Jun 30, 2024, 03:02:23 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.245 poruka u 18.758 tema - 20.954 članova - Poslednji član: Laurieviady
X3MShop banner

Autor Tema: Trening + Dieta + HGH + Steroidi  (Pročitano 21927 puta)

Van mreže Dominikanac

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.624
  • No pain, no gain!!
Odg: Trening + Dieta + HGH + Steroidi
« Odgovor #15 poslato: April 15, 2011, 04:43:53 posle podne »
2 parceta integralnog hleba sa kasikom meda
50 gr. Suvog grozdja
60 grama proteina sa vodom

10 am
60 gr. pirinca
150 gr pilece grudi

12am
70 gr pirinca
150gr Pilece grudi

3pm
50 gr pirinca
150 piletine ili bele ribe
2 parceta ananasa

6pm
60 gr pirinca
150 gr pilecih grudi
100gr povrca

8:30pm
30 gr shake
4 kuvana jaja belance
1 jabuka

10:30pm
Casein protein 30 gr
1 Grejfurt

vidi imaces pravu rusku armiju u sebi ISKORISTI TO,znaci malo vise proteina u obroku(200g mesa do 300g mesa)imas dosta fruktoze-secera,IZBACI TO...UH ako je djeta ok za pocetak,ali iz nedelje u nedelju smanjuj i na kraju radi keto(ako bude bilo potrebe),kolicine proteina su ti kao za mene,a ja nisam na hemiji...tako da tebi treba vise,med izbaci,taj hleb ajde i nekako...mada opet ako koristis INS. treba ti UH,ajde za to da se ne mesam,neka iskusniji od mene kazu oko toga...uglavnom eto povecaj PRO,izbaci toliko fruktoze,ubaci ovas ujturu...povecaj taj cazein pre spavanja 2 merice da budu(ubaci tu i omega3 jedno 3tab)

Hvala zapamtio sam i to cu uraditi. Spusticu UH i Secer na minimum i povecati proteine na 250 gr mesa po obroku.
Sunce koje przi ko da kaze da izdrzim, vetar muzika za usi, ritam kisa koja pljusti

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: Trening + Dieta + HGH + Steroidi
« Odgovor #16 poslato: April 15, 2011, 08:00:21 posle podne »
Moguce je gubiit salo i dobijati misic ali to ako si Kevin levrone i unosis par grama hemije uz sve moguce propratne supstance :D nesto u sta se ne bih upustao.

Najbolje da ti lepo odradis dijetu "na suvo" eventualno mozes GH kroz ceo taj period i diejte i ciklusa recimo.Mislim kad se ima para sto ne ne iskoristiti,ja bih definitivno tako postupio.Samo ne preteruj sa dozama GH i bice sve ok.

Pa jbg bolje i taj sustanon nego bas bez testa,idelano bi bilo sustanon uzimati EOD ali ako bas nemas ni jedan drugi onda jbg ako ti je cimanje uzimaj ga dvaput nedeljno.


Dijeta ne znam sta si dolucio??Ako ces ketogenu onda hidate izbacis skroz i unois smao amsti i proteine.Ako hoces low carb tu unosis hidrata oko 100ak grama i najpozeljnije iz jako niskih GI izvora tipa pasulj,grasak,vi tamo sigurno iamte onaj jam ili slatki krompir kako vec zovu.Med izbaci apsolutno to ti ne treba.Umesto one jabuke i grejfruta ubaci neke salate,sve sto je zeleno moze tipa brokoli,kupus,zelena salata,prokelj
« Poslednja izmena: April 15, 2011, 08:02:36 posle podne TeH FiLiP »
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže Dominikanac

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.624
  • No pain, no gain!!
Odg: Trening + Dieta + HGH + Steroidi
« Odgovor #17 poslato: April 16, 2011, 12:08:20 pre podne »
Moguce je gubiit salo i dobijati misic ali to ako si Kevin levrone i unosis par grama hemije uz sve moguce propratne supstance :D nesto u sta se ne bih upustao.

Najbolje da ti lepo odradis dijetu "na suvo" eventualno mozes GH kroz ceo taj period i diejte i ciklusa recimo.Mislim kad se ima para sto ne ne iskoristiti,ja bih definitivno tako postupio.Samo ne preteruj sa dozama GH i bice sve ok.

Pa jbg bolje i taj sustanon nego bas bez testa,idelano bi bilo sustanon uzimati EOD ali ako bas nemas ni jedan drugi onda jbg ako ti je cimanje uzimaj ga dvaput nedeljno.


Dijeta ne znam sta si dolucio??Ako ces ketogenu onda hidate izbacis skroz i unois smao amsti i proteine.Ako hoces low carb tu unosis hidrata oko 100ak grama i najpozeljnije iz jako niskih GI izvora tipa pasulj,grasak,vi tamo sigurno iamte onaj jam ili slatki krompir kako vec zovu.Med izbaci apsolutno to ti ne treba.Umesto one jabuke i grejfruta ubaci neke salate,sve sto je zeleno moze tipa brokoli,kupus,zelena salata,prokelj

Ok sad vec sto se tice diete i ciklusa imam neki pravac kojim bih trebao da idem. Sta kazes sto se tice treninga? Sta da menjam? Hoce jebeni gornji deo grudi da aktiviram to mi je prioritet.
Sunce koje przi ko da kaze da izdrzim, vetar muzika za usi, ritam kisa koja pljusti

Van mreže Dominikanac

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.624
  • No pain, no gain!!
Odg: Trening + Dieta + HGH + Steroidi
« Odgovor #18 poslato: April 16, 2011, 12:34:59 pre podne »
Pa mislim da cu low carb dietu sto bi znacilo koliko UH dnevno i kada bi mi bilo dovoljno? Posle treninga da unesem nesto i kasnije po malo? Povecam piletinu-ribu na 250gr po obroku to je nekih 1.25 kg dnevno  Izbacicu med i hleb za dorucak ali ne znam sta bih drugo jer ovde nemamo zitarica kao kod nas. Sto se tice UH kazu da su najbolji ovde iz tog kao slatkog krompira zove se batata. Eto toliko. Sto se tice steroida uzecu Testosteron Propionate isto ce mi nabaviti drug iz amerike koji ce mi nabaviti i trembolone i HGH. tako da ce to biti ciklus. Sto se tice winstrola bilo bi previse da ga dodam?
Sunce koje przi ko da kaze da izdrzim, vetar muzika za usi, ritam kisa koja pljusti

Van mreže opaquer

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 570
Odg: Trening + Dieta + HGH + Steroidi
« Odgovor #19 poslato: April 16, 2011, 01:46:31 pre podne »
 ;D ja se slabo razumijem u kemiju al mislim da ti trebas jos da citas i ucis i prvo sredis suplamente i ishranu i uzmes nesto sto svako uzima za prvu kuru...
JBTE JARANE TI SI OPICIO JA MISLIM PO NAJACEM ARSENALU STO POSTOJI A POJMA NEMAS HAHAHHAHAH INZULIN I OSTALA ARTILJERIJA :D...do toga treba doci to je zadnje oruzje bar koliko se ja kontam u kemiju a taj sto ti je sastavljao ishranu :D....ma necu nista komentirati samo bih ti porucio da citas malo forum i ides step by step pozz!! ;D

Van mreže Dominikanac

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.624
  • No pain, no gain!!
Odg: Trening + Dieta + HGH + Steroidi
« Odgovor #20 poslato: April 16, 2011, 02:30:03 pre podne »
;D ja se slabo razumijem u kemiju al mislim da ti trebas jos da citas i ucis i prvo sredis suplamente i ishranu i uzmes nesto sto svako uzima za prvu kuru...
JBTE JARANE TI SI OPICIO JA MISLIM PO NAJACEM ARSENALU STO POSTOJI A POJMA NEMAS HAHAHHAHAH INZULIN I OSTALA ARTILJERIJA :D...do toga treba doci to je zadnje oruzje bar koliko se ja kontam u kemiju a taj sto ti je sastavljao ishranu :D....ma necu nista komentirati samo bih ti porucio da citas malo forum i ides step by step pozz!! ;D


Ja sve to muski :))) Il si musko il si bosko. Salim se koristio sam do sada dosta puta steroide Sustan .. Test.. Deca.. Wins.. Naposim.. Anadrol (jednom)... GH (jednom sa neverovatnim rezlutatima)... Nikad velike doze i nikada vise od 6-8 nedelja. Bio sam profesionalni sportista sa odlicnim rezlutatima ali ne u bodybuildingu. Citam celo vece o Ketogenoj dijeti i zabolela me glava. Izgleda da je sve jednostavnije od ishrane... Nikada nisam ozbiljno bio ni na akvoj dijeti i sada sam se po prvi put zainteresovao i udubio u to. Uzas koliko komplikovano da se shvati za laika kao sto sam ja...
Sunce koje przi ko da kaze da izdrzim, vetar muzika za usi, ritam kisa koja pljusti

Van mreže Nikola ifbb

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 442
Odg: Trening + Dieta + HGH + Steroidi
« Odgovor #21 poslato: April 16, 2011, 09:52:59 pre podne »
ma nije komplikovanao uopste...unosis zdrave masti i proteine a uh samo sto uleti u tragovima. pametnije ti je da u pocetku krenes sa nekom rotacijom uh ili keto pa tek posle 6 nedelje npr krenes low carb...poz
Ako si bilder, onda budi bilder, treniraj kao bilder i hrani se kao bilder tokom cele godine.

Van mreže opaquer

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 570
Odg: Trening + Dieta + HGH + Steroidi
« Odgovor #22 poslato: April 16, 2011, 10:32:30 pre podne »
 ;D

drzi se ti toga sto znas jarane okani se inzulina hehehehheh dok nenarastes veliki ...kao filip...general i ostali...

Van mreže opaquer

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 570
Odg: Trening + Dieta + HGH + Steroidi
« Odgovor #23 poslato: April 16, 2011, 10:34:17 pre podne »
mislim veliki  sa znanjem i pamet u glavu  ;)

Van mreže Dominikanac

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.624
  • No pain, no gain!!
Odg: Trening + Dieta + HGH + Steroidi
« Odgovor #24 poslato: April 16, 2011, 01:23:13 posle podne »
ma nije komplikovanao uopste...unosis zdrave masti i proteine a uh samo sto uleti u tragovima. pametnije ti je da u pocetku krenes sa nekom rotacijom uh ili keto pa tek posle 6 nedelje npr krenes low carb...poz

Tako nesto i planiram keto 6 nedelja bez ikakve hemije i posle tih 6 nedelja sa hemijom na low carb dietu.
Ima neko predlog sta i da li da menjam trening? Vidim da je pedja na pocetku prokoventarisao da ne valja kako radim grudi.
Sunce koje przi ko da kaze da izdrzim, vetar muzika za usi, ritam kisa koja pljusti

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: Trening + Dieta + HGH + Steroidi
« Odgovor #25 poslato: April 16, 2011, 02:20:43 posle podne »
mnogo ti je to serija ja mislim,i ne razumem sto ubacujes tu jednu superseriju usred treninga??
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže Dominikanac

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.624
  • No pain, no gain!!
Odg: Trening + Dieta + HGH + Steroidi
« Odgovor #26 poslato: April 16, 2011, 04:22:36 posle podne »
mnogo ti je to serija ja mislim,i ne razumem sto ubacujes tu jednu superseriju usred treninga??
Pa iskreno svaku misicnu partiju ubacijem super seriju jel nekako osetim misic da je pogodjen mnogo jace i bolje kad uradim super seriju. Nekako sam sam dosao na to ali ako nije dobro izbacicu ipak vi znate a ja ne. Isto tako po prvi put u zivotu sam poceo da radim sa manjim kilazama trudeci se da radim sto pravilnije i osetim svaki centimetar pokreta na svakoj vezbi a kilazom se ne preopterecujem jer pokusavam da savladam tu "tehniku" perfektno. Pokusavam da svaku seriju uradim radim sa a sec kontrakcijama i da izolujem taj misic koji radim iako mi ne uspeva sa grudima. Uvek osecam da guram i ramenima koja su moja najaca misicna partija dok radim grudi. Koliko Vezbi i koliko serija da radim po misicnoj partiji? Treniram 3 dana pa dan pauze iako cu da promenim na 5 dana treninga 2 dana pauze ako i kad pocnem ovu Keto dietu da bih mogao ta dva dana vikenda da odmaram i da se napunim UH.
Sunce koje przi ko da kaze da izdrzim, vetar muzika za usi, ritam kisa koja pljusti

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: Trening + Dieta + HGH + Steroidi
« Odgovor #27 poslato: April 16, 2011, 06:06:18 posle podne »
uf ajde ovako.

grudi:Baziraj se na vezbama sa buckama.Znaci izbaci sipku SKROZ i samo bucke.

odradis recimo 4 serije kosi potisak buckama,pa kontrakosi buckama 3 serije,pa odes na propadanja 3 serije i zavrsis sa 3 serije letenja ili razvlacenja kako vec zoves. Pucas na 6-8 ponavljanja mesec dana,pa sledeci mesec ides na 10-12,pa sledeci do 6....

Ledja radi osnovno,izbacuj lat masinu.
Mrtvo dizanje 4 serije
Veslanje u pretklonu 3 serije
Uski zgibovi 3 serije
Sleganje ramenima sa buckama 4 serije

Biceps:
Pregib buckama dok sedis u kosoj klupi (obe ruke u isto vreme dizi) neki ga zovu Arnoldov pregib 3 serije
Stojeci pregib EZ sipkom 3 serije
Koncentracioni pregib buckom na skot klupi 2 serije

Triceps:

Lezeci potisak sa cela buckama(legnes i umesto da ardis sa sipkom,uzmes dve bucke u ruke i spustas nesto malo iza glave,laktove ne mrdas) 3 serije
Triceps jednorucna extenzija iza glave (uzmes bucku i spustas lagano iza glave,odradis jednu pa drugu ruku) 3 serije
dvorucni potisak na lat masini 2 serije

Butine:

Duboki cucanj 4 serije
Prednji cucanj 3 serije
Iskorak 3 serije
nozni pregib (leg curl) 4 serije
Stojece podizanje na prste 4 serije


ramena:
letenje u pretklonu za zadnje rame 3 serije
Letenje stojeci za srednje rame 3 serije
Potisak buckama 3 serije




ovo je ono bukvalno straight setovi,malo se navikni na vezbe pa ces lako da pravis super,tri i giga serije i slicne advanced tehnike.Ovde sam ti cisto ispisao vezbena koje da obratis paznju,ti uparuj misice kako zelis.
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže Dominikanac

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.624
  • No pain, no gain!!
Odg: Trening + Dieta + HGH + Steroidi
« Odgovor #28 poslato: April 16, 2011, 08:21:35 posle podne »
Hvala Filipe na pomoci pocecu taj trening od prekosutra. Sutra imam dan odmora. E sad sta mi se desilo danas! Pre 2 meseca sam merio fat % u Gold Gym-u i ta cura mi je rekla da je 18%. Ona je merila sa butine stomaka i grudi. U medjuvremenu sam promenio teretanu posto sam se preselio i danas sam merio Fat % u ovoj novoj teretani i izracunao mi je 13%. merio je sa grudi-tricepsa i ledja. Ne vidim nikakvu razliku i za ova dva meseca nisam mogao da isgubim toliko masnoce bez diete. Bio sam bolestan imao grip i 6 dana temperaturu ali sam izgubio samo 2 kg i verujem da je to bila samo voda. Sto znaci da neko od njih dvoje ne zna svoj posao dobro. Sad ako je fat % 13 mozda bi bilo bolje da odradim ciklus mase sledeca 3 meseca pa tek onda idem na dietu da se stesem. A ako je 18% Onda bi najbolje bilo da odem na dietu iako mi treba dosta jos mase koju bih pokusao da dobijem posle diete. Videcu u ponedeljak da uploadujem neke slike tacnije slikacu se tamo da mi kazete vase misljenje.
Sunce koje przi ko da kaze da izdrzim, vetar muzika za usi, ritam kisa koja pljusti

Van mreže BBBbbb

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 438
Odg: Trening + Dieta + HGH + Steroidi
« Odgovor #29 poslato: April 16, 2011, 08:41:49 posle podne »
Sva ta merenja su manje-vise frljanje, sta ti ogledalo kaze to i radi!