Septembar 19, 2024, 06:56:35 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.971 članova - Poslednji član: Davidiofvap
X3MShop banner

Autor Tema: potrebna mala pomoc  (Pročitano 2743 puta)

Van mreže natali21

  • Lepotica
  • Član
  • *****
  • Poruke: 12
potrebna mala pomoc
« poslato: Jun 10, 2011, 11:50:16 pre podne »
Imam jedno pitanje i mali problem.Problem su mi noge tjst.gornji deo  ali unutrasnji deo koji nikako ne mogu da skinem,inace radim kardio razne vrste od insanityija koji sam zavrsila pa do turbofire i p90x.ASli sta mi moze pomoci za taj deo?Hvala unapred!

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: potrebna mala pomoc
« Odgovor #1 poslato: Jun 10, 2011, 12:08:27 posle podne »
Ishrana...

Van mreže natali21

  • Lepotica
  • Član
  • *****
  • Poruke: 12
Odg: potrebna mala pomoc
« Odgovor #2 poslato: Jun 10, 2011, 12:20:50 posle podne »
Pa trudim se koliko mogu,ali radim do kasno popodne,i jos imam dvoje klinaca,ne kayem da je najpravilnija ali se trudim.a sta bi mi jos preporucio?

Van mreže Donovan

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.185
Odg: potrebna mala pomoc
« Odgovor #3 poslato: Jun 10, 2011, 02:30:31 posle podne »
Napisi tocno kakva ti je ishrana, jer ona je najbitnija u cijeloj prici.



Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: potrebna mala pomoc
« Odgovor #4 poslato: Jun 11, 2011, 07:22:47 pre podne »
Imam jedno pitanje i mali problem.Problem su mi noge tjst.gornji deo  ali unutrasnji deo koji nikako ne mogu da skinem,inace radim kardio razne vrste od insanityija koji sam zavrsila pa do turbofire i p90x.ASli sta mi moze pomoci za taj deo?Hvala unapred!

nataly
problem kod svih tih gurua koji Vas zene teraju a radite gomole besmislenih stvari od kojih se vi na kraju treninga neke osecate ok ,neke dobro,a nekima je zlo je u tome sto je za njih TRENING jedini nacin kako da sredite telo
a to nije tako
i jos jedna prblem je u tome sto VAS SVE I JEDAN LAZU kada vam kazu da mozete PARCIJALNO da popravljate neke delove
pa tako i kod tebe
ne postoji nacin da skines salo sa unutrasnjeg dela butina ONLY
sta god to znacilo jer meni to i zvuci prilicno nelogicno sa moje tacke gledista ali dobro
covek se uvek gleda u ogledlu i uvek bi zeleo neke stvari da popravi a neke smatra savrsenim
ali to je na zalost tako kako sam rekao
ono sta mozes je da radis neke izolacione vezbe za taj deo tela (postoje sprave na kojima se rade ti miscii tj abudkotri i aduktori) ali opet ponavljam,veliko je pitanje dali bi to u opst eimalo smisla ako se ne pristupio kompletonom telu