Jun 29, 2024, 10:36:57 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.245 poruka u 18.758 tema - 20.950 članova - Poslednji član: Lavilldaumb
X3MShop banner

Autor Tema: AKO MI OVO DOZVOLIMO, ODOSMO SVI U TRI LEPE...  (Pročitano 51035 puta)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: AKO MI OVO DOZVOLIMO, ODOSMO SVI U TRI LEPE...
« Odgovor #135 poslato: Februar 04, 2011, 04:04:18 posle podne »
e jbg
ja bi voleo da genetski modifikuju pile i da ima 14 grudi

Van mreže VladimirUgr

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 121
Odg: AKO MI OVO DOZVOLIMO, ODOSMO SVI U TRI LEPE...
« Odgovor #136 poslato: Februar 04, 2011, 04:59:42 posle podne »
e jbg
ja bi voleo da genetski modifikuju pile i da ima 14 grudi
Bice i toga uskoro!
“The fight is won or lost far away from witnesses - behind the lines, in the gym, and out
there on the road, long before I dance under those lights.” - Muhammad Ali

Spartak

  • Gost
Odg: AKO MI OVO DOZVOLIMO, ODOSMO SVI U TRI LEPE...
« Odgovor #137 poslato: Februar 04, 2011, 06:28:29 posle podne »
jos bolje, mozda nam na kraju sinovi ili cerke budu imali low myostatin levels hohohooh :)

Van mreže Tasha88

  • Lepotica
  • Član
  • *****
  • Poruke: 23
Odg: AKO MI OVO DOZVOLIMO, ODOSMO SVI U TRI LEPE...
« Odgovor #138 poslato: Februar 04, 2011, 09:29:40 posle podne »
Djake reci to o izborima mom ujaku koji ima penziju malo vise od 8000 din i ceo dan kopa. Ne zelis da znas u kakvim uslovima zivi. Ne samo on
nego im se ne zna broj. O onome sto ti mozes da priustis sebi svakodnevno,drugi mogu da sanjaju.
Ne napadam te i ne mislim nista lose
ali  to otpada, jednostavno neki ne mogu da biraju. Druga je stvar kad neko moze da bira,a nece!
 I mnogo toga je zalosno,mozemo da pisemo do beskonacnosti. Zalosno je kako se ponasaju ljudi prema svemu,a ne samo do cega je doslo sto se tice ove teme.





Van mreže IGOR_X3M

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 669
Odg: AKO MI OVO DOZVOLIMO, ODOSMO SVI U TRI LEPE...
« Odgovor #139 poslato: Februar 04, 2011, 10:22:41 posle podne »
Citat
Djake reci to o izborima mom ujaku koji ima penziju malo vise od 8000 din i ceo dan kopa. Ne zelis da znas u kakvim uslovima zivi

A njemu ce da pomogne GMO?

Van mreže Tasha88

  • Lepotica
  • Član
  • *****
  • Poruke: 23
Odg: AKO MI OVO DOZVOLIMO, ODOSMO SVI U TRI LEPE...
« Odgovor #140 poslato: Februar 04, 2011, 11:33:56 posle podne »
A gde sam to napisala da ce da mu pomogne  ?      Ili bilo sta pozitivno ?

Moj post je bio vezan za nesto drugo sto je bilo spomenuto u ovoj temi.   Tako da ne vidim svrhu da ne odgovorim iako je off:)   Jer ono sto sam spomenula je bedna realnost
i nista vise.

Odgovor na tvoj pitanje je veliko ne. Odgovor na sledece pitanje(ako ga bude) je DA mrzim GMO i mnoga ostala.....koja se desavaju,samo mi je muka da pisem o tome.

Dalje ?:)






Van mreže sleepy

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 661
Odg: AKO MI OVO DOZVOLIMO, ODOSMO SVI U TRI LEPE...
« Odgovor #141 poslato: Februar 04, 2011, 11:47:29 posle podne »
Cekaj ako bi se pojavili neki vanzemaljci koji bi nas jeli sta mislite da li bi odbili da jedu bb zbog toga sto su GMO? :D
I r made of sugar, spice and everything awesome. But mom and dad accidentaly added an extra ingredient...chemical WIN!!!

Van mreže sleepy

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 661
Odg: AKO MI OVO DOZVOLIMO, ODOSMO SVI U TRI LEPE...
« Odgovor #142 poslato: Februar 05, 2011, 12:30:01 pre podne »
nego ne znam dal ste bili :D zanimljivo stivo za citanje :)

http://www.codexalimentarius.net/web/index_en.jsp
I r made of sugar, spice and everything awesome. But mom and dad accidentaly added an extra ingredient...chemical WIN!!!

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: AKO MI OVO DOZVOLIMO, ODOSMO SVI U TRI LEPE...
« Odgovor #143 poslato: Februar 05, 2011, 08:18:22 pre podne »
Oni koji se ovoga najvise plase su prodavci suplemenata i oni ce se najvise buniti zbog ovih odredbi oko regulisanja dodataka ishrani,a onda krecemo mi potrosaci istih da se bunimo za njima :D...a pomenuti penzioneri sa penzijama od 8hiljada stvarno ne vidim kako da se bune kad nemaju sta da jedu,nek je GMO pile 300kinti za kilo a ovo "dobro" je 600...Mislim zamislite nekog ko je svakog meseca u minusu konstantnom i sve vise ide u minus i sad on treba da jede organsko pile koje ce izaci 3 put vise od ovih otrovanih...to je realnost...i ja opet kazem da nije GMO problem nego finansijska situacija i oni koji je kontrolisu....pricanje o gmo moze da ukloni samo posledicu ne i uzrok koji je sjebano drustvo i monopol extremne manjine...jbg,dokle god nam je ovakva globalna vlast,svakog meseca cemo u ovom podforumu imati jednu ovakvu temu :(
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže djake

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 469
Odg: AKO MI OVO DOZVOLIMO, ODOSMO SVI U TRI LEPE...
« Odgovor #144 poslato: Februar 05, 2011, 09:09:47 pre podne »
Djake reci to o izborima mom ujaku koji ima penziju malo vise od 8000 din i ceo dan kopa. Ne zelis da znas u kakvim uslovima zivi. Ne samo on
nego im se ne zna broj. O onome sto ti mozes da priustis sebi svakodnevno,drugi mogu da sanjaju.
Ne napadam te i ne mislim nista lose
ali  to otpada, jednostavno neki ne mogu da biraju. Druga je stvar kad neko moze da bira,a nece!
 I mnogo toga je zalosno,mozemo da pisemo do beskonacnosti. Zalosno je kako se ponasaju ljudi prema svemu,a ne samo do cega je doslo sto se tice ove teme.

Sreco moja, mislis da ja ne zivim u istom svetu kao i ti pa da to ne znam...Nemoj da brkas babe i zabe...

Van mreže Tasha88

  • Lepotica
  • Član
  • *****
  • Poruke: 23
Odg: AKO MI OVO DOZVOLIMO, ODOSMO SVI U TRI LEPE...
« Odgovor #145 poslato: Februar 05, 2011, 04:32:12 posle podne »
Pa upravo to Filipe.
Mogu oni da istaknu "organskog porekla"  ali  ako je takvo pile 600 din kg ,a gmo 300 din. Zna se sta ce narod da uzme.
Isto je tako sto se tice semena i sadnica.
Oko gmo ne moraju da se bakcu toliko . Sto im i odgovara. Bas ce oni da razmisljaju koliko je stetno to sto ce pojesti...


Van mreže IGOR_X3M

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 669
Odg: AKO MI OVO DOZVOLIMO, ODOSMO SVI U TRI LEPE...
« Odgovor #146 poslato: Februar 06, 2011, 12:11:15 pre podne »
A gde sam to napisala da ce da mu pomogne  ?      Ili bilo sta pozitivno ?

Moj post je bio vezan za nesto drugo sto je bilo spomenuto u ovoj temi.   Tako da ne vidim svrhu da ne odgovorim iako je off:)   Jer ono sto sam spomenula je bedna realnost
i nista vise.

Odgovor na tvoj pitanje je veliko ne. Odgovor na sledece pitanje(ako ga bude) je DA mrzim GMO i mnoga ostala.....koja se desavaju,samo mi je muka da pisem o tome.

Dalje ?:)

Uffff pa nemoj da se uzrujavas toliko i onda drugi put budi direktnija, a ne da pronalazim hieroglife ko je gde nesto spomenuo u nekom postu, a vidim da ti djake kaze da mesas babe i zabe tako da ne razumem sta sam to pogresno protumacio.


Citat
Mogu oni da istaknu "organskog porekla"  ali  ako je takvo pile 600 din kg ,a gmo 300 din. Zna se sta ce narod da uzme

A onda ce oni da sj.bu narod kome ce i ti od 300 din biti preskupi............. ;)
« Poslednja izmena: Februar 06, 2011, 12:23:59 pre podne IGOR_X3M »

Van mreže Sasa Dimitrijevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.310
Odg: AKO MI OVO DOZVOLIMO, ODOSMO SVI U TRI LEPE...
« Odgovor #147 poslato: Februar 06, 2011, 02:04:23 posle podne »
Pa upravo to Filipe.
Mogu oni da istaknu "organskog porekla"  ali  ako je takvo pile 600 din kg ,a gmo 300 din. Zna se sta ce narod da uzme.
Isto je tako sto se tice semena i sadnica.
Oko gmo ne moraju da se bakcu toliko . Sto im i odgovara. Bas ce oni da razmisljaju koliko je stetno to sto ce pojesti...



A pitanje je da li je i to pile koje je navodno organsko, stvarno organsko.. Ko moze da garantuje danas da je to sto kupujemo stvarno istina..

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: AKO MI OVO DOZVOLIMO, ODOSMO SVI U TRI LEPE...
« Odgovor #148 poslato: Februar 06, 2011, 09:35:35 posle podne »
upravo to.Ako jebeni herbalife prodaju po apotekama koji je govno najstrasnije od soje,zar stvarno da ocekujemo da ce maksi da bude fer :D
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže Sasa Ilic

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.182
  • No fate but what we make!!
Odg: AKO MI OVO DOZVOLIMO, ODOSMO SVI U TRI LEPE...
« Odgovor #149 poslato: Februar 07, 2011, 09:03:53 pre podne »
upravo to.Ako jebeni herbalife prodaju po apotekama koji je govno najstrasnije od soje,zar stvarno da ocekujemo da ce maksi da bude fer :D


Poznavajuci Miskovica on ce GMO prodavati kao ispravnu hranu i imati duplu zaradu :D :D