Septembar 21, 2024, 07:15:56 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Overeem: Velasquez je najbolji na svijetu, za sada  (Pročitano 5758 puta)

Spartak

  • Gost
Odg: Overeem: Velasquez je najbolji na svijetu, za sada
« Odgovor #15 poslato: Januar 31, 2011, 10:09:50 pre podne »
Svi najbolje znamo da su rvaci oni koji odlucuju gdje ce borba da se vodi,u danasnje vrijeme mma ,mnogo je bitno biti dobar rvac izmedju ostalih vjestina,svi znamo da vecina daasnjih sampiona ima rvacku podlogu.

Van mreže srebrni vuk

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 438
  • THE EASY DAY WAS YESTERDAY
Odg: Overeem: Velasquez je najbolji na svijetu, za sada
« Odgovor #16 poslato: Januar 31, 2011, 10:34:28 pre podne »
Ja inace gotivim Alistera, ali da Saki nije bio povredjen tesko da bi gledali Alistera u finalu. Ali opet, to je ono "sta bi bilo kad bi bilo" tako da sta je tu je, on je K1 sampion i to stoji.
Kao sto si rekao, zivi bili pa videli...blize se borbe ;)
reem jeste mrcina jak kao bik udara odlično al sto se k1 tiče pitanje je dal bi gledao finale da Turčin nije radio povrijedjen.
Da.
Κύριε ἐλέησον

Van mreže HEAD KICK

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 50
Odg: Overeem: Velasquez je najbolji na svijetu, za sada
« Odgovor #17 poslato: Januar 31, 2011, 08:48:16 posle podne »
Ja skoro nisam video da neko tako jako udara nogama kao Saki zajebao je i Bas Rutena,kad on preko garda obori Overema.

Van mreže srebrni vuk

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 438
  • THE EASY DAY WAS YESTERDAY
Odg: Overeem: Velasquez je najbolji na svijetu, za sada
« Odgovor #18 poslato: Januar 31, 2011, 09:47:11 posle podne »
ok,slažem se ja da on radi nodama odlično al ono što fascinira je njegova odlična bokserska tehnika i još više brzina kojom zadaje kombinacije udaraca... trebali su njega nazvati "BLITZ"  a ne Leka ;-)
Κύριε ἐλέησον

Van mreže damirjam

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 727
Odg: Overeem: Velasquez je najbolji na svijetu, za sada
« Odgovor #19 poslato: Februar 01, 2011, 07:46:13 pre podne »
ja mislim da ce ova 2011 u k1 biti dosta zanimljiva...Ima ih koji traze Overemov skalp...prije svega Saki(cije vrijeme mislim tek dolazi) onda Tyrone Spong koji je pomeni isto jak kao bik,pa ako se vrati Badr Hari....uglavnom bice zanimljivo.....

Spartak

  • Gost
Odg: Overeem: Velasquez je najbolji na svijetu, za sada
« Odgovor #20 poslato: Februar 01, 2011, 03:10:33 posle podne »
ok,slažem se ja da on radi nodama odlično al ono što fascinira je njegova odlična bokserska tehnika i još više brzina kojom zadaje kombinacije udaraca... trebali su njega nazvati "BLITZ"  a ne Leka ;-)

upravo to, kad je poceo sa k1 imao je ocajan box, sad ima box cak i bolji od pojedinih koji su duze u sportu.U kombinaiciji sa fenomenalnom noznom tenhnikom to je pun pogodak

Van mreže srebrni vuk

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 438
  • THE EASY DAY WAS YESTERDAY
Odg: Overeem: Velasquez je najbolji na svijetu, za sada
« Odgovor #21 poslato: Februar 02, 2011, 12:16:02 posle podne »
što je najgrdje ne mogu čo'eka iz kafane odvući :-)
Κύριε ἐλέησον