Septembar 29, 2024, 09:23:43 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.293 poruka u 18.762 tema - 20.971 članova - Poslednji član: Jamesbland
X3MShop banner

Autor Tema: Rezimi ishrane  (Pročitano 1895 puta)

Van mreže Exsvmod

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 65
Rezimi ishrane
« poslato: Mart 05, 2011, 04:33:52 posle podne »
Pozdrav.vec trecu nedelju sam na keto dijeti,odradio bih jos jednu nedelju i preso na neku drugu
To bi mi doslo kao pauza neke 3,4 nedelje i onda na keto ponovo nekih 3,4 nedelje do kraja...
Ne znam da li da radim rotaciju ili low carb...do sad nisam pio sagorevac na keto pa sam mislio da ubacim clen kao jokera
Ranije sam imao rezultata(MOZDA SAM GRESIO) sa isranom tipa da unosim UH i to rotiram samo u danima kada imam trening,dok sam u danima kada nemam trening dizao % zdravih masti i tada radio kardio..UH sam unosio uz dorucak i zatvrao trening skrobastim a tokom dana vlaknaste...iso 100,150,200,150,300 i sve tako u krug.....

Van mreže Exsvmod

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 65
Odg: Rezimi ishrane
« Odgovor #1 poslato: Mart 06, 2011, 01:57:13 posle podne »
Razmisljao sam i o drugoj kombinaciji,da se neplanski igram posle keto UH,ali u danima kada unosim manje udarim po mastima i radim slow kardio,a u danima kada unosim vise udarim hiit....
naravno antikatabolici i u danima sa nizim % mesce goree

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.334
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Rezimi ishrane
« Odgovor #2 poslato: Mart 07, 2011, 05:46:10 pre podne »
pa pre svega radio si POGRESNE ROTACIJE sa ocgiledno tebi velikm kolicinom UH npr ovih 300 gr
pa onda si i imao slabe reuzlatete te da si umesto cettto potrazio odmah pomoc i savet da maximalno iskoristis dijete sa UH ti si udario po cettonicu
i sada verovatno neces biti zadovjan ni sa njim ali je problem u duzini oporavka tela da na sledecoj dijeti ne prepozna cettonic
posle ovog cettonica najbolje bi bilo da odes na rotacije nazad ali na dobro i pravlino koncipirane i ono sto je vazno NEMOJ DA OCKUJES NIST OD TOGA vec se pomoli bogu da zadrizs postojece stanje steceno sa cettonicom

Van mreže Exsvmod

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 65
Odg: Rezimi ishrane
« Odgovor #3 poslato: Mart 07, 2011, 06:11:26 pre podne »
Rotacije klasicne cu prelistati danas,da pronadjem kombinaciju..
Da ubacim onda jak sagorevac,nakon ketonika?