Septembar 16, 2024, 09:33:41 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.310 poruka u 18.764 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Gladijator 150e  (Pročitano 17659 puta)

Van mreže samocoek

  • Član
  • *
  • Poruke: 18
Gladijator 150e
« poslato: Mart 07, 2011, 08:52:37 posle podne »
Extra gladijator sa mnogo funkcija!Za rad nogu,ledja,ruku,grudi.Pokretan gornji deo za rad grudi.50 kg tegova,10 ploca od po 5 kg.Odlican za kucno vezbanje,meni je odlicno sluzio,bez ikakvih kvarova,sajle drze tegove bez problema...
Moze da se rasklopi radi transporta u dogovoru sa kupcem.Dobija se uputstvo za sastavljenje i 15 razlicitih vezbi...

Beograd,Vracar...

Van mreže samocoek

  • Član
  • *
  • Poruke: 18
Odg: Gladijator 150e
« Odgovor #1 poslato: Mart 09, 2011, 07:54:25 posle podne »
14 000 din...

Van mreže Francuz

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.130
Odg: Gladijator 150e
« Odgovor #2 poslato: Mart 09, 2011, 10:52:41 posle podne »
14 000 din...

Spusti jos vise, tesko da ce neko to da ti kupi za te pare. :)

Van mreže cartell

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 387
Odg: Gladijator 150e
« Odgovor #3 poslato: Mart 10, 2011, 03:46:55 pre podne »
ja sam moju prodao prosle godine za 100e ,a ista je ko tvoja.
stavi oglas na Limundo,tamo ces pre naci kupca.
Jedi Master

Van mreže samocoek

  • Član
  • *
  • Poruke: 18
Odg: Gladijator 150e
« Odgovor #4 poslato: Mart 30, 2011, 11:19:49 posle podne »
Prodata je sprava na Limundu,hvala na savetima...
Ako neko zna gde mogu da nadjem bench klupu sa podesavanjem uglova,znaci ravan,kosi,kontra  kosi za nekih 5000 din neka napise...
Hvala unapred...

Van mreže bogun

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 72
Odg: Gladijator 150e
« Odgovor #5 poslato: Mart 31, 2011, 12:22:53 pre podne »
Prodata je sprava na Limundu,hvala na savetima...
Ako neko zna gde mogu da nadjem bench klupu sa podesavanjem uglova,znaci ravan,kosi,kontra  kosi za nekih 5000 din neka napise...
Hvala unapred...
Hahahaha al me nasmeja,ima u metrou ako zelis da polomis kicmu. Ljudi uopste ne shvataju koliko je rizicno kupovati te igracke  i posle kad se ne daj Boze desi nesto djavo im kriv!!!

Van mreže breshahils

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.618
Odg: Gladijator 150e
« Odgovor #6 poslato: Mart 31, 2011, 10:48:31 pre podne »
Prodata je sprava na Limundu,hvala na savetima...
Ako neko zna gde mogu da nadjem bench klupu sa podesavanjem uglova,znaci ravan,kosi,kontra  kosi za nekih 5000 din neka napise...
Hvala unapred...
Hahahaha al me nasmeja,ima u metrou ako zelis da polomis kicmu. Ljudi uopste ne shvataju koliko je rizicno kupovati te igracke  i posle kad se ne daj Boze desi nesto djavo im kriv!!!

Možeš li da mi kažeš na koji način da polomi kičmu?
Pain is temporary, Pride is forever

Van mreže samocoek

  • Član
  • *
  • Poruke: 18
Odg: Gladijator 150e
« Odgovor #7 poslato: Mart 31, 2011, 10:58:39 pre podne »
Hahahaha al me nasmeja,ima u metrou ako zelis da polomis kicmu. Ljudi uopste ne shvataju koliko je rizicno kupovati te igracke  i posle kad se ne daj Boze desi nesto djavo im kriv!!!
Brate,ja ne mislim da dizem 100 i vise kila,nego da uzmem nekih 50ak kila tegova i rekreativno da dizem...ne znam na sta ti se konkretno odnosilo to lomljenje kicme...pogledacu u metro-u onda,hvala u sv. slucaju...

Van mreže Scarecrow

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 524
  • FUCK YEAH
Odg: Gladijator 150e
« Odgovor #8 poslato: Mart 31, 2011, 12:35:16 posle podne »
Prodata je sprava na Limundu,hvala na savetima...
Ako neko zna gde mogu da nadjem bench klupu sa podesavanjem uglova,znaci ravan,kosi,kontra  kosi za nekih 5000 din neka napise...
Hvala unapred...
Hahahaha al me nasmeja,ima u metrou ako zelis da polomis kicmu. Ljudi uopste ne shvataju koliko je rizicno kupovati te igracke  i posle kad se ne daj Boze desi nesto djavo im kriv!!!

Možeš li da mi kažeš na koji način da polomi kičmu?

hteo je da kaze da je jedini nacin da sacuva kicmu da kupi klupu od njega :D
The training is nothing, will is everything.

Van mreže miodrag11

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 371
  • Sporting life
Odg: Gladijator 150e
« Odgovor #9 poslato: Mart 31, 2011, 06:49:34 posle podne »
Mislim da je poenta da ta klupa u metrou je bruka za onog sto je projektovao :(
Prosle nedelje ja gledao neke bicikle sobne u metrou i legoh na tu klupu
rekoh da se protegnem ;D
A i izgledala je sva nikakva ;D
I tako bez tegova legoh i malo mlatarao rukama(imam 80kg) a ono se sve klima samo sto se ne prevrnuh! 8)
Uzas! A za kicmu da ne pricam ima ivericu tanku preko koje je stavljen najtanji sundjer i los skaj tanko ali bas 8)
Tako da ...ne bih ja to nista tu dirao ;)

Van mreže bogun

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 72
Odg: Gladijator 150e
« Odgovor #10 poslato: Mart 31, 2011, 06:53:54 posle podne »
Hteo  sam da kazem da na ovakvoj klupi cije su dimezije cevi 40x40 mm  i debljine cevi oko 1.5mm i ukupne tezine 22kg  nije bezbedno raditi ni sa sipkom bez tegova a kamoli sa 50-tak kilograma, ne samo da varenje same sipke kod kineza nije ni prici nekom standardu vec se zbog tako male debljine zida i srafovi odvaljuju bukvalno cepaju zid cevi. Jer nije to samo 50 kg opterecenje vec na to treba dodati nekih 85 kg prosecne tezine vezbaca to je vec 135 kg na spravici od 22 kg. Sem kicme ko zna sta jos mozes da polomis ako ti se ne daj boze odvali deo ispod ledja gde je i najvece opterecenje pa ti sipka sleti na grudi eventualno na vrat ...!!! Pet godina sam proveo kod tih vajnih uvoznika te kineske opreme najnize klase i kazem ti desavalo se svasta. Za ovih 8645 dinara koliko kosta ova klupa mozes da kupis materijal tj cevi sa dosta debljim zidom nadjes majstora i mozda za jos nekih 20 eura dodatka dobiti klupu na kojoj ces bez problema moci da dizes i tegove i sta hoces pored tegova i da budes max bezbedan. Niti prodajem niti nudim bilo sta vec sam hteo coveku da kazem o cemu se radi

Van mreže bogun

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 72
Odg: Gladijator 150e
« Odgovor #11 poslato: Mart 31, 2011, 06:56:02 posle podne »
Mislim da je poenta da ta klupa u metrou je bruka za onog sto je projektovao :(
Prosle nedelje ja gledao neke bicikle sobne u metrou i legoh na tu klupu
rekoh da se protegnem ;D
A i izgledala je sva nikakva ;D
I tako bez tegova legoh i malo mlatarao rukama(imam 80kg) a ono se sve klima samo sto se ne prevrnuh! 8)
Uzas! A za kicmu da ne pricam ima ivericu tanku preko koje je stavljen najtanji sundjer i los skaj tanko ali bas 8)
Tako da ...ne bih ja to nista tu dirao ;)
A KAMOLI VEZBAO HAHAHAHA

Van mreže samocoek

  • Član
  • *
  • Poruke: 18
Odg: Gladijator 150e
« Odgovor #12 poslato: Mart 31, 2011, 07:11:40 posle podne »
Ma nisam ja ni mislio na novu,nego ako neko prodaje polovnu ili ako zna nekoga da prodaje...Pretpostavio sam da su te loseg kvaliteta,nego nemam vise od 5000-6000din za klupu a treba mi da ima i kosi,ravni i kontra kosi...Tako da ako neko zna ko bi prodao po toj ceni neka mi javi...na to sam mislio...;)
« Poslednja izmena: Mart 31, 2011, 07:36:49 posle podne samocoek »

Van mreže breshahils

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.618
Odg: Gladijator 150e
« Odgovor #13 poslato: Mart 31, 2011, 08:03:34 posle podne »
Hteo  sam da kazem da na ovakvoj klupi cije su dimezije cevi 40x40 mm  i debljine cevi oko 1.5mm i ukupne tezine 22kg  nije bezbedno raditi ni sa sipkom bez tegova a kamoli sa 50-tak kilograma, ne samo da varenje same sipke kod kineza nije ni prici nekom standardu vec se zbog tako male debljine zida i srafovi odvaljuju bukvalno cepaju zid cevi. Jer nije to samo 50 kg opterecenje vec na to treba dodati nekih 85 kg prosecne tezine vezbaca to je vec 135 kg na spravici od 22 kg. Sem kicme ko zna sta jos mozes da polomis ako ti se ne daj boze odvali deo ispod ledja gde je i najvece opterecenje pa ti sipka sleti na grudi eventualno na vrat ...!!! Pet godina sam proveo kod tih vajnih uvoznika te kineske opreme najnize klase i kazem ti desavalo se svasta. Za ovih 8645 dinara koliko kosta ova klupa mozes da kupis materijal tj cevi sa dosta debljim zidom nadjes majstora i mozda za jos nekih 20 eura dodatka dobiti klupu na kojoj ces bez problema moci da dizes i tegove i sta hoces pored tegova i da budes max bezbedan. Niti prodajem niti nudim bilo sta vec sam hteo coveku da kazem o cemu se radi

Nigde čovek nije ni POMENUO klupu iz METROA nego ako ima za te pare za koje je on spreman da DA.

Ma nisam ja ni mislio na novu,nego ako neko prodaje polovnu ili ako zna nekoga da prodaje...Pretpostavio sam da su te loseg kvaliteta,nego nemam vise od 5000-6000din za klupu a treba mi da ima i kosi,ravni i kontra kosi...Tako da ako neko zna ko bi prodao po toj ceni neka mi javi...na to sam mislio...;)

Pa da ;), ako neko zna dali ima.

Ja brate neznam, ali ako ne žuri traži pa ćeš naći.
Pain is temporary, Pride is forever

Van mreže samocoek

  • Član
  • *
  • Poruke: 18
Odg: Gladijator 150e
« Odgovor #14 poslato: Mart 31, 2011, 08:08:23 posle podne »
Hvala brate,lepo je kad ti neko lepo odgovori... :D
Ma trazim nego sam se smorio,svaki dan na netu listam i trazim nesto sto valja...