Septembar 20, 2024, 11:30:42 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Jel ima nesto da se kupi u apoteci ili u supplement shopovima da se lakse zaspi?  (Pročitano 5009 puta)

Van mreže bo88gdan

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 137
  • Here comes the Pain !
Zbog velike kolicine obaveza i zbog moje ne discipline ne spavam dovoljno i to je pocelo da mi pravi probleme kako u treniranju tako i na poslu.

Van mreže Exsvmod

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 65
Odg: Jel ima nesto da se kupi u apoteci ili u supplement shopovima da se lakse zaspi?
« Odgovor #1 poslato: Mart 06, 2011, 03:48:40 posle podne »
Zbog velike kolicine obaveza i zbog moje ne discipline ne spavam dovoljno i to je pocelo da mi pravi probleme kako u treniranju tako i na poslu.
Rokni 4 zma i spavaces kao beba ili uzmi melatonin.....

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: Jel ima nesto da se kupi u apoteci ili u supplement shopovima da se lakse zaspi?
« Odgovor #2 poslato: Mart 06, 2011, 03:50:18 posle podne »
Melatonin ako ne mozes zaspati, a ako treba cvrsci san onda ZMA...

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.612
Odg: Jel ima nesto da se kupi u apoteci ili u supplement shopovima da se lakse zaspi?
« Odgovor #3 poslato: Mart 07, 2011, 09:15:17 pre podne »
pored ovoga sto su ti naveli probaj da uvedes rutinu da citas neku knjigu ili slusas laganu muziku ili neki dobar film ... dosta pomaze

Van mreže LuckyS

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 57
Odg: Jel ima nesto da se kupi u apoteci ili u supplement shopovima da se lakse zaspi?
« Odgovor #4 poslato: Mart 07, 2011, 09:47:53 pre podne »
Ili da na'vatas apotekarku...Posle nje se bolje spava nego pose knjige. :)

Van mreže bo88gdan

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 137
  • Here comes the Pain !
Odg: Jel ima nesto da se kupi u apoteci ili u supplement shopovima da se lakse zaspi?
« Odgovor #5 poslato: Mart 07, 2011, 04:13:53 posle podne »
problem mi je jako zgusnust raspored i to sto volim mnogo da sedim na netu... inace bih stigao sve.

Van mreže LuckyS

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 57
Odg: Jel ima nesto da se kupi u apoteci ili u supplement shopovima da se lakse zaspi?
« Odgovor #6 poslato: Mart 07, 2011, 08:30:03 posle podne »
Aha? Ti bi da ne menjas navike, a da problem resis tabletama? Hm...razmisli sta vise volis, da sedis na netu ili da spavas. ;)

Van mreže Farmaceut91

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 144
Odg: Jel ima nesto da se kupi u apoteci ili u supplement shopovima da se lakse zaspi?
« Odgovor #7 poslato: Mart 07, 2011, 10:31:12 posle podne »
Bromazepam 3mg... ;)

Van mreže IGOR_X3M

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 669
Odg: Jel ima nesto da se kupi u apoteci ili u supplement shopovima da se lakse zaspi?
« Odgovor #8 poslato: Mart 07, 2011, 11:06:39 posle podne »
Bromazepam 3mg... ;)

I dva vinjaka uz to ............ :D :D :D


problem mi je jako zgusnust raspored i to sto volim mnogo da sedim na netu... inace bih stigao sve.

Menjaj navike........blejanje na netu uvece definitivno pravi problem, reduciraj malo , sto rece pirat, je pred spavanje volim da citam i posle pola sata sam u dubokom snu. :)

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.612
Odg: Jel ima nesto da se kupi u apoteci ili u supplement shopovima da se lakse zaspi?
« Odgovor #9 poslato: Mart 08, 2011, 09:11:05 pre podne »
dobra knjiga ili dobar film ili cak ako ucis nesto umno se naprezes pred spavanje nema boga da lose spavas , bitno je samo da opteretis necim moyak pred spavanje

Van mreže Farmaceut91

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 144
Odg: Jel ima nesto da se kupi u apoteci ili u supplement shopovima da se lakse zaspi?
« Odgovor #10 poslato: Mart 08, 2011, 02:18:25 posle podne »
Bromazepam 3mg... ;)

I dva vinjaka uz to ............ :D :D :D

ako si do 80kg...ako imas vise moze i 3 :D :D
al' ozb dok sam radio u apoteci nije bilo babe da nije kupila bar 1 kutiju ;D

problem mi je jako zgusnust raspored i to sto volim mnogo da sedim na netu... inace bih stigao sve.

Menjaj navike........blejanje na netu uvece definitivno pravi problem, reduciraj malo , sto rece pirat, je pred spavanje volim da citam i posle pola sata sam u dubokom snu. :)

Van mreže Burner

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 191
Odg: Jel ima nesto da se kupi u apoteci ili u supplement shopovima da se lakse zaspi?
« Odgovor #11 poslato: Mart 08, 2011, 05:42:09 posle podne »
Ili da na'vatas apotekarku...Posle nje se bolje spava nego pose knjige. :)

ima da zaspi ko jagnje posle nje.

Van mreže StefanCira

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 286
  • ...
Odg: Jel ima nesto da se kupi u apoteci ili u supplement shopovima da se lakse zaspi?
« Odgovor #12 poslato: Mart 08, 2011, 08:05:46 posle podne »
problem mi je jako zgusnust raspored i to sto volim mnogo da sedim na netu... inace bih stigao sve.

Nerazumem, jel tebi pravi problem sto ne mozes da stignes da spavas ili sto ne mozes da zaspis?

Van mreže Scarecrow

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 524
  • FUCK YEAH
Odg: Jel ima nesto da se kupi u apoteci ili u supplement shopovima da se lakse zaspi?
« Odgovor #13 poslato: Mart 09, 2011, 06:37:50 posle podne »
ja kako pipnem neku knjigu sa faxa, odmah zaspim :D
The training is nothing, will is everything.

Van mreže Siledra

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 235
    • Sports Nutrition Shop
Odg: Jel ima nesto da se kupi u apoteci ili u supplement shopovima da se lakse zaspi?
« Odgovor #14 poslato: Mart 09, 2011, 07:21:40 posle podne »
http://www.amino.ba   -  NAJPOVOLJNIJE U BIH  - THE NUTRITION, NANOX, ACTIVLAB,  ULTIMATE NUTRITION, DYMATIZE - dostava na kućnu adresu brzom poštom za SAMO 3KM