Septembar 16, 2024, 09:36:59 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.310 poruka u 18.764 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Gladijator 150e  (Pročitano 17660 puta)

Van mreže Scarecrow

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 524
  • FUCK YEAH
Odg: Gladijator 150e
« Odgovor #15 poslato: Mart 31, 2011, 08:19:41 posle podne »
jel si probao ti na limundu?
The training is nothing, will is everything.

Van mreže samocoek

  • Član
  • *
  • Poruke: 18
Odg: Gladijator 150e
« Odgovor #16 poslato: Mart 31, 2011, 08:44:20 posle podne »
Jesam,nema nista,ima od 8000 din,ali nema kontra kosi,a i to mi je puno za klupu...Mada tamo najvise i posmatram...

Van mreže Scarecrow

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 524
  • FUCK YEAH
Odg: Gladijator 150e
« Odgovor #17 poslato: Mart 31, 2011, 08:49:34 posle podne »
ma smaraci.. ja sam juce hteo da kupim sat diadora, bas mi se svideo... bio sam jedini licitator do minut pre isteka, onda su navalili ko mutavi na telefon :D
The training is nothing, will is everything.

Van mreže samocoek

  • Član
  • *
  • Poruke: 18
Odg: Gladijator 150e
« Odgovor #18 poslato: Mart 31, 2011, 08:56:22 posle podne »
Xaxaxa,pa jbg,znas kako,tamo ne treba da licitiras pre poslednjih minuta,cak ni da stavis da posmatras predmet,samo ga bookmarkujes i pratis i na kraju stavis cenu koju bi dao i to je to...Makar ja tako radim...

Van mreže Scarecrow

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 524
  • FUCK YEAH
Odg: Gladijator 150e
« Odgovor #19 poslato: Mart 31, 2011, 08:57:31 posle podne »
pa da.. u pravu si :)
The training is nothing, will is everything.

Van mreže bogun

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 72
Odg: Gladijator 150e
« Odgovor #20 poslato: Mart 31, 2011, 10:04:42 posle podne »
Hteo  sam da kazem da na ovakvoj klupi cije su dimezije cevi 40x40 mm  i debljine cevi oko 1.5mm i ukupne tezine 22kg  nije bezbedno raditi ni sa sipkom bez tegova a kamoli sa 50-tak kilograma, ne samo da varenje same sipke kod kineza nije ni prici nekom standardu vec se zbog tako male debljine zida i srafovi odvaljuju bukvalno cepaju zid cevi. Jer nije to samo 50 kg opterecenje vec na to treba dodati nekih 85 kg prosecne tezine vezbaca to je vec 135 kg na spravici od 22 kg. Sem kicme ko zna sta jos mozes da polomis ako ti se ne daj boze odvali deo ispod ledja gde je i najvece opterecenje pa ti sipka sleti na grudi eventualno na vrat ...!!! Pet godina sam proveo kod tih vajnih uvoznika te kineske opreme najnize klase i kazem ti desavalo se svasta. Za ovih 8645 dinara koliko kosta ova klupa mozes da kupis materijal tj cevi sa dosta debljim zidom nadjes majstora i mozda za jos nekih 20 eura dodatka dobiti klupu na kojoj ces bez problema moci da dizes i tegove i sta hoces pored tegova i da budes max bezbedan. Niti prodajem niti nudim bilo sta vec sam hteo coveku da kazem o cemu se radi

Nigde čovek nije ni POMENUO klupu iz METROA nego ako ima za te pare za koje je on spreman da DA.

Ma nisam ja ni mislio na novu,nego ako neko prodaje polovnu ili ako zna nekoga da prodaje...Pretpostavio sam da su te loseg kvaliteta,nego nemam vise od 5000-6000din za klupu a treba mi da ima i kosi,ravni i kontra kosi...Tako da ako neko zna ko bi prodao po toj ceni neka mi javi...na to sam mislio...;)

Pa da ;), ako neko zna dali ima.

Ja brate neznam, ali ako ne žuri traži pa ćeš naći.
pa za 5 hiljada samo u metrou nesto tog tipa ima da se kupi , stvarno detaljises bez potrebe

Van mreže breshahils

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.618
Odg: Gladijator 150e
« Odgovor #21 poslato: April 01, 2011, 07:22:17 pre podne »
Hteo  sam da kazem da na ovakvoj klupi cije su dimezije cevi 40x40 mm  i debljine cevi oko 1.5mm i ukupne tezine 22kg  nije bezbedno raditi ni sa sipkom bez tegova a kamoli sa 50-tak kilograma, ne samo da varenje same sipke kod kineza nije ni prici nekom standardu vec se zbog tako male debljine zida i srafovi odvaljuju bukvalno cepaju zid cevi. Jer nije to samo 50 kg opterecenje vec na to treba dodati nekih 85 kg prosecne tezine vezbaca to je vec 135 kg na spravici od 22 kg. Sem kicme ko zna sta jos mozes da polomis ako ti se ne daj boze odvali deo ispod ledja gde je i najvece opterecenje pa ti sipka sleti na grudi eventualno na vrat ...!!! Pet godina sam proveo kod tih vajnih uvoznika te kineske opreme najnize klase i kazem ti desavalo se svasta. Za ovih 8645 dinara koliko kosta ova klupa mozes da kupis materijal tj cevi sa dosta debljim zidom nadjes majstora i mozda za jos nekih 20 eura dodatka dobiti klupu na kojoj ces bez problema moci da dizes i tegove i sta hoces pored tegova i da budes max bezbedan. Niti prodajem niti nudim bilo sta vec sam hteo coveku da kazem o cemu se radi

Nigde čovek nije ni POMENUO klupu iz METROA nego ako ima za te pare za koje je on spreman da DA.

Ma nisam ja ni mislio na novu,nego ako neko prodaje polovnu ili ako zna nekoga da prodaje...Pretpostavio sam da su te loseg kvaliteta,nego nemam vise od 5000-6000din za klupu a treba mi da ima i kosi,ravni i kontra kosi...Tako da ako neko zna ko bi prodao po toj ceni neka mi javi...na to sam mislio...;)

Pa da ;), ako neko zna dali ima.

Ja brate neznam, ali ako ne žuri traži pa ćeš naći.
pa za 5 hiljada samo u metrou nesto tog tipa ima da se kupi , stvarno detaljises bez potrebe

POLOVNO je magična reč ;)
Pain is temporary, Pride is forever

Van mreže Farmaceut91

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 144
Odg: Gladijator 150e
« Odgovor #22 poslato: April 01, 2011, 11:23:24 pre podne »
brate 5-6 hiljada sto bi dao za klupu...to ti je pola godine clanarine u nekoj teretani jbg ;)

Van mreže samocoek

  • Član
  • *
  • Poruke: 18
Odg: Gladijator 150e
« Odgovor #23 poslato: April 01, 2011, 12:28:57 posle podne »
Pa jeste ali klupu posle mozes da prodas ;)

Van mreže Farmaceut91

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 144
Odg: Gladijator 150e
« Odgovor #24 poslato: April 01, 2011, 12:58:55 posle podne »
Ali ces je prodati za mnogo manje nego sto si je kupio..:)

Van mreže samocoek

  • Član
  • *
  • Poruke: 18
Odg: Gladijator 150e
« Odgovor #25 poslato: April 01, 2011, 02:41:59 posle podne »
:)) Ne mora da znaci,gladijator sam kupio za 12 000 din polovan,koristio godinu dana i prodao za 15 000 din...Tako da...verovatnocu je praviti sam,samo da pokradem neku skelu sa ovih zgrada sto se prave,to su mi super cevi!:)))

Van mreže bogun

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 72
Odg: Gladijator 150e
« Odgovor #26 poslato: April 01, 2011, 03:02:16 posle podne »
Bravo majstore u ovoj drzavi svi kradu pa sto ne bi i ti,nece propasti drzava za par cevi gledaj samo debljinu unutarnjeg zida da bude sto veci!!!!

Van mreže Farmaceut91

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 144
Odg: Gladijator 150e
« Odgovor #27 poslato: April 01, 2011, 04:20:52 posle podne »
:)) Ne mora da znaci,gladijator sam kupio za 12 000 din polovan,koristio godinu dana i prodao za 15 000 din...Tako da...verovatnocu je praviti sam,samo da pokradem neku skelu sa ovih zgrada sto se prave,to su mi super cevi!:)))
Cuvaj se majstora s lopatom ;D ;D

Van mreže breshahils

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.618
Odg: Gladijator 150e
« Odgovor #28 poslato: April 01, 2011, 05:22:22 posle podne »
Ja sam svoj gladijatot pre par meseci prodao za 20eura manje nego što sam ga ja platio pre 6godina, a veruj mi isplatio se skroz. Sve je stvar kako se ko snađe, kupi ili proda ;)
Pain is temporary, Pride is forever

Van mreže Francuz

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.130
Odg: Gladijator 150e
« Odgovor #29 poslato: April 01, 2011, 06:59:36 posle podne »
brate 5-6 hiljada sto bi dao za klupu...to ti je pola godine clanarine u nekoj teretani jbg ;)

Al pola godine prodje brzo, klupa moze da ti traje ceo zivot. :)