Jun 30, 2024, 12:26:49 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.245 poruka u 18.758 tema - 20.951 članova - Poslednji član: mazar
X3MShop banner

Autor Tema: Hitan slucaj :) kljucna kost:)  (Pročitano 12885 puta)

Van mreže Drakulamuscletech

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 179
Hitan slucaj :) kljucna kost:)
« poslato: Februar 09, 2011, 07:49:34 posle podne »
Ljudi ako moze brz odgovor povredio sam klucnu kost to jest napukla je bio sam na snimanju i stavili su mi osmicu i kost ce da mi se restartuje za 18 dana
kad cu moci da krenem da treniram..
e mene zanima posto to vreme necu moci da treniram a pijem kreatin glutamin protein i jack3d(za to znam da ne moram da pijem)a ovo ostalo jer trebam?
ili da protein unosim kroz ishranu?posto pijem protein samo za posle treninga...pedja ako mozes i ti da odg..
Nije sramota pasti,sramota je ne ustati.

Van mreže Stevcho

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 725
Odg: Hitan slucaj :) kljucna kost:)
« Odgovor #1 poslato: Februar 09, 2011, 08:28:18 posle podne »
Odmaraj, nemoj da pijes ni kreatin ni glutamin, ni protein, izuzev ako ti dorucak nije whey i ovsene ili tako nesto. Sta je smesno sto ti je naprsla kljucnja kost?
No curling in the squat rack!

Van mreže Drakulamuscletech

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 179
Odg: Hitan slucaj :) kljucna kost:)
« Odgovor #2 poslato: Februar 09, 2011, 08:33:54 posle podne »
hvala :) ma nije brate nego kako sam napisao gde smesno smorio sam se...
Nije sramota pasti,sramota je ne ustati.

Van mreže breshahils

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.618
Odg: Hitan slucaj :) kljucna kost:)
« Odgovor #3 poslato: Februar 09, 2011, 08:45:20 posle podne »
Ljudi ako moze brz odgovor povredio sam klucnu kost to jest napukla je bio sam na snimanju i stavili su mi osmicu i kost ce da mi se restartuje za 18 dana
kad cu moci da krenem da treniram..
e mene zanima posto to vreme necu moci da treniram a pijem kreatin glutamin protein i jack3d(za to znam da ne moram da pijem)a ovo ostalo jer trebam?
ili da protein unosim kroz ishranu?posto pijem protein samo za posle treninga...pedja ako mozes i ti da odg..
Ljudi ako moze brz odgovor povredio sam klucnu kost to jest napukla je bio sam na snimanju i stavili su mi osmicu i kost ce da mi se restartuje za 18 dana
kad cu moci da krenem da treniram..
e mene zanima posto to vreme necu moci da treniram a pijem kreatin glutamin protein i jack3d(za to znam da ne moram da pijem)a ovo ostalo jer trebam?
ili da protein unosim kroz ishranu?posto pijem protein samo za posle treninga...pedja ako mozes i ti da odg..

Pij glutamin zbog stresa, oporavka i kostiju, hrani se dobro, možeš protein uz ovsene ili neka tako kombinacija važno samo da se uspori whey.
Ključna kost inače najbrže zarasta od svih kostiju, čim ti skinu osmicu, počni polako i prati svoj osećaj.
Ja sam lomio ključnu kost i odmah nakon skidanja sam počo polako sa treninzima.
Pain is temporary, Pride is forever

Van mreže Genius

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 676
Odg: Hitan slucaj :) kljucna kost:)
« Odgovor #4 poslato: Februar 09, 2011, 09:16:11 posle podne »
gde si ti uspeo da povredis knjucnu kost ? mislim sta si radio ?

Van mreže djake

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 469
Odg: Hitan slucaj :) kljucna kost:)
« Odgovor #5 poslato: Februar 09, 2011, 09:42:39 posle podne »
...kost ce da se restartuje za 18 dana...ajme...

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.585
Odg: Hitan slucaj :) kljucna kost:)
« Odgovor #6 poslato: Februar 09, 2011, 09:56:08 posle podne »
gde si ti uspeo da povredis knjucnu kost ? mislim sta si radio ?
Radio program Denisa Wolf a :)

Van mreže Nenad018

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 403
Odg: Hitan slucaj :) kljucna kost:)
« Odgovor #7 poslato: Februar 09, 2011, 10:05:32 posle podne »
ma kojih 18 dana, ja sam lomio kljucnu kost i ispadalo mi je rame, imao sam malo nepreliagodjenu brzinu motorom.Trajace to duze od 18 dana, a neces moci tek tako da se vratis na trening, najbinitje je da lepo odmaras da to lepo zaraste.Pa kada ti sikinu osmicu onda kreni malim koracima pa prilagodjavaj.
Ne moze niko da ti kaze kreni da treniras posle toliko i toliko, to ces ti po tvom osecaju.
Nisam na ovaj svet stigao da bih bio porazen, niti neuspeh struji mojim venama. Ja nisam ovca sto ceka da je njen pastir podstakne.Ja sam lav koji odbija da zbori, hodi i spava s ovcama. Kasapnica neuspeha nije moja sudbina. Istrajacu sve dok ne uspem."

Van mreže Drakulamuscletech

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 179
Odg: Hitan slucaj :) kljucna kost:)
« Odgovor #8 poslato: Februar 09, 2011, 11:00:56 posle podne »
e hvala vam ljudi...nzm tacno kako sam povredio pre neke 4 nedelje ili manje sam imao neke izlive bas energije i radio sam na treningu ko lud propadanja i krenulo je da me boli i do danas mogao sam da radim ledja ramena ruke noge sve osim grudi jel bi me bolelo kad krenem osim pulover vezbe i danas kad sam krenuo da radim zgibove odradio sam prve 2 serije i na trecoj stavio opterecenje i kad sam uradio 5 6 ponavljanja nesto je tako puklo i preseko me bol,otisao sam da me snime i stavili mi osmicu a to je doktor rekao za restartovanje kad je to rekao ja mu rekao nisam ja kompljuter :) ne nisam radio program denisa wolf-a :)) da nenade upravu si po mom osecaju samo se nadam da nece dugo trajati nije meni problem da krenem opet polako sa tezinama meni je problem da ne treniram :)
Nije sramota pasti,sramota je ne ustati.

Van mreže BuKi_pit

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 701
Odg: Hitan slucaj :) kljucna kost:)
« Odgovor #9 poslato: Februar 10, 2011, 12:06:53 pre podne »
ma daj opusti se kakav trening trebas da razmisljas o oporavku a ne o treningu i ja sam tako razmisljao budi sretan sto mozes hodati zamisli da se prikovan za krevet kao neko sto je bio :D opusti se dobro se oporavi nije BodyBuilding tvoj zivot radi gluposti na treningu si se povredio i sad razmisljas opet o treningu malo ohladi... i gledaj sa neke druge tacke gledista ;)
The pain you feel today will be the strength you feel tomorow !!!

Van mreže vuksa

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.500
Odg: Hitan slucaj :) kljucna kost:)
« Odgovor #10 poslato: Februar 10, 2011, 02:03:58 pre podne »
kad  ti se vrati pun pokret..kad ne budes imao nikakve bolove u mirovanju ili pri vezbanju...i kad ti doktor kaze da mozes da vezbas onda mozes da vezbas :)
al se nekad dobro jelo

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Hitan slucaj :) kljucna kost:)
« Odgovor #11 poslato: Februar 10, 2011, 10:07:21 pre podne »
neznam sta da ti odgovrim
priliv energije od jack+gledanje pogresnog DVD= je to sto ti se desilo

@filip
ako ovo procitas u opste nadam se da ces ukapirati o cemu sam tamo na onoj temi govrio..

Spartak

  • Gost
Odg: Hitan slucaj :) kljucna kost:)
« Odgovor #12 poslato: Februar 10, 2011, 12:03:40 posle podne »
Drugar
bez uvrede ali hitni slucajevi su za bolnicu, a ne za forum

Van mreže Drakulamuscletech

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 179
Odg: Hitan slucaj :) kljucna kost:)
« Odgovor #13 poslato: Februar 10, 2011, 12:21:19 posle podne »
e hvala vam ljudi,spartak opusteno nego ja sam pitao dal treba da pijem nesto ili ne ako me kapiras jer to ne mogu da pitam doktora jer bi krenuo sa pricama sta to pijes oces da se ubijes jer svi oni tako na to gledaju ne svi al vecina da,zato sam pitao ovde dal da nastavim sa suplementima ili samo ishrana dobra i to je to...hvala ljudi jos jednom..
Nije sramota pasti,sramota je ne ustati.

Van mreže Scarecrow

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 524
  • FUCK YEAH
Odg: Hitan slucaj :) kljucna kost:)
« Odgovor #14 poslato: Februar 10, 2011, 12:32:40 posle podne »
ja sam bio pre 3 nedelje kod lekara da uradim analize mokrace i krvi.. bio mi je povisen kreatin i doktorka me je pitala jel pijem neke preparate.. ja sam rekao DA i ona je rekla OK.. tako da nisu svi lekari zatucani... bolje poseti nekog, nego da se lecis preko neta...
The training is nothing, will is everything.