Septembar 20, 2024, 12:20:06 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Pitanje za grudi...  (Pročitano 10063 puta)

Van mreže princo

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 626
Pitanje za grudi...
« poslato: Avgust 18, 2006, 12:47:57 posle podne »
Imam jedan problem koji nikako ne mogu da resim. O cemu se radi. Radi se o tome da mi je levi grudni misic sada vec po prilicno veci od desnog. Kada posmatram levi sa strane to je vec zaista nesto ali kada gledam desni prilicno slabo. Vec se tolko nadzire razlika da mi se i kroz majicu primeti...
Ljudi su mi savetovali kada radim na ravnom benchu da stavim 1,2kg vise ili da uhvatim siri hvat jednom rukom da bi bilo jace opterecenje na desnoj strani...Nisam puno eksperimetisao jer mi nekako sve to ne odgovara prilikom uzvodjenja. Pa bi hteo vas da pitam sta bi me vi posavetovali i ako mi savetujete slicno onda cu poceti da primenjujem to.

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Re: Pitanje za grudi...
« Odgovor #1 poslato: Avgust 18, 2006, 12:52:41 posle podne »
Uvek isto... Mani se toga, niko nema identicnu levu i desnu stranu, zagledaj se malo bolje ni usi, pa ni oci ti nisu iste, samo je to kod nekoga vise, a kod nekoga manje izrazeno...radi i ne brini! Pogledaj u mom avataru levi i desni latisimus!

Van mreže princo

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 626
Re: Pitanje za grudi...
« Odgovor #2 poslato: Avgust 18, 2006, 12:57:53 posle podne »
Ok. Mada gledajuci mene kako mi raste jedna i druga strana vremenom mi sve vise i vise odudara leva.

Van mreže t1000

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.932
  • Srdjan Dmitrovic - licni trener
Re: Pitanje za grudi...
« Odgovor #3 poslato: Avgust 18, 2006, 12:58:38 posle podne »
Ne postoji covek kome su grdni potpuno simetricne kao i ruke,butine...

Vremenom ce se svi ti nedostaci i "detalji" popuniti i izjednaciti,ti samo vodi racuna o ishrani i nacinu treniranja.
Ja ti savetujem da radis kao PRVU VEZBU za grudi potisak bucicama na kosoj klupi (12,10,10,12) i propadanja u 2-3 serije.Nemoj puno serija i ponavljanja da radis na ravnom bench-u.

Ako ti je donja linija grudi nejednaka (Ш oblik) posavetuj se kod nekog strucnijeg za pomoc!

Pozdrav.
"Šampioni su oni koji ustanu svaki put kada su bačeni na pod."

Van mreže princo

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 626
Re: Pitanje za grudi...
« Odgovor #4 poslato: Avgust 18, 2006, 01:17:30 posle podne »
Hvala na savetu, isprobacu.
Nije mi donja linija ne pravilna nego mi je masivnija ta zasecena strana sto se "pogadja" sa ravnim benchom. Sve ostalo je ok i razvija se kako treba...
Ako ima jos neko nesto da mi predlozi dobro dosli su mi uvek novi saveti.

Van mreže Vexxx

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 777
Re: Pitanje za grudi...
« Odgovor #5 poslato: Avgust 19, 2006, 09:34:15 posle podne »
POgledaj Sarcevu epizodu milim 35 za grui trening... odlicna stvar!!! Meni je puno pomoglo... Imo sam upalu 4 dana.... :D

Van mreže hajime

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 78
Re: Pitanje za grudi...
« Odgovor #6 poslato: Avgust 20, 2006, 10:28:44 pre podne »
Ma sta se brinesd oko toga i ja sam sav nesimetrican.
Pored ovoga sto su drugi naveli meni je i jedno stopalo vece za 1.5 broj od drugog ne samo sto je duze nego i mnogo sire, sta kazes na to a?

Van mreže dis00

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 157
  • DON'T WAIST YOUR TIME !
Re: Pitanje za grudi...
« Odgovor #7 poslato: Avgust 20, 2006, 02:12:47 posle podne »
Citat: remetik
Uvek isto... Mani se toga, niko nema identicnu levu i desnu stranu, zagledaj se malo bolje ni usi, pa ni oci ti nisu iste, samo je to kod nekoga vise, a kod nekoga manje izrazeno...radi i ne brini! Pogledaj u mom avataru levi i desni latisimus!


slazem se; grudi pa i svi misici tijela nisu identicni a uzrok toga (70%) je to sto npr desnjak veci dio teskih poslova oslanja na desnu ruku i automatski desna strana tijela pocinje dobivati na misicnoj masi. To nije nista nakon neke 2 god al uzmimo u obzir da se s bodybuildingom i ganjanjem simetricnosti tijela pocinje tek s nekih 16-17 god (najranije) a do tih 16 godina se mnogo toga na tijelu promijeni.

blacki

  • Gost
Re: Pitanje za grudi...
« Odgovor #8 poslato: Avgust 20, 2006, 02:19:10 posle podne »
da nisu jednake grudi ni kod mene ali nebrini zbog toga sve ce to na svoje izaci

Van mreže want3d

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 585
Re: Pitanje za grudi...
« Odgovor #9 poslato: Avgust 20, 2006, 02:58:37 posle podne »
ne brini ni kod mene nisu bas 100 % indeticne

Van mreže Nico

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 788
Re: Pitanje za grudi...
« Odgovor #10 poslato: Avgust 20, 2006, 05:20:53 posle podne »
hteo bih da se nadovezem da ne otvaram novu temu.
jel ima neka osnovna vezba koja se moze raditi umesto bencha, mislim da aktivira istu grupu misica?

blacki

  • Gost
Re: Pitanje za grudi...
« Odgovor #11 poslato: Avgust 20, 2006, 05:48:11 posle podne »
ja sam cita da ti je dobro da radis s bučicama bendj a ne na sipkama jer uvjek jedna ruka zaostaje za drugom

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Re: Pitanje za grudi...
« Odgovor #12 poslato: Avgust 20, 2006, 11:11:21 posle podne »
Ravni i kosi sa bucicama. Kombinujes, jedan trening radis press sa buchicama, a drugi sa manjom kilazom klasicno razvlacenje...

Van mreže princo

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 626
Re: Pitanje za grudi...
« Odgovor #13 poslato: Avgust 21, 2006, 01:00:52 pre podne »
Citat: Vexxx
POgledaj Sarcevu epizodu milim 35 za grui trening... odlicna stvar!!! Meni je puno pomoglo... Imo sam upalu 4 dana.... :D


Gde mogu naci? Jel ima negde neki klip?


Videcu malo da izmeni vezbe pa posle par meseci cu videti kako se i da li se menja...

Van mreže want3d

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 585
Re: Pitanje za grudi...
« Odgovor #14 poslato: Avgust 21, 2006, 07:14:48 pre podne »
Citat: princo
Citat: Vexxx
POgledaj Sarcevu epizodu milim 35 za grui trening... odlicna stvar!!! Meni je puno pomoglo... Imo sam upalu 4 dana.... :D


Gde mogu naci? Jel ima negde neki klip?


Videcu malo da izmeni vezbe pa posle par meseci cu videti kako se i da li se menja...


evo,samo se nadam da ti je konekcija dobra

http://thefitshow.com/week3/milos_chest_med.htm