Septembar 21, 2024, 08:02:28 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Dakle , ishrana  (Pročitano 28637 puta)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: Dakle , ishrana
« Odgovor #45 poslato: Avgust 25, 2006, 06:59:38 posle podne »
TACNO TAKO SALE....NISI NISTA NAGADJAO I POGADAJO...

U ORGANIZMU SE DESAVA BAS TO STO SI NAVEO...

DAKEL..PRILIKOM UNOSE UH PANKREAS LUCI ISNULIN DA ISZREGULISE UNETU HRANU..DAKLE..PROTEINI,UH I MASTI...

POSTO JE ISNULIN GLAVNI I ODGOVRINI ZA METABLIZAM KAKO PROTEINA LI STO EJ VANZIJE I UH IZ TOG RAZLOGA KOD HIGH PROTEIN FOOD DIET NE DOLZI DO NAGLIH I CESTIH INSULINKSI SKOKOVA STO METABOLZIAM ODRZAVA STABILNIM U TOKU CITAVOG DANA...MANJE VISE....

U SVAKOM SLUCAJU SA PORASTOM ISNULINA DOLAZI I DO POJACANOG OSECAJA GLADI..NEAM UH..NEMA PORSTA ISNULINA..NEMA GLADI..

Van mreže want3d

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 585
Re: Dakle , ishrana
« Odgovor #46 poslato: Avgust 29, 2006, 10:25:28 pre podne »
bolje da sam gladan  :twisted:  :twisted:  :twisted:

Van mreže RoCkY

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 286
Re: Dakle , ishrana
« Odgovor #47 poslato: Septembar 02, 2006, 07:02:36 posle podne »
E gledao sam one DVD-e od Milosa Sarceva. Brukaaa  jeeeee. Preporucuje proste secere odmah posle treninga. Koje vi uzimate???

pozzzz
I  DON'T  EAT  FOR  TASTE,  I  EAT  FOR  FUNCTION

Van mreže Markoni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.360
Re: Dakle , ishrana
« Odgovor #48 poslato: Septembar 02, 2006, 07:04:21 posle podne »
dekstrozu sa wheyom

Van mreže RoCkY

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 286
Re: Dakle , ishrana
« Odgovor #49 poslato: Septembar 02, 2006, 10:04:18 posle podne »
Ja posle treninga pijem 2 merice Whey-a i znaci u to da dodam dextrozu. Koliko supenih kasika dextroze da sipam u Whey???

pozzzzz :!:  :!:  :!:

P.S. Markoni poslao sam ti private mess. nisi mi odgovorio
I  DON'T  EAT  FOR  TASTE,  I  EAT  FOR  FUNCTION

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Re: Dakle , ishrana
« Odgovor #50 poslato: Septembar 02, 2006, 11:21:53 posle podne »
Sipaj uz dve merice whey-a jos 3-4 merice dexa,po zelji :wink:
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže want3d

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 585
Re: Dakle , ishrana
« Odgovor #51 poslato: Septembar 03, 2006, 07:42:52 pre podne »
pa dragi rocky sta si ti citao do sada,nisi se ni nasalio da prelistas forum,nego djelujes iznenadjeno sto to milos preporucuje ko da to ovdje nisi mogao procitati,spominju se prosti UH poslije treninga na milion mjesta....

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: Dakle , ishrana
« Odgovor #52 poslato: Septembar 03, 2006, 08:07:50 pre podne »
Citat: hare
pa dragi rocky sta si ti citao do sada,nisi se ni nasalio da prelistas forum,nego djelujes iznenadjeno sto to milos preporucuje ko da to ovdje nisi mogao procitati,spominju se prosti UH poslije treninga na milion mjesta....
..BOLJE DA SI TI OVO REKAO NEGO JA..JEL BI OMDAH KRENULO OO....IJA IMAM SVOJE MISLJENJE..BLA BLA LBA LBA.

Van mreže want3d

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 585
Re: Dakle , ishrana
« Odgovor #53 poslato: Septembar 03, 2006, 08:26:52 pre podne »
Citat: Pedja_Petrovic
Citat: hare
pa dragi rocky sta si ti citao do sada,nisi se ni nasalio da prelistas forum,nego djelujes iznenadjeno sto to milos preporucuje ko da to ovdje nisi mogao procitati,spominju se prosti UH poslije treninga na milion mjesta....
..BOLJE DA SI TI OVO REKAO NEGO JA..JEL BI OMDAH KRENULO OO....IJA IMAM SVOJE MISLJENJE..BLA BLA LBA LBA.


ma reci cu ja,meni vise vjeruju,hehehehe :D:D:D

Van mreže RoCkY

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 286
Re: Dakle , ishrana
« Odgovor #54 poslato: Septembar 03, 2006, 05:18:45 posle podne »
Nisam se iscudio nego sam vas pitao. Nije mi problem da prelistavam forum ali da li znate koliko ima tema i odgovora pa treba mi vremena i strpljenja. Zar ovaj forum ne sluzi za pomoc nama manje iskusnijima. Cim se postavi neko pitanje svi odmah nesto skacu i bune se, kao da ovde svi znaju sve i svi su MR.OLYMPIA, a mi sa manje znanja debili. Pitao sam za dextrozu ne znam u cemu je problem. I sad ovde umesto da menjamo misljenja izmedju sebe mi se prepucavamo. Zar vam nije jednostavnije i lakse bilo kad sam pitao koliko supenih kasika dextroze posle treninga da ste rekli 2.3.4.5.6 ili vec koliko, da ste napisali samo broj, sad mi ovde nesto polemisemo, vi se sad iscudjavate koji sam ja bolid ili tako nesto. Stvarno mislim da nema potrebe. Umesto da se druzimo, razmenjujemo iskustva vi odmah napadate. Ne razumem. Dobro, pitao sam za dextrozu koliko supenih kasika da stavim kad pijem whey, zato sto su mi par njih rekli 2-3 supene, drugi mi rekli onoliko, ovi tamo ovliko, i kad ovde hocu eto da proverim, jer cenim vasa misljenja i da cujem vase misljenje, ne dobijam nikakve odgovore, samo neka dobacivanja, shale i sve to na moj racun. Ako necete da pomognete samo recite i svima ce biti lakse.

pozzzzzzzz :x  :x  :x  :x
I  DON'T  EAT  FOR  TASTE,  I  EAT  FOR  FUNCTION

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: Dakle , ishrana
« Odgovor #55 poslato: Septembar 03, 2006, 05:28:06 posle podne »
Citat: RoCkY
Nisam se iscudio nego sam vas pitao. Nije mi problem da prelistavam forum ali da li znate koliko ima tema i odgovora pa treba mi vremena i strpljenja. Zar ovaj forum ne sluzi za pomoc nama manje iskusnijima. Cim se postavi neko pitanje svi odmah nesto skacu i bune se, kao da ovde svi znaju sve i svi su MR.OLYMPIA, a mi sa manje znanja debili. Pitao sam za dextrozu ne znam u cemu je problem. I sad ovde umesto da menjamo misljenja izmedju sebe mi se prepucavamo. Zar vam nije jednostavnije i lakse bilo kad sam pitao koliko supenih kasika dextroze posle treninga da ste rekli 2.3.4.5.6 ili vec koliko, da ste napisali samo broj, sad mi ovde nesto polemisemo, vi se sad iscudjavate koji sam ja bolid ili tako nesto. Stvarno mislim da nema potrebe. Umesto da se druzimo, razmenjujemo iskustva vi odmah napadate. Ne razumem. Dobro, pitao sam za dextrozu koliko supenih kasika da stavim kad pijem whey, zato sto su mi par njih rekli 2-3 supene, drugi mi rekli onoliko, ovi tamo ovliko, i kad ovde hocu eto da proverim, jer cenim vasa misljenja i da cujem vase misljenje, ne dobijam nikakve odgovore, samo neka dobacivanja, shale i sve to na moj racun. Ako necete da pomognete samo recite i svima ce biti lakse.

pozzzzzzzz :x  :x  :x  :x
..

COVECE...NIKO TE NE NAPDA,....

NEGO TI AKZES DA SI GLEDAO MISLOEV DVD I DA ON KAZE PROSTI SECER U PWM????!!!!????!!!

KAO DA SI OTRKIO AMREKU..

BRATE..ODI NA FORUM DODACI ISRHANI I VIDETI CES DA TAMO IMA NI SAM NEZNAM KOLIKO POSTOVA NA OVU TEMU...

I KOLIKO U GRAM i MILIMETAR AKO HOCES CEGA TREBA DA UZIMAS..

E TO JE NACIN DRUZENJA...A NE DA OTVRAS STALNO NOVE TEME SA PITANJIMA KOJE SU VEC PROSLI MILION PUTA

Van mreže want3d

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 585
Re: Dakle , ishrana
« Odgovor #56 poslato: Septembar 03, 2006, 05:47:23 posle podne »
i ja rocky spadam medju manje iskusnije,i niko te ne napada,kakvi :D:D

nisam siguran,za dex ti zavisi od tjelesne tezine,cini mi se 0.8g po kg tezine,tako nesto,spominjalo se dosta puta na forumu koliko,malo potrazi,ja to stavim otprilike,gotovo duplo vise od wheya,kako kad :D:D

Van mreže weasel

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 495
  • o_O
Re: Dakle , ishrana
« Odgovor #57 poslato: Septembar 03, 2006, 06:11:40 posle podne »
Citat: RoCkY
Nije mi problem da prelistavam forum ali da li znate koliko ima tema i odgovora pa treba mi vremena i strpljenja.

pozzzzzzzz :x  :x  :x  :x

Pa za ovaj podforum o ishrani treba ti 2-3 sata da komplentno iscitas
For me , life is continously being hungry.

Van mreže want3d

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 585
Re: Dakle , ishrana
« Odgovor #58 poslato: Septembar 03, 2006, 08:41:24 posle podne »
jedno pitanje,sta mislie o govedjem suhom mesu,ali dakle mislim na nemasno,potpuno nemasno(99%),dobar je izvor proteina,nekih 36g na 100,e sad pitam zato sto je slano,ovo ono...jel uredu konzumirati ga svaki dan npr. ???

Van mreže RoCkY

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 286
Re: Dakle , ishrana
« Odgovor #59 poslato: Septembar 03, 2006, 10:02:33 posle podne »
Citat: sasacg
Sipaj uz dve merice whey-a jos 3-4 merice dexa,po zelji :wink:


Jel ona merica iz Whey-a ima oko 25gr???
I  DON'T  EAT  FOR  TASTE,  I  EAT  FOR  FUNCTION