Septembar 22, 2024, 01:43:24 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.971 članova - Poslednji član: Michaelzip
X3MShop banner

Autor Tema: Srbija zabranila MMA!  (Pročitano 9750 puta)

Van mreže MR.BIG

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 2.984
  • BB Klub MR.BIG Kula
Re: Srbija zabranila MMA!
« Odgovor #15 poslato: April 09, 2011, 04:27:49 posle podne »
WFC 13 u nedelju 17.04.2011. se odrzava!
"No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable." - Socrates

Van mreže nikadsenepredajem

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 717
Odg: Srbija zabranila MMA!
« Odgovor #16 poslato: April 09, 2011, 05:11:45 posle podne »
e ajde nemojte me smarati,ja sam izneo svoje misljenje,nisam rekao da treba ili ne treba,i uopste gde si ti procitao u mom postu da sam ja rekao "NEKA SU ZABRANILI" ili "STA CE NAM OVAJ SPORT",svako ima svoj sport i svako voli svoj sport,ali molim te nemoj da me prozivas ovde po internetu,i koristis mi te propale fore, jer ja sa tobom nisam ovce cuvao "devetogodisnja devojcice". Ja sam izneo svoj stav koje ja sportove volim(tj izdvojeni MMA),ali ti posto si tek prekjuce cuo za mma i vec si glavni borac po internetu,a juce si izasao iz "HUDA" (pretpostavljam da se tako kaze kod tebe?)vec si poceo da promovises mma taktike i ishranu za koju si do verovatno prekjuce mislio da se od sosa od paradajza dobija misic.no da se vratimo na temu,ici cu da ga gledam, naravno, u nedelju,i navijam za Gagija Tesanovica,samo napred !!!
Beat the genetics!

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Odg: Srbija zabranila MMA!
« Odgovor #17 poslato: April 09, 2011, 06:17:29 posle podne »
Jebem im majku, ne mogu adekvatnije da se izrazim.

Mi smo bre prcija, drka nas kako se kome cefne...to je bre necuveno da ljudima padne na pamet, a kamo li da jos tako nesto progura na mala vrata...

Jos jednom da rezimiram: Jebem im mater.

Van mreže Burner

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 191
Odg: Srbija zabranila MMA!
« Odgovor #18 poslato: April 09, 2011, 09:30:33 posle podne »
e ajde nemojte me smarati,ja sam izneo svoje misljenje,nisam rekao da treba ili ne treba,i uopste gde si ti procitao u mom postu da sam ja rekao "NEKA SU ZABRANILI" ili "STA CE NAM OVAJ SPORT",svako ima svoj sport i svako voli svoj sport,ali molim te nemoj da me prozivas ovde po internetu,i koristis mi te propale fore, jer ja sa tobom nisam ovce cuvao "devetogodisnja devojcice". Ja sam izneo svoj stav koje ja sportove volim(tj izdvojeni MMA),ali ti posto si tek prekjuce cuo za mma i vec si glavni borac po internetu,a juce si izasao iz "HUDA" (pretpostavljam da se tako kaze kod tebe?)vec si poceo da promovises mma taktike i ishranu za koju si do verovatno prekjuce mislio da se od sosa od paradajza dobija misic.no da se vratimo na temu,ici cu da ga gledam, naravno, u nedelju,i navijam za Gagija Tesanovica,samo napred !!!

pratim mma 5 godina.
A ti posto nemas blage o sportu ne javljaj se,dovoljno si se izblamiro.
AKo ti je hardcore idi gledaj balet il se drogiraj ko sto rece pocetnik93

Van mreže nikadsenepredajem

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 717
Odg: Srbija zabranila MMA!
« Odgovor #19 poslato: April 09, 2011, 09:36:55 posle podne »
dobro "izblamiro" sam se,odoh sad ima prenos na prvom balet takmicenje,bice zesce, a uz to cu da sednem i konzumiram pivo i joint :D
« Poslednja izmena: April 09, 2011, 09:39:16 posle podne nikadsenepredajem »
Beat the genetics!

Van mreže Burner

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 191
Odg: Srbija zabranila MMA!
« Odgovor #20 poslato: April 09, 2011, 10:38:57 posle podne »
WFC 13 u nedelju 17.04.2011. se odrzava!

dobro je.
Jose Landi Pele je ziva legenda  i stvarno ce biti odlicno videti ga

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.612
Odg: Srbija zabranila MMA!
« Odgovor #21 poslato: April 10, 2011, 10:03:37 pre podne »
dobro "izblamiro" sam se,odoh sad ima prenos na prvom balet takmicenje,bice zesce, a uz to cu da sednem i konzumiram pivo i joint :D

jel neko od vas nekad gledao balet u zivotu ? nije to toliko lose , ja sam gledao jednom i odusevio sam se kad je balerina napravila spagu a baletan joj metne saku tako izmedju nogu i podigne je u vazduh :)i tako u nedogled ... inace balerine jedne od po meni bolje gradjenih picaka , pored ovih sto se bave plesom u... a sto se tice mma i meni se ne svidja ta americka zamisao da se ljudi bore u kavezu kao zivotinje , suvise je primitivna ta cela zamisao , sport kao sport i vestina je vrlo realna i sigurno najbolja interpertacije borbe prsa u prsa ali da se shibaju u kavezu ... to je onaj bolesni americki enterteinment ... mogli su to mnogo bolje da interpretiraju...

Van mreže sleepy

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 661
Odg: Srbija zabranila MMA!
« Odgovor #22 poslato: April 10, 2011, 10:14:19 pre podne »
Ajde se manite predrasuda i bolesnog americkog enterteinment-a. Kavez je inace bio ideja brazilaca kad vas vec toliko interesuje a ne amerikanaca.

Drugo, kavez za razliku od ringa (a i nije kavez vec oktagon) ima mnogo dobrih strana. Borba se ne prekida kada se dodje do ivice borilista, moze da se koristi zica za napad/odbranu...zahteva razvijanje taktike itd. Jedino sto sadasnja pravila pogoduju rvacima.

Ova zabrana je ispolitizovana i apsolutna glupost. Zabraniti jedan od najstarijih sportova na svetu a pri tom danas jedan od najgledanijih i najpopularnijih je apsurd. Nece se zavrsiti na ovome.
I r made of sugar, spice and everything awesome. But mom and dad accidentaly added an extra ingredient...chemical WIN!!!

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.612
Odg: Srbija zabranila MMA!
« Odgovor #23 poslato: April 10, 2011, 10:35:45 pre podne »
oktagon - kavez obrni okreni ... te dobre strane sto si naveo ima i u drugim borilackim sportovima , to je u stvari taktika , a to kad se zakace na zicu na ivici im i ne ide bas u prilog , pogotovo sto se ne prekida borba jer tad bas postaje sve staticno i nije interesanto za gledanje ...

Van mreže sleepy

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 661
Odg: Srbija zabranila MMA!
« Odgovor #24 poslato: April 10, 2011, 10:58:32 pre podne »
Ok imas svoje misljenje o MMA. Ja sam svoje stvorio trenirajuci isti a ne gledajuci na TV-u. Ako hoces da diskutujes o MMA i pravilima otvori temu za to. Ovde pricamo o ovom problematicnom clanu Zakona o sportu.
I r made of sugar, spice and everything awesome. But mom and dad accidentaly added an extra ingredient...chemical WIN!!!

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.612
Odg: Srbija zabranila MMA!
« Odgovor #25 poslato: April 10, 2011, 03:38:41 posle podne »
Ok imas svoje misljenje o MMA. Ja sam svoje stvorio trenirajuci isti a ne gledajuci na TV-u.

zato je i tvoje misljenje subjektivno i nerealno ;)

Van mreže sleepy

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 661
Odg: Srbija zabranila MMA!
« Odgovor #26 poslato: April 10, 2011, 04:52:41 posle podne »
Hmmm...a ti si objektivan i realan? :)
I r made of sugar, spice and everything awesome. But mom and dad accidentaly added an extra ingredient...chemical WIN!!!

Van mreže Scarecrow

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 524
  • FUCK YEAH
Odg: Srbija zabranila MMA!
« Odgovor #27 poslato: April 10, 2011, 04:53:56 posle podne »
kakve veze ima ako neko nije trenirao... oni svoje pare uzimaju na osnovu gledanosti ljudi koji su vecina laici... cilj je valjda da njima to bude zanimljivo, a ne samo ljudima koji treniraju.
The training is nothing, will is everything.

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.612
Odg: Srbija zabranila MMA!
« Odgovor #28 poslato: April 10, 2011, 05:34:13 posle podne »
Hmmm...a ti si objektivan i realan? :)
hmmmmmmmmmm da da ...  :P pa pazi hoces li ti reci nesto negativno o necemu cime se bavis ? mislim da neces , zar ne ? pogotovo ako si u tome i ako si usao u tu pricu godinama... glupo bi bilo...svako ce da brani ono cime se bavi a ja ti kazem kao gledalac na sta to lici kad neko posmatra sa strane totalno nepristrasno... zato je mozda moje vidjenje objektivnije...  to je recimo isto kao sto ja volim da igram poker i nikad necu reci da je to kocka, navlakusa zavisnost  itd  :)  a verovatno jeste ne mogu biti objektivan   ;D nebitno necu da kvarim vise temu ...

Van mreže Stevcho

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 725
Odg: Srbija zabranila MMA!
« Odgovor #29 poslato: April 10, 2011, 06:09:26 posle podne »
Diskusija ide u pogresnom pravcu.
Cinjenica je da je ovaj clan zakona notorna glupost. Srbija, prva zemlja koja je zabranila MMA, iz toboze humanih razloga... Give me a break, ko i sve u nasoj truloj zemlji ovo je dobro podmazano i izgurano od strane nekog, ministarstvo i idioti koji su zakon pisali su totalni  laici, al eto, posledice mogu biti ne male...
No curling in the squat rack!