Septembar 22, 2024, 05:33:34 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.971 članova - Poslednji član: Michaelzip
X3MShop banner

Autor Tema: Koliko ko trosi mesecno na ishranu???  (Pročitano 2941 puta)

Van mreže Dominikanac

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.624
  • No pain, no gain!!
Koliko ko trosi mesecno na ishranu???
« poslato: April 28, 2011, 04:39:51 pre podne »
Postavio sam temu koliko ko trosi mesecno na suplemente, pa je neko pomenuo da bi bilo dobro videti koliko ko trosi na ishranu. Mnogi bi video sam na forumu da se bave bodybuildingom ili ti da budu veliki a da ne uloze nikakve pare u sebe. E pa ne vidim da je to moguce...
Moja ishrana ce kostati oko 300e racunam, nece preci vise od toga. Nekih 10e dnevno.
Sunce koje przi ko da kaze da izdrzim, vetar muzika za usi, ritam kisa koja pljusti

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963

Van mreže kopa

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 643
Odg: Koliko ko trosi mesecno na ishranu???
« Odgovor #2 poslato: April 28, 2011, 12:25:53 posle podne »
Postavio sam temu koliko ko trosi mesecno na suplemente, pa je neko pomenuo da bi bilo dobro videti koliko ko trosi na ishranu. Mnogi bi video sam na forumu da se bave bodybuildingom ili ti da budu veliki a da ne uloze nikakve pare u sebe. E pa ne vidim da je to moguce...
Moja ishrana ce kostati oko 300e racunam, nece preci vise od toga. Nekih 10e dnevno.
tebi bas lako lako ide

Van mreže PEJABG

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 523
Odg: Koliko ko trosi mesecno na ishranu???
« Odgovor #3 poslato: April 28, 2011, 12:29:57 posle podne »
Postavio sam temu koliko ko trosi mesecno na suplemente, pa je neko pomenuo da bi bilo dobro videti koliko ko trosi na ishranu. Mnogi bi video sam na forumu da se bave bodybuildingom ili ti da budu veliki a da ne uloze nikakve pare u sebe. E pa ne vidim da je to moguce...
Moja ishrana ce kostati oko 300e racunam, nece preci vise od toga. Nekih 10e dnevno.
druze ako nje tajna, cime se bavis?

Van mreže Pocetnik993

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 474
  • Teretana Druga MAMA :)
Odg: Koliko ko trosi mesecno na ishranu???
« Odgovor #4 poslato: April 28, 2011, 12:40:26 posle podne »
Saricev mali  :P

Van mreže Scarecrow

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 524
  • FUCK YEAH
Odg: Koliko ko trosi mesecno na ishranu???
« Odgovor #5 poslato: April 28, 2011, 02:16:00 posle podne »
pa mislim stvarno... 300e za hranu, 250e za suplemente...
The training is nothing, will is everything.

Spartak

  • Gost
Odg: Koliko ko trosi mesecno na ishranu???
« Odgovor #6 poslato: April 28, 2011, 06:31:11 posle podne »
sto je to problem, ko ima odgovarajucu platu :)

Van mreže breshahils

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.618
Odg: Koliko ko trosi mesecno na ishranu???
« Odgovor #7 poslato: April 28, 2011, 06:33:47 posle podne »
pa mislim stvarno... 300e za hranu, 250e za suplemente...

Pa brate trošili bi mi svi da imamo mogućnosti, blago njemu pa može, baš mi je drago zbog toga da neko može sa foruma sebi to da priušti. Ja se ponavljam ja da imam $$$ kazein bi pio umesto vode :)
Pain is temporary, Pride is forever

Van mreže Dominikanac

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.624
  • No pain, no gain!!
Odg: Koliko ko trosi mesecno na ishranu???
« Odgovor #8 poslato: April 28, 2011, 06:36:45 posle podne »
Postavio sam temu koliko ko trosi mesecno na suplemente, pa je neko pomenuo da bi bilo dobro videti koliko ko trosi na ishranu. Mnogi bi video sam na forumu da se bave bodybuildingom ili ti da budu veliki a da ne uloze nikakve pare u sebe. E pa ne vidim da je to moguce...
Moja ishrana ce kostati oko 300e racunam, nece preci vise od toga. Nekih 10e dnevno.
druze ako nje tajna, cime se bavis?
Nije tajna imam firmu za video nadzor... A to sto zelim da vidim ko koliko trosi je da nadjemo neku minimalnu cifru uz koju se mogu postici dobri rezlutati. Ne zbog mene ja imam da potrosim i bas me briga, ali sam video mnogo njih na forumu koji bez ikakvog suplementa, sa ishranom 2 puta dnevno pokusavaju da urade nesto. Cisto da imaju predstavu koliko i sta bi im bilo minimum potrebno da naprave nesto.
« Poslednja izmena: April 28, 2011, 06:40:16 posle podne Dominikanac »
Sunce koje przi ko da kaze da izdrzim, vetar muzika za usi, ritam kisa koja pljusti

Van mreže Scarecrow

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 524
  • FUCK YEAH
Odg: Koliko ko trosi mesecno na ishranu???
« Odgovor #9 poslato: April 28, 2011, 06:39:05 posle podne »
e pa odlicno :) blagis tebi :)
The training is nothing, will is everything.

Van mreže Francuz

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.130
Odg: Koliko ko trosi mesecno na ishranu???
« Odgovor #10 poslato: April 28, 2011, 07:52:37 posle podne »
Postavio sam temu koliko ko trosi mesecno na suplemente, pa je neko pomenuo da bi bilo dobro videti koliko ko trosi na ishranu. Mnogi bi video sam na forumu da se bave bodybuildingom ili ti da budu veliki a da ne uloze nikakve pare u sebe. E pa ne vidim da je to moguce...
Moja ishrana ce kostati oko 300e racunam, nece preci vise od toga. Nekih 10e dnevno.
druze ako nje tajna, cime se bavis?
Nije tajna imam firmu za video nadzor... A to sto zelim da vidim ko koliko trosi je da nadjemo neku minimalnu cifru uz koju se mogu postici dobri rezlutati. Ne zbog mene ja imam da potrosim i bas me briga, ali sam video mnogo njih na forumu koji bez ikakvog suplementa, sa ishranom 2 puta dnevno pokusavaju da urade nesto. Cisto da imaju predstavu koliko i sta bi im bilo minimum potrebno da naprave nesto.

Ko bas nema, ako se odluci za kvalitetnu ishranu uopste, treba da jede samo najjeftinije. Nazalost. Uglavnom su to ovsene, pirinac, krompir, jaja, belo meso, riba...
Od toga nema mnogo jeftinije...

Van mreže reiser

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 109
Odg: Koliko ko trosi mesecno na ishranu???
« Odgovor #11 poslato: April 28, 2011, 08:13:05 posle podne »
Meso dobijam od roditelja, tako da taj trosak nemam na svu srecu :D

5 jaja - 60 din
120g ovsenih - 20 din
pirinac - 50-80 din
salate - 50-100 din
sir - 100 din

U vrh glave oko 400 din dnevno za hranu, bez mesa. Ponekad se tu ubaci krompir / tunjevina za dorucak, itd itd, ali uglavnom je ovo osnova koje se drzim.

Van mreže BokY_LA

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 824
Odg: Koliko ko trosi mesecno na ishranu???
« Odgovor #12 poslato: April 28, 2011, 10:50:58 posle podne »
Pa meso je to sto je skupo..
ugljeni ne izadju ni 20% cene mesa