) je stvar drzave...

ako nekad budes setao vecim gradom u americi ili zapadnoj  evrope...(konkretno njujork u ovom slucaju) probaj da gledas pandura u oci, odmah ce da ti pridje da pita dal je sve u redu i dal moze da pomogne..
 a probaj da gledaj naseg dzukca u oci...

Van mreže nbg-v

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 455
Odg: Policajac šutira bespomoćnog Roma
« Odgovor #57 poslato: Jul 05, 2011, 04:45:45 posle podne »
Vlado, brate, dovedi Janju, ona ce nam sve pojasniti iz psiho-ugla! :D

da da Janju , ona ako ne objasni nece niko :)

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.615
Odg: Policajac šutira bespomoćnog Roma
« Odgovor #58 poslato: Jul 05, 2011, 05:03:25 posle podne »
slazem se ja da ti nisi zasluzio ni sa cim da dobijes samar ali ima i  ko je zasluzio ...

Van mreže Black&Decker

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.219
  • why so sirius?
Odg: Policajac šutira bespomoćnog Roma
« Odgovor #59 poslato: Jul 05, 2011, 05:58:07 posle podne »
Citat
znam , kapiram ja tebe , ti si se zatekao  u losem trenutku na losem mestu , to je moglo svakom da se desi ...
moze da bude gde hoce i kad god hoce...to je njegovo pravo i nema on sta da ga pita sta ces ti ovde u 3 sata..
ne verujem da neko opravdava terorisanje gradjana,od nekih seljaka sa planine,bez grama mozga,koji su zavrsili kurs od 6 meseci i lece svoje komplekse nad gradjanima...
seljaci iz intervente su vrh primitivizma...malo ima normalnih ljudi u brigadi...ja licno nisam imao vecih problema,ali da su stoka i da se ponasaju prema gradjanima kao prema robovima to jeste...oni su tu radi nas ,a ne mi radi njih...bolje da ne uhvatiti 10 lopova nego prebije jednog nevinog....kad ih vidis na ulici zaobilazis ih u sirokom luku iako si nevin,kao da zaobilazis najvece siledzije i gangstere

da se razumemo pandurski posao nije nimalo lak,i za tu platu za koju oni rade i sta sve rade, stvarno je zajebano narocito u ovoj rupi srbiji .....ali ne mogu ga raditi debili...ko god upisuje kurs za pandura,kad ga pitam sto to brate mili? a oni svi isto ko iz topa..pa sta cu drugo,za drugo nisam,tu mogu da se nauzimam para od mitoa i bole me kurac...


evo recimo moje iskustvo sa stokom....,pre koju god. zaustavlja inter mene i drugara u kolima,izvrce ceo auto i nadju mi zle u kolima....i krece tortura ... za potpuno legalnu stvar
odakle ti ovo,sta ce ti? pitacu te jos 1 sta ce ti ovo il cu te nabosti u glavu...?...krece lik da mi se unosi u facu...pretresaju nas i auto jos 20min celog ga izvrnuli...
i kaze jao boze sto ti nisam  samo  jos nesto nasao ,da vas oderem od batina..lik se razocarao..sa kojom voljom je trazio kao malo dete kad izgubi igracku..samo da bi maltretirao nekoga,da se istrese malo...
i posle svega,krece da me smara i na psiholoskom nivou,da me ponizava i provocira,kad je video da nema zasto da me bije na fizickom...kako bi me isprovocirao,pa da opet krene sa unosenjem u facu..ja ga kuliram...
al pazi to je bilo pre par godina,ne znam ni dal sam 15-16 godina imao,i zamisli sad prizor konjina zandarska maltretira dete koje nista nije uradilo..i unosi se u facu DETETU!,i preti da ce ga bije....pa zamisli ti mozak nekog u 25 godina,da raspravlja sa detetom i unosi mu se u facu,kakav moron moras da budes

i to je sve standardno,ali sad krece sustina price i njena odvratnost...
krenem moronu da obljasnjvam gde zivim i shvati on iz 6-og puta gde je to...i kaze ,a pa znam gde je to pa mi smo tu cesto na kafi,kod tvog komsije(koji zivi na par metara od mene i svi znaju da je stari krimos veteran jedan od retkih prezivelih(bas se pitam zasto),reketas,valja svasta itd. ne bitno...ono pravi matori boss uslifovan u drzavu koja nece da ga hapsi..iako svi znaju ko je i sta je)....kaze pandur..pa on voli takve kao sto si ti i krene nesto i za njega da me mraci i kad vise nije imao sta da kaze posle sat vremena davljenja on me pusti,napokon...ja popizdeo,bolje da me tukao neko sto me maltretirao pola sata
i bas ni manje ni vise vec sutradan,prolazim pored "komsijine kuce" vise nesto kao dvor ,a ne kuca...kad ono ispred parkiran bas ta kola interventne...eto svratili malo postenjacine (vasi spasitelji panduri,ko nije prepoznao ) na kaficu,da pricaju o daljoj saradnji...mozda su onako iz zajebancije provukli pricu od sinoc  i smejali kako je genijalni kolega maletretirao sinoc nekog klinca komsiju,bas im je bilo zanimljivo..

e tu je odvratnost cele price i koliki su to smradovi...na kojoj su strani uopste