Oktobar 07, 2024, 06:16:26 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.338 poruka u 18.770 tema - 20.979 članova - Poslednji član: Mirtinvest
X3MShop banner

Autor Tema: Split gay pride - Rastureno !!  (Pročitano 10192 puta)

Van mreže Spear20

  • Član
  • *
  • Poruke: 11
Split gay pride - Rastureno !!
« poslato: Jun 11, 2011, 07:22:52 posle podne »
Ohrabreni uspjehom u Beogradu, sve nastrane pederčine, lezbačine, transvestiti i ostale kategorije umno poremećenih bolesnika iz ovih nesretnih južnoslavenskih strana su za svoj slijedeći cilj odabrale moj Split. Moj Grad koji je oduvijek bio bastion tradicionalnih vrijednosti, vjere u Boga i obitelj kao temelj zajednice...a to je ono što pederčine, odnosno njihovi nalogodavci ne mogu nikako pogutat. Zato je njihova parada sramote i bila predviđena da završi na Prokurativama, nekoliko desetaka metara od crkve, zato je bila predviđene u subotu kad su obitelji sa djecom na Rivi i upravo zato su autobusima dovođeni deseci bolesnika iz Zagreba, Sarajeva, Beograda...I usprkos stotinama policajaca pod punom spremom Split im je pokazao i dokazao što će ih čekat ubuduće. Split im je pokazao samo djelić priče koja će ih čekat ako se nagodinu usude svoj guzičarski party ponovno dovest u moj Grad, u moju Dalmaciju. I uzalud režanje plaćenih ljevičarskih kurvetina koje platnu kesu uzimaju u Sorosevim kancelarijama, uzalud im podrška europskih dupelizaca Josipovića i Kosorke i uzalud im pozivanje na "europsku tolerantnost", jer Split će uvik biti Split a pederčine će uvijek u Splitu završiti ovako:

http://www.index.hr/vijesti/clanak/sad-ce-definitivno-biti-problema-gay-parada-ide-na-rivu-umjesto-na-prokurative/556194.aspx

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.618
Odg: Split gay pride - Rastureno !!
« Odgovor #1 poslato: Jun 11, 2011, 09:04:51 posle podne »
KOME DRAGA KITA, NEK ODJEBE IZ SPLITA !  ;D

Van mreže breshahils

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.618
Odg: Split gay pride - Rastureno !!
« Odgovor #2 poslato: Jun 11, 2011, 09:08:35 posle podne »
Svaka čast, ali ja ipak mislim da ste mogli to MNOGO bolje da odradite, ipak je bilo samo 400 drotova, kod nas da je bilo toliko drotova mislim da bi bio masakar nad pederima :D
Kako je to lepo gledati :)
Pain is temporary, Pride is forever

Van mreže VeljaP

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.332
Odg: Split gay pride - Rastureno !!
« Odgovor #3 poslato: Jun 11, 2011, 09:21:42 posle podne »
Supe za pedere i lezbace, samo necu da komentarisem ono drugo sto ste se drali...vjerovatno bih popusio ban, al nema veze....

i sto rece bebac, kod nas bilo 3000 kerova

Van mreže Branislav1984

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 577
Odg: Split gay pride - Rastureno !!
« Odgovor #4 poslato: Jun 11, 2011, 09:39:28 posle podne »
5000 pubova

Spartak

  • Gost
Odg: Split gay pride - Rastureno !!
« Odgovor #5 poslato: Jun 12, 2011, 07:04:53 pre podne »
pa dobro Split je dosta manji grad od BG.

Van mreže bojan lepojevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.982
Odg: Split gay pride - Rastureno !!
« Odgovor #6 poslato: Jun 12, 2011, 07:46:16 pre podne »
primitivizam
"da je kupus dobar, zeka bi im'o 100 kila"
Transform 2014 na https://www.dropbox.com/sh/zgzpyoahwm3ayid/KhGAMw9fcD

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.808
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Split gay pride - Rastureno !!
« Odgovor #7 poslato: Jun 12, 2011, 08:45:53 posle podne »
Cestitke!
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže markosmarko

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 113
Odg: Split gay pride - Rastureno !!
« Odgovor #8 poslato: Jun 12, 2011, 09:43:08 posle podne »
Cestitam!

Van mreže Oenomaus

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 116
Odg: Split gay pride - Rastureno !!
« Odgovor #9 poslato: Jun 12, 2011, 09:59:14 posle podne »
jel cestitate na tome sto su vikali "ubij srbina"? e moji srbi...
Train.Bleed.
And one day your name will be legend,spoken in hushed whispers of fear and awe.
As the city speaks of Crixus,the champion of Capua!
But his legend was not birthed in the arena.It was given life here.In this ludus.Under the sting of my whip

Van mreže filip85

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 766
Odg: Split gay pride - Rastureno !!
« Odgovor #10 poslato: Jun 12, 2011, 10:10:39 posle podne »
necu da komentarisem ono drugo sto ste se drali...vjerovatno bih popusio ban


X2

ne volim pedere, al Boga mi ne volim ni ove Thompsonovce sa povicima "ubij Srbina" i "Srbe na vrbe"...
« Poslednja izmena: Jun 12, 2011, 10:14:07 posle podne filip85 »

Van mreže breshahils

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.618
Odg: Split gay pride - Rastureno !!
« Odgovor #11 poslato: Jun 12, 2011, 10:11:55 posle podne »
jel cestitate na tome sto su vikali "ubij srbina"? e moji srbi...

Ma pusti to, ja sam gledao u Sarajevu pre par godina navijači BOSNE (90% Srba je tad igralo) pevaju kad igraju protiv Partizana "ubi ubi ubi Srbina" a 90% tima su im Srbi :) xaxaxaxa kad tad nisam crkao od smeha nikad neću.

To navijači čisto dižu atmosferu, uvek ima onih što laju a ne misle tako, + napaljeni klinci ili tako nešto. Ne obazirite se na to previše dosta nam je tenzija u našoj EX YUGI ;)
Pain is temporary, Pride is forever

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.618
Odg: Split gay pride - Rastureno !!
« Odgovor #12 poslato: Jun 12, 2011, 10:25:36 posle podne »
jel cestitate na tome sto su vikali "ubij srbina"? e moji srbi...

Ma pusti to, ja sam gledao u Sarajevu pre par godina navijači BOSNE (90% Srba je tad igralo) pevaju kad igraju protiv Partizana "ubi ubi ubi Srbina" a 90% tima su im Srbi :) xaxaxaxa kad tad nisam crkao od smeha nikad neću.



to je zalosno brate , nije nimalo smesno ... abog takvih praznoglavih glava i budala su se i izdesavala ona sranja... taj faktor mase je jako zajeban ...

Van mreže Spear20

  • Član
  • *
  • Poruke: 11
Odg: Split gay pride - Rastureno !!
« Odgovor #13 poslato: Jun 12, 2011, 10:28:56 posle podne »
necu da komentarisem ono drugo sto ste se drali...vjerovatno bih popusio ban
X2
ne volim pedere, al Boga mi ne volim ni ove Thompsonovce sa povicima "ubij Srbina" i "Srbe na vrbe"...

Ajmo ovako, rat je bio i cijeli muški dio moje porodice je bio na bojišnici od Zadra preko Hercegovine do Dubrovnika...vjerujem da je i sa strane populacije ovog foruma veliki dio onih starijih od 35 godina bio na suprotnoj strani, i što sad?? Jebu nas isti bankari, sa istim kamatama, ista vlast u milimetar liže guzicu istim stranim gazdama a narod je na istoj poziciji gdje je bio prije 20 godina...jadan, bijedan i obezglavljen osim što su na svim stranama niknule gomile spomenika prepunih inicijala doslovno djece od dvadesetak godina koji su poginuli da bi danas političari sa svih ex zaraćenih strana trčali jedni drugima u zagralj. Pa zar vam nije jasno da krupni kapital, međunarodni bankari i bjelosvjetski kriminalci ni u snu nisu smjeli dopustit da tamo neka Jugoslavija bude primjer kao se može živjet bez kredita, bez NATO-a, bez tržišne ekonomije, bez kapitalizma, bez socijalizma, bez pičke bjelosvjetske materine...zato je trebalo nahuškat narode jedne na druge da se pokolju međusobno..zato im danas treba rasturit obitelj, vjeru i religiju a uvalit Bigbrader i gej parade...da balkanske seljačine znbaju gdje im je mjesto. A Thompson i Baja mali kninđa su tu samo kao pijuni...pa toliko ti je valjda jasno.
« Poslednja izmena: Jun 12, 2011, 10:31:13 posle podne Spear20 »

Van mreže breshahils

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.618
Odg: Split gay pride - Rastureno !!
« Odgovor #14 poslato: Jun 12, 2011, 10:40:23 posle podne »
necu da komentarisem ono drugo sto ste se drali...vjerovatno bih popusio ban
X2
ne volim pedere, al Boga mi ne volim ni ove Thompsonovce sa povicima "ubij Srbina" i "Srbe na vrbe"...

Ajmo ovako, rat je bio i cijeli muški dio moje porodice je bio na bojišnici od Zadra preko Hercegovine do Dubrovnika...vjerujem da je i sa strane populacije ovog foruma veliki dio onih starijih od 35 godina bio na suprotnoj strani, i što sad?? Jebu nas isti bankari, sa istim kamatama, ista vlast u milimetar liže guzicu istim stranim gazdama a narod je na istoj poziciji gdje je bio prije 20 godina...jadan, bijedan i obezglavljen osim što su na svim stranama niknule gomile spomenika prepunih inicijala doslovno djece od dvadesetak godina koji su poginuli da bi danas političari sa svih ex zaraćenih strana trčali jedni drugima u zagralj. Pa zar vam nije jasno da krupni kapital, međunarodni bankari i bjelosvjetski kriminalci ni u snu nisu smjeli dopustit da tamo neka Jugoslavija bude primjer kao se može živjet bez kredita, bez NATO-a, bez tržišne ekonomije, bez kapitalizma, bez socijalizma, bez pičke bjelosvjetske materine...zato je trebalo nahuškat narode jedne na druge da se pokolju međusobno..zato im danas treba rasturit obitelj, vjeru i religiju a uvalit Bigbrader i gej parade...da balkanske seljačine znbaju gdje im je mjesto. A Thompson i Baja mali kninđa su tu samo kao pijuni...pa toliko ti je valjda jasno.


SVAKA ČAST brate!

Ma pustite to mada što kaže pirat faktor mase jeste zajeban, hvala bogu 90% su ovce pa krenu za čoporom :)

Ajde gledajte to ovako:
Oni su to mislili za Srbe koji su GAY i koji su prisustvovali GAY PARADI, u tom slučaju neka i pevaju to što su pevali jer misle na te SRBE :)  (zamišljam sebe sa Srpskom zastavom i podignuta 3 prsta kako isto vičem xaxaxaxa, kakva bi to scena bila)

Dokle brate više da nas svađaju šačica majmuna koji viču ubij ovog onog i tako dalje.

ps: svi smo mi isto, eto čak se i Prosinečki slaže sa tim :D
Pain is temporary, Pride is forever