Septembar 19, 2024, 10:02:20 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Iskustva sa navedenim proteinima  (Pročitano 17319 puta)

Van mreže shock

  • Član
  • *
  • Poruke: 18
  • You Know What You Want...Wait For It, It's Coming
Iskustva sa navedenim proteinima
« poslato: Jun 08, 2011, 11:12:35 posle podne »
Molio bih vas da mi kazete, ko je pio, kakva ste iskustva imali sa Mutant Pro, proteinom i sa THE Amino Whey-em?
Tacnije, interesuje me, kako se muti, kakvi su ukusi, i naravno kakvi su rezultati.
Ukoliko neko ima neku drugu ideju, a da je u slicnom cenovnom rangu (do 5000din.) nek vice. :D
Hvala

Van mreže Lazar Popovic

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.140
Odg: Iskustva sa navedenim proteinima
« Odgovor #1 poslato: Jun 08, 2011, 11:51:21 posle podne »
Mutant Pro je blend...nisam probao.

The Amino whey,probao cokoladu,dobra i ok se muti...

Rezultati  ::)  ::) ne znam sta uospte ocekujes od proteina.

http://www.ogistra-nutrition-shop.com/ evo ti,pa ti nadji sta ti treba u tom cenovnom rangu :)

Van mreže Grof of Milutovac

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 94
    • Grof of  Milutovac - sfposta
Odg: Iskustva sa navedenim proteinima
« Odgovor #2 poslato: Jun 08, 2011, 11:55:45 posle podne »
Zadnjih 4 godine koristim samo THE Amino whey sto cokolada sto cookies and cream i oba su odlicna. Moja procena da se cookies malo lepse muti. Ukusi su super. Ovsene sa cookies and cream su vr' vr'ova.
Svaka preporuka!!!

Van mreže shock

  • Član
  • *
  • Poruke: 18
  • You Know What You Want...Wait For It, It's Coming
Odg: Iskustva sa navedenim proteinima
« Odgovor #3 poslato: Jun 09, 2011, 01:26:50 pre podne »
@ Lazarica
     Od proteina ocekujem koji kg + za period uzimanja, ukoliko drzis dobru ishranu trebalo bi da bar oko 1kg dobijes od ta 2 kg, koliko je pakovanje.
@ Grof
     Hvala na odgovoru :)

Van mreže vlado0550

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 615
Odg: Iskustva sa navedenim proteinima
« Odgovor #4 poslato: Jun 09, 2011, 02:38:24 pre podne »
@ Lazarica
     Od proteina ocekujem koji kg + za period uzimanja, ukoliko drzis dobru ishranu trebalo bi da bar oko 1kg dobijes od ta 2 kg, koliko je pakovanje.

Ja bi do sada bio na mr. olympia da je ovako... tako da nemoj da ocekujes od 2kg wheya 1 kg misica, pogotovo sto to zavisi i od milion drugih faktora.

Van mreže dowlani

  • Član
  • *
  • Poruke: 27
Odg: Iskustva sa navedenim proteinima
« Odgovor #5 poslato: Jun 09, 2011, 09:36:22 pre podne »
Allmax allwhey 2.3kg po meni ukus od jagode, najbolji  8), pakuje se u Kanadi, cenovni rang mu je veoma konkurentan sa vodecim firmama, cena-kvalitet veoma korektno  ;)

Van mreže breshahils

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.618
Odg: Iskustva sa navedenim proteinima
« Odgovor #6 poslato: Jun 09, 2011, 09:51:25 pre podne »
Molio bih vas da mi kazete, ko je pio, kakva ste iskustva imali sa Mutant Pro, proteinom i sa THE Amino Whey-em?
Tacnije, interesuje me, kako se muti, kakvi su ukusi, i naravno kakvi su rezultati.
Ukoliko neko ima neku drugu ideju, a da je u slicnom cenovnom rangu (do 5000din.) nek vice. :D
Hvala

Ja sam pio nekada AMINO WHEY i mogu ti reći da mi se ukus svideo ali ima i boljih (ukusa), a MUTANT PRO je blend iz 10izvora proteina, njega nisam pio ali po sastavu mi se čini kao 1 od najboljih blendova na tržištu. Hoću ti reći da AW bi mogao koristiti posle treninga a BLEND u toku dana.
Rezultati se postižu kontinualnim korištenjem ishrane, suplementacije, treninga i odmora.
Tako da ne očekuješ od kante wheya npr 2kg mišića pošto treba malo više da se oznoje mošnice za tako nešto, bitnan je kontinuitet.  :)
Tako da koliko ti je dubok džep tako se i ponašaj, tj kupuj bolje išta nego ništa.  ;)
Pain is temporary, Pride is forever

Van mreže srebrni vuk

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 438
  • THE EASY DAY WAS YESTERDAY
Odg: Iskustva sa navedenim proteinima
« Odgovor #7 poslato: Jun 09, 2011, 10:14:57 pre podne »
Ja pijem Mutant pro i mogu reci da je odlican protein...  bas kako sto je Bebac rekao,njega pijem tokom dana a za PWM pijem Syntrax Whey Shake kojim sam takodje zadovoljan jako ;-)
Κύριε ἐλέησον

Van mreže shock

  • Član
  • *
  • Poruke: 18
  • You Know What You Want...Wait For It, It's Coming
Odg: Iskustva sa navedenim proteinima
« Odgovor #8 poslato: Jun 09, 2011, 10:39:20 pre podne »
Syntrax i ja pijem zadnjih 3 meseca, i mogu reci da bolji whey nisam pio, ni sto se tice mucenja a i ukusa. Ne mogu bas da priustim oba proteina, jer se sam izdrzavam a tu su jos devojka i retriver (vecito gladan xD)

Na mreži Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Iskustva sa navedenim proteinima
« Odgovor #9 poslato: Jun 09, 2011, 10:58:17 pre podne »
Molio bih vas da mi kazete, ko je pio, kakva ste iskustva imali sa Mutant Pro, proteinom i sa THE Amino Whey-em?
Tacnije, interesuje me, kako se muti, kakvi su ukusi, i naravno kakvi su rezultati.
Ukoliko neko ima neku drugu ideju, a da je u slicnom cenovnom rangu (do 5000din.) nek vice. :D
Hvala

Ja sam pio nekada AMINO WHEY i mogu ti reći da mi se ukus svideo ali ima i boljih (ukusa), a MUTANT PRO je blend iz 10izvora proteina, njega nisam pio ali po sastavu mi se čini kao 1 od najboljih blendova na tržištu. Hoću ti reći da AW bi mogao koristiti posle treninga a BLEND u toku dana.
Rezultati se postižu kontinualnim korištenjem ishrane, suplementacije, treninga i odmora.
Tako da ne očekuješ od kante wheya npr 2kg mišića pošto treba malo više da se oznoje mošnice za tako nešto, bitnan je kontinuitet.  :)
Tako da koliko ti je dubok džep tako se i ponašaj, tj kupuj bolje išta nego ništa.  ;)

odlican odgovor!!

Van mreže bojanh66

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 541
Odg: Iskustva sa navedenim proteinima
« Odgovor #10 poslato: Jun 09, 2011, 03:41:58 posle podne »


Da li je neko probao ovaj protein nemacke proizvodnje ?
Ima 77% proteina.

Na mreži Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Iskustva sa navedenim proteinima
« Odgovor #11 poslato: Jun 09, 2011, 06:53:15 posle podne »
http://www.ogistra-nutrition-shop.com/index.php?dispatch=categories.view&category_id=152

27 vrsta STO KONCENTRATA sto ISOLATA (velika 4.5 kg.srednja 2.3 i mala 908 gr pakovanja)

kao i

14 vrsta BLEND PROTEINA (ako ne najbolja onda sigurno MEDJU najboljima - ponuda na trzistu)

http://www.ogistra-nutrition-shop.com/index.php?dispatch=categories.view&category_id=166&page=1

reklo bih se ZA SVAKOGA I ZA SVACIJI DZEP...kao i za ljubitelje USA brendova tako i za ljubitelje EU brendova-na svakome je da sa svojom licnom edukacijom i metodom logicnog i racinalnog zakljucivanja donese odluku sta nje za njega najbolje a to se moze uraditi jednostavnom metodom zvanom CITANJE

Van mreže Black&Decker

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.219
  • why so sirius?
Odg: Iskustva sa navedenim proteinima
« Odgovor #12 poslato: Jun 10, 2011, 12:23:34 pre podne »
jel probao neko mozda http://www.ogistra-nutrition-shop.com/index.php?dispatch=products.view&product_id=30118
kakvi su utisci?ukus?
do sad sam korisio dymatiza-cokolada http://www.ogistra-nutrition-shop.com/index.php?dispatch=products.view&product_id=29816
pa sam mislio promenim ,da vidim kakvi su ostali proizvodi,a nemam bas novca za experimentisanje :)

Na mreži Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Iskustva sa navedenim proteinima
« Odgovor #13 poslato: Jun 10, 2011, 05:49:29 pre podne »
jel probao neko mozda http://www.ogistra-nutrition-shop.com/index.php?dispatch=products.view&product_id=30118
kakvi su utisci?ukus?
do sad sam korisio dymatiza-cokolada http://www.ogistra-nutrition-shop.com/index.php?dispatch=products.view&product_id=29816
pa sam mislio promenim ,da vidim kakvi su ostali proizvodi,a nemam bas novca za experimentisanje :)

ove dvr vrste proteina bi trebalo da imaju malo razliku gledjacui nutrition label

Na mreži Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Iskustva sa navedenim proteinima
« Odgovor #14 poslato: Jun 10, 2011, 05:50:29 pre podne »
100% whey koncnetrat 75-76% cistoce
elite whey dym 80% cistoce i jedan od boljih u klasi

mislim da ti je sve receno