Septembar 28, 2024, 05:33:47 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.292 poruka u 18.761 tema - 20.971 članova - Poslednji član: Jamesbland
X3MShop banner

Autor Tema: Kura "brutal mass" :)  (Pročitano 8430 puta)

Van mreže Dominikanac

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.624
  • No pain, no gain!!
Kura "brutal mass" :)
« poslato: Jun 13, 2011, 08:16:56 posle podne »
Evo ovako nesto planiram da krenem za neke dve nedelje dok pokupujem sve sto mi treba... Poprilicno ce biti skupo i hocu da izvucem maximum i napravim sto bolje rezlutate. Proteini bi bili na 400gr... Suplementacija vrhunska a o ishrani sam napravio plan jos pre par nedelja i njega bih se drzao. UH bi bili rotacije sad bi poceo polako da dizem po 50gr nedeljno pa bi videli rezlutate u ogledalu. Imao sam 102 kg sad sam na nekih 94 i BF mi je sa nekih 18% pao na nekih 11-12 po mojoj racunici. Nema [pptrebe da se secem vie jel i onako planiram masu a ne da zadrzim neki beach izgled koji nemam jel sam previse zgoljav.
Trenutno 94 kg merio se danas visina 192cm.

         1                                   2                                 3
1. Sustan 250x 3      boldenon 300 x 2     Anadrol 50mg
2. Sustan 250 x 3    boldenon 300 x 2      Anadrol 50mg
3. Sustan 250 x 3    boldenon 300 x 2      Anadrol 50mg
4. Sustan 250 x 3    Boldenon 300 x 2     Anadrol  50 mg
5.Sustan 250 x 3     Boldenon 300 x 2
6.Sustan 250 x 3     Boldenon 300 x 2
7.Propi  100 x 7       Boldenon 300 x 2   Tren Hexahydrobenzylcarbonate 3 ed pa 2 pauza
8.Propi 100 x 7       Boldenon 300 x 2    Tren Hexahydrobenzylcarbonate 3 ed pa 2 pauza
9.Propi 100 x 7       Tren Hexahydrobenzylcarbonate 3 ed pa 2paus          Anavar 50 mg
10.Propi 100 x 7     Tren Hexahydrobenzylcarbonate 3 ed pa 2 pauza      Anavar 50 mg
11.Propi  100 x 7    Tren Hexahydrobenzylcarbonate 3 ed pa 2 pauza      Anavar 50 mg
12.Propi  100 x 7    Tren Hexahydrobenzylcarbonate 3 ed pa 2 pauza      Anavar 50 mg

Pratilo bi ga GH jos ne znam da li 4 ili 6 i.u ujutro i posle 6 sati od prvog shota ili 2 x nedeljno jace doze jos se informisem oko toga i svi me savetuju drugacije. G.H bi nastavio i posle kure jos jedno 3 meseca ako neko ima neke predloge dobrodosli...

Izbor na ovu hemiju je pao zato sto znam da je to 1000% orginal. Sve su produkti alpha-pharma.com koje mogu da nabavim ovde uvoze ih. Isto bi GH bio njihov.
« Poslednja izmena: Jun 13, 2011, 08:26:52 posle podne Dominikanac »
Sunce koje przi ko da kaze da izdrzim, vetar muzika za usi, ritam kisa koja pljusti

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.548
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: Kura "brutal mass" :)
« Odgovor #1 poslato: Jun 13, 2011, 09:06:21 posle podne »
Trebao si hGh da ides nesto manje doze dok si se skidao, pa kada ubacis roidse da ga pojacas.

hGh idi svakog dana, ili po semi 5 ON / 2 OFF. Onoliko jedinica koliko si finansijski sposoban.

Ako ides Prop ED u isti spric idi sa trenom samo podjeli dozu trena na ono sto hoces da dobijes na nedjeljnom nivou - recimo 50mg ED ili koliko hoces.

Da hocu da se gadjam sa >10IU dnevno upro bih u kompletan arsenal peptida. Slin 4-6 weeks prije i poslije treninga smjenjivao sa 4-6 weeksa IGF-1-LR3/PEG-MGF protokola.

Ali sad to je vec druga prica i pitanje koliko ti je dostupna. Vjerujem da nakon dobrog priminga i dijete koju si napravio mozes da imas odlicne rezultate i sa samo roidsima, ali ako si vec siguran da je hGh koji ti nude top notch rokaj sta da ti kazem.

Pozdrav
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže Dominikanac

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.624
  • No pain, no gain!!
Odg: Kura "brutal mass" :)
« Odgovor #2 poslato: Jun 13, 2011, 09:13:40 posle podne »
Ishrana koja bi to pratila...

7h Ovesene 250 Gr + merica iso 100 + multi vit + 2 omega 3  (175gr UH + 25gr PROT)
Bwm -  25 glut + 25 bcaa + Amino completne + vit C + ex3m pump
Dwm - 10 glut 10 bcaa + amino tecne + 7 gr creatina
Pwm - malto 30gr   Posle  - 25 glut +25 bcaa + 7 gr creat+ 2 merice iso 100
10h 300 gr govedina + 200 gr Krompira + Povrce + 2 kasikice maslinovog (65gr  Prot i 40gr UH)
13h 300 gr riba +200 gr krompira + Zelena alata + 2 omega 3                 (55gr prote + 40 UH)
16h 300gr Pilece + 200gr krompira + povrce                                                 (65gr prot + 40 UH)
19h 250 gr curetine + 100 gr krompira + povrce                                           (55gr prot + 20 UH)
21h 10 belanca + 2 cela (oko 300 gr)   (ili sir)                                                  (30 gr prot)                                                                                            
22:30h Kasein 2 merice                                                                                           (50 gr prot)

Hvala vladar upisano sve sto si dodao. Znam da sam trebao Gh ali niti sam znao kad sam pocinjao dijetu niti mi je bio dostupan do pre nedelju dana tako da...  Ako mislis da mi taj GH ne bi dao neku razliku onda ga ne bih uzimao jel bi me kostao oko 400e mesecno samo gh sto je oko 1200e za 3 meseca plus 1200 sedece 3 posto bih ga ostavio...
Sunce koje przi ko da kaze da izdrzim, vetar muzika za usi, ritam kisa koja pljusti

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.548
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: Kura "brutal mass" :)
« Odgovor #3 poslato: Jun 13, 2011, 09:35:02 posle podne »
Vrlo otvoreno da ti kazem - Ako nemas love za vrhunski hGh i neces da ga stakujes sa ovim sto sam spomenuo ne gubi vrijeme i novac... zaobidji jeftin i neprovjeren hGh.... kao sto rekoh hemija koju si odabrao - uz kvalitetnu hranu i saplementaciju koju spominjes treba da ti za tri mjeseca da fantastican napredak, pogotovo sto ti je tjelo gladno rasta nakon dijete.

Pozdrav
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže Dominikanac

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.624
  • No pain, no gain!!
Odg: Kura "brutal mass" :)
« Odgovor #4 poslato: Jun 13, 2011, 09:38:34 posle podne »
Pa necu ga uzimati onda. Pare nisu problem koliko je problem nabaviti ga. Kod nas bih mogao naci ali da mi neko donosi avionom pa da mu uzmu i ne rizikuje mi se. Ok druze onda izbacujem GH iz kure.  Hvala na savetima.
Sunce koje przi ko da kaze da izdrzim, vetar muzika za usi, ritam kisa koja pljusti

Van mreže car...kralj...prvak u skoku u dalj!!

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 117
Odg: Kura "brutal mass" :)
« Odgovor #5 poslato: Jun 13, 2011, 11:15:37 posle podne »
sa ovom ishranom i tom 'emijom...molim te slikaj se pre nego sto pocnes...ja mislim da ce biti BRUTALNA razlika...

Van mreže guliver123

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 439
Odg: Kura "brutal mass" :)
« Odgovor #6 poslato: Jun 14, 2011, 12:58:25 pre podne »
srecno i da sve prodje na najbolji moguci nacin ! :D

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: Kura "brutal mass" :)
« Odgovor #7 poslato: Jun 14, 2011, 08:11:25 pre podne »
sa ovom ishranom i tom 'emijom...molim te slikaj se pre nego sto pocnes...ja mislim da ce biti BRUTALNA razlika...
x2

Volio bih i ja vidjeti slike prije i poslije...

Van mreže Milos Zivanovic

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.774
  • Miloš Živanović
    • Facebook
Odg: Kura "brutal mass" :)
« Odgovor #8 poslato: Jun 14, 2011, 10:16:33 pre podne »
Sa 192cm i 94kg mislim da ima drugih oruzija koja ovde mogu da se iskoriste, al srecno u svakom slucaju...  ;)

Spartak

  • Gost
Odg: Kura "brutal mass" :)
« Odgovor #9 poslato: Jun 14, 2011, 02:51:06 posle podne »
Sa 192cm i 94kg mislim da ima drugih oruzija koja ovde mogu da se iskoriste, al srecno u svakom slucaju...  ;)

koja ?

Van mreže Milos Zivanovic

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.774
  • Miloš Živanović
    • Facebook
Odg: Kura "brutal mass" :)
« Odgovor #10 poslato: Jun 14, 2011, 03:57:27 posle podne »
Pa ako je momak imao vec 102kg koje je bez mnogo problema drzao, nema mi logike da zvekne aas (bilo kakav) pre nego sto dodje do natural granice ili bar tih 102kg koje je imao, a da ne pominjem GH i doze preko 1gr hemije... Jer se namece logicno pitanje - sta je sledeci korak ako najjace stvari ispucas na pocetku...  :)

Znaci mislim da bi natural sigurno mogao da izgura do tih 100ak kg, vidim da finansije nisu problem za suplementaciju i klopu tako da  ;D

A kazem iz najbolje namere jer je gresku napravio i sa dijetom - odmah je krenuo na najacu dijetu, pa kada je skidanje kg stalo onda je bilo pitanje sta dalje... Mislite na vreme  ;)

I da, poslednja i bitna stvar: necu da ulazim u ciklus ali, na sajtu alpha-parma imas Boldu od 250mg, a vidim da si napisao gore da bi koristio 300mg, tako da proveri ispravnost gear-a.

Spartak

  • Gost
Odg: Kura "brutal mass" :)
« Odgovor #11 poslato: Jun 14, 2011, 04:54:43 posle podne »
ja se ne slazem sa misljenjem da postoji jaka ili slaba dijeta,,jedino mislim da bi ketonic trbeao da se ostavi na kraju.znaci low carb,rotacija,keto+razne varijante rotacija koje postoje,fatburneri,mnogo stilova kardia i tezinskog treninga.Ko je imalo mastovit i vrijedan ne mzoe da upadne u tu zamku.
A sto se tice mase,tu si djelimicno u pravu,mada tih 102kg sto je imao sigurno nisu bili sve misici jer da jesu onda ne bi imao sta da spusta do 92 94kg.I da kao sto kazes vrati se to brzo al to je sve glikogen i voda koja se superkompenzovala prilikom povratka na visi unos UH.
A koliko moze da uradi sa ishranom bcaa i glutaminom....pa s obzirom da je vec davno uzimao hemiju,ovo mu dodje kao da pokusava da se napije bezalkoholnim pivom :)ne bukvalno al ce mu trebati iha ha vremena da postigne to sto je mislio sa 3mjeseca teske artiljerije.A da se lakse zadrzava ono sto je steceno bez hemije to je nesumnjivo naravno.Moram i da napomenem da on nema 23 24 godine pa da bukti ko iz djubriva :)
« Poslednja izmena: Jun 14, 2011, 05:02:21 posle podne Spartak »

Van mreže Dominikanac

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.624
  • No pain, no gain!!
Odg: Kura "brutal mass" :)
« Odgovor #12 poslato: Jun 14, 2011, 05:51:02 posle podne »
Pa ako je momak imao vec 102kg koje je bez mnogo problema drzao, nema mi logike da zvekne aas (bilo kakav) pre nego sto dodje do natural granice ili bar tih 102kg koje je imao, a da ne pominjem GH i doze preko 1gr hemije... Jer se namece logicno pitanje - sta je sledeci korak ako najjace stvari ispucas na pocetku...  :)

Znaci mislim da bi natural sigurno mogao da izgura do tih 100ak kg, vidim da finansije nisu problem za suplementaciju i klopu tako da  ;D

A kazem iz najbolje namere jer je gresku napravio i sa dijetom - odmah je krenuo na najacu dijetu, pa kada je skidanje kg stalo onda je bilo pitanje sta dalje... Mislite na vreme  ;)

I da, poslednja i bitna stvar: necu da ulazim u ciklus ali, na sajtu alpha-parma imas Boldu od 250mg, a vidim da si napisao gore da bi koristio 300mg, tako da proveri ispravnost gear-a.

Pa u neku ruku si u pravu a u neku ruku nisi. 102 kile sam imao ali mi je BF bio 20% i jeo sam po 200 gr cokolade dnevno i pola kile sladoleda... Uz to 2 puta dnevno pirinac sa 2 pileca batka i to je sve :0
Tako da o tih 102 kg nema nista bilo je jako lose. Ranije kada sam uzimao hemiju 2000-2004 god tezio sam 107 kg. Body fat nije bio veliki ali nije sve to ni izgledalo kao BB vec mnogo drugacije. Bez definicije mrcina pun snage i kondicije. Sto znaci da je moja gornja granica sa hemijom bila 107kg i na njoj sam se drzao. Posle sam puno putovao nism trenirao i kilaza od 99-100 kg sa pojacanim BF je bila moja normalna kilaza. Kao st sam rekao zbog povrede sam se usvinjio na 102 i na 20% BF. To je od prilike situacija... E sada...Poceo sam juce da razmisljam i o 3-4 meseca guranja mase bez hemije pa onda bih video sta dalje... U svakom slucaju kuru imam isplaniranu pa cu se odluciti u sledecih par dana. Od danas krecem odmor jedno 3-4 dana posto vec dosta vremena (3-4 meseca)  nisam imao odmor duze od 1 dan tako da hocu bar 3 dana da pauziram od svega mozda i udarim malkice po junku. Posle toga cu videti sta dalje :)
Ps. Bold koji imam nije njihov (jeftiniji je) ali je 1000% orginal
Sunce koje przi ko da kaze da izdrzim, vetar muzika za usi, ritam kisa koja pljusti

Van mreže Stevcho

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 725
Odg: Kura "brutal mass" :)
« Odgovor #13 poslato: Jun 14, 2011, 06:22:08 posle podne »
Pa ako je momak imao vec 102kg koje je bez mnogo problema drzao, nema mi logike da zvekne aas (bilo kakav) pre nego sto dodje do natural granice ili bar tih 102kg koje je imao, a da ne pominjem GH i doze preko 1gr hemije... Jer se namece logicno pitanje - sta je sledeci korak ako najjace stvari ispucas na pocetku...  :)

Znaci mislim da bi natural sigurno mogao da izgura do tih 100ak kg, vidim da finansije nisu problem za suplementaciju i klopu tako da  ;D

A kazem iz najbolje namere jer je gresku napravio i sa dijetom - odmah je krenuo na najacu dijetu, pa kada je skidanje kg stalo onda je bilo pitanje sta dalje... Mislite na vreme  ;)

I da, poslednja i bitna stvar: necu da ulazim u ciklus ali, na sajtu alpha-parma imas Boldu od 250mg, a vidim da si napisao gore da bi koristio 300mg, tako da proveri ispravnost gear-a.

Pa ja se slazem sa Spartakom, koja je poenta da on sad naprsno ponovo "naturalizuje" ? Mislim da je covek naturalac, pa i hajde... Ali nije i ranije je uzimao hemiju, ako ima para za ishranu i supse, ovo je sledeci logican korak, da jednostavno poveca ugradnju istih.
Na pravom si putu, go for it, ako mene pitas :)
No curling in the squat rack!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.334
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Kura "brutal mass" :)
« Odgovor #14 poslato: Jun 14, 2011, 06:59:57 posle podne »
Citat
ovo je sledeci logican korak

 :'( :'( :'( :'(

morao sam
bilo je jace od mene