Jun 22, 2024, 12:53:46 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.209 poruka u 18.757 tema - 20.949 članova - Poslednji član: dvm
X3MShop banner

Autor Tema: Chokolino slike  (Pročitano 17681 puta)

Van mreže chokolino

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 335
Re: Chokolino slike
« Odgovor #60 poslato: Avgust 19, 2006, 02:32:03 posle podne »
je li me to i ti zafrkajes mrsavi ,mogo bi te za dorucak pojest bez soli

blacki

  • Gost
Re: Chokolino slike
« Odgovor #61 poslato: Avgust 19, 2006, 02:40:57 posle podne »
cokolino citavi si dan na forumu lol :lol:  :lol:

blacki

  • Gost
Re: Chokolino slike
« Odgovor #62 poslato: Avgust 19, 2006, 02:41:35 posle podne »
kralj si :wink:

Van mreže Sasa Dimitrijevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.310
Re: Chokolino slike
« Odgovor #63 poslato: Avgust 19, 2006, 05:26:57 posle podne »
Citat: chokolino
je li me to i ti zafrkajes mrsavi ,mogo bi te za dorucak pojest bez soli


Hehe...   Stvarno si car. Naravno da te "zafrkavam". Jer me ti podstices na to. Ali ne vidim tu nista lose. malo sale nikad nije na odmet.  :wink:

Pozdrav, sve najbolje.  :D

Van mreže chokolino

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 335
Re: Chokolino slike
« Odgovor #64 poslato: Avgust 19, 2006, 05:32:55 posle podne »
jebiga u mojo teretani ima jedan momak koji je bas bio  prosle godine u bihaciu  on ih uzima pa sam zato to rekao, i na inretnetu su 23 eura

Spartak

  • Gost
Re: Chokolino slike
« Odgovor #65 poslato: Avgust 20, 2006, 12:09:02 pre podne »
kralju mozes ti uzet i amino 10000000 to sto taj takmicar uzima njih nemora da znaci nista.On jede 1kg mesa na dan!a ti Sasi govoris da je mrsav a kada bi stao pored njega vidjelo bi se sve.Bolje za avatar stavi onog glupana sto udara glavom...a sebe za jedno 3god :)
Mozda te "amino 10000" imaju 10g proteinsa po tableti :)hahahahha samo ti gutaj

Van mreže chokolino

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 335
Re: Chokolino slike
« Odgovor #66 poslato: Avgust 20, 2006, 07:38:37 pre podne »
to je bio razgovor izmedju mene i njega  znaci ti tu nemas sta traziti ,jesi cuo looseru ,a mogao bi mi ti  nesto glatko  progutat  ,mozda dobijes na masi ,znaci kad neko polemise ti se ne mjesaj ,jesi cuo ,mali

Van mreže chokolino

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 335
Re: Chokolino slike
« Odgovor #67 poslato: Avgust 20, 2006, 07:43:28 pre podne »
i jos malo cinjenica je da sam ja visok 190 ,zato please get down on your knees and beg for mercy pljugeru

Van mreže chokolino

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 335
Re: Chokolino slike
« Odgovor #68 poslato: Avgust 20, 2006, 10:54:43 pre podne »

Van mreže chokolino

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 335
Re: Chokolino slike
« Odgovor #69 poslato: Avgust 20, 2006, 10:55:21 pre podne »
spartak vidis li sta s edesav acurama koje ne slusaju
pa pripazi st apricas

Van mreže andrejabg

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 252
  • Mesi sine,mesi
Re: Chokolino slike
« Odgovor #70 poslato: Avgust 20, 2006, 11:25:36 pre podne »
nije mi jasno zasto na svaki losiji komentar moras ovako da odgovaras?
i jeste offtopic ali koliko te izasla ta tetovaza na desnoj ruci?
ijos jedno,pa sta ako si visok 190 cm?
Jedi,pij,veseli se i na zivot poseri se

Van mreže chokolino

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 335
Re: Chokolino slike
« Odgovor #71 poslato: Avgust 20, 2006, 12:10:53 posle podne »
zato kad mene neko ponizava i ja cu njega ,,kad te neko ne postue ne stujes ni ti njeg aautomatski jedino ako nisi budala,,a tetovazu sam platio ukupno sve s obzitrom da mi je to prijatelj u srednjoj radio 2 besplatnio oko 500 maraka nije puno, 190 je fina visina treba se puni jesti i teze se napucat ,

blacki

  • Gost
Re: Chokolino slike
« Odgovor #72 poslato: Avgust 20, 2006, 02:06:35 posle podne »
190 i nije mi neka visina za bodybuilder,ali nije ni losa samo ti brale treniraj i bit ces zvijer na toj visini

Spartak

  • Gost
Re: Chokolino slike
« Odgovor #73 poslato: Avgust 20, 2006, 02:29:30 posle podne »
kralju ti si promasio forum majke mi...ljudi ti daju koristan savjet a ti drvish svoje i vrijedjas ljude.Ja sam se umjesao jer ti nemas sto da vrijedjas sasu jer bolje izgleda i od mene i od tebe i pola foruma(licno ga neznam ali sudim po slikama).Mozda ti je krivo...pa si doso odje da se iskalis,brate bolje trosi taj testosteron u teretani..ili bolje u WC pa posle toga na chokolino da ne udjes u katabolizam hahahhahahaha
Mozes ti biti i 2.00m bes sirokih ledja izgledaces kao trstika.Zato bez pametovanja odje jer ne pametujem ni ja ni bilo ko, dali smo ti dali savjet da kupis whey a ti si se zakacio za amino 10000 ili sta god i pricas budalastine kako ih koristi neki bilder...ma daj...i jay cutler na onoj reklami za muscletech govori da prije svakog treninga uzima 1dozu onog njihovog fat burnera...u to vjeruju samo ljudi koji su tek usli u bodybuilding i koji jos nisu procitali ni jedan sticky na ovom forumu.
pozdrav
a ono za gutanje..to cu da iskuliram jer necu da se spustam na tvoj nivo :)

Spartak

  • Gost
Re: Chokolino slike
« Odgovor #74 poslato: Avgust 20, 2006, 02:47:28 posle podne »
Citat: chokolino
zato kad mene neko ponizava i ja cu njega ,,kad te neko ne postue ne stujes ni ti njeg aautomatski jedino ako nisi budala,,a tetovazu sam platio ukupno sve s obzitrom da mi je to prijatelj u srednjoj radio 2 besplatnio oko 500 maraka nije puno, 190 je fina visina treba se puni jesti i teze se napucat ,

tebe niko ne ponizava prvi.Ponizavas sebe takvim ponasanjem.Meni ne moras kacit slike nekih riba jer ih imam dovoljno za sebe i ne izigravam odje nekoga frajera jer bi to bilo bolesno da na bb forum kacim takve slike...
Za Pedju i ostale sam kako ti kazes "mali" ali za tebe sa mojom visinom 185 i tezinom 100kg...sam LAV :)hahahah