Jul 05, 2024, 12:51:22 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.251 poruka u 18.758 tema - 20.955 članova - Poslednji član: Josephgat
X3MShop banner

Autor Tema: Emelianenko-Silva, HW Tourney Slated for Feb. 12  (Pročitano 42229 puta)

deadgame

  • Gost
Odg: Emelianenko-Silva, HW Tourney Slated for Feb. 12
« Odgovor #90 poslato: Januar 21, 2011, 05:02:19 posle podne »
dobro nije nepravilno,vec ima sirine u udarcima,i hteo sam da kazem da nisu skolski i ume da divljacki zamlatara kad se zavoza
Citat
ako neko moze da parira overimu u stendapu, to je fedor. a ako ga pogodi, ubice ga, kao i sve do sada.
pa nije mu protivnik Fujita
vec Alister Overoid,mada,ne treba praviti razanj dok je zec u sumi,treba proci Silvu i Werduma :D

deadgame

  • Gost
Odg: Emelianenko-Silva, HW Tourney Slated for Feb. 12
« Odgovor #91 poslato: Januar 21, 2011, 05:03:33 posle podne »
Citat
Upravo su nepravilni udarci manje jaci od pravilnih
upravo sam to i rekao da generise ogromnu snagu iz divljeg mlataranja,i ja uzivam u mma,i ne znam ko kenja...a i pravo da ti kazem ocekivao sam te ranije, da nas prosvetlis,ma pobice ih Reem



Citat
Kakvo crno plivanje i mlataranje, pa Upravo su nepravilni udarci manje jaci od pravilnih.Pogledaj samo dostinju ufc boraca (pretezno bjj) niko ne udara iz kuka svi iz ramena,ko da su juce usli u gym
ni sam ne znas sta pises ???


deadgame

  • Gost
Odg: Emelianenko-Silva, HW Tourney Slated for Feb. 12
« Odgovor #92 poslato: Januar 21, 2011, 05:35:55 posle podne »
http://www.youtube.com/watch?v=e0iqPAup6LUevo malo da se podsetite/ai nema smisla vise pisati,brzo ce 12feb.nece mu valjati da se klincuje sa Reemom ako dodje do meca,Rogers ga je drzao skoro minut sabijenog uz kavez,ali to je bio Rogers,Bigfoot bi trebao da bude topovsko meso kao sto je treebao i Werdum,ipak mislim da ceSilva nagrabati ni kriv ni duzan ;),ipak realno Reem je trenutno tatahttp://www.youtube.com/watch?v=EJn4U2Cjl1A&feature=related
« Poslednja izmena: Januar 21, 2011, 05:49:02 posle podne deadgame »

Van mreže etaoin

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 116
Odg: Emelianenko-Silva, HW Tourney Slated for Feb. 12
« Odgovor #93 poslato: Januar 22, 2011, 11:30:49 posle podne »

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: Emelianenko-Silva, HW Tourney Slated for Feb. 12
« Odgovor #94 poslato: Februar 07, 2011, 03:57:50 posle podne »
Fjodor protiv Silve - uz TV prijenos u Hrvatskoj!

Najiščekivaniji ovogodišnji MMA turnir Strikeforce: "Fedor vs. Silva" izravno će se sljedećeg vikenda prenositi i u Hrvatskoj!

Korisnici MaxTV-a, B.neta, Amisa, te kablovskih i satelitskih televizija moći će uživati u izravnom prijenosu na kanalu Eurosport 2 s početkom u 4 sata u noći sa subote na nedjelju.

Riječ je o prvom krugu Strikeforceovog Grand Prixa teškaša, na kojem će se Fjodor Jemjeljanjenko suprotstaviti Brazilcu Antoniu Silvi, a Bjelorus Andrej Arlovski Rusu Sergeju Haritonovu. Uz njih će nastupiti i Grand Prix rezerve: neporaženi bivši svjetski muay thai prvak Shane del Rosario i brawler Lavar Johnson, bivši UFC-ov hrvač Chad Griggs i Gianpiero Villante, te K-1 veteran Ray Sefo i Alistairov stariji brat Valentijn Overeem.

Strikeforce: "Fedor vs. Silva"
12.2.2011.
Izod Center
East Rutherford, New Jersey

Glavne borbe:
Fjodor Jemjeljanjenko - Antonio Silva
Andrej Arlovski - Sergej Haritonov
Shane Del Rosario - Lavar Johnson
Chad Griggs - Gianpiero Villante
Valentijn Overeem - Ray Sefo

T.B./www.profightstore.com
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže milan87

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 295
  • Train hard win easy
Odg: Emelianenko-Silva, HW Tourney Slated for Feb. 12
« Odgovor #95 poslato: Februar 07, 2011, 06:00:57 posle podne »
bice na eurosport 2 prenos???

Spartak

  • Gost
Odg: Emelianenko-Silva, HW Tourney Slated for Feb. 12
« Odgovor #96 poslato: Februar 07, 2011, 07:11:42 posle podne »
Ne , Vladan nas laze :)

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: Emelianenko-Silva, HW Tourney Slated for Feb. 12
« Odgovor #97 poslato: Februar 08, 2011, 09:15:11 pre podne »
Fjodor Jemjeljanjenko: Prođe li Overeem testove, sve je drugo nebitno

U današnjoj epizodi emisije "The MMA Hour", Ariel Helwani ugostio je jednog od najboljih slobodnih boraca na svijetu, Fjodora Jemjeljanjenka. Iako za tjedan dana ulazi u kavez s Antoniom Silvom, dosta je vremena proveo komentirajući uvijek vruću temu, Strikeforce-ovog i Dream-ovog prvaka, Alistaira Overeema.

"Overeem je sjajan, snažan i ozbiljan borac, osvojio je i K-1 turnir. Jedino mi nije jasno kako je uspio dobiti 20 kilograma u kratkom vremenu. No to je nebitno ukoliko uspješno položi testove."

Te se neizbježne teme ranije dotaknuo i Fjodorov menadžer, Vadim Finkelchtein, koji je javno zatražio strože testiranje osmorice sudionika. Iako to nije bila njegova ideja, Jemjeljanjenko je izjavio da se slaže s mjerama koje bi podigle razinu ravnopravnosti u turniru.

"Svi se sportaši moraju natjecati pod istim uvjetima. Nije tajna da mnogi koriste ilegalne supstance kako bi bili u prednosti. Vjerujem da borbe moraju biti poštene."

Fjodor i Silva te Arlovski i Kharitonov za nekoliko dana "otvaraju" Strikeforce-ov Grand Prix, za kojega mnogi smatraju da će podići konkurentnost ove organizacije u svijetu gdje već duže vrijeme vlada UFC. Važnost GP-a prepoznao je i Jemjeljanjenko, koji priznaje da se rado vraća u ovakvu vrstu natjecanja.

"Volim turnire, sudjelovao sam u sličnima već i ranije. Jako su interesantni jer najbolji borci opstaju. Strikeforce će postati još popularniji, uspjeli su okupiti jake, interesantne i spektakularne borce."

I.F./www.profightstore.com

http://www.youtube.com/watch?v=5GR-gPbcO_g&feature=player_embedded
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže srebrni vuk

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 438
  • THE EASY DAY WAS YESTERDAY
Odg: Emelianenko-Silva, HW Tourney Slated for Feb. 12
« Odgovor #98 poslato: Februar 08, 2011, 09:19:20 pre podne »
Druze, jedini si ti odje opterecen sa Fedorom i non stop seres ko foka :) pa pogledaj jbt tvoje postove u svakom postu se nalazi fedor fedor fedor.Dosta sa spamovanjem vise i kenjanjem.Kakvo crno plivanje i mlataranje, pa Upravo su nepravilni udarci manje jaci od pravilnih.Pogledaj samo dostinju ufc boraca (pretezno bjj) niko ne udara iz kuka svi iz ramena,ko da su juce usli u gym.Uzivaj malo u mma i iskuliraj.Koga vise boli kurac jeli Fedor,Brock ili Reem najbolji.Da Saki nije imao sjebano rebro,od Reema bi napravio konjske cufte

POzdrav
so agree with u again :-)
Κύριε ἐλέησον

Van mreže gonzo

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 374
Odg: Emelianenko-Silva, HW Tourney Slated for Feb. 12
« Odgovor #99 poslato: Februar 08, 2011, 05:41:45 posle podne »
mislim da u zivotu nisam toliko jedva cekao neki sportski dogadjaj kao ovaj turnir

Van mreže srebrni vuk

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 438
  • THE EASY DAY WAS YESTERDAY
Odg: Emelianenko-Silva, HW Tourney Slated for Feb. 12
« Odgovor #100 poslato: Februar 08, 2011, 07:36:51 posle podne »
jesam ja proslogodišni ustvari 2009 k1 wgp :-P
Κύριε ἐλέησον

Van mreže igor2806

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.336
  • To be a legend, you have to beat a legend!!!
Odg: Emelianenko-Silva, HW Tourney Slated for Feb. 12
« Odgovor #101 poslato: Februar 08, 2011, 07:51:15 posle podne »
au , silva vs belfort,sad fino fedi vs a.silva ,pa crocop..februar za pamcenje..samo da klasa iz pride dobije :)
if you can walk out of the gym after legs, GET BACK IN THERE!!

''Each workout is like a brick in a building, and every time you go in there and do a half-ass workout, you're not laying a brick down. Somebody else is.'' -Dorian Yates

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: Emelianenko-Silva, HW Tourney Slated for Feb. 12
« Odgovor #102 poslato: Februar 10, 2011, 12:56:26 posle podne »
Alistair Overeem : Fjodorov me kamp ne poštuje kao borca (VIDEO)

Cijela postava Strikeforce-ovog Grand Prix-a okupila se u New Yorku gdje su pred fotografima i fanovima obavili još jednu dužnost prije početka visoko iščekivanog turnira.

Strikeforce-ov šampion, Alistair Overeem dao je i nekoliko izjava, osvrnuvši se između ostaloga i na Fjodorove komentare u emisiji The MMA Hour. Jemjeljanjenko je, podsjećamo, bio pun hvale za Nizozemca no izrazio je čuđenje o Overeemovoj masi, pitajući se kako li je "nabacio" 20-tak kilograma u kratkom vremenu.

"Izazivao sam Fjodora godinu i pol, nadao sam se da ću biti prvi koji će ga poraziti no Werdum me je prestigao. Nakon toga, Fabricio se ozlijedio a Fjodor je odbio borbu pa sam otišao u K-1. Sada sam se vratio i ovo je velika prilika da dokažem da sam najbolji. Tražio sam Scotta Cokera da me u prvome krugu stavi protiv Werduma, to je logična borba s obzirom da je on ionako bio sljedeći u redu za pojas. Želim se boriti protiv najboljih. Pobjednik turnira dobiva poseban pojas, moja titula nema veze s Grand Prix-om. To nije bila moja odluka no nemam ništa protiv.

"Ne znam što bih rekao o Fjodorovom komentaru. On je misteriozan čovjek, ne govori mnogo. Treba se njega pitati što je s time mislio. Fjodorov me kamp ni malo ne poštuje kao borca. Ljude sudim prema njihovim djelima a oni su me izbjegavali, prije i poslije borbe s Rogersom. Puni su trikova no Fjodora poštujem kao borca."

Overeem je također dao svoje mišljenje o okršaju Jemjeljanjenka i Antonia Silve, koji se održava ove subote.

"Oboje izgledaju dobro. Dajem prednost Fjodoru 60-40, što je solidan omjer. "Bigfoot" je jak i ne smije ga se otpisati."

Datum borbe Overeema i Werduma još nije potvrđen, kao ni lokacija no ako je vjerovati glasinama, Japan je moguća destinacija.

www.profightstore.com
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže igor2806

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.336
  • To be a legend, you have to beat a legend!!!
Odg: Emelianenko-Silva, HW Tourney Slated for Feb. 12
« Odgovor #103 poslato: Februar 10, 2011, 08:09:54 posle podne »
jos malo,uh
if you can walk out of the gym after legs, GET BACK IN THERE!!

''Each workout is like a brick in a building, and every time you go in there and do a half-ass workout, you're not laying a brick down. Somebody else is.'' -Dorian Yates

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Odg: Emelianenko-Silva, HW Tourney Slated for Feb. 12
« Odgovor #104 poslato: Februar 10, 2011, 10:27:17 posle podne »
Usitnilo!