Jun 22, 2024, 12:37:56 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.208 poruka u 18.757 tema - 20.949 članova - Poslednji član: dvm
X3MShop banner

Autor Tema: Plan treninga za masu.  (Pročitano 17382 puta)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.319
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Plan treninga za masu.
« Odgovor #15 poslato: Februar 21, 2011, 06:54:46 posle podne »
molio bih momke da malo smire strasti prilikom davanja saveta pogtovo NESTRUCNIH

@tdi
druze pozdrav pre svega
pitanje za tebe
koliko dugo treniras tj koliko dugo se bavis sa ovim?
pa da krenemo dalje jer ovaj trening je potpuno besmislen ako a pretposavlja da nisi na nekom naprednom niovu balvjenja sa ovim sprotom...

ishrana je OK

Van mreže S92.TDI

  • Član
  • *
  • Poruke: 46
Odg: Plan treninga za masu.
« Odgovor #16 poslato: Februar 21, 2011, 11:55:07 posle podne »
Pa vec sam napisao, idem u gym malo jace od godinu dana, nisam pravio pauze...taj plan treninga sam nabavio preko druga, ili sam nasao na netu ne secam se...dosta sam experimentisao sa razlicitim varijacijama vezbi dok nisam nasao nesto sto mi najvise odgovara...posle ovih treninga osecam se stvarno izmoreno, kao da sam stvarno nesto uradio, pogotovo noge, to je smrt :) ...Pedja zasto mislis da e trening besmislen??

Van mreže Lazar Popovic

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.140
Odg: Plan treninga za masu.
« Odgovor #17 poslato: Februar 22, 2011, 01:56:34 posle podne »
posle ovih treninga osecam se stvarno izmoreno
Ta nemoj pricati ;)
Drug moj,pa posle ovakvih treninga ja kontam da bi se onesvestio...2 puta nedeljno grudi+ledja u superserijama i onda jos u istoj nedelji 2 puta noge...mislim da je zestoko preterivanje i unistavanje misica.
Mozda gresim ako znas sta radis...
Nek Pedja kaze sta misli...on je strucniji...

Van mreže BBBbbb

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 438
Odg: Plan treninga za masu.
« Odgovor #18 poslato: Februar 22, 2011, 02:17:50 posle podne »
Covek moze ovaj trening opusteno da odradi, pa moze i svaki dan da radi grudi/ledja u ss, ali ti znaci da je trening mlak.
Da dajes sve od sebe na treningu i da imas maksimalnu kontrolu pokreta i koncentraciju na misic djavola bi tebi ovo odgovaralo.

Van mreže Gurke

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 613
Odg: Plan treninga za masu.
« Odgovor #19 poslato: Februar 22, 2011, 02:30:21 posle podne »
opaaa djurdjoooo :D

ae da napiskaram nesto,ovaj trening sam mu ja dao :) zapeo je da radi pa zapeo

odmah da razjanimo da sam rako da ovaj trening nije za svakog, suplementi moraju da budu u fullu,isharana u  jos vecem fullu  ;)  sto sam ja imao kad sam ga radio. I mogu slobodno da kazem da sam najvise napradovao dok sam tako trenirao,u svim partijama, ruke,ledja,ramena,noge...grudi manje( al njih kako god da radim ne ide )

grudi/ledja se prve nedelje rade 2x kao i noge.sledece nedelje se ramena/ruke rade 2x a grudi i ledja 1x
al ne kao sto je on napisao 2 vezbe od 6 serija jedna za drugom, nego jedna vezba za grudi i jedna za ledja pa MINUT pauze,i tako 3,4 kruga

noge giga serije 5vezbi bez pauze,nakon toga pauze 4,5 min i tako 4 kruga

meni je ovako vise nego extra odgovaralo,i radicu ga sigurno opet kad budem poceo sa dobrom ishranom i suplementima i jakim treningom
90 % njih mi je reklo da sa tim trenigom necu nista postici,ja sam terao po svom i nisam ni malo zazalio :)

i da @BBBbbb trening barem meni uopste nije bio mlak,ako mislis da sam radio sa mizernim kilazama(naravno da kilaze nisu presudne)...npr grudi / ledja tj bench sam radio isto kao i kad radim solo grudi
tako isto i ostale partije i vezbe
« Poslednja izmena: Februar 22, 2011, 02:35:56 posle podne Gurke »

Van mreže BoSs

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 244
Odg: Plan treninga za masu.
« Odgovor #20 poslato: Februar 22, 2011, 02:36:32 posle podne »
Gurke lepi da ti nisi malo preterao za svoje godine :) Ja sam odlicno poceo da napredujem sada na svim misiocnim grupama.. Trening klasika grudi, ledja, pauza ,ramena, ruke, noge, pauza :)) Od suplemenata Amino whey , beta alanin , moonohidrant kratin .. Full ide :))

Van mreže S92.TDI

  • Član
  • *
  • Poruke: 46
Odg: Plan treninga za masu.
« Odgovor #21 poslato: Februar 22, 2011, 04:18:11 posle podne »
Debeli sto se hvalis, ko da ti sve znas :P :P :P ....jos samo da uleti ona hemija sto smo pricali pa ces da vidis kako cu da te stignem :P :P :P

Van mreže Lazar Popovic

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.140
Odg: Plan treninga za masu.
« Odgovor #22 poslato: Februar 22, 2011, 04:21:38 posle podne »
suplementi moraju da budu u fullu,isharana u  jos vecem fullu  ;) 
Sto ja bar nisam video da je on bilo gde napisao :)

Van mreže S92.TDI

  • Član
  • *
  • Poruke: 46
Odg: Plan treninga za masu.
« Odgovor #23 poslato: Februar 22, 2011, 09:13:22 posle podne »
sta nisam napisao? reko sam vec za ishranu....i za suplemente...

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.319
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Plan treninga za masu.
« Odgovor #24 poslato: Februar 23, 2011, 05:41:10 pre podne »
tdi
ici u gym i vezbati pravilno su dva razlicta pojma
ja imam ovde gomilu njih koji "idu" u tereatnu vec 5 godina ali su im rezulatati vise nego smesno
ovaj trening sigurno NIJE ZA TEBE

smao ja sada ne rauzmem jer se ja dopisujem sa gurketom ili sa tdi?

Van mreže S92.TDI

  • Član
  • *
  • Poruke: 46
Odg: Plan treninga za masu.
« Odgovor #25 poslato: Februar 23, 2011, 08:03:08 pre podne »
sta ne razumes, ne kapiram.... pa gurke je meni dao taj trening, isli smo zajedno u gym i video sam da je dobro napredovao pa sam hteo i ja da radim taj trening...tad naravno isam znao da je bitnija ishrana ali sad sam i to sredio... i dalje ne kapiram zasto mi kazes da nije za mene...posle svakog treninga osecam se odlicno, bukvalno osecam kako raste, :), ako me razumes, napredujem sa tezinama kao ni na jednom tipu treninga pre, bukvalno sam jaci svakog dana :)... kad god sam radio klasican trening, nije to to, po meni trening nije dobar ako sutradan nemam bar malcice upalu, a onda kad upala prodje misic mi je malcice jaci nego pre...

Van mreže ĐORĐE KOLUNDŽIJA

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.208
    • FITNESSTRENER
Odg: Plan treninga za masu.
« Odgovor #26 poslato: Februar 23, 2011, 09:02:02 pre podne »
sta ne razumes, ne kapiram.... pa gurke je meni dao taj trening, isli smo zajedno u gym i video sam da je dobro napredovao pa sam hteo i ja da radim taj trening...tad naravno isam znao da je bitnija ishrana ali sad sam i to sredio... i dalje ne kapiram zasto mi kazes da nije za mene...posle svakog treninga osecam se odlicno, bukvalno osecam kako raste, :), ako me razumes, napredujem sa tezinama kao ni na jednom tipu treninga pre, bukvalno sam jaci svakog dana :)... kad god sam radio klasican trening, nije to to, po meni trening nije dobar ako sutradan nemam bar malcice upalu, a onda kad upala prodje misic mi je malcice jaci nego pre...
Pa koja je onda poenta ove teme koju si otvorio?Pitas za savete,kritike a neces da ih cujes i sad nas ubedjujes kako je to dobro...ako ti odgovara,samo vozi...

Van mreže S92.TDI

  • Član
  • *
  • Poruke: 46
Odg: Plan treninga za masu.
« Odgovor #27 poslato: Februar 23, 2011, 03:30:02 posle podne »
naravno da sam otvoren za savete i sugestije ali sam pitao coveka ZASTO trening nije za mene...ne razumem kako to moze da mi skodi ili da mi ne koristi, nebitno.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.319
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Plan treninga za masu.
« Odgovor #28 poslato: Februar 23, 2011, 05:41:56 posle podne »
pa moze da ti skodi zato sto NISI EDUKOVAN i neznas koji se procesi odvijaju u tvom telu prilikom tih i takvih trneinga
I NE...IZIVNI ALI NE KAPIRAM da ti nakon 5 meseci odlaska u teretanu OSETIS KAKO RASTES POSLE TRENINGA a ja vidis da osecaj nisam stekao za 25 god bavljenja ovim sprotom..jbg..ima nas svakakvakih
i NIJE ZA TEBE iz razloga sto NE POSTUJES ONO STA TREBA DA POSTUJES A TO JE SUPLEMENTACIJA PRED-U TOKU-I POSLE TRENINGA jer ovaj trening izisuje ishranu misica tokom odrejdenog vremenskog perioda da ne dodje do katabilizma
dakle
niti si napisao TACNO svoju ishranu niti si napisao TACNO svoju supleemtaciju
vec si dao NATUKNICE TIPA idem u teretanu godinu dana sto znaci da si mogao da dodjes kafu da popijes svaki dan u teretanu ili da vezbas
SAM NASLOV TEME JE VISE NEGO GLUP jer da se i malo razumes u ono sta pricas ne bi pitao da ti pomognemo oko TRNEINGA ZA MASU jer trening ZA MASU NE POSTOJI VEC POSTOJI ISHRANA ZA MASU a trening je samo sredstvo uz ppmoc kojeg dolazimo do cilja

dalje
RECNEO TI JE a i napisano milion puta da ni oni koji se bave profe ovim sprotom NE RADE JEDNA MISIC DVA PUTA NEDLJE a ti radis
dalje
jedio bi ishrana mogala ovde da se kaze da je ok
dalje
GDE TI JE SUPLEMTNACIJA KOJA CE DA SPRECI NEMINOVAN KATABILIZAM?
ti spadas u grupu onih koji misli da SE RASTE NA TRENIGNU i od tuda tvoja atusgusetija

ali da ne duzim dalje
kao sto vedc djole rece
TEBI AKO ODGOVARA-ONDA OK
vozi taj trening i to je to a nemoj da trazis potvrdu za budalstine na ovom forumu jer ih neces dobiti jbg..

Van mreže S92.TDI

  • Član
  • *
  • Poruke: 46
Odg: Plan treninga za masu.
« Odgovor #29 poslato: Februar 23, 2011, 07:34:46 posle podne »
to kako sam nazvao temu je zato sto zelim da naglasim sta mi je cilj al ajde....ne trazim potvrdu za budalastine vec sugestije i primedbe... svaki covek je drugaciji, nekom vise prija jedno, nekom nesto drugo, ako kazes da je neki trening dobar, ne mora biti dobar za svakog, svaki organizam je drugaciji....btw od katabolizma nema nista jer sam se ugojio skoro 10kg :)