Septembar 24, 2024, 09:13:39 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.972 članova - Poslednji član: Yurenmaw
X3MShop banner

Autor Tema: IMT 533 napredak u 16 mj.  (Pročitano 6214 puta)

Van mreže IMT 533

  • Član
  • *
  • Poruke: 7
IMT 533 napredak u 16 mj.
« poslato: Mart 25, 2011, 12:05:35 pre podne »
Evo i ja na vašem forumu  :)

Tu su slike od 11.2009. g pije bilo kakvog "vježbanja"(koje se tako može zvati).

Visina je 170 cm i 85 kg
« Poslednja izmena: Mart 25, 2011, 12:09:17 pre podne IMT 533 »

Van mreže IMT 533

  • Član
  • *
  • Poruke: 7
Odg: IMT 533 napredak u 16 mj.
« Odgovor #1 poslato: Mart 25, 2011, 12:08:27 pre podne »
Evo sada

Visina 171cm, 73kg.

Preko ljeta je bila 67 kg, ali sam sada malo nabacio mase.

Što se tiče prehrane trudim se da je čista, 6 oboka dnevno(neka se podkrade koji kolač ;D)

Jutro - zobene pahuljice sa mjericom wheya,
          -ostala 3 obroka su kuhano sočivo sa sojom( oko 500g) i po 2 jaja izrendam oko 500g kupusa i 200g mrkve (to nosim na posao pa podijelim na 3 dijela svakih 2h)
          - prezadnji obrok je jedna konzerva tunjevine(uceđene od ulja) sa kupuson mrkvom....što se nađe od povrča
           - pre spavanja ide posni sir 250g, ako se ima laneno ulje ili badem kikiriki...

Trenzizi su kako se stigne trudim se održavati 4 puta nedeljno, ako mogu više odradim 6 puta ako ne truim se da bude najmanje 2 put.
« Poslednja izmena: Mart 25, 2011, 12:21:16 pre podne IMT 533 »

Van mreže beso.j

  • Član
  • *
  • Poruke: 31
Odg: IMT 533 napredak u 16 mj.
« Odgovor #2 poslato: Mart 25, 2011, 12:34:46 pre podne »
koji ti je cilj? cemu tezis? koliko se moze vidjeti sa slika da ti je bilo u planu da skines salo neko sto ti je i krenulo za rukom. misice necu komentarisati, to cu prepustiti iskusnijim clanovima uglavnom potreban ti je sada jedan period duzi naravno sa sredjenim programom treninga jer za instiktivni je jos rano, puno dobre klope i udoban krevet :)

Van mreže IMT 533

  • Član
  • *
  • Poruke: 7
Odg: IMT 533 napredak u 16 mj.
« Odgovor #3 poslato: Mart 25, 2011, 06:46:47 pre podne »
koji ti je cilj? cemu tezis? koliko se moze vidjeti sa slika da ti je bilo u planu da skines salo neko sto ti je i krenulo za rukom. misice necu komentarisati, to cu prepustiti iskusnijim clanovima uglavnom potreban ti je sada jedan period duzi naravno sa sredjenim programom treninga jer za instiktivni je jos rano, puno dobre klope i udoban krevet :)
Težim da budem brži, jači flekibilniji, jednostavno se bolje osječati u svom tijelu.

Sa BB-om sam počeo zato što sam htio smršaviti, a na kraju je postao "način života", tj. ono odlučuje koliko ču spavati što raditi kako isplanirati vrijeme(ali držim u razumnim granicama prioritete)

Što se tiče cilja. Šavršeno ijelo(osobno mišljenje) koje nije preveliko ima Kane Sumabat, i moglo bi se reči da tome težim, takvoj masi i definiciji.

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: IMT 533 napredak u 16 mj.
« Odgovor #4 poslato: Mart 25, 2011, 07:26:27 pre podne »
imas jako malo proteina u ishrani,u tri obroka pojedes samo 6 jaja ukupno??Mislim nadam se da ne racunas onaj protein iz sociva.Imas mozda jedva 100gr proteina na dan. Tu soju izbaci,em je puna fitoestrogena em je protein iz nje jako male bioloske vrednosti,takoreci nije vredna truda.Da ne pominjem da je soja verovatno no.1 biljka po nezdarvosti koliko je modifikuju genetski,prskaju i sta sve ne.


te varijacije oko treninga ne valja jbg ali to i sam sigurno znas.6 puta nedeljno je preterano.Bolje ti je da odradis 4 treninga po pola sata nedeljno da bar pogodis sve misice ako nemas uvek vremena za jedan sat treniranja,nego da imas te varijacije gde je 6 puta bas preterano.
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže jocifer

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 134
Odg: IMT 533 napredak u 16 mj.
« Odgovor #5 poslato: Mart 25, 2011, 12:15:45 posle podne »
Zasto nema mesa? Piletina,curetina,teletina,...Osim ako si vegeterijanac, al vidim tunjevinu tako da to  verovatno otpada.

Van mreže beso.j

  • Član
  • *
  • Poruke: 31
Odg: IMT 533 napredak u 16 mj.
« Odgovor #6 poslato: Mart 25, 2011, 02:18:21 posle podne »
koji ti je cilj? cemu tezis? koliko se moze vidjeti sa slika da ti je bilo u planu da skines salo neko sto ti je i krenulo za rukom. misice necu komentarisati, to cu prepustiti iskusnijim clanovima uglavnom potreban ti je sada jedan period duzi naravno sa sredjenim programom treninga jer za instiktivni je jos rano, puno dobre klope i udoban krevet :)
Težim da budem brži, jači flekibilniji, jednostavno se bolje osječati u svom tijelu.

Sa BB-om sam počeo zato što sam htio smršaviti, a na kraju je postao "način života", tj. ono odlučuje koliko ču spavati što raditi kako isplanirati vrijeme(ali držim u razumnim granicama prioritete)

Što se tiče cilja. Šavršeno ijelo(osobno mišljenje) koje nije preveliko ima Kane Sumabat, i moglo bi se reči da tome težim, takvoj masi i definiciji.

e pa batice, lagano se baci na masu ali kvalitetnu i povecaj unos proteina po 1 kg- 2 gr. proteina (bar nastoj) jedna godina bi bila dovoljna pa nakon toga lagano definicija jer misic ne raste iz kosti, moras imat neku podlogu da bi ga crtao ...

Van mreže IMT 533

  • Član
  • *
  • Poruke: 7
Odg: IMT 533 napredak u 16 mj.
« Odgovor #7 poslato: Mart 25, 2011, 08:00:26 posle podne »
imas jako malo proteina u ishrani,u tri obroka pojedes samo 6 jaja ukupno??Mislim nadam se da ne racunas onaj protein iz sociva.Imas mozda jedva 100gr proteina na dan. Tu soju izbaci,em je puna fitoestrogena em je protein iz nje jako male bioloske vrednosti,takoreci nije vredna truda.Da ne pominjem da je soja verovatno no.1 biljka po nezdarvosti koliko je modifikuju genetski,prskaju i sta sve ne.


te varijacije oko treninga ne valja jbg ali to i sam sigurno znas.6 puta nedeljno je preterano.Bolje ti je da odradis 4 treninga po pola sata nedeljno da bar pogodis sve misice ako nemas uvek vremena za jedan sat treniranja,nego da imas te varijacije gde je 6 puta bas preterano.

Zašto nemogu računati onaj protein iz sočiva? Znam da soja nije najbolji izbor, ali je najeftiniji, a ima dosta proteina, što ni oni nevaljaju?

Ovaj režim je zbog nedostatka para( zasada), kada doođu neke pare ču da odhranim piliče, pa če biti oko 1 kg piletine( cijelo pile).

Što se tiče treninga dok je bila zima sam radio 5dana split sa 6-im danom trbušnjajke, bez ikakvog kardia.

Sada kada sam počeo raditi, kardio mi je odlazak i dolazak sa posla, oko 1h vožnje bicikla po brdu(svaki dan, nekada i više), a radim kao fizikalac(bauštela, vinogradi...).

Sada je pitanje dali poslije posla(oko 30min vožnje bicikla), dobro odmah vježbati kada bođem kuči ili ne. Koliko sam ja shvatio da nije, ali neznam zašto? Ja vježbam nakon 2 sada kada se malo odmorim. Ali ovo pitam za situacije kada nemam mogučnosti, mislim kada imam obaveze nakon posla dali da odradim odmah nakon posla trening ili da bolje odmorim?

Van mreže DUCA 93

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 108
Odg: IMT 533 napredak u 16 mj.
« Odgovor #8 poslato: April 07, 2011, 10:33:42 posle podne »
Brate napredak ti je neverovatan..samo gazi..
Pain is temporary,praid is forever

Van mreže Djokili

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 385
Odg: IMT 533 napredak u 16 mj.
« Odgovor #9 poslato: April 08, 2011, 12:37:12 pre podne »
koji ti je cilj? cemu tezis? koliko se moze vidjeti sa slika da ti je bilo u planu da skines salo neko sto ti je i krenulo za rukom. misice necu komentarisati, to cu prepustiti iskusnijim clanovima uglavnom potreban ti je sada jedan period duzi naravno sa sredjenim programom treninga jer za instiktivni je jos rano, puno dobre klope i udoban krevet :)
Težim da budem brži, jači flekibilniji, jednostavno se bolje osječati u svom tijelu.

Sa BB-om sam počeo zato što sam htio smršaviti, a na kraju je postao "način života", tj. ono odlučuje koliko ču spavati što raditi kako isplanirati vrijeme(ali držim u razumnim granicama prioritete)

Što se tiče cilja. Šavršeno ijelo(osobno mišljenje) koje nije preveliko ima Kane Sumabat, i moglo bi se reči da tome težim, takvoj masi i definiciji.

Izvinjavam se za off, ali moram da kazem da sam se do jaja nasmejao kad sam procitao ovo "način života", jer sam se setio onog klipa "sta je to bodybuilding" hahahahahahahaha


Inace svaka cast.Vidi se napredak.Koliko imas godina?

Van mreže IMT 533

  • Član
  • *
  • Poruke: 7
Odg: IMT 533 napredak u 16 mj.
« Odgovor #10 poslato: April 13, 2011, 09:24:36 pre podne »
koji ti je cilj? cemu tezis? koliko se moze vidjeti sa slika da ti je bilo u planu da skines salo neko sto ti je i krenulo za rukom. misice necu komentarisati, to cu prepustiti iskusnijim clanovima uglavnom potreban ti je sada jedan period duzi naravno sa sredjenim programom treninga jer za instiktivni je jos rano, puno dobre klope i udoban krevet :)
Težim da budem brži, jači flekibilniji, jednostavno se bolje osječati u svom tijelu.

Sa BB-om sam počeo zato što sam htio smršaviti, a na kraju je postao "način života", tj. ono odlučuje koliko ču spavati što raditi kako isplanirati vrijeme(ali držim u razumnim granicama prioritete)

Što se tiče cilja. Šavršeno ijelo(osobno mišljenje) koje nije preveliko ima Kane Sumabat, i moglo bi se reči da tome težim, takvoj masi i definiciji.

Izvinjavam se za off, ali moram da kazem da sam se do jaja nasmejao kad sam procitao ovo "način života", jer sam se setio onog klipa "sta je to bodybuilding" hahahahahahahaha


Inace svaka cast.Vidi se napredak.Koliko imas godina?
Imam 20. g.

Što se tiče napretka, kada pogledam druge nije neki, ali opet je nešto, glavni krivac je moje neznanje i nediciplina na početku, sada uzgajam kokoši tovne i nosilje, pa če se prehrana popraviti.

Hvala na potpori, pozdrav :-)

Van mreže IMT 533

  • Član
  • *
  • Poruke: 7
Odg: IMT 533 napredak u 16 mj.
« Odgovor #11 poslato: Jul 10, 2011, 08:05:49 pre podne »
Neki dan nakon treninga nogu, imam 72 kg

Van mreže aleksandar84

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 313
Odg: IMT 533 napredak u 16 mj.
« Odgovor #12 poslato: Jul 10, 2011, 01:52:24 posle podne »
Samo napred, fino ti ide!
pozz

Van mreže Dominikanac

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.624
  • No pain, no gain!!
Odg: IMT 533 napredak u 16 mj.
« Odgovor #13 poslato: Jul 11, 2011, 05:17:52 posle podne »
Super. Da je hrana bolja i rezlutati bi bili mnogo bolji ali to vec znas. I ovo je odlicno.
Sunce koje przi ko da kaze da izdrzim, vetar muzika za usi, ritam kisa koja pljusti

Van mreže marelli

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 882
    • http://www.bsdserbia.org
Odg: IMT 533 napredak u 16 mj.
« Odgovor #14 poslato: Jul 11, 2011, 07:03:10 posle podne »
odlično je

samo piči brale  ;D
Samsung NX1000