Septembar 28, 2024, 06:56:18 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.306 poruka u 18.764 tema - 20.972 članova - Poslednji član: moviesgrankengibia
X3MShop banner

Autor Tema: P90X moje iskustvo  (Pročitano 16099 puta)

Van mreže Radio Cambodia

  • Član
  • *
  • Poruke: 11
P90X moje iskustvo
« poslato: Mart 21, 2011, 02:37:30 posle podne »
Pozdrav ljudi! Znam da vec postoji tema, ali je zakljucana, pa moram otvoriti novu.

Video sam P90X program i odlucio sam da mu dam sansu. Znam da zvuci bezveze i da se svi jeze kada se pomenu ovakvi treninzi, ali meni je ovo trenutno jedina opcija. U pitanju je kucni trening + ishrana koji kaze "da ce vas dovesti u najbolju formu u zivotu". :) Formu, ne znaci da cete biti spremni za takmicenja, nego ako niste aktivni, zelite da izgubite par kikograma, da se zategnete, kondicija itd...

Posto savetuju da se vodi dnevnik, ja sam odlucio da to uradim i da podelim sa vama. Ko hoce, moze da vidi moj dnevnik na ovoj adresi: http://p90xserbia.blogspot.com/

Ne zelim nista da poromovisem. Ovo je iskljucivo moje iskustvo, pa cemo da vidimo. Hvala na podrsci!

Evo ukratko sta je P90X:

YkXhwv9Xddw

Slobodno spojite temu sa vec postojecom, posto je zakljucana.

Van mreže S92.TDI

  • Član
  • *
  • Poruke: 46
Odg: P90X moje iskustvo
« Odgovor #1 poslato: Mart 21, 2011, 02:48:06 posle podne »
jos jedna klasicna americka marketing fora da ti uzmu pare...izmisljaju toplu vodu za koju ces ti da platis :)...top shop fazon....

Van mreže Radio Cambodia

  • Član
  • *
  • Poruke: 11
Odg: P90X moje iskustvo
« Odgovor #2 poslato: Mart 21, 2011, 02:53:16 posle podne »
Slazem se da je top shop fazon, tako sam i video. Ali kao sto rekoh, hocu da probam pa cemo da vidimo.

Moze da se preuzme sa torrenta, ne mora nista da se placa. ;)

Van mreže cobelix

  • Član
  • *
  • Poruke: 41
Odg: P90X moje iskustvo
« Odgovor #3 poslato: Mart 21, 2011, 03:20:59 posle podne »
:)) radim ovo vec neko vreme i mogu vam reci da je fenomenalno :) trening je odlican...covek motivise fenomenalno... vezbe su odlicno sprovedene kroz celu nedelju i vezba se 6 dana nedeljno... 3 dana snaga 3 dana kardio [snaga, kardio, snaga, kardio , snaga , kardio ] i ima sedmi dan kao bonus istezanje...par mojih drugara radi i svi imamo pozitivne rezultate :))

...nisam imao sredstva da uzmem neki "whey" , ali sam se trudio da jedem dosta mesa, belanaca...
mogu samo reci da sam ,jaci ....brzi  ... i flexibilniji...

Van mreže Radio Cambodia

  • Član
  • *
  • Poruke: 11
Odg: P90X moje iskustvo
« Odgovor #4 poslato: Mart 21, 2011, 03:23:10 posle podne »
Ovo mi dosta znaci, da nisam jedini. Sve ono na netu moze da bude pipavo.

Imas li slike pre i posle?

Van mreže S92.TDI

  • Član
  • *
  • Poruke: 46
Odg: P90X moje iskustvo
« Odgovor #5 poslato: Mart 21, 2011, 03:38:12 posle podne »
a sta ti znaci to da imas pozitivne rezultate? msm ne razumem sta zelis da postignes, masu, definiciju, izdrzljivost?? ako hoces da budes "fleksibilniji" idi na jogu :)... ne kapiram poentu... i sto svi zelite da trazite neke specijalne treninge? krenes u teretanu, eksperimentises malo, vidis sta tvom organizmu najvise odgovara i drzis se toga...

Van mreže Francuz

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.130
Odg: P90X moje iskustvo
« Odgovor #6 poslato: Mart 21, 2011, 03:42:53 posle podne »
Nisu ludi ljudi sto su pronasli savrsene recepte za najbolje rezultate uz pametno ulozen trud. Tu se misli na HIIT, gigante itd... Ovo je namenjeno nekom ko zeli da mu servira kako i sta da radi. Meni je uvek bilo zanimljivije da sam odredim sebi sta i kako, a to se moze samo kroz godine eksperimentisanja.

Van mreže S92.TDI

  • Član
  • *
  • Poruke: 46
Odg: P90X moje iskustvo
« Odgovor #7 poslato: Mart 21, 2011, 03:56:38 posle podne »
bas tako...nece niko da ti servira na tacnu, moras sam da se trudis...

Van mreže cobelix

  • Član
  • *
  • Poruke: 41
Odg: P90X moje iskustvo
« Odgovor #8 poslato: Mart 21, 2011, 04:00:24 posle podne »
Pazi druze , i misicavi ljudi mogu biti flexibilni .. ali samo ako na tome rade :))) ovde Tony Horton pokazuje kakve vezbe i koliko ponavljanja istih dovodi do "MASE" i do "definicije"... covek je preko bare legenda i ovo nije obican americki reklamni kucni FITNES video ... ovo je nesto vise... pratio sam ovaj program na netu i citao razne komentare i za sada nisam naisao ni na jednu osobu koja je rekla da ovo ne-valja :)))

...a da bi experimentisao sa vezbama...prvo treba da upoznas vecinu razlicitih kako bi u svoj licni tj "poseban" trening uveo "svoje" neke vezbe...  
...upravu ste za dosta stvari ali stvarno ljudi.... ovaj program sto bi kazo' prost covek "RADI PO'SO" :D i dosta se nauci o vezbanju kroz njega...

...ko voli nek' izvoli :))))) nece se pokajati :))))


Van mreže S92.TDI

  • Član
  • *
  • Poruke: 46
Odg: P90X moje iskustvo
« Odgovor #9 poslato: Mart 21, 2011, 04:08:07 posle podne »
ne postoje vezbe koje su za masu i vezbe koje su za definiciju! masa, kao i definicija se dobija u kuhinji :)

Van mreže Radio Cambodia

  • Član
  • *
  • Poruke: 11
Odg: P90X moje iskustvo
« Odgovor #10 poslato: Mart 21, 2011, 04:09:50 posle podne »
Uz ovaj program se dobija opsirni plan za ishranu. I sami kazu da je trening bez hrane nista, da je cak vaznija ishrana.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: P90X moje iskustvo
« Odgovor #11 poslato: Mart 21, 2011, 04:27:51 posle podne »
...o boze jel te ima

Van mreže Radio Cambodia

  • Član
  • *
  • Poruke: 11
Odg: P90X moje iskustvo
« Odgovor #12 poslato: Mart 21, 2011, 04:31:54 posle podne »
Pa sto tako? Ovo ne moze da se poredi sa profesionalnim treninzima, ali sto ne pomenuti? Ja cu vam reci kako je bilo. Trudim se da se pridrzavam 100% programa pa cemo videti.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: P90X moje iskustvo
« Odgovor #13 poslato: Mart 21, 2011, 04:56:45 posle podne »
Pa sto tako? Ovo ne moze da se poredi sa profesionalnim treninzima, ali sto ne pomenuti? Ja cu vam reci kako je bilo. Trudim se da se pridrzavam 100% programa pa cemo videti.

profesionalnim trenizima koje vrste i koje namene?

Van mreže S92.TDI

  • Član
  • *
  • Poruke: 46
Odg: P90X moje iskustvo
« Odgovor #14 poslato: Mart 21, 2011, 05:37:06 posle podne »
...o boze jel te ima
axaxaxaxaxaxaxaxaxaxa