Septembar 22, 2024, 07:25:28 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.971 članova - Poslednji član: Michaelzip
X3MShop banner

Autor Tema: Moja ishrana  (Pročitano 1335 puta)

Van mreže scout

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 87
  • Si vis pacem para bellum!!!
Moja ishrana
« poslato: April 19, 2011, 10:22:02 posle podne »
Postavicu ovde moju ishranu u toku jednog dana pa bih molio ako nesto ne valja da me korigujete... Inace pokusavam masu da radim... Visina 177, tezina oko 78...

OBROK 1-100gr ovsene sa casom jogurta + multivitamin, tableta pivskog kvasca i omega 3
OBROK 2-8 belanca, 3 zumanca + balans vocni sa tri vocke i tri zitarice
OBROK 3-200 gr belo meso i 100-150 gr pirinac
Posle treninga-Elite Whey 50gr + multivita sa dextrozom(4 kasike) + vitamin c
OBROK 4-Konzerva tune
OBROK 5-Oko 500 gr belog mesa bez hleba

Hleb bih koristio samo uz obrok 3, a do 17h sam sebi odredio granicu da mogu da pojedem nesto slatko-kolac, sladoled ili sl. Kriziram bez toga... Prekjuce sam u 2 sata uvece morao na pumpu da idem jer je jedino ona radila da kupim kapri, kriza me uhvatila... :)
« Poslednja izmena: April 19, 2011, 10:27:36 posle podne scout »
Si vis pacem para bellum!!!

Van mreže mica86

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.661
  • Workout, eat right, stay healthy...die anyway!
Odg: Moja ishrana
« Odgovor #1 poslato: April 19, 2011, 10:54:18 posle podne »
Citat
OBROK 1-100gr ovsene sa casom jogurta + multivitamin, tableta pivskog kvasca i omega 3
Ne valja, nigde nema proteina u ovom obroku, i ostavi taj pivski kvasac

Citat
OBROK 2-8 belanca, 3 zumanca + balans vocni sa tri vocke i tri zitarice
Ubaci neke UH, a taj jogurt verovatno ne valja, ne znam ni sta je...bolje ga izbaci

Citat
OBROK 3-200 gr belo meso i 100-150 gr pirinac
Ovo je ok, tako izgleda jedan pravi obrok, ubaci uz njega i neku salatu. Ne verujem da mozes da pojedes 150gr pirinca, ali ok..

Citat
Posle treninga-Elite Whey 50gr + multivita sa dextrozom(4 kasike) + vitamin c
Kakva multivita? Izbaci to i stavi pola merice dextroze

Citat
OBROK 4-Konzerva tune
Lose, posebno ako je tunjevina u suncokretovom ulju. A nedostaju ti i UH, pose treninga su najvazniji posebno jer hoces da radis masu

Citat
OBROK 5-Oko 500 gr belog mesa bez hleba
Pojedes 500gr belog? Necemo da se lazemo ;) Hleb naravno da neces jesti ne u ovom nego ni u jednom obroku, umesto njega ces jesti pirinac, ili krompir. Ovih 500gr mesa mozes da raspodelis u 2-3 obroka, jer ko jos jede pola kile mesa odjednom.

Moze mnogo bolje, citaj jos, promeni ovo pa se javi opet da se ispravi ako treba ;)

Van mreže scout

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 87
  • Si vis pacem para bellum!!!
Odg: Moja ishrana
« Odgovor #2 poslato: April 19, 2011, 11:09:52 posle podne »
Ok, hvala puno, sad cu sve na papir pa menjanje...
Jedem toliko mesa u zadnjem obroku, pre 40tak min sam pojeo 520i kusur grama, toliko mi mesar izmerio na onoj vagi u mesari i sad sam opet gladan, ali nesto slatko mi se jede haos... Raduju me ovi uh u 4tom obroku... :)
Si vis pacem para bellum!!!

Van mreže mica86

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.661
  • Workout, eat right, stay healthy...die anyway!
Odg: Moja ishrana
« Odgovor #3 poslato: April 19, 2011, 11:21:55 posle podne »
Lose sam napisao.
Kada sam rekao da umesto hleba jedes pirinac i krompir nisam mislio da to jedes u poslednjem obroku (tada ti ne trebaju UH!!!) nego uopste, hleb treba skroz da izbacis.
I nemoj da se jedes 500gr mesa odjednom, ne cinis sebi uslugu uopste. Kada vec imas na raspolaganju 700gr mesa dnevno raspodeli to podjednako na obroke.