Jul 08, 2024, 09:34:58 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.230 poruka u 18.756 tema - 20.953 članova - Poslednji član: Laurieviady
X3MShop banner

Autor Tema: UFC 126 Silva vs Belfort  (Pročitano 19197 puta)

deadgame

  • Gost
Odg: UFC 126 Silva vs Belfort
« Odgovor #15 poslato: Januar 17, 2011, 11:09:18 posle podne »
necemo da poredimo babe i zabe,foresta i vitora gde realno mozes da vidis KO samo na usporenom snimku,zadnje sa Frenklinom nisam uopste video sta se desilo do usporenog snimka,Silva je madjionicar i naj p4p ako prebije i vitora,jer do sada nije imao posla sa takvim badass-om

Van mreže gonzo

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 374
Odg: UFC 126 Silva vs Belfort
« Odgovor #16 poslato: Januar 18, 2011, 12:43:37 pre podne »
pazi, ja navijam za vitora, ali daleko je on od svog vrhunca.

Van mreže judge_wolf

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 239
Odg: UFC 126 Silva vs Belfort
« Odgovor #17 poslato: Januar 18, 2011, 08:40:20 pre podne »
http://www.youtube.com/user/sephirothfemto

"I just want to be known as the best ever, is that too much to ask?" - bj penn

deadgame

  • Gost
Odg: UFC 126 Silva vs Belfort
« Odgovor #18 poslato: Januar 18, 2011, 10:36:22 pre podne »



Van mreže gonzo

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 374
Odg: UFC 126 Silva vs Belfort
« Odgovor #19 poslato: Januar 18, 2011, 12:34:42 posle podne »

deadgame

  • Gost
Odg: UFC 126 Silva vs Belfort
« Odgovor #20 poslato: Januar 18, 2011, 02:53:41 posle podne »
Ryan Bader VS jON jONES awesome,ja se nadam da ce bader da spusti ovog na zemlju i to kad krene u neki spinnin' back X, da ce ovaj da ga poklopi nekom H-bombom,opasan je Jones,ali Bader ga se ne boji i pobedio je neka jaka imena i to u velikom stilu ovde bih isao sa Baderom
jer ga prave na underdog-a,Frenklin vs Forest extra,jbg Ace je morao da pobegne u LHW bas zbog spajdera,phenoma...Shvatio covek da su to jednostavno mnogo duboke vode za nkega trenutno :( ovde bih isao sa Frenklinom...

Inace ostatak fightcard-a nije nista posebno ali,naprotiv,osecam da ce biti bolje fajtanje nego sto je bilo kad je figtcard pun jakih imena...
EVO NASAO SAM NEKI TEXT O STRATEGIJI PROTIV SPAJDERA NEZNAM KO JE PISAO I NEBITNO,PROCITAJTE AKO VAS NE MRZI EVOOO..XAXAXXA

HTEO BIH DA CUJEM RECIMO @Judgewolf-a i Gonza sta imaju oni da kazu na sve ovo bez uvrede za ostale ali njihovo misljenje cenim najvise
jer vidim po postovima...,msm sta i kako pisu da nisu tolko zagrizeni navijacki,i nikad se nisam zakacio sa tvom dvojicom usera i nadam se da se nece to ni dogoditi(ustvari znam sigurno a iskreno 99%posto ljudi sa foruma me ne voli zbog mojih pisanja o Fedoru koji ce biti razoren ako se sretne sa Remm-om,no da ne idem u off,nabasao sam na neki
Citat
mozda mu to taktika da pobedi silvu

. He's a pretty good striker. I mean, anyone who could out strike Chris Leben must be. Chris Leben was on to something. To weaken Anderson Silva's strikes, block with your head. Your head is the hardest part of your body. This will weaken Anderson Silva's punches, kicks, and knees. One thing to remember, don't let him hit your jaw. If you look at Patrick Cote's fight, he was using this strategy and was probably going to win until he slipped on the bud light sticker that Anderson put there. Cote was about to win. You could see Silva's arms and legs getting tired from hitting Cote one too many times on the head.

2.Don't fight. Remember Bruce Lee saying that he knows "The art of fighting without fighting"? If you do this Anderson Silva's pride will be crushed. Not only that, he'll be bored. He wont suspect a thing. Leites had a good plan but underestimated Silva's patience. Hurting Silva's pride by making him think you aren't interested in fighting him will drain away his fighting spirit out of him.

3. Being Asian. This is the biggest threat to Silva. He did not do well in PRIDE for the fact that Japan is full of Asians. Asians are like kryptonite to Silva. In a panic while fighting Yushin Okami, Silva resorted to cheating. Too bad he got caught. The UFC protecting one of their investments are having all Asians stay away from Silva.

4. Flying Scissor takedowns into heel hooks. Not only are they illegal in grappling tournaments but now illegal in the street. If you use a Flying Scissor Takedown in real life and there happens to be a cop around, you are going to jail. I should know. They did stuff to me I can't post on here.

Anderson Silva, I am coming for you!

mrzelo me da prevodim nebitno,nego mi palo nesto  na pamet...zvuci tottalcrazy,recimo ako se zakacimo na forumu medjusobno
voleo bih da sretnem te ljude negde na ulici naravno osnovno pravilo nema pravila pa da objasnjavamo jedni drugima ko je ko...I sam znam da je ovo pateticno,ali je i svet u kom zivimo takav,evo necu dolivati ulje na vatru ali odmah da vam kazem @svi nemam razlog da se izvinjavam
niti hocu,da kao sto Kosh rece ja sam cocky i ostalo,i draftovacu borce znaci cu pricam sta god hocu o njima,posto sam bannovan prosli put
navodno zbog vredjanja kao admina i usera,iako su me oni napali prvi par nekih usera u vezi Fedora,ono da sam nabavio sistem,i to mi dali Kinezi da mogu da pucam kroz web kameru hhahahahahaa...tako da bolje sklonite kamerice,jer sam zajeban...bad to the bone...
Strasno ako cacnem Fida,covece kao da ssam nekom dirao clana porodice
NEMOJTE SE PALITI KAO HEPOKOCKICE i evo vam mali savet Njihov server, njihova pravila. Dal su smradovi ili ne, to ne znam, ali bez vulgarnosti,
nema rasprave sa Adminom...kao politika, daj coveku moc i izvucice iz njega ili dobro ili lose,isto kao politika uh nasao sam mali sig iz fazona cu ga stavim u kilobajtima je tako da ne krsim pravilnik o velicini,ako nesto tako uopste postoji ovde,jer sam procitao pravilnik,i ono zakljucak je zbunjen sam treba mi secera i vode...

POZZ

Van mreže judge_wolf

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 239
Odg: UFC 126 Silva vs Belfort
« Odgovor #21 poslato: Januar 18, 2011, 03:57:49 posle podne »
Ryan Bader vs Jon Jones je mec koji je stvarno tezak za gadjanje pobednika. po meni favorit je Jones, ali kada bismo gledali u procentima 55:45.
zasto je favorit jones, jednostavno mislim da je kompletniji borac. zasto mislim da bader ima maltene istu sansu za pobedu, zato sto je proklet rvac jakog kalibra. znam, neki ce reci da je i jones opasan rvac, ali mislim da nije toliko dobar u rvanju koliko bader. ja bih licno voleo kada bi oojica mogli da izgube, posto su mi mnogo poleteli. imaju razloga za toliki HYPE, ali jednostavni su mi obojica pomalo odvratni. Moj pick: Jones 2nd round knockout

Forrest griffin vs Rich Ace Franklin e to jedva cekam. gotivim oba borca, malo vise Ace-a. Isto vrlo tezak mec za predvidjanje, ali blagu prednost dajem Franklin-u, ali samo iz razloga sto mi se cini da lik stvarno hoce da proba da uzme titulu pre penzije i cini mi se pomalo nalozeniji od grifina. da se odma razumemo, mislim da je sansa za titulom jako mala. ono sto sam siguran, jeste da ce borba biti odlicna, nadam se dinamicna i u ono sto sam maltene siguran, nece doci do odluke. moj pick: Ace 3rd round knockout.

A za kraj mec koji tolikooooo dugo cekam Anderson Silva vs Vitor Belfort. Ljudi, ovo je mec koji sam bukvalno pre neki dan sanjao da gledam uzivo u las vegasu. mec za koji sam ubedjen da ce se zavrsiti jezivim nokautom. e sada, ko ce koga da nokautira. hmmm. ja mislim da ce to biti vitor, jer mislim da mora da padne anderson. jednostavno vreme je. pobeda vitora bi bila toliko dobra stvar za UFC. pobeda vitora bi bila dobra i za moj dzep jer sam stavio 10 e na njega singl. :D ovako dobar mec po meni nije bio mnogo dugo. postoje 2 strane medalje, a to je da li cemo konacno gledati usresredjenog ili totalno izgubljenog vitora i zainteresovanog ili  totalno smorenog silvu. maj pick: vitor belfort 1st round k.o. :D

@deadgame mojne da se nerviras bezveze, svi smo mi ponekad keyboard warriors. ni meni nije jasno zasto nekim ljudima smetaju komentari o fedoru ili crocop-u, ali jednostavno je tako. ja i dalje mislim da ce REEM sve da ih pobije a da ce crocop dobiti batine od schauba. :D
http://www.youtube.com/user/sephirothfemto

"I just want to be known as the best ever, is that too much to ask?" - bj penn

Van mreže gonzo

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 374
Odg: UFC 126 Silva vs Belfort
« Odgovor #22 poslato: Januar 18, 2011, 04:47:35 posle podne »
ha, ja sam bas u fazonu da ce Forrest Griffin vs Rich Franklin zavrsiti sudskom odlukom. obojca su prilicno well rounded i jako su slicni borci jedan drugome.  mozda bih dao blagu prednost frenklinu, jer ga vise gotivim, ni zbog ceg drugog :)

Ryan Bader vs Jon Jones jedva cekam. ako moram da pogadjam, nek bude bader, gnp, 2. runda.


deadgame

  • Gost
Odg: UFC 126 Silva vs Belfort
« Odgovor #23 poslato: Januar 18, 2011, 07:17:21 posle podne »
da bader ce rusiti ovoga a jones nikad nije bio na ledjima,i bader ima tu retku sposobnost da nokautira coveka u GNP-u,secas se tuf-a,frenklin VS forest prilicno izjednaceno s' tim sto frenklin ume bas da udari i ima dosta nokauta na svom kontu znaci  franklin,to moze biti fajt of d najt,mada malo sam razmislio koga je bader tukao a koga jones,Brendon Vera je zreo za drugi posao,i mozda Hamil,jeste izgubio jones od njega al ga je umlatio kao vasku,medjutim Jardine i Li'l Nog su ipak mnogo opasni,ne secam se da ga je neko izdominirao,onako i iznabadao,lako moguce Bader rd1st by Ko,overhandright i evo sta on kaze na to,o camugi necu vec je poceo sa trashtalk-om(da jbt zagovoren slugfest rampage vs T.silva za ufc130)


Ryan Bader is planning a first-round finish to his showdown with Jon Jones, and he expects the UFC 126 encounter to hit all corners of the Octagon.

Despite his unbeaten record, Bader is the underdog on February 5. The TUF 8 winner has an extremely solid wrestling base, and a right hand capable of knocking out Keith Jardine, but Jones is widely regarded to boast exceptional talent across all areas of MMA.

Nevertheless, Bader has been working his boxing hard during his training camp, knowing tight technique could be the Achilles heel for an unorthodox striker such as Jones. Bader insists he will fight smart, but if his plan comes to fruition he will be in for a short evening.

"This fight's going to be one of those that goes everywhere. He's going to want to take me down, deliver his strikes, I'll be doing the same. It'll go everywhere," Bader told ESPN.

"Obviously I'm planning on getting out early and ending the fight, but you never know. We're going to have to keep our defences up and see who takes a step backwards.

"I'm not saying I'll come out fast, I'm going to be smart about it. I'm not going to be reckless, you'll see me be more technical with my stand-up than you have in the past, and I'll be looking out for his unorthodox strikes.''

da da da,pametno nema sta ,cekace ga mozda na neki spiningback kick or whatever i ako ga jednom pogodi,ugasice ga ...no ovako

silva vs belfort belfort ko rd1 :lock:
frenklin vs grifin Ace ko rd2 :lock:
bader vs jones Bader ko rd1 :lock:
Uf ovaj UFC ce biti petarda Cracker

Nema sta Mirko jednostavno MORA da ubije onog degena Shauba koji nije bezopasan ali najbolji matchup za njega,Nelson je zagovoren sa MIr-om,,a overoid je jezivi monstrum,hahaa kako kaze come,come po svoj prilici on ce da bude najzajebaniji covek na planeti mislim da cemo
gledati bas highlight nokaute od njegovih zrtvi kakv ce to biti upset kad nokautira preagresivnog Fedora covece mnogi ce odlepiti :P




Van mreže milan87

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 295
  • Train hard win easy
Odg: UFC 126 Silva vs Belfort
« Odgovor #24 poslato: Januar 19, 2011, 01:29:14 pre podne »
@deadgame a zasto ti usvakom svom postu spominjes fedora :D
ovo je silva vs belfort i nigde se ne spominje Fedor, a ti konstantno pricas o njemu...... ne razumem ???

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Odg: UFC 126 Silva vs Belfort
« Odgovor #25 poslato: Januar 19, 2011, 02:02:55 pre podne »
Mene zanima samo jedna stvar. Ukoliko Fedor izgubi od Holandeza, ja i verovatno vecina nas ce morati da se pomiri sa tim da ga je pregazilo vreme i da je veliki Fedor istorija....ja ga licno necu postovati ni trunku manje nego danas  ;) ....ali me zivo zanima sta ce kolega nakon svega izgovorenog-napisanog imati da kaze, ako Fedor usere Overema...  ??? ??? ???

Van mreže judge_wolf

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 239
Odg: UFC 126 Silva vs Belfort
« Odgovor #26 poslato: Januar 19, 2011, 08:56:21 pre podne »
onda smo pogresili. realnost je da je fedor u zadnjih 5 godina imao ocajne protivnike a holandez ipak jace protivnike i sve ih je demolirao.
postoji momenat da fedor zna da ne sme da ispadne smesan i stvarno mislim da ce se bolje, ali mnogo bolje spremiti za sledeci mec.
ja licno obozavam fedora i mislim da je najbolji teskas svih vremena, ali mislim da njegova zelja, spremnost jednostavno nisu kao pre 4-5-6 godina.
http://www.youtube.com/user/sephirothfemto

"I just want to be known as the best ever, is that too much to ask?" - bj penn

Van mreže left hook

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.095
  • Markedj4ny BIG Team
Odg: UFC 126 Silva vs Belfort
« Odgovor #27 poslato: Januar 19, 2011, 10:41:25 pre podne »
ja licno obozavam fedora i mislim da je najbolji teskas svih vremena, ali mislim da njegova zelja, spremnost jednostavno nisu kao pre 4-5-6 godina.
i to si zakljucio na temelju izgubljene borbe s werdumom !!!??? ...

deadgame

  • Gost
Odg: UFC 126 Silva vs Belfort
« Odgovor #28 poslato: Januar 19, 2011, 10:57:34 pre podne »

Van mreže judge_wolf

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 239
Odg: UFC 126 Silva vs Belfort
« Odgovor #29 poslato: Januar 19, 2011, 01:49:17 posle podne »
ja licno obozavam fedora i mislim da je najbolji teskas svih vremena, ali mislim da njegova zelja, spremnost jednostavno nisu kao pre 4-5-6 godina.
i to si zakljucio na temelju izgubljene borbe s werdumom !!!??? ...

ne nego na osnovu borbi koje je imao u tih 5 godina koje nisu na nivou najboljeg teskasa na svetu. protivnici su bili ispod njegovog renomea. cim se prvi put pojavio lik koji je stvarno zajeban, poklekao je. to se zove ring-rust, to se zove "dovoljno sam para uzo"...



hahahahhaahhahaahahahah

http://www.youtube.com/user/sephirothfemto

"I just want to be known as the best ever, is that too much to ask?" - bj penn