Jul 01, 2024, 12:22:13 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.250 poruka u 18.758 tema - 20.954 članova - Poslednji član: Laurieviady
X3MShop banner

Autor Tema: AKO MI OVO DOZVOLIMO, ODOSMO SVI U TRI LEPE...  (Pročitano 51046 puta)

Van mreže sleepy

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 661
Odg: AKO MI OVO DOZVOLIMO, ODOSMO SVI U TRI LEPE...
« Odgovor #180 poslato: Februar 28, 2011, 10:12:40 pre podne »
Znate vazduh je pun otrova XD Ste probali da ne disete nekad? XD
I r made of sugar, spice and everything awesome. But mom and dad accidentaly added an extra ingredient...chemical WIN!!!

Van mreže BBBbbb

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 438
Odg: AKO MI OVO DOZVOLIMO, ODOSMO SVI U TRI LEPE...
« Odgovor #181 poslato: Februar 28, 2011, 10:15:22 pre podne »
Samo kad radim vakuumske vezbe za stomak :D

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: AKO MI OVO DOZVOLIMO, ODOSMO SVI U TRI LEPE...
« Odgovor #182 poslato: Februar 28, 2011, 10:21:03 pre podne »

kontate da ako neko prdne i ako udahnete to,uneli ste u sebe cestice tudjih fekalija :D Kao da ste pojeli mikro govno XD ahah dosta ove ridicilous pojave zvane "Nismo znali da ima GMO u Srbiji"
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže sleepy

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 661
Odg: AKO MI OVO DOZVOLIMO, ODOSMO SVI U TRI LEPE...
« Odgovor #183 poslato: Februar 28, 2011, 11:07:07 pre podne »
Jos smesnija mi je ova prica - brza hrana nije zdrava!!! Idi...ja mislio da je Mek izvor zdravlja XD

« Poslednja izmena: Februar 28, 2011, 11:09:35 pre podne sleepy »
I r made of sugar, spice and everything awesome. But mom and dad accidentaly added an extra ingredient...chemical WIN!!!

Van mreže Sasa Dimitrijevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.310
Odg: AKO MI OVO DOZVOLIMO, ODOSMO SVI U TRI LEPE...
« Odgovor #184 poslato: Februar 28, 2011, 11:13:23 pre podne »
zato se ja lepo vracam narucivanju kazeina i milk proteina sa neta :D zajebi ti ovo vise,kod nas skuplje nego napolju sve

U svajarskoj  piletina kosta oko 20 chf (1600 dinara), a govedina kosta od 30-50 chf (2400-4000 dinara).. Tako da cuti i budi srecan, jos uvek je jeftino kod nas, sa obzirom da je piletina 400 a govedina oko 550 dinara, makar u mojoj mesari.. ;)

Van mreže Sasa Dimitrijevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.310
Odg: AKO MI OVO DOZVOLIMO, ODOSMO SVI U TRI LEPE...
« Odgovor #185 poslato: Februar 28, 2011, 11:15:35 pre podne »
a bogami i sve manje je kuchica po ulicama :D
Ugledali se na Kineze. ;D

Pa sve je vise i kineza po ulicama.. ;)

Van mreže LuckyS

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 57
Odg: AKO MI OVO DOZVOLIMO, ODOSMO SVI U TRI LEPE...
« Odgovor #186 poslato: Februar 28, 2011, 11:18:56 pre podne »
Nije stvar u tome da nismo znali, vec kad se nesto sprovodi tajno, ne moze se raditi opusteno i u velikoj meri, medjutim, kad se ozakoni upotreba otrova, koji je jeftiniji, naravno, zdrave hrane nece vise ni biti.
Meso mozda nije genetski modifikovano, ali krave jedu gen. mod. biljke, i u kom stanju su one? A i bila je prica o ko zna koliko puta zamrzavanju i odmrzavanju mesa iz Argentine, pa koliko je onda bezbedno to meso?

A Mek i fast food...Kao sto lopov nikad ne bi krao kad bi sigurno znao da ce ici u zatvor, tako ni ljudi ne bi jeli to, kad bi bili informisani sta ta hrana radi njihovom organizmu. Zato mi ovde pricamo o tome, da bi i drugi znali.

Svajcarska...To sto je toliko skuplje, ne znaci da je dobro. Znam jos neke stvari koje su 5x skuplje,a potpuno su iste kao kod nas, jer dolaze sa istog mesta.
Cuo sam da Rusi kupuju nase krave i voze ih u Rusiju, a nama posle prodaju one kupljene u Evropi. Hm...sta li to Rusi znaju? :D

Van mreže Pocetnik993

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 474
  • Teretana Druga MAMA :)
Odg: AKO MI OVO DOZVOLIMO, ODOSMO SVI U TRI LEPE...
« Odgovor #187 poslato: Februar 28, 2011, 11:20:54 pre podne »
Sasa a kolika je plata u Svajcarskoj?prosecna

Van mreže ghoul

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 100
Odg: AKO MI OVO DOZVOLIMO, ODOSMO SVI U TRI LEPE...
« Odgovor #188 poslato: Februar 28, 2011, 11:35:52 pre podne »
zato se ja lepo vracam narucivanju kazeina i milk proteina sa neta :D zajebi ti ovo vise,kod nas skuplje nego napolju sve

U svajarskoj  piletina kosta oko 20 chf (1600 dinara), a govedina kosta od 30-50 chf (2400-4000 dinara).. Tako da cuti i budi srecan, jos uvek je jeftino kod nas, sa obzirom da je piletina 400 a govedina oko 550 dinara, makar u mojoj mesari.. ;)

Da brate, evo bas smo srecni sto nam je piletina 500 dinara, i plate 350 evra, a svajcarci treba da placu jer su im plate 5000e i piletina 1600din.

U Srbiji je hrana postala luksuz.

Van mreže breshahils

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.618
Odg: AKO MI OVO DOZVOLIMO, ODOSMO SVI U TRI LEPE...
« Odgovor #189 poslato: Februar 28, 2011, 11:42:08 pre podne »
Što se cena hrane tiče i potrošnje nema tu puno mudrovanja:
Prema podacima iz 2009, hrana najveći udeo u potrošnji domaćinstava zauzima u Albaniji - više od 50 odsto, a najmanji na Islandu oko 15 odsto.
U Srbiji se u te svrhe troši malo više od četvrtine novca, u Hrvatskoj nešto manje od toga, u Crnoj Gori više od 35 odsto, a u Bosni i Hercegovini više od 30 odsto. Evropski prosek je niži od 15 odsto.

AMIN
Pain is temporary, Pride is forever

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: AKO MI OVO DOZVOLIMO, ODOSMO SVI U TRI LEPE...
« Odgovor #190 poslato: Februar 28, 2011, 12:04:18 posle podne »
Nije ista ishrana prosjecnog covjeka i nas koji jedemo dosta mesa, jaja i ostalih skupocjenih izvora proteina...

Van mreže breshahils

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.618
Odg: AKO MI OVO DOZVOLIMO, ODOSMO SVI U TRI LEPE...
« Odgovor #191 poslato: Februar 28, 2011, 12:13:44 posle podne »
Nije ista ishrana prosjecnog covjeka i nas koji jedemo dosta mesa, jaja i ostalih skupocjenih izvora proteina...

Ma bre to je to, u ishranu ulazi i "skupocena" i "jeftina" klopa, neznam čemu ovakav zaključak? U suštini kod nas je hrana i ovako preskupa u odnosu na standard. A npr u Francuskoj se može naći file od 4-14eura isto kao što se u BiH može naći od 6km pa do 12km. Sve je to relativno.
Pain is temporary, Pride is forever

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: AKO MI OVO DOZVOLIMO, ODOSMO SVI U TRI LEPE...
« Odgovor #192 poslato: Februar 28, 2011, 12:28:45 posle podne »
Zasto ja onda dajem vise od prosjecnog Albanca na Hranu? :)

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: AKO MI OVO DOZVOLIMO, ODOSMO SVI U TRI LEPE...
« Odgovor #193 poslato: Februar 28, 2011, 05:17:08 posle podne »
Nije stvar u tome da nismo znali, vec kad se nesto sprovodi tajno, ne moze se raditi opusteno i u velikoj meri, medjutim, kad se ozakoni upotreba otrova, koji je jeftiniji, naravno, zdrave hrane nece vise ni biti.
Meso mozda nije genetski modifikovano, ali krave jedu gen. mod. biljke, i u kom stanju su one? A i bila je prica o ko zna koliko puta zamrzavanju i odmrzavanju mesa iz Argentine, pa koliko je onda bezbedno to meso?

A Mek i fast food...Kao sto lopov nikad ne bi krao kad bi sigurno znao da ce ici u zatvor, tako ni ljudi ne bi jeli to, kad bi bili informisani sta ta hrana radi njihovom organizmu. Zato mi ovde pricamo o tome, da bi i drugi znali.

Svajcarska...To sto je toliko skuplje, ne znaci da je dobro. Znam jos neke stvari koje su 5x skuplje,a potpuno su iste kao kod nas, jer dolaze sa istog mesta.
Cuo sam da Rusi kupuju nase krave i voze ih u Rusiju, a nama posle prodaju one kupljene u Evropi. Hm...sta li to Rusi znaju? :D

evo ja znam da su KFC i Mekdonalds sranej pa cu opet otici svaka 2-3 meseca da se ozderem jer je ukusno.Picu zero na dijeti jer mi je ukusna itd itd. Kad bi nasli uranijum u suvim sljivama,rekao bih bole me q volim da ih jedem,ocu da uzivam jos ovih 40ak godina zivota mesto da dozivim 120 i ceo zivot pazim na telo i odem u savrsenom stanju u grob...
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže breshahils

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.618
Odg: AKO MI OVO DOZVOLIMO, ODOSMO SVI U TRI LEPE...
« Odgovor #194 poslato: Februar 28, 2011, 05:37:09 posle podne »
Zasto ja onda dajem vise od prosjecnog Albanca na Hranu? :)

Ti ne kontaš ili me zezaš. Svi mi koji se bavimo BB trošimo više od svih oko nas tako da ako je u Srbiji za hranu 30% mi možda koristimo 60% budžeta, jbt ne mogu da verujem da ti crtam.
Pain is temporary, Pride is forever