Septembar 20, 2024, 01:54:00 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Bol u zglobu  (Pročitano 3543 puta)

Van mreže stratovarius

  • Član
  • *
  • Poruke: 39
Bol u zglobu
« poslato: Februar 23, 2011, 10:00:44 posle podne »
U oktobru 2010te sam imao povredu sake/zgloba, tacnije istezanje ligamenta. Jos uvek me nije skroz proso bol, dok radim neke vezbe (potisak sa cela na primer) ume uzasno da zaboli... Sta mi preporucujete da pijem da bi me skroz proslo? Neki su mi rekli da pijem Riblje Ulje, tacnije omega 3 tablete.
Hvala unapred

Van mreže breshahils

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.618
Odg: Bol u zglobu
« Odgovor #1 poslato: Februar 23, 2011, 10:22:22 posle podne »
U oktobru 2010te sam imao povredu sake/zgloba, tacnije istezanje ligamenta. Jos uvek me nije skroz proso bol, dok radim neke vezbe (potisak sa cela na primer) ume uzasno da zaboli... Sta mi preporucujete da pijem da bi me skroz proslo? Neki su mi rekli da pijem Riblje Ulje, tacnije omega 3 tablete.
Hvala unapred

Imao sam isti problem i rešio sam ga tako što sam TOTALNO izbacio potisak sa čela jer nenormalno uništava zglobove, ubacio GLUKOZAMIN i bukvalno za 5dana me prestalo A pre toga oko 20dana sam sam se budio noću sa bolovima i nisam mogao normalno da spavam.
Pain is temporary, Pride is forever

Van mreže Lazar Popovic

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.140
Odg: Bol u zglobu
« Odgovor #2 poslato: Februar 23, 2011, 10:35:11 posle podne »
Imao sam isti problem i rešio sam ga tako što sam TOTALNO izbacio potisak sa čela jer nenormalno uništava zglobove, ubacio GLUKOZAMIN i bukvalno za 5dana me prestalo A pre toga oko 20dana sam sam se budio noću sa bolovima i nisam mogao normalno da spavam.
Na kojoj ruci? ;)

Van mreže breshahils

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.618
Odg: Bol u zglobu
« Odgovor #3 poslato: Februar 23, 2011, 10:43:47 posle podne »
Imao sam isti problem i rešio sam ga tako što sam TOTALNO izbacio potisak sa čela jer nenormalno uništava zglobove, ubacio GLUKOZAMIN i bukvalno za 5dana me prestalo A pre toga oko 20dana sam sam se budio noću sa bolovima i nisam mogao normalno da spavam.
Na kojoj ruci? ;)

Obe :)
Pain is temporary, Pride is forever

Van mreže Miloss

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 50
Odg: Bol u zglobu
« Odgovor #4 poslato: Februar 23, 2011, 11:29:09 posle podne »
U oktobru 2010te sam imao povredu sake/zgloba, tacnije istezanje ligamenta. Jos uvek me nije skroz proso bol, dok radim neke vezbe (potisak sa cela na primer) ume uzasno da zaboli... Sta mi preporucujete da pijem da bi me skroz proslo? Neki su mi rekli da pijem Riblje Ulje, tacnije omega 3 tablete.
Hvala unapred
Pored nekih supsa i gelova koje mozes da koristis mozes da bandaziras zglob ...elasticnim zavojem npr.ili nekim steznikom, to ce ti malo cuvati zglob i naravno dobro razgibavanje pred trening. Izbegavaj vezbe koje izazivaju bol. Ali ako nastavi da boli...kod lekara naravno!

Van mreže stratovarius

  • Član
  • *
  • Poruke: 39
Odg: Bol u zglobu
« Odgovor #5 poslato: Februar 24, 2011, 12:01:30 pre podne »
Ma lekar nista korisno ne kaze sem da mirujem i da postedim tu ruku...

Van mreže breshahils

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.618
Odg: Bol u zglobu
« Odgovor #6 poslato: Februar 24, 2011, 08:18:55 pre podne »
Ma lekar nista korisno ne kaze sem da mirujem i da postedim tu ruku...

Jedva šta oni "korisno" i mogu reći...čast izuzetcima.
Pain is temporary, Pride is forever