Septembar 24, 2024, 04:18:36 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.311 poruka u 18.765 tema - 20.971 članova - Poslednji član: RobertbeP
X3MShop banner

Autor Tema: Lesnar protiv Dos Santosa sredinom godine  (Pročitano 5186 puta)

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.550
    • https://www.proteini.si/me/
Lesnar protiv Dos Santosa sredinom godine
« poslato: Januar 12, 2011, 01:24:27 posle podne »
Nakon puno nagađanja, najava i pregovaranja, UFC predjednik Dana White je danas službeno potvrdio tko će biti treneri u novoj sezoni reality showa "The Ultimate Fighter".

To će biti bivši prvak Brock Lesnar i prvi izazivač u teškoj kategoriji Junior Dos Santos. Nakon završetka showa obojica trenera će se boriti, najvjerojatnije za pojas privremenog prvaka u teškoj kategoriji, s obzirom da se ne zna kako dugo će trajati oporavak Caina Velasqueza nakon operacije ramena.

13-ta sezona showa bi trebala biti fokusirana na borce u velter kategoriji, a finale je najavljeno za 4. lipanj u Las Vegasu.

M.R./www.profightstore.com
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže left hook

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.095
  • Markedj4ny BIG Team
Odg: Lesnar protiv Dos Santosa sredinom godine
« Odgovor #1 poslato: Januar 12, 2011, 10:45:29 posle podne »
nadam se da ce lesnar vratiti :)

deadgame

  • Gost
Odg: Lesnar protiv Dos Santosa sredinom godine
« Odgovor #2 poslato: Januar 13, 2011, 11:59:07 pre podne »
Breakdance!: ;D da u junu 100% 3runde i pobednik za titulu sa Cainom  :-*
« Poslednja izmena: Januar 13, 2011, 12:01:06 posle podne deadgame »

Van mreže gonzo

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 374
Odg: Lesnar protiv Dos Santosa sredinom godine
« Odgovor #3 poslato: Januar 13, 2011, 02:23:43 posle podne »
vidim po forumima da su ljudi uglavnom razocarani, ali ko god unapred otpisuje lesnara ne razume se preterano u sibanje.

Spartak

  • Gost
Odg: Lesnar protiv Dos Santosa sredinom godine
« Odgovor #4 poslato: Januar 13, 2011, 03:59:20 posle podne »
bzvz,sve vise i vise povreda.
BTW, svidja mi se izbor trenera.Jos samo da Dos Santos nauci engleski

Van mreže judge_wolf

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 239
Odg: Lesnar protiv Dos Santosa sredinom godine
« Odgovor #5 poslato: Januar 13, 2011, 06:39:16 posle podne »
meni se ne svidja potenciranje lesnara, zato sto ispada da mu je ostala samo jedna borba pod ugovorom sa UFC-om.
i sta onda biva, ako pobedi nastavlja sa karijerom a ako izgubi vraca se u WWE. ne volim takve likove.
ok pare i sve ali ono "I'm the toughest SOB around here..." i onda se povuces zato sto si prvi put u zivotu popio prave batine. bedno...
http://www.youtube.com/user/sephirothfemto

"I just want to be known as the best ever, is that too much to ask?" - bj penn

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Odg: Lesnar protiv Dos Santosa sredinom godine
« Odgovor #6 poslato: Januar 13, 2011, 06:45:33 posle podne »

Van mreže gonzo

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 374
Odg: Lesnar protiv Dos Santosa sredinom godine
« Odgovor #7 poslato: Januar 13, 2011, 07:31:29 posle podne »
meni se ne svidja potenciranje lesnara, zato sto ispada da mu je ostala samo jedna borba pod ugovorom sa UFC-om.
i sta onda biva, ako pobedi nastavlja sa karijerom a ako izgubi vraca se u WWE. ne volim takve likove.
ok pare i sve ali ono "I'm the toughest SOB around here..." i onda se povuces zato sto si prvi put u zivotu popio prave batine. bedno...
pa ni meni, al nazalost, spala knjiga na 1 slovo.
karvin otpada zbog operacije, mir ne dolazi u obzir. nemam uopste ideju ko bi mogao da se nadje umesto lesnara a da svi budu zadovoljni.


deadgame

  • Gost
Odg: Lesnar protiv Dos Santosa sredinom godine
« Odgovor #9 poslato: Januar 14, 2011, 08:30:05 posle podne »
ma to je laz wrestlemania,nece on dobiti dozvolu...Dana mu je decko

deadgame

  • Gost
Odg: Lesnar protiv Dos Santosa sredinom godine
« Odgovor #10 poslato: Januar 19, 2011, 05:50:13 posle podne »
Big Nog: "JDS will be looking for the KO against Lesnar"


TUF is going to be important to showcase Brazilian MMA in the US, show them how we train united. I showed them that when I was TUF coach and Cigano will show the same. We’ll be going to visit him, me and Anderson, but Cigano is a guy who already knows how to teach, he already teaches. He’ll know how to show the techniques and show why he’s one of the best in the world. As for Lesnar, he doesn’t kick, so Cigano will not need to train too much defensive Muay Thai, as he was training for Cain, he can now rely more on training offensive Muay Thai. And this is the type of fight where he’ll look for the KO, train a lot of wrestling, train the guard because he could end up falling underneath (Lesnar), even though Lesnar’s GnP is not as good as Cain’s. But (Cigano) will look for the KO in this fight."

MMA legend and elder statesman Antonio Rodrigo Nogueira expects his star pupil and newly-assigned Ultimate Fighter (TUF) 13 Coach Junior dos Santos to be on the offensive when he faces former champion and opposing TUF Coach Brock Lesnar after wrapping the upcoming season of the Spike TV reality show. The great unknown heading into their pay-per-view headliner is whether or not "Cigano's" takedown defense is good enough to repel the wrestling of the former NCAA champion. Will the Brazilian knock him out before it even becomes a factor?

http://www.mmamania.com/2011/1/16/1938887/antonio-nogueira-talks-about-junior-dos-santos-as-coach-in-tuf-13

Van mreže bo88gdan

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 137
  • Here comes the Pain !
Odg: Lesnar protiv Dos Santosa sredinom godine
« Odgovor #11 poslato: Januar 27, 2011, 12:32:00 posle podne »
Ne verujem da ce Jds da nokautira Lesnara... Mislim da se Lesnar u zadnjoj borbi zajebao u tome sto je verovatno podcenio  Velasquez-a a i mislim da je vrlo brzo se vratio u ring posle jako teske borbe sa Carwinom  . Svako ko kaze da Lesnar nema sanse da pobedi  Dos santosa i Velasqueza nije u pravu. Doduse shvatam zasto old school fanovi MMa borbi mrze Lesnara zato sto je dosao iz WWE-a  i postigao u mma za kratko vreme boreci se sa skoro najacim borcima ono sto je malo ko postigao. Da od obicnog Pocetnika u MMA postane Sampion  .

Van mreže judge_wolf

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 239
Odg: Lesnar protiv Dos Santosa sredinom godine
« Odgovor #12 poslato: Januar 27, 2011, 12:52:40 posle podne »
Ne verujem da ce Jds da nokautira Lesnara... Mislim da se Lesnar u zadnjoj borbi zajebao u tome sto je verovatno podcenio  Velasquez-a a i mislim da je vrlo brzo se vratio u ring posle jako teske borbe sa Carwinom  . Svako ko kaze da Lesnar nema sanse da pobedi  Dos santosa i Velasqueza nije u pravu. Doduse shvatam zasto old school fanovi MMa borbi mrze Lesnara zato sto je dosao iz WWE-a  i postigao u mma za kratko vreme boreci se sa skoro najacim borcima ono sto je malo ko postigao. Da od obicnog Pocetnika u MMA postane Sampion  .

mislis naJJacim borcima. ja licno ne mrzim lesnara, nego me nervira njegovo retardirano ponasanje i gluma.
http://www.youtube.com/user/sephirothfemto

"I just want to be known as the best ever, is that too much to ask?" - bj penn

Van mreže bo88gdan

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 137
  • Here comes the Pain !
Odg: Lesnar protiv Dos Santosa sredinom godine
« Odgovor #13 poslato: Januar 27, 2011, 01:03:59 posle podne »
Greska u kucanju.. Cek a on se jedino u Ufc ponasa tako ? i Glumi ludilo ? 

Van mreže judge_wolf

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 239
Odg: Lesnar protiv Dos Santosa sredinom godine
« Odgovor #14 poslato: Januar 27, 2011, 01:43:03 posle podne »
da, lik glumi ludilo.
http://www.youtube.com/user/sephirothfemto

"I just want to be known as the best ever, is that too much to ask?" - bj penn