Jun 26, 2024, 02:59:36 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.236 poruka u 18.757 tema - 20.949 članova - Poslednji član: dvm
X3MShop banner

Autor Tema: Sszgo - Rokanje ili naturalizam  (Pročitano 17022 puta)

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.582
Odg: Sszgo - Rokanje ili naturalizam
« Odgovor #45 poslato: Decembar 28, 2010, 01:02:03 posle podne »
Citat
a ako ne mislis tako, ozbiljno si promasio forum, jer je koliko znam i svrha BB da POZIRAS pred drugima i da te drugi ocene boljeg od ostalih

zapravo ako se secam ti si vrlo jasno naglasio da je svrha bb a  i treninga da bi karao picke i da ti drugi zavide :) iace bi jeo kao sto si malopre rekao cokoladu i cips  ;D
Citat
uvek sam u nekoj ozb vezi bio sa dobrim ribama koje su svi gledali i provokativno su se oblacile i sve su bile normalne devojke
one koje nisu normalne, a naravno ima i dosta takvih, to se provali jako brzo...

brate ne znam sta ti podrazumevas pod ozbiljnom vezom ... ali nebitno ovo vec vodi nekoj temi koja moze da se vodi u nedogled ...  ja sam eto bas imao par gorkih iskustava bas sa devojkama koje su bile u tom fazonu dok nisam skapirao da jednostavno nisam takav tip i da mi to ne odgovara , jbg moze ona da bude i lepa i sve tip top , ali ako se ja ne osecam ok pored te osobe dzaba sve to... mozda sam i ja naleteo na lose primerke ali uz to provokativno oblacnje je uvek islo i bahato ponasanje i neki izvrnuti pogledi na svet , neka samozivost , egocentricnost , nabedjenost sto je meni jako odbojno i donekle iritirajuce kod bilo koje osobe  a kamoli kod devojke skojom se zabavljas...

Van mreže Naturalni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.772
Odg: Sszgo - Rokanje ili naturalizam
« Odgovor #46 poslato: Decembar 28, 2010, 01:55:08 posle podne »
PS

ja nikada, ali nikada, nisam trenirao "zbog sebe"
da se ja pitam, jeo bih cokolade i cips po ceo dan :)


Ko kaze drugacije taj i laze... Ako ne zbog riba, onda zbog okoline..
@ Naturalni,
ako ti treniras zbog zdravlja kako ti kazes, zasto onda uzimas tolike suplemente i jedes toliku hranu? Zdrav i fit izgled sa 70kg-a mozes imati
:D
Ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Van mreže Naturalni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.772
Odg: Sszgo - Rokanje ili naturalizam
« Odgovor #47 poslato: Decembar 28, 2010, 02:00:19 posle podne »
NEMAM NISTA PROTIV UZIMANJA AAS
DA LI CU I JA UZETI AAS...DA UZECU!!
DA LI CU SE TAKMICITI NEKADA...CISTO SUMLJAM
DA LI MOZE ODLICAN IZGLED DA SE NAPRAVI BEZ AAS...MOZE NARAVNO
:D
Ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Van mreže legendArni

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 158
Re: Sszgo - Rokanje ili naturalizam
« Odgovor #48 poslato: Decembar 28, 2010, 02:03:31 posle podne »

pa cemu onda uzimanje hemije ako ga ne interesuje takmicarski BB,sada ce me napasti pola foruma...ali odlican izgled za rekreativca se radi pravilnom ishranom,supsima i treningom...cemu onda toliko hemije kod njega...
da vozi rolere na adi,pa to moze sa hranom i supsima i bez trovanja;)
Sav si kontradiktoran, ne znas vise ni sta pises

Van mreže breshahils

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.618
Odg: Sszgo - Rokanje ili naturalizam
« Odgovor #49 poslato: Decembar 28, 2010, 02:07:53 posle podne »
DA LI CU I JA UZETI AAS...DA UZECU!!
DA LI CU SE TAKMICITI NEKADA...CISTO SUMLJAM

Pa ako ćeš uzeti AAS što drugi odgovor nije "takmičiću se" :)
Pain is temporary, Pride is forever

Van mreže Dionis

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 346
Odg: Sszgo - Rokanje ili naturalizam
« Odgovor #50 poslato: Decembar 28, 2010, 02:18:52 posle podne »
hehe jbg naturalni veoma cenim to sto radis ali sam sebe ujebavas ovde.....
Đenerale, đenerale
nek' je tvojoj majci hvala
što junaka rodila je
da se srpstvu vrati slava

Van mreže BokY_LA

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 824
Odg: Sszgo - Rokanje ili naturalizam
« Odgovor #51 poslato: Decembar 28, 2010, 02:37:05 posle podne »
DA LI CU I JA UZETI AAS...DA UZECU!!
DA LI CU SE TAKMICITI NEKADA...CISTO SUMLJAM

Pa ako ćeš uzeti AAS što drugi odgovor nije "takmičiću se" :)

koja je svrha takmicenja kod nas?

Van mreže Vexxx

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 777
Odg: Sszgo - Rokanje ili naturalizam
« Odgovor #52 poslato: Decembar 28, 2010, 03:04:39 posle podne »
koja temaaaa... xD

Van mreže Manojlovic Petar

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 99
Odg: Sszgo - Rokanje ili naturalizam
« Odgovor #53 poslato: Decembar 28, 2010, 03:05:01 posle podne »
Citat
a ako ne mislis tako, ozbiljno si promasio forum, jer je koliko znam i svrha BB da POZIRAS pred drugima i da te drugi ocene boljeg od ostalih

zapravo ako se secam ti si vrlo jasno naglasio da je svrha bb a  i treninga da bi karao picke i da ti drugi zavide :) iace bi jeo kao sto si malopre rekao cokoladu i cips  ;D
Citat
uvek sam u nekoj ozb vezi bio sa dobrim ribama koje su svi gledali i provokativno su se oblacile i sve su bile normalne devojke
one koje nisu normalne, a naravno ima i dosta takvih, to se provali jako brzo...

brate ne znam sta ti podrazumevas pod ozbiljnom vezom ... ali nebitno ovo vec vodi nekoj temi koja moze da se vodi u nedogled ...  ja sam eto bas imao par gorkih iskustava bas sa devojkama koje su bile u tom fazonu dok nisam skapirao da jednostavno nisam takav tip i da mi to ne odgovara , jbg moze ona da bude i lepa i sve tip top , ali ako se ja ne osecam ok pored te osobe dzaba sve to... mozda sam i ja naleteo na lose primerke ali uz to provokativno oblacnje je uvek islo i bahato ponasanje i neki izvrnuti pogledi na svet , neka samozivost , egocentricnost , nabedjenost sto je meni jako odbojno i donekle iritirajuce kod bilo koje osobe  a kamoli kod devojke skojom se zabavljas...
Pirat brate,apsolutno se slazem i ja sam imao neko slicno iskustvo. :)
Ko zna zasto je to dobro.

Van mreže LazicExyu

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 746
    • ExYu-fitness
Odg: Sszgo - Rokanje ili naturalizam
« Odgovor #54 poslato: Decembar 28, 2010, 03:07:59 posle podne »

Ko kaze drugacije taj i laze... Ako ne zbog riba, onda zbog okoline..
@ Naturalni,
ako ti treniras zbog zdravlja kako ti kazes, zasto onda uzimas tolike suplemente i jedes toliku hranu? Zdrav i fit izgled sa 70kg-a mozes imati
ja sam trenirao da bi mi seljaci zavideli, oni koji cevce 1 kafu po ceo dan u kaficu, a da im uradis samar ne mozes im izbiti 50 dinara iz  dzepa,  da bi me primetile neke cure koje nisu nikada, ne pali se..
zasto globalizujete..nemamo svi iste mozgove, zato ima ljudi koji su nabildovani, a neki kao vreca krompira, neko stvori nista od necega a neko od nicega nesto..
usao sam u teretanu da se ugojim i posle par meseci provalio da mi to ide, poceo ozbiljno da vezbam i osvajao drzavna, dok su mnogi sisali cucle , steroide uzeo posle 5 godina vezbanja..moja supruga koja je vrh devojka , nije ni znala kako izgledam kada sam je osvajao..to ne znaci da je ona bila bolja ili ja bolji..nasli smo se.telo nije bilo zasluzno..
zivim od ovog sporta, nisam trgovac SPORTISTA sam na prvom mestu..
tako da vam je prica sranje da uzimate hemiju da od nebitnih faca budete bitni, onda kada narastate ide prica taj se roka, nema mozga, djoka mu mali..budala..ako si pre hemije bio bitan ostajes bitan..
znaci ja nisam za to da neko uzme hemiju da bi ga neka seljanka ili ribetina primetila, mislim koje vrednovanje ljudi..

i sada se pitam sto ja pisem ovde..a da, vredja me sto svako misli da moze biti nabildovan za 100 e.
NE MOZE BAJO
to sto je od nista postao malo vece nista ,ne znaci da vredi

ivane nista licno, ti imas svoj trip, ti znas ko si i nemam nista protiv tvoj zivot....ali morao sam da bacim kometar na ovo globalizovanje stvari..

Van mreže Manojlovic Petar

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 99
Odg: Sszgo - Rokanje ili naturalizam
« Odgovor #55 poslato: Decembar 28, 2010, 03:22:55 posle podne »

Ko kaze drugacije taj i laze... Ako ne zbog riba, onda zbog okoline..
@ Naturalni,
ako ti treniras zbog zdravlja kako ti kazes, zasto onda uzimas tolike suplemente i jedes toliku hranu? Zdrav i fit izgled sa 70kg-a mozes imati
ja sam trenirao da bi mi seljaci zavideli, oni koji cevce 1 kafu po ceo dan u kaficu, a da im uradis samar ne mozes im izbiti 50 dinara iz  dzepa,  da bi me primetile neke cure koje nisu nikada, ne pali se..
zasto globalizujete..nemamo svi iste mozgove, zato ima ljudi koji su nabildovani, a neki kao vreca krompira, neko stvori nista od necega a neko od nicega nesto..
usao sam u teretanu da se ugojim i posle par meseci provalio da mi to ide, poceo ozbiljno da vezbam i osvajao drzavna, dok su mnogi sisali cucle , steroide uzeo posle 5 godina vezbanja..moja supruga koja je vrh devojka , nije ni znala kako izgledam kada sam je osvajao..to ne znaci da je ona bila bolja ili ja bolji..nasli smo se.telo nije bilo zasluzno..
zivim od ovog sporta, nisam trgovac SPORTISTA sam na prvom mestu..
tako da vam je prica sranje da uzimate hemiju da od nebitnih faca budete bitni, onda kada narastate ide prica taj se roka, nema mozga, djoka mu mali..budala..ako si pre hemije bio bitan ostajes bitan..
znaci ja nisam za to da neko uzme hemiju da bi ga neka seljanka ili ribetina primetila, mislim koje vrednovanje ljudi..

i sada se pitam sto ja pisem ovde..a da, vredja me sto svako misli da moze biti nabildovan za 100 e.
NE MOZE BAJO
to sto je od nista postao malo vece nista ,ne znaci da vredi

ivane nista licno, ti imas svoj trip, ti znas ko si i nemam nista protiv tvoj zivot....ali morao sam da bacim kometar na ovo globalizovanje stvari..
Svaka cast za ovo,extra napisano.Recimo ja,imam jako dobre predispozicije u bench pressu ali necu jos da razmisljam o nekom ozbiljnijem radu i da krenem sa hemijom,jer mi finansije ne dozvoljavaju da imam skroz sredjenu ishranu+suplementaciju,a gde je tu jos i hemija...tako da,idem zbog sebe,jer to volim i u teretani najvise odmaram zivce...zaboravim na sve!!!
Ko zna zasto je to dobro.

Van mreže Naturalni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.772
Odg: Sszgo - Rokanje ili naturalizam
« Odgovor #56 poslato: Decembar 28, 2010, 03:23:57 posle podne »
jojjjjjjjjjjjjjjjjjj ja ne verujem sta je ispalo od toga sto sam rekao IVANE VIDI SE DA NE RADIS NOGE:D
ahahhaa
ajde ispocetka
ovako
nemam nista protiv hemije...DA  treba samo takmicari da je koristi ALI...i ljudi poput mene...8 godina u fullu sve...e pa posle 8 godina 10 godina itd treba uzeti i preci tu granicu...filip je posle 4 godine(ne znam tacno ali mislim da je tako)ivan posle par godina...znaci nisu dosli do tog maximuma...nisam ni ja..ali ja nisam rekao kada cu uzeti  NEGO DA CU UZETI,a to moze biti za 5 godina;)
kao sto sam protivnik da uzimaju klinci koji nisu pojeli meso+pirinac;)
dionis ne ujebavam ja sebe ne znam zasto tako mislis...jbt ne verujem gde je prica otisla...mada sam poznat po tome da pokrecem LAVINE:D
hehehe no......samo sam rekao,da ako je IVANU cilj da je... po ceo dan da to moze i bez AAS nista vise,da moze da izgleda odlicno i bez AAS..eto kaze da daje 300 jura mesecno(hrana,.aas,sups)pa i ja isto toliko dajem(hrana+supsi)znaci para ima za to...ALI TO JE MOJE MISLJENJE,NISAM REKAO DAJE LOS ZBOG TOGA,DA JE DEBIL ZBOG TOGA,DA JE LOS COVEK ZBOG TOGA,PA BRDO MOJIH EXTRA PRIJATELJA UZMIMA AAS,i slicni su ivanu(u smislu posle par godina krenuli sa aas)...ispada da ja pljujem sada svakog ko je uzima aas heheheh daleko bilo jbt sta je sa vama...
Ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Van mreže Naturalni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.772
Odg: Sszgo - Rokanje ili naturalizam
« Odgovor #57 poslato: Decembar 28, 2010, 03:26:01 posle podne »

Ko kaze drugacije taj i laze... Ako ne zbog riba, onda zbog okoline..
@ Naturalni,
ako ti treniras zbog zdravlja kako ti kazes, zasto onda uzimas tolike suplemente i jedes toliku hranu? Zdrav i fit izgled sa 70kg-a mozes imati
ja sam trenirao da bi mi seljaci zavideli, oni koji cevce 1 kafu po ceo dan u kaficu, a da im uradis samar ne mozes im izbiti 50 dinara iz  dzepa,  da bi me primetile neke cure koje nisu nikada, ne pali se..
zasto globalizujete..nemamo svi iste mozgove, zato ima ljudi koji su nabildovani, a neki kao vreca krompira, neko stvori nista od necega a neko od nicega nesto..
usao sam u teretanu da se ugojim i posle par meseci provalio da mi to ide, poceo ozbiljno da vezbam i osvajao drzavna, dok su mnogi sisali cucle , steroide uzeo posle 5 godina vezbanja..moja supruga koja je vrh devojka , nije ni znala kako izgledam kada sam je osvajao..to ne znaci da je ona bila bolja ili ja bolji..nasli smo se.telo nije bilo zasluzno..
zivim od ovog sporta, nisam trgovac SPORTISTA sam na prvom mestu..
tako da vam je prica sranje da uzimate hemiju da od nebitnih faca budete bitni, onda kada narastate ide prica taj se roka, nema mozga, djoka mu mali..budala..ako si pre hemije bio bitan ostajes bitan..
znaci ja nisam za to da neko uzme hemiju da bi ga neka seljanka ili ribetina primetila, mislim koje vrednovanje ljudi..

i sada se pitam sto ja pisem ovde..a da, vredja me sto svako misli da moze biti nabildovan za 100 e.
NE MOZE BAJO
to sto je od nista postao malo vece nista ,ne znaci da vredi

ivane nista licno, ti imas svoj trip, ti znas ko si i nemam nista protiv tvoj zivot....ali morao sam da bacim kometar na ovo globalizovanje stvari..
ja mislim da je ovo po prvi put da se slazem sa LAZICEM
Ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Van mreže Milan Valjevic

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 645
  • VIP Member
Odg: Sszgo - Rokanje ili naturalizam
« Odgovor #58 poslato: Decembar 28, 2010, 03:29:49 posle podne »

Ko kaze drugacije taj i laze... Ako ne zbog riba, onda zbog okoline..
@ Naturalni,
ako ti treniras zbog zdravlja kako ti kazes, zasto onda uzimas tolike suplemente i jedes toliku hranu? Zdrav i fit izgled sa 70kg-a mozes imati
ja sam trenirao da bi mi seljaci zavideli, oni koji cevce 1 kafu po ceo dan u kaficu, a da im uradis samar ne mozes im izbiti 50 dinara iz  dzepa,  da bi me primetile neke cure koje nisu nikada, ne pali se..
zasto globalizujete..nemamo svi iste mozgove, zato ima ljudi koji su nabildovani, a neki kao vreca krompira, neko stvori nista od necega a neko od nicega nesto..
usao sam u teretanu da se ugojim i posle par meseci provalio da mi to ide, poceo ozbiljno da vezbam i osvajao drzavna, dok su mnogi sisali cucle , steroide uzeo posle 5 godina vezbanja..moja supruga koja je vrh devojka , nije ni znala kako izgledam kada sam je osvajao..to ne znaci da je ona bila bolja ili ja bolji..nasli smo se.telo nije bilo zasluzno..
zivim od ovog sporta, nisam trgovac SPORTISTA sam na prvom mestu..
tako da vam je prica sranje da uzimate hemiju da od nebitnih faca budete bitni, onda kada narastate ide prica taj se roka, nema mozga, djoka mu mali..budala..ako si pre hemije bio bitan ostajes bitan..
znaci ja nisam za to da neko uzme hemiju da bi ga neka seljanka ili ribetina primetila, mislim koje vrednovanje ljudi..

i sada se pitam sto ja pisem ovde..a da, vredja me sto svako misli da moze biti nabildovan za 100 e.
NE MOZE BAJO
to sto je od nista postao malo vece nista ,ne znaci da vredi

ivane nista licno, ti imas svoj trip, ti znas ko si i nemam nista protiv tvoj zivot....ali morao sam da bacim kometar na ovo globalizovanje stvari..
ja  se slazem sa LAZICEM
x2
KO SME TAJ MOŽE. KO NE ZNA ZA STRAH TAJ IDE NAPRED !!!

Van mreže Srki022

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 322
  • FLEX Gym
Odg: Sszgo - Rokanje ili naturalizam
« Odgovor #59 poslato: Decembar 28, 2010, 03:34:56 posle podne »
Ivane ja ne znam sta je tebi trebalo da pises o anabolicima.... Vidis da su svi natural na ovom forumu  ;D
Bolje bi prosao da si napisao jedem teglu meda dnevno  hahahaha