Septembar 21, 2024, 07:48:59 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.285 poruka u 18.764 tema - 20.972 članova - Poslednji član: Michaelamink
X3MShop banner

Autor Tema: obrok posle treninga pomoc...  (Pročitano 1614 puta)

Van mreže damirjam

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 727
obrok posle treninga pomoc...
« poslato: Decembar 30, 2010, 12:58:25 posle podne »
Posto na trening idem veoma kasno(nemogu jednostavno prije zbog posla) tj oko 20 sati i zavrsavam oko 21 nekad i 21i30 i kuci sam oko 22 sata...moje pitanje se odnosi na cvrsti obrok u to doba posle treninga...Posle treninga ima standradno PWM a kuci kad dodjem poprilicno sam gladan...obicno pojedem jednu konzervu tune i 20-30gr tjestenine(najlakse mi je spremiti)..i onda pred spavanje nakon jedno 45-60 min pojedem 200gr sira i popijem 20gr caseina.....Citao sam na forumu i nasao savjete da je bolje pojesti navece vlaknase UH..recimo 100grama povrca(smrznuto)koje  ima oko 20gr UH....ili recimo da pojedem jedan manji krompir sa tunom..ili kiflu crnog hljeba..napominjem da sam u fazi nabacivanja misicne mase tako da pitanje glasi jel ovih 20-30gr u ovoj fazi dovoljno ili  ne ili da izbacim skroz UH u ovo doba....Ishrana u toku dana je ok ,,unesem pre treninga sve skupa oko 400gr UH...Tjelsna tezina mi je 94kg trenutno(i ima finog stomacica naprijed)
Pitam ovo cisto iz razloga sto sam osjetio da ako ne unesem bilo sta UH budem gladan ujutro pravo ili se probudim u noci i osjetim glad...a kad unesem UH tih problema nema

Van mreže Donovan

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.185
Odg: obrok posle treninga pomoc...
« Odgovor #1 poslato: Decembar 30, 2010, 03:08:08 posle podne »
Najbolje bi onda bilo da poslije pwm-a pojedes tunu ili jaja sa salatom, a nakon kojih 45 min posni sir.