Jul 05, 2024, 01:29:20 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.251 poruka u 18.758 tema - 20.955 članova - Poslednji član: Josephgat
X3MShop banner

Autor Tema: Emelianenko-Silva, HW Tourney Slated for Feb. 12  (Pročitano 42231 puta)

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Odg: Emelianenko-Silva, HW Tourney Slated for Feb. 12
« Odgovor #75 poslato: Januar 20, 2011, 03:21:34 posle podne »
Najveci ce hit biti kada Werdum dobije Overema!

a zatim pocisti i fedora drugi put :)

Ja bi licno vise voleo da vidim ponovo Verduma i Fedora, nego Fedora i Overema...gotivan je lik Verdum skroz, ali mislim da su ova dvojica toliko kivni na njega da ce mu jedan od njih dvojice doci glave!

deadgame

  • Gost
Odg: Emelianenko-Silva, HW Tourney Slated for Feb. 12
« Odgovor #76 poslato: Januar 20, 2011, 04:28:03 posle podne »
http://www.youtube.com/watch?v=XT6fpdmGvSI&feature=player_embeddednemojte se uzbudjivati previse pa da radi desanka ili levica :D

deadgame

  • Gost
Odg: Emelianenko-Silva, HW Tourney Slated for Feb. 12
« Odgovor #77 poslato: Januar 20, 2011, 04:46:02 posle podne »
ma mislim da je anketa tolko nerealna da boli.
overim je totalni favorit po meni...onda barnet, da barnet...pa onda tek fedor.
u svakom slucaju za menje od mesec dana fedor bije bitku.

Nikako ne moze biti potpuni favorit.ja ne znam da li ste vi ljudi uopste gledali k1.Covjek uopste ne zna da se bori na distancu
dobro ok nezna da se bori na distancu,zato je najbolji u klincu,a fedor ne zna da udara,vec nonstop divlje vesla i pliva,i dosad mu je uvek uspevalo,jedino njemu niko nezna sto...niti ce znati...eto kao sto Alister ne zna distancu ovaj zna da pliva i mlatara,nema pravilnog udarca
a u onom dokumentarcu njegovi treneri kazu i "i onda je naucio pravilno da udara",nesumnjivo da oni fedorovi udarci generisu mnogo snage,bas zato sto su divlji,nepravilni i siroki i sigurno nadam se da ce proci ovog fucktarda Slvu stopalo veliko,ima da udje u razmenu sa Reemom i ovaj ce ga ugasiti force shotdown,kao komp,samo sto ce to finale biti za 6 do 8 meseci,ako ga uopste bude i bilo posto taj M-1 je mnogo stucan da zasere stvari kao i Fedorov menadzment,neznam samo sta ce da bude ako otkazu ceo event,mozdapokusavaju samo da nabiju hype,ne bi me zacudilo pogotovo broj Fedorovih meceva od 05 i 06,.Jbt ako cemo posteno Chris Leben je imao vise meceva za mesec dana nego Fedor za godinu dve WTF?//

deadgame

  • Gost
Odg: Emelianenko-Silva, HW Tourney Slated for Feb. 12
« Odgovor #78 poslato: Januar 20, 2011, 05:09:47 posle podne »
Silva kaze da je Overeem mnogo kurcevit  http://is.gd/kpm09e              ??? 8) ;D

« Poslednja izmena: Januar 20, 2011, 06:02:46 posle podne deadgame »

deadgame

  • Gost

deadgame

  • Gost
Odg: Emelianenko-Silva, HW Tourney Slated for Feb. 12
« Odgovor #80 poslato: Januar 20, 2011, 06:02:53 posle podne »

Van mreže HEAD KICK

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 50
Odg: Emelianenko-Silva, HW Tourney Slated for Feb. 12
« Odgovor #81 poslato: Januar 20, 2011, 06:03:34 posle podne »
Ja mislim da je Fedor svestan da nema sta da trazi na nogama sa Overemom,ali isto tako mislim da  je u  parteru bolji,i da ako mec potraje u jacem tempu Fedor ima vise sanse.A ako ce biti iznenadjenja to ce biti Werdum,ostali po meni samo popunjavaju turnir.

deadgame

  • Gost
Odg: Emelianenko-Silva, HW Tourney Slated for Feb. 12
« Odgovor #82 poslato: Januar 20, 2011, 06:17:27 posle podne »
Da, ali je u tome i najveci problem, kako Reema dovesti u parter!? ako krenes na single /double,to je kao da igras ruski rulet,kako zaobici tu tesku artiljeriju?



On today's Strikeforce conference call, Scott Coker confirmed the tournament format.  All quarterfinal and semifinal matches will be three rounds and the finals will be five rounds.  Alistair Overeem's Strikeforce heavyweight championship will not be on the line in the Grand Prix.

There was talk about having all fights scheduled for five rounds and having Overeem defend his title in the tournament, but Coker was unable to get all the commissions on board, so the decision was made to keep all but the finals at three rounds.

First pair of quarterfinal is February 12 in New Jersey.  The next pair is tentatively scheduled for April, with the semifinals will be in late June or July, according to Coker on the call.

deadgame

  • Gost

Van mreže HEAD KICK

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 50
Odg: Emelianenko-Silva, HW Tourney Slated for Feb. 12
« Odgovor #84 poslato: Januar 20, 2011, 10:09:14 posle podne »
Pa i Werdum je navukao Fedora u parter bez single/double lega,otkud znam da su drugi borci u pitanju pa da i prognoziram,ali ovako sve se moze  desiti izmedju njih dvojice,ali sigurno ako bude meca izmedju njih dvojice po meni ce to biti najveci dogadjaj u istoriji mma.

deadgame

  • Gost
Odg: Emelianenko-Silva, HW Tourney Slated for Feb. 12
« Odgovor #85 poslato: Januar 20, 2011, 10:48:40 posle podne »
Vidi i da ga navuce u parter opet mu nije zagarantovana pobeda ,a Werdum je dosta vezbao stand-up sa onim Rafaelom Kordeirom,ili kako vec
wandy-ev trener iz chute box-a,tako da mora biti bar malo stojke i sve je moguce,drugo je Reem a drugo je Fedor,zbog fizickih karakteristika
i ipak mislim da je Reem mnogo motivisan i nije isti kao iz 2006 vec je sad pravi monstum..

deadgame

  • Gost
Odg: Emelianenko-Silva, HW Tourney Slated for Feb. 12
« Odgovor #86 poslato: Januar 20, 2011, 11:51:00 posle podne »
evo da ne otvaram topic bezveze strikeforce chalengers,mozete pogledati ovde

http://steverattlesnake.cliquezone.com/2011/01/strikeforce-challengers-13-videos/

Spartak

  • Gost
Odg: Emelianenko-Silva, HW Tourney Slated for Feb. 12
« Odgovor #87 poslato: Januar 21, 2011, 02:19:39 pre podne »
Druze, jedini si ti odje opterecen sa Fedorom i non stop seres ko foka :) pa pogledaj jbt tvoje postove u svakom postu se nalazi fedor fedor fedor.Dosta sa spamovanjem vise i kenjanjem.Kakvo crno plivanje i mlataranje, pa Upravo su nepravilni udarci manje jaci od pravilnih.Pogledaj samo dostinju ufc boraca (pretezno bjj) niko ne udara iz kuka svi iz ramena,ko da su juce usli u gym.Uzivaj malo u mma i iskuliraj.Koga vise boli kurac jeli Fedor,Brock ili Reem najbolji.Da Saki nije imao sjebano rebro,od Reema bi napravio konjske cufte

POzdrav

Van mreže left hook

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.095
  • Markedj4ny BIG Team
Odg: Emelianenko-Silva, HW Tourney Slated for Feb. 12
« Odgovor #88 poslato: Januar 21, 2011, 08:45:49 pre podne »
Druze, jedini si ti odje opterecen sa Fedorom i non stop seres ko foka :) pa pogledaj jbt tvoje postove u svakom postu se nalazi fedor fedor fedor.Dosta sa spamovanjem vise i kenjanjem.Kakvo crno plivanje i mlataranje, pa Upravo su nepravilni udarci manje jaci od pravilnih.Pogledaj samo dostinju ufc boraca (pretezno bjj) niko ne udara iz kuka svi iz ramena,ko da su juce usli u gym.Uzivaj malo u mma i iskuliraj.Koga vise boli kurac jeli Fedor,Brock ili Reem najbolji.Da Saki nije imao sjebano rebro,od Reema bi napravio konjske cufte

POzdrav
:D Aleluja

Van mreže gonzo

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 374
Odg: Emelianenko-Silva, HW Tourney Slated for Feb. 12
« Odgovor #89 poslato: Januar 21, 2011, 04:46:45 posle podne »
gde bre fedor nepravilno udara?
covek je jedan od najboljih boksera od svih teskasa u mma.
sve te udarce prati besprekoran head movement, nema govora o divljem mlataranju.
udara siroko i pogadja, to mu prosto omogucava cinjenica da se u mma koriste rukavice koje ne pruzaju zaklon poput bokserskih.
kakvo crno nepravilno, to je maltene kao za tajsona reci da je nepravilno udarao.
ako neko moze da parira overimu u stendapu, to je fedor. a ako ga pogodi, ubice ga, kao i sve do sada.