Septembar 24, 2024, 07:19:48 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.311 poruka u 18.765 tema - 20.971 članova - Poslednji član: RobertbeP
X3MShop banner

Autor Tema: Moj plan treninga  (Pročitano 21591 puta)

Van mreže reiser

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 109
Odg: Moj plan treninga
« Odgovor #75 poslato: Mart 11, 2011, 12:40:35 pre podne »
Okej, hvala

Van mreže reiser

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 109
Odg: Moj plan treninga
« Odgovor #76 poslato: Mart 19, 2011, 01:34:21 pre podne »
Uskoro trebam obnoviti zalihe suplementacije, uzimam sledece:

1 x All Glutamine 1000 gr
1 x THE CASEIN 2000 gr
1 x THE VITAMIN STRONG
1 x THE BCAA 1000 gr
2 x Crealean™ 500 gr
1 x Prostar Whey 2300 gr

Ovo mi je otprilike na granici sa kolicinom novca koju imam. E sada, u nedoumici sam sta mi se vise isplati, da li da umesto glutamina uzmem beta alanin / beta krealkalin ? Kontam da bilo sta da uzmem od ovo dvoje necu pogresiti, ali bih zeleo da cujem necije drugo misljenje osim mojeg. Na dijeti sam za masu.

Od prvog februara sam poceo da pijem beta krealkalin, i pri kraju sam sa kapsulama, a citao sam da beta alaninu treba oko 3 meseca da dovede kortizol na odredjeni nivo, pa se razmisljam da li da umesto glutamina uzmem beta-k ili mozda cisti beta alanin ? Najbolje bi bilo da mogu da priustim i GLT i BA, ali jbg..

Ili je mozda najpametnije da umesto prostara uzmem jeftiniji amino whey i pokusam da uguram i beta alanin u korpu sa razlikom u ceni izmedju ova dva proteina ?
« Poslednja izmena: Mart 19, 2011, 01:50:17 pre podne reiser »

Van mreže BoSs

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 244
Odg: Moj plan treninga
« Odgovor #77 poslato: Mart 19, 2011, 01:03:28 posle podne »
Druze , ako si na masi pametnije ti je da uzmes beta alnin (i da ga kombinujes sa moonohidrantom ) Sto se tice proteina mozes uzeti kod Generale Amino whey 2.5 Kg (http://www.ogistra-nutrition-shop.com/index.php?dispatch=products.view&product_id=30244 ) trenutno ga nema na lageru ali msm da ce uskoro stici (usput ces i ustedeti novca a 87 % proteina iz surutke sadrzi )

Van mreže Gurke

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 613
Odg: Moj plan treninga
« Odgovor #78 poslato: Mart 19, 2011, 02:51:15 posle podne »
whey
kreatin
beta alanin
glutamin
dex
malto
i mnogo pirinca i krompira ;)

Van mreže Genius

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 676
Odg: Moj plan treninga
« Odgovor #79 poslato: Mart 19, 2011, 02:59:49 posle podne »
Druze , ako si na masi pametnije ti je da uzmes beta alnin (i da ga kombinujes sa moonohidrantom ) Sto se tice proteina mozes uzeti kod Generale Amino whey 2.5 Kg (http://www.ogistra-nutrition-shop.com/index.php?dispatch=products.view&product_id=30244 ) trenutno ga nema na lageru ali msm da ce uskoro stici (usput ces i ustedeti novca a 87 % proteina iz surutke sadrzi )

pa moze da uzme 3kg,  taj ima na lageru

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Moj plan treninga
« Odgovor #80 poslato: Mart 21, 2011, 05:46:07 pre podne »
Uskoro trebam obnoviti zalihe suplementacije, uzimam sledece:

1 x All Glutamine 1000 gr
1 x THE CASEIN 2000 gr
1 x THE VITAMIN STRONG
1 x THE BCAA 1000 gr
2 x Crealean™ 500 gr
1 x Prostar Whey 2300 gr

Ovo mi je otprilike na granici sa kolicinom novca koju imam. E sada, u nedoumici sam sta mi se vise isplati, da li da umesto glutamina uzmem beta alanin / beta krealkalin ? Kontam da bilo sta da uzmem od ovo dvoje necu pogresiti, ali bih zeleo da cujem necije drugo misljenje osim mojeg. Na dijeti sam za masu.

Od prvog februara sam poceo da pijem beta krealkalin, i pri kraju sam sa kapsulama, a citao sam da beta alaninu treba oko 3 meseca da dovede kortizol na odredjeni nivo, pa se razmisljam da li da umesto glutamina uzmem beta-k ili mozda cisti beta alanin ? Najbolje bi bilo da mogu da priustim i GLT i BA, ali jbg..

Ili je mozda najpametnije da umesto prostara uzmem jeftiniji amino whey i pokusam da uguram i beta alanin u korpu sa razlikom u ceni izmedju ova dva proteina ?

pozdrav
pa vidi
ja licno mislim da si se previse zapetljao u razmisljanja tj ne previse nego MNOOOOOGOOOO PREVISE
neznam gde si nasao i kakve veze beta k i glutamin imaju sa kortizolom u opste ?? tj bea alaanin da regulise nivo kortiziola-KAO PUSTE SRECE ali dobro,kao sto rekog mislim da si se opteretetio sa nekim stvarima bez razloga
dalje
ako vec hoces neku kombinaciju,onda uzmi primanre AK tj bcaa i glm kaoi sto si naveo,a BA uzmi od 250 gr i on je sada jeftin prilicno pa onda imas komplet ono sta si hteo a sta je VISE NEGO IDEALNA KOMBINACIJA veruj mi..

http://www.ogistra-nutrition-shop.com/index.php?dispatch=products.view&product_id=30032

kombinacija koju si naveo u prvom slucaju je skroz Ok varijanta

Van mreže reiser

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 109
Odg: Moj plan treninga
« Odgovor #81 poslato: Mart 21, 2011, 12:15:54 posle podne »
Ma ok, nisam zakomplikovao nego sam negde procitao (na nekom stranom sajtu, ne ovde) da unos beta alanina dovodi nivo kortizola na optimalan nivo tek za neka 2-3 meseca nakon uzimanja. Nebitno je to u celoj prici anyways :) Videcu ako mogu da uzmem i BCAA i GLT i BA.

Van mreže Stevcho

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 725
Odg: Moj plan treninga
« Odgovor #82 poslato: Mart 21, 2011, 07:30:08 posle podne »
da unos beta alanina dovodi nivo kortizola na optimalan nivo tek za neka 2-3 meseca nakon uzimanja
Mislis karnozina? ;)
No curling in the squat rack!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Moj plan treninga
« Odgovor #83 poslato: Mart 22, 2011, 09:46:57 pre podne »
da unos beta alanina dovodi nivo kortizola na optimalan nivo tek za neka 2-3 meseca nakon uzimanja
Mislis karnozina? ;)

sada tek vidim da moj post nie otisao a upavo sma ovo bio napisao
kamo LEPPEEEE srece da nesto spusta nivo kortizola odim...bip bip bip...
a sajtovi...ehhhhhh

Van mreže reiser

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 109
Odg: Moj plan treninga
« Odgovor #84 poslato: Mart 22, 2011, 12:15:46 posle podne »
karnozina da da :) hahahah, secam se da je bio neki hormon na k :D

Van mreže Stevcho

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 725
Odg: Moj plan treninga
« Odgovor #85 poslato: Mart 22, 2011, 04:11:46 posle podne »
Pa karnozin nije bas ni hormon al ajd  :P
No curling in the squat rack!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Moj plan treninga
« Odgovor #86 poslato: Mart 22, 2011, 05:10:37 posle podne »
Pa karnozin nije bas ni hormon al ajd  :P

ali zvuci kao kornison

Van mreže reiser

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 109
Odg: Moj plan treninga
« Odgovor #87 poslato: April 11, 2011, 12:49:30 pre podne »
Poz voz, opet ja :D

Od 1. marta nisam dobio ni gram telesne tezine, drzim se na ~62 kg, a jedem ko som, ujutru 120g ovsenih, 4-5 jaja, posle toga svaki obrok po 170-200g mesa (sirovo mereno) i 150g pirinca (u treningu posle treninga idem i do 200g pirinca), pre spavanja pojedem pola, ponekad i celo pakovanje od 500g mladog sira (ljubicasto pakovanje, ima da se kupi u skoro svakoj prodavnici, nije ella). Telo mi izgleda vidno zategnutije kada pogledam slike, obimi grudi / bicepsa su veci itd, znam da ne treba da gledam vagu vec ogledalo, ali ako sam vec na masi, zar ne bih trebao da dobijem bar nesto tezine ?

Do pre neki dan sam pio full suplementaciju, whey, dex, bcaa, glt, beta krealkalin... Sada mi je ostalo samo jos nesto wheya i dextroze, nemam para da nabavim ovo ostalo, pa mi je i motivacija pala malo.. Ali sad ide uskrs, idem kuci kod starih, pa cu nadam se da uzmem neki kesh za to :)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Moj plan treninga
« Odgovor #88 poslato: April 11, 2011, 12:52:19 posle podne »
nema razloga da ti pada moral
bitno je DA SI TI ZADOVOLJAN
trebalo je da dobijes i neki kg,ali ni kilogrami nisu merilo necega pa tako je najbitnije DA SI TI ZADOVOLJAN

Van mreže reiser

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 109
Odg: Moj plan treninga
« Odgovor #89 poslato: April 11, 2011, 02:20:17 posle podne »
Evo kako to izgleda, ledja su slikana 19. marta, ova druga slika 1. aprila:





Vidi se da mi fali dosta mase, ali nesto nece da se nabaci :D