Septembar 27, 2024, 08:08:06 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.293 poruka u 18.764 tema - 20.974 članova - Poslednji član: galurbalge
X3MShop banner

Autor Tema: jesti 2 puta dnevno,dal valja ili ne?  (Pročitano 9348 puta)

Van mreže stevica3

  • Član
  • *
  • Poruke: 2
jesti 2 puta dnevno,dal valja ili ne?
« poslato: April 01, 2011, 09:56:20 pre podne »
e ovako citao sam dosta na forumu,mozda ne dovoljno,ali moram da pitam.
ja se drzim pravilne ishrane,msm jedem samo proteine i po male kolicine uh,ali ja jedem samo 2 puta dnevno po 150 grama po obroku,jer neam vremena da jedem 5 puta,i za 4 meseca sam skinuo 15 kg,imam dosta mase i nebi se vise pumpao xD
pa sam krenuo trcanjem i mislim se da uzmem clen,pa ako neko moze mi kaze dal valja da se uzima clen kad se samo trci bez treninga snage?
i stvarno mi dobro ide kada jedem 2 puta dnevno niti sam gladan niti sam bez snage.

Van mreže srebrni vuk

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 438
  • THE EASY DAY WAS YESTERDAY
Odg: jesti 2 puta dnevno,dal valja ili ne?
« Odgovor #1 poslato: April 01, 2011, 10:12:17 pre podne »
ixaaaa brate polake de...sve si naopako shvatio...
ti podrazumijevas pod pravilnom ishranom "jedem samo proteine i po male kolicine uh" ... ne! Vrlo je vazan ispravan balans (kvalitetnih) proteina,(kvalitetnih) ugljenih hidrata a ti masti nisi cak ni pomenuo. bez unosa u pravilnom odnosu nema ni govora o pravilnoj ishrani.
Drugo,ako ti je skidanje kilaze prioritet 2 obroka dnevno su notorna glupost... drzati oganizam bez hrane toliko pokrece katabolizam pa tijelo pokusava da se bori protiv toga tako sto usporava metabolizam i sta si uradio... bas nista...
trece
izgleda da su ljudi olako shvatili clen kao neki carobni napitak (tj tabletu) pa popijes i cao salo. E klen koliko ja znam utitice na lipozu nezavisno od tih treninga al ipak radi samo ako imas pristojno nizak BF inace je totalno bacanje para i opterecivanje receptora. Moj savjet je sredi ishranu i citaj po forumu jer mislim da nisi dovoljno i pazljivo citao o tome.
Pozdrav
« Poslednja izmena: April 01, 2011, 10:14:27 pre podne srebrni vuk »
Κύριε ἐλέησον

Van mreže ela ela

  • Lepotica
  • Middleweight Member
  • *****
  • Poruke: 353
Odg: jesti 2 puta dnevno,dal valja ili ne?
« Odgovor #2 poslato: April 01, 2011, 10:20:59 pre podne »
E jos i da postavis slike pa da se svi uverimo koliko ti dobro ide,ovako :-\
Imajuci u vidu tvoj post-znanje ti je prilicno oskudno i uceloj prici samo ti clen fali
i eto magije ;D
Los je izgovot da nemas vremena jesti-pa 2 min su dovoljna da pojedes obrok,ishrana
ti je uzas i morao bi se potruditi da sastavis dobar jelovnik,postavis ga ovde pa da dobijes neke
smernice.Ovako...

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: jesti 2 puta dnevno,dal valja ili ne?
« Odgovor #3 poslato: April 01, 2011, 11:16:37 pre podne »
dobro dosao
dobro ti ide,ali prvom prilikom kada uneses i 50 cal vise oni ce da se nataloze kao visak i u problemu si VELIKOM
prijatelju

mnogo si toga pobrkoa a ono glavno je HRANA
treba da JEDES DA BI MRSAVIO a ne obratno...

Van mreže Nenad018

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 403
Odg: jesti 2 puta dnevno,dal valja ili ne?
« Odgovor #4 poslato: April 01, 2011, 11:53:10 pre podne »
Jel ti ubedjujes sebe ili nas da ti dobro ide ??
Mozes da postavis slike/u ?
e ovako citao sam dosta na forumu,mozda ne dovoljno,ali moram da pitam
pa sam krenuo trcanjem i mislim se da uzmem clen,pa ako neko moze mi kaze dal valja da se uzima clen kad se samo trci bez treninga snage?
i stvarno mi dobro ide kada jedem 2 puta dnevno niti sam gladan niti sam bez snage.

2 obroka koji su sigurno i u pogresno vreme (usporio metabolizam) , + trcanje i + clen  ??????????

mnogo si toga pobrkoa a ono glavno je HRANA
treba da JEDES DA BI MRSAVIO a ne obratno...
« Poslednja izmena: April 01, 2011, 11:59:47 pre podne Nenad018 »
Nisam na ovaj svet stigao da bih bio porazen, niti neuspeh struji mojim venama. Ja nisam ovca sto ceka da je njen pastir podstakne.Ja sam lav koji odbija da zbori, hodi i spava s ovcama. Kasapnica neuspeha nije moja sudbina. Istrajacu sve dok ne uspem."

Van mreže BBBbbb

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 438
Odg: jesti 2 puta dnevno,dal valja ili ne?
« Odgovor #5 poslato: April 01, 2011, 12:31:44 posle podne »
Ma sve i nekako, ima puno onih koji drze svakakve dijete sa 1 do 2 obroka dnevno, nego sto bi brat da na sve to udari po klenu.

Van mreže Naturalni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.772
Odg: jesti 2 puta dnevno,dal valja ili ne?
« Odgovor #6 poslato: April 01, 2011, 12:54:15 posle podne »
metabolizam ti je brz kao kornjaca
jedi na svaka 3 sata ;)
Ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Van mreže StefanCira

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 286
  • ...
Odg: jesti 2 puta dnevno,dal valja ili ne?
« Odgovor #7 poslato: April 04, 2011, 10:35:45 posle podne »
To je uradila moja mama sa 3 obroka i za ceo dan unese 1000 kcal i skinula 20kg i doktorka joj rekla da joj je oslabio imunitet, to je bilo pre nego sto sam znao za forum..

Van mreže Francuz

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.130
Odg: jesti 2 puta dnevno,dal valja ili ne?
« Odgovor #8 poslato: April 04, 2011, 11:08:06 posle podne »
Pre neke 3, 4 godine, nisam znao nista o ishrani. Bio sam par meseci na dijeti od JEDNOG, eventualno 2 obroka dnevno, uz bar 10km trcanja. Skinuo sam 25kg za par meseci, al naravno, bilo je i sala i misica... Uh, kad se setim...

Van mreže S92.TDI

  • Član
  • *
  • Poruke: 46
Odg: jesti 2 puta dnevno,dal valja ili ne?
« Odgovor #9 poslato: April 16, 2011, 05:16:51 posle podne »
to ce sve lepo da ti se vrati cim pocnes malcice vise da jedes...a to da se dobro osecas to ubedjujes sebe...ja kad ne jedem 4 sata meni je muka i ocu da se srusim dok ne pojedem nesto :)

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.615
Odg: jesti 2 puta dnevno,dal valja ili ne?
« Odgovor #10 poslato: April 17, 2011, 10:55:02 pre podne »
to ce sve lepo da ti se vrati cim pocnes malcice vise da jedes...a to da se dobro osecas to ubedjujes sebe...ja kad ne jedem 4 sata meni je muka i ocu da se srusim dok ne pojedem nesto :)
to je stvar metabolizma, treninga i navike , sto vise jedes ogranizam ti vise i trazi i obratno ...  generalno nisu svaki dan energetske potrebe iste za coveka da bi normalno funkcionisao i osecao se dobro, ali ako treniras ti moras unositi toliko i toliko ako zelis da napredujes...

Van mreže dulebre

  • Član
  • *
  • Poruke: 1
Odg: jesti 2 puta dnevno,dal valja ili ne?
« Odgovor #11 poslato: April 26, 2011, 09:52:54 posle podne »
ala ovde vrvi od broscienca...hocureci budalastina.  Spor metabolizam ako ne jedes 3 sata..svasta... jel vi uopste znate sta je metabolizam?

Van mreže VladimirUgr

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 121
Odg: jesti 2 puta dnevno,dal valja ili ne?
« Odgovor #12 poslato: April 27, 2011, 10:08:17 pre podne »
ala ovde vrvi od broscienca...hocureci budalastina.  Spor metabolizam ako ne jedes 3 sata..svasta... jel vi uopste znate sta je metabolizam?
Reci nam ti...
“The fight is won or lost far away from witnesses - behind the lines, in the gym, and out
there on the road, long before I dance under those lights.” - Muhammad Ali