Jun 30, 2024, 12:15:10 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.245 poruka u 18.758 tema - 20.951 članova - Poslednji član: mazar
X3MShop banner

Autor Tema: Hitan slucaj :) kljucna kost:)  (Pročitano 12884 puta)

Van mreže Drakulamuscletech

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 179
Odg: Hitan slucaj :) kljucna kost:)
« Odgovor #15 poslato: Februar 10, 2011, 12:47:18 posle podne »
ma bio sam ja kod lekara za povredu nego sam ovde pitao dal za vreme odmora da pijem suplemente procitaj pitanje moje,naravno da sam bio kod lekara,a ja sam bio u institutu za majku i dete gde su bili mnogo nadrkani i gde mi je lik rekao pusti ti taj sport to je za budale koje sebi skracuju zivot nasta sam mu ja rekao da te budale imaju zdraviju ishranu od mnogih ljudi..vecina nasih lekara a i roditelja kad cuje protein i ostale stvari gledaju ko da su steroidi..
Nije sramota pasti,sramota je ne ustati.

Van mreže VeljaP

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.332
Odg: Hitan slucaj :) kljucna kost:)
« Odgovor #16 poslato: Februar 10, 2011, 12:49:04 posle podne »
nemoj nista da pijes od supsa dok se ne oporavis i ne krenes sa treningom

Van mreže dex

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 177
Odg: Hitan slucaj :) kljucna kost:)
« Odgovor #17 poslato: Februar 10, 2011, 01:04:10 posle podne »
ma bio sam ja kod lekara za povredu nego sam ovde pitao dal za vreme odmora da pijem suplemente procitaj pitanje moje,naravno da sam bio kod lekara,a ja sam bio u institutu za majku i dete gde su bili mnogo nadrkani i gde mi je lik rekao pusti ti taj sport to je za budale koje sebi skracuju zivot nasta sam mu ja rekao da te budale imaju zdraviju ishranu od mnogih ljudi..vecina nasih lekara a i roditelja kad cuje protein i ostale stvari gledaju ko da su steroidi..

realno kako si kreno, dobro ti je i rekao:) ne znam sta treba uraditi da se slomi kljucna kost od opterecenja, moras da oladis malo ako neces da se osakatis...

Van mreže Kolev Nenad

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.203
  • IRON MAN
Odg: Hitan slucaj :) kljucna kost:)
« Odgovor #18 poslato: Februar 10, 2011, 01:10:39 posle podne »
Nek ti ovo bude za nauk,treniraj pametno,a ne da bi te neko video kako dizes... ;)


                               www.fitnessclubvladica.com

Van mreže Drakulamuscletech

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 179
Odg: Hitan slucaj :) kljucna kost:)
« Odgovor #19 poslato: Februar 10, 2011, 01:15:57 posle podne »
ma jok nemam ja taj kompleks da me neko gleda kako dizem jednostavno sam bio tih dana poludeo nesto i vezbao ko lud i doktor mi je rekao da sam ne pravilno radio kost bi mi se pomerila na stranu a ovako je od pritiska...
Nije sramota pasti,sramota je ne ustati.

Van mreže damirjam

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 727
Odg: Hitan slucaj :) kljucna kost:)
« Odgovor #20 poslato: Februar 10, 2011, 02:53:57 posle podne »
joj care ti si meni lik da valja...mislim citam ove tvoje postove i stvarno mi neke stvari nisu jasne....ti covjece imas povredu i nisi je ni poceo da ljecis  a vec pitas kako ces za suplemente i kako ces za trening...mislim strasno....a usput da te pitam zasto ce ti uopste opterecenje kad si zgibove radio..mislim nije mi jasno nikako..ja nisam dosad vidio nikog u teretani da radi zgibove sa opterecenjem..koliko to mozes zgibova da uradis pa ti treba opterecenje i gdje si na kraju krajeva stavio to opterecenje bas me interesuje..pa toliko drugih vjezbi ima da je to sto ti radis stvarno strasno......

Van mreže Kolev Nenad

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.203
  • IRON MAN
Odg: Hitan slucaj :) kljucna kost:)
« Odgovor #21 poslato: Februar 10, 2011, 03:00:38 posle podne »
joj care ti si meni lik da valja...mislim citam ove tvoje postove i stvarno mi neke stvari nisu jasne....ti covjece imas povredu i nisi je ni poceo da ljecis  a vec pitas kako ces za suplemente i kako ces za trening...mislim strasno....a usput da te pitam zasto ce ti uopste opterecenje kad si zgibove radio..mislim nije mi jasno nikako..ja nisam dosad vidio nikog u teretani da radi zgibove sa opterecenjem..koliko to mozes zgibova da uradis pa ti treba opterecenje i gdje si na kraju krajeva stavio to opterecenje bas me interesuje..pa toliko drugih vjezbi ima da je to sto ti radis stvarno strasno......

Ima,rade sa opterecenjem,saviju kolena pa ubace teg odpozadi...
Kad je neko lagan ili kad ima dosta snage moze da se izvede najnormalnije...


                               www.fitnessclubvladica.com

Van mreže damirjam

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 727
Odg: Hitan slucaj :) kljucna kost:)
« Odgovor #22 poslato: Februar 10, 2011, 03:07:33 posle podne »
eto koliko je imao snage...i sta je sebi uradio...mislim stvarno..dajte ljudi ba...u teretani od 50 ljudi mozda 5-6 moze uraditi 20 zgibova i to je pitanje.....

Van mreže Kolev Nenad

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.203
  • IRON MAN
Odg: Hitan slucaj :) kljucna kost:)
« Odgovor #23 poslato: Februar 10, 2011, 03:15:59 posle podne »
...u teretani od 50 ljudi mozda 5-6 moze uraditi 20 zgibova i to je pitanje.....

Ne treniras u pravoj teretani... :D :D :D
Salim se... :)


                               www.fitnessclubvladica.com

Van mreže Drakulamuscletech

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 179
Odg: Hitan slucaj :) kljucna kost:)
« Odgovor #24 poslato: Februar 10, 2011, 03:22:43 posle podne »
bolje procitaj ja sam povredu napravio pre 3 do 4 nedelje i onda mi se smirilo dok juce mi nije puklo drugo teo sam da probam sa opterecenjem a trece nzm u koju teretanu ides kad njih 5 moze od 50  dvadeset zgibova,i na kraju ja nisam pitao sta sa treningom nego dali za vreme ove pauze pijem suplemente ili ne i ne kapiram sta ti tu nije jasno..a nenad ti je rekao kako se radi sa opterecenjem i nzm kako to nikad nisi video,a probao sam sa opterecenjem cisto da bi video dal imam snage a ne zato sto radim lupam 20 zgibova pa mi to malo..
Nije sramota pasti,sramota je ne ustati.

Van mreže dex

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 177
Odg: Hitan slucaj :) kljucna kost:)
« Odgovor #25 poslato: Februar 10, 2011, 03:28:17 posle podne »
znaci zgibovi su disciplina snage, to je za mene novost... a gde si ti stavio to opterecenje, da nisi kojim slucajem oko vrata?

Van mreže Drakulamuscletech

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 179
Odg: Hitan slucaj :) kljucna kost:)
« Odgovor #26 poslato: Februar 10, 2011, 03:32:27 posle podne »
znaci zgibovi su disciplina snage ?jesam napisao ja to?ja sam napisao da sam ja teo da prodam da vidim jel imam snage i nista drugo,ne stavio sam za kosu kanam a na njega plocu od 15 a na zub plocu od 10 :)
Nije sramota pasti,sramota je ne ustati.

Van mreže reiser

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 109
Odg: Hitan slucaj :) kljucna kost:)
« Odgovor #27 poslato: Februar 10, 2011, 03:40:10 posle podne »
:D :D :D

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Hitan slucaj :) kljucna kost:)
« Odgovor #28 poslato: Februar 11, 2011, 07:40:25 posle podne »
denis wolf rulles

Van mreže StefanCira

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 286
  • ...
Odg: Hitan slucaj :) kljucna kost:)
« Odgovor #29 poslato: Februar 11, 2011, 08:12:47 posle podne »
A kako si uspeo da ne radis zgibove previlno? :D