Septembar 29, 2024, 07:37:14 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.293 poruka u 18.762 tema - 20.971 članova - Poslednji član: Jamesbland
X3MShop banner

Autor Tema: Policajac šutira bespomoćnog Roma  (Pročitano 21101 puta)

Van mreže nbg-v

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 455
Odg: Policajac šutira bespomoćnog Roma
« Odgovor #15 poslato: Jun 26, 2011, 12:15:12 posle podne »
ne mogu da verujem da je ovo postavio neki srbin na youtube. Pa jbt kako smo glup narod. Lepu sliku saljemo u svet kako nas policajac tuce neduznog bespomocnog ROMA haha ma daaaaj bre, pa se posle ljutimo kad nas prozivaju da smo divljaci i genocidan narod...
inace cigan takav neki mi je usao u kucu i maznuo ladno 250 evra iz hodnika kuce, a zakon je takav da ako se ne smiluje da mi vrati pare, ne mogu mu nista. Sad jbg da sam ga ja nasao u trenutku ko zna sta bi bilo i da me neko snimio ladno bi mogao da okaci na youtbe SERB killing inocent helpless ROM

dakle boli me k.rac za policiju, cak sta vise mislim da su ok jer su nasli lopova i jednom su nam vratili i neke ukradene bakarne kablove iz dvorista isto od nekih bespomocnih ROMA. A ovaj snimak  je vise okacen sa namerom da sjebe srbiju i pokaze kakva smo mi kao NAROD stoka prema manjinama

wooow, stvarno su OK, vratili ti ono sto je neko ukrao... cek, jel im to bese posao? ono kao, kad neko nesto ukrade da oni mogu da vrate?

toliko smo u kurcu da kad pandur nekad i odradi ono za sta je placen, toliko se iznenadimo i odusevimo...

treba da bude obrnuto, da stalno rade svoj posao i da to bude normalna stvar u drustvu... a kad vidimo ovakav primer da se svi zapanjimo i da ne mozemo da verujemo...
ali ne, ovakav primer je nesto sto je normalna pojava kod nas i ne iznenadjuje ni trunke...


Van mreže legendArni

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 158
Re: Policajac šutira bespomoćnog Roma
« Odgovor #17 poslato: Jun 26, 2011, 12:46:04 posle podne »
sto se toga niko nije setio da napravi temu i postavi? Nego kad je bespomocni ROM u pitanju onda se i snimak napravi i postavi na youtube da ceo svet vidi kakvi su srbi prema jadnim bespomocnim nacionalnim manjimaa. sto je i poneta snimka, samo sto ste zaludjeni policijom pa  to ne kontate

Van mreže PEJABG

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 523
Odg: Policajac šutira bespomoćnog Roma
« Odgovor #18 poslato: Jun 26, 2011, 12:47:20 posle podne »
ja vise postujem ROME nego SVINJE

Van mreže legendArni

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 158
Re: Policajac šutira bespomoćnog Roma
« Odgovor #19 poslato: Jun 26, 2011, 12:57:22 posle podne »
hahaha pa ispada da su srbi svinje hahah jaooo boze
Sto nije otvorena tema kako policija tuce srbe neduzne i postavljen neki snimak na youtube? PA zato sto to nije zanimljvio kad srbi ubijaju sami sebe, to je cak i pozeljno. Ali zato ce ova vest o Romu da se prosiri po celom svetu da pokaze kakvi su srbi  naopak narod

Van mreže nbg-v

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 455
Odg: Policajac šutira bespomoćnog Roma
« Odgovor #20 poslato: Jun 26, 2011, 01:00:44 posle podne »
hahaha pa ispada da su srbi svinje hahah jaooo boze
Sto nije otvorena tema kako policija tuce srbe neduzne i postavljen neki snimak na youtube? PA zato sto to nije zanimljvio kad srbi ubijaju sami sebe, to je cak i pozeljno. Ali zato ce ova vest o Romu da se prosiri po celom svetu da pokaze kakvi su srbi  naopak narod
Srbi tuku Srbe
http://www.youtube.com/watch?v=jnTSiwT6j1s&feature=player_embedded

Srbi ubijaju Srbe
http://www.blic.rs/Vesti/Hronika/84234/Policajac-ubio-mladica-nasred-ulice

Van mreže PEJABG

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 523
Odg: Policajac šutira bespomoćnog Roma
« Odgovor #21 poslato: Jun 26, 2011, 01:04:47 posle podne »
arni tebi mora da je neko zandar :)

Van mreže legendArni

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 158
Re: Policajac šutira bespomoćnog Roma
« Odgovor #22 poslato: Jun 26, 2011, 01:10:29 posle podne »
postavljen snimak prosle godine i ima 10 000 gledanja sa nazivom NARODNA POLICIJA  U AKCIJI, a ovaj sa romom prekjuce postalvjen ima skoro 40 000 hhaaha sa nazivom Man gets tortured by the "Serbian Policeman" hahaha ako ne primecujes  razliku onda nema sta da pricamo vise. ZA godinu dana ovaj snimak ce imati preko milion gledanja, a evidentno je da je u pitanju bespomocni ROM
peja
niko mi nije zandar , ako nisi skontao do sad ja njiih ne branim uopste

Van mreže nbg-v

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 455
Odg: Policajac šutira bespomoćnog Roma
« Odgovor #23 poslato: Jun 26, 2011, 01:20:02 posle podne »
kapiram ja sta ti oces da kazes... ali ne znam ni sta hoces da ti mi sad kazemo?

znam kako ce ispasti i znam kako ce da utice i znam sta ce ljudi da pomisle

ali ko je kriv?
znaci po tebi je kriv ovaj koji je postavio klip a nije kriv ovaj dzukac koji bije lika ?

po meni smo sami krivi.
kad se ovako nesto vide ne bude desavalo prestace i ovakvi snimci i prestace losa slika o nama..

Van mreže PEJABG

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 523
Odg: Policajac šutira bespomoćnog Roma
« Odgovor #24 poslato: Jun 26, 2011, 01:27:08 posle podne »
ljudi toga ima svugde, pa  i u americi zandari vise maltretiraju cnje , ovde su to cigani
mene samo zanima dokle ce glupi dzukci da se snimaju dok mltetiraju ljude

Van mreže PEJABG

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 523
Odg: Policajac šutira bespomoćnog Roma
« Odgovor #25 poslato: Jun 26, 2011, 01:31:21 posle podne »

Van mreže Francuz

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.130
Odg: Policajac šutira bespomoćnog Roma
« Odgovor #26 poslato: Jun 26, 2011, 01:55:57 posle podne »
Sve najgore mislim i o jednima i o drugima. S tim sto jedni donekle rade neki posao, drugi ne rade uopste.

Van mreže legendArni

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 158
Re: Policajac šutira bespomoćnog Roma
« Odgovor #27 poslato: Jun 26, 2011, 01:57:21 posle podne »
wldbg
i sam vidis kakvih bisera ima u toj policiji, uvek ce takvih i biti ispada.

A krivi smo mi kao narod sto ne znamo da precutimo neke stvari kao ostali, nego uvek idemo protivm sebe....

Van mreže Wroy

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 90
Odg: Policajac šutira bespomoćnog Roma
« Odgovor #28 poslato: Jun 26, 2011, 02:53:43 posle podne »
zandarima treba decu tuci isto kao sto oni tuku i maltretiraju nasu.
smrt policiji , decu im je.bem
imas decu?

ljudi, verujem da smo svi mi imali neka negativna iskustva sa policijom, ali to svakako ne znaci da su svi oni isti...
jeste, policija nam je sranje, i vecina njih sama ne postuje zakon koji bi trebali da sprovode jednako za sve gradjane...
samo... nije policija jedina... vecinu njih koji rade u nekoj drzavnoj ustanovi savrseno ne dotice njihov posao... pocevsi od opstinara, pa nadalje...
hm.. kako niko od vas ne kaze kolika je gamad recimo finansijska policija, a siguran sam da ste svi makar culi za neki dogadjaj koji je vezan za njih ako vec sami niste imali posla sa njima.. tu gospodu u odelima sa aktovkama niko ne spominje?
ovi u uniformi su obicni prasinari, i nalaze se na dnu sranja..

Van mreže m.o.p

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 313
  • Nema se vremena sine.
Odg: Policajac šutira bespomoćnog Roma
« Odgovor #29 poslato: Jun 26, 2011, 03:07:50 posle podne »
Brate zakon treba da bude takav da svako odgovara za svoje postupke od policije preko sudstva do vrha drzave međutim a tom lancu nema puno odgovornosti a pogotovou sudstvu i u vrhu drzave,po meni najbolje uvest americke zakone pa onda nek neko izvoli da bude kriminalac.
« Poslednja izmena: Jun 26, 2011, 03:11:13 posle podne m.o.p »