Septembar 20, 2024, 12:02:12 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: saveti...pocetnik...protein ???????  (Pročitano 13839 puta)

Van mreže Black&Decker

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.219
  • why so sirius?
Odg: saveti...pocetnik...protein ???????
« Odgovor #15 poslato: Maj 10, 2011, 07:04:03 posle podne »
u pravu ste vi ...treba imati stav  za to ,a ja sam lenj to ne krijem..to me i plasi :P ali hocu da pokusam,nije mi problem da treniram za to uvek imam volje ,ali za ostalo kazem i sam = havarija
1.poduzi text u kojem je receno toliko nepotrebnih (GLUPIH ) stvari
2.ti znas da protein ne valja i i idemo dalje..
3.batali se svega i nastavi da zivis kako zivis jer sam si rekao da nemas vremena
1.verujem da ima gluposti...ne bih ni bio ovde sa ovom temom da nije tako...zato sam i tu :P
2.a sta, kao zdrav je, preporucio bi ga svakom?        to sam upravo i rekao gore ,mislim da nije zdrav,ali da ima mnogo ne zdravijih stvari koje  konzumiram pa nikom nista :) u kojoj je meri ne zdrav to ne znam...zato sto mislim da je u maloj zato i hocu da ga uzimam i napojim misice kad vec ne mogu ishranom:)
3. reko sam nemam vremena da jedem na svaka 2-3 sata,kako bi trebalo pravilno...reko sam i da cu teziti da popravim ishranu ne samo radi misica vec radi zdravlja na 1. mestu....samo hocu da se vratim u staru formu i razvijem se malo-sto vise to bolje :P (zasto bih ikada odustao od toga?)  
Citat
jos jednom ti se izvinjavam ako sam delovao bezobrazno

ma opusteno,samo me ti tovari  :) tu sam da saznam nesto ,sto otvorenije to bolje...hvala na savetima
znao sam da cete svi zagrizti ko pitbullovi za ovo hemija je hemija :) samoodbrana
hteo sam da uzmem protein 2-3 meseca da vidim kakvi su mi rezultati i koliko pomaze,i da mi budu dodatak ishrani ,ako vec opterecujem misice ...nista vise....mislis da mi nece mnogo pomoci za tako kratko vreme oko dobijanja misicne mase?
pre par godina sam uzimao neke na samo 15-20 dana kad sam trenirao ,dao mi drugar pa reko probam....dobio sam neke 3-4 kile za to vreme

nego ne svidja mi se  kad citam odgovore cinimi se kao da se svadjamo a ne diskutujemo.....nebi da me shvatite pogresno...recite sve sto mislite..ovde sam da cujem savete,a ne ja da pametujem
« Poslednja izmena: Maj 10, 2011, 07:18:09 posle podne shommy.990 »

Van mreže Stevcho

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 725
Odg: saveti...pocetnik...protein ???????
« Odgovor #16 poslato: Maj 10, 2011, 07:16:40 posle podne »

2.a sta, kao zdrav je, preporucio bi ga svakom?        to sam upravo i rekao gore ,mislim da nije zdrav,ali da ima mnogo ne zdravijih stvari koje  konzumiram pa nikom nista :) u kojoj je meri ne zdrav to ne znam...

1. Protein nije nezdrav jer jedan makronutrijent ne moze biti nezdrav. Whey protein takodje nije nezdrav, imas citav spektar dobrih stvari od njega.
2. Nezdrav se pise a ne ne zdrav
3. Citaj, citaj, citaj, kao da mi nije dosta sto maltene svima osim mene moram da objasnjavam sta je jebeni WHEY protein, e tebi koji imas oci i ovaj forum necu.
No curling in the squat rack!

Van mreže Black&Decker

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.219
  • why so sirius?
Odg: saveti...pocetnik...protein ???????
« Odgovor #17 poslato: Maj 10, 2011, 07:25:06 posle podne »
1. pitaj nekog doktora  da li je zdravo uzimati protein u vecim kolicinama...za misice naravno da je zdrav,a za ostalo hhmmm...
2. da greska,pridev.vidis li koliko sam teksta ispisao :D ima tu 100 gresaka a ne ta jedna...
3. hahahahahah ok...pa kazem ja... ko ima volje da pomogne nek pomogne
« Poslednja izmena: Maj 10, 2011, 07:27:46 posle podne shommy.990 »

Van mreže mica86

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.661
  • Workout, eat right, stay healthy...die anyway!
Odg: saveti...pocetnik...protein ???????
« Odgovor #18 poslato: Maj 10, 2011, 07:33:37 posle podne »
Citat
nego ne svidja mi se  kad citam odgovore cinimi se kao da se svadjamo a ne diskutujemo.....nebi da me shvatite pogresno...recite sve sto mislite..ovde sam da cujem savete,a ne ja da pametujem
Diskutovao bih ja a i ostali sa tobom, ali kako kada imas predrasude i kada si lenj da prvo procitas nesto o onome o cemu bi hteo da pricas ovde.
Kao prvo protein nije nezdrav, u stvari skroz je suprotno..prilicno je zdrav, pitaj doktora ako meni ne verujes, ali doktora koji se razume u to a ne nekog dedu. I ne znam kako protein moze da bude nezdrav kada je to samo PROTEIN i nista vise.
Inace, budi siguran da tih 3-4kg sto si dobio nije bilo od wheya, a nisu bili ni misici jer je to nemoguce, ali bi bilo lepo da je tako onda bi svi mi bili extra gradjeni :)
I sada bi mi mogli ovako u krug jos 100god jer ti neces odustati od svog prvog stava, zato sam ti i rekao uzmi da citas i bice ti mnogo jasnije sve..

Van mreže Stevcho

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 725
Odg: saveti...pocetnik...protein ???????
« Odgovor #19 poslato: Maj 10, 2011, 07:35:29 posle podne »
Kog doktora? Opste prakse?  :D Ti su me jednom pitali, decko pijes li ti neke proteine-steroide  :D Od tad ih nista ne pitam. Veliki unos protein steti bubrezima, jel? Pa onda bi pola foruma bilo na dijalizi... Da, slozicu se da prekomerni nepotrebni unos proteina je stetan i neporeban ali pricamo o kolicinama preko 400g dnevno recimo, zavisi od osobe, da li je natural itd. Ali to sve ti ne vredi govoriti.
Ovaj forum najvise volim od svih sa ovih prostora, zato sto se raznoraznim budalama koji spamuju teme kaze da se edukuju, pa konstruktivno ucestvuju u raspravi, ako ne dodje cika Peki, prvi zuti, drugi zuti (u rukometu  ;D ) i pa pa.
« Poslednja izmena: Maj 10, 2011, 07:37:04 posle podne Stevcho »
No curling in the squat rack!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: saveti...pocetnik...protein ???????
« Odgovor #20 poslato: Maj 10, 2011, 07:38:17 posle podne »
Citat
ako ne dodje cika Peki, prvi zuti, drugi zuti (u rukometu[/quote

samo ih gledam  8) 8) ;) ;)

bdw znas i sam da u rukometu treci zuti znaci dirketno crveni
sta cu..demkratski forum pa ne primenjujemo pravila sa fudbala gde je drugi zuti-crvendac ;D ;D

Van mreže Milos Zivanovic

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.774
  • Miloš Živanović
    • Facebook
Odg: saveti...pocetnik...protein ???????
« Odgovor #21 poslato: Maj 10, 2011, 07:44:22 posle podne »
steta je sto su ljudi odvojili vreme da ti pomognu a ti to ne znas da cenis... Uzivaj ovo leto, jer je to super izgled, u odnosu na to kako ces izgledati za par godina  ;)

Van mreže Black&Decker

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.219
  • why so sirius?
Odg: saveti...pocetnik...protein ???????
« Odgovor #22 poslato: Maj 10, 2011, 08:39:00 posle podne »
Hvala na savetima mica...nisam uzimao whey nego onaj muscule juice gainers  ...al pre par godina tada sam bio zgoljav gde je otislo tih 3 kg ne znam :)

@milos ....sto mislis ne znam da cenim? nemam prava da kazem svoje misljenje ...ok nisam znao,necu vise
ne znam sta vam smeta toliko kad kazem sta mislim,i sta se svi brecate ko za srce da sam vas ujeo...ovaj se drka,ovaj kaze da sam budala :P ok svaka vam cast

moje misljenje je ovde najmanje bitno (malo znam, i to isticem u svakom postu)... kazite mi da gresim i to je to...ja uvazavam vase misljenje..zato sam i ovde da ispravljam greske

protein je najzdravija stvar na svetu,bebe treba da se doje sa njim umesto mlekom....jel sam sad ok? u sablonu?  pozz


Van mreže Milos Zivanovic

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.774
  • Miloš Živanović
    • Facebook
Odg: saveti...pocetnik...protein ???????
« Odgovor #23 poslato: Maj 10, 2011, 09:04:25 posle podne »
a jel mislis da si ti prvi covek u Srbiji koji ima taj problem i da niko ranije nije postavio isto ili slicno pitanje? Da li si probao da procitas forum i mucnes malo glavom kako bi trebalo da se jede i trenira?

Resenje tvog problema je vrlo jednostavno:

1. Citaj forum

ili

2. Nadji najboljeg trenera i nutricionistu i plati im da ti sazvacu i naprave plan treninga i ishrane

Pozdrav

Van mreže Stevcho

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 725
Odg: saveti...pocetnik...protein ???????
« Odgovor #24 poslato: Maj 10, 2011, 09:06:34 posle podne »
Ali ti ne znas ni sta je protein, da li shvatas?  Mogao si bar da probas google:
http://www.google.com/#sclient=psy&hl=sr&source=hp&q=what+is+whey+protein&aq=f&aqi=&aql=&oq=&pbx=1&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.&fp=f4fa5b493bf1da86

I da, i bebe unose proteine iz majcinog mleka.  :)
No curling in the squat rack!

Van mreže mica86

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.661
  • Workout, eat right, stay healthy...die anyway!
Odg: saveti...pocetnik...protein ???????
« Odgovor #25 poslato: Maj 10, 2011, 10:09:43 posle podne »
Citat
protein je najzdravija stvar na svetu,bebe treba da se doje sa njim umesto mlekom....jel sam sad ok? u sablonu?  pozz
jeste da si ovo napisao ironicno, ali gotovo da si u pravu :D
bebama treba majcino mleko...bla bla...ali deca slobodno smeju da koriste protein, nece im biti apsolutno nista ;)

Van mreže Black&Decker

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.219
  • why so sirius?
Odg: saveti...pocetnik...protein ???????
« Odgovor #26 poslato: Maj 10, 2011, 10:50:22 posle podne »

Citat
protein je najzdravija stvar na svetu,bebe treba da se doje sa njim

pa dobro, ustvari ovako izvuceno iz konteksta  rekao sam istinu :)
jedan je od osnovnih molekula u organizmu ...i treba bebicama :P  ali mislio sam na ovaj "nas" protein kao proizvod u vecoj dozi ..koncentrat :)
« Poslednja izmena: Maj 10, 2011, 10:57:45 posle podne shommy.990 »

Van mreže Lazar Popovic

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.140
Odg: saveti...pocetnik...protein ???????
« Odgovor #27 poslato: Maj 11, 2011, 10:45:48 posle podne »
ali mislio sam na ovaj "nas" protein kao proizvod u vecoj dozi ..koncentrat :)
Poprilicno ljudi sa ovog foruma ga pije u "vecoj dozi" i zasad nismo culi da im smeta :)

Van mreže Black&Decker

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.219
  • why so sirius?
Odg: saveti...pocetnik...protein ???????
« Odgovor #28 poslato: Maj 12, 2011, 01:44:01 pre podne »
e hvala ljudi na savetima i izdvojenom vremenu...skapiro sam malo neke stvar...malo mi se razbistri um :)

mislim samo da me niste skontali za ovo "protein" ,vidim da ste svi skocili odma...
kad kazem nije zdrav ne mislim da ce od njega nekom da ispadne oko il izraste treci bubreg :) ,vec mislim da nije zdrav,a da su ne zdraviji od njega 0.2l coca-cole dnevo...il onih prasak secernih sokova,svakojakih sunketina,emulgatora i slicno....konzumiram ja i skoro cela populacij svakojaka govana pa se jos koprcamo   


Van mreže Johnn1e

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 206
  • Skeledzija
Odg: saveti...pocetnik...protein ???????
« Odgovor #29 poslato: Maj 12, 2011, 07:51:05 pre podne »
kad kazem nije zdrav ne mislim da ce od njega nekom da ispadne oko il izraste treci bubreg :) ,vec mislim da nije zdrav
Jeste zdrav : )