Jul 01, 2024, 10:42:35 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.250 poruka u 18.758 tema - 20.954 članova - Poslednji član: Laurieviady
X3MShop banner

Autor Tema: Pomoc u vezi Ultra ripped-a?  (Pročitano 4717 puta)

Van mreže winnie

  • Lepotica
  • Član
  • *****
  • Poruke: 9
Pomoc u vezi Ultra ripped-a?
« poslato: Decembar 16, 2010, 01:16:24 pre podne »
Caos! Nova sam na forumu i neshto se slabo snalazim sa ovim temama... Sutra bih da uzmem Ultra ripped, pa bih zamolila nekog da me savetuje u vezi ishrane... Nisam uopshte razmazena-tako da nije problem da jedem shta god da mi kazete samo da se vec jednom reshim ovih kilograma... Visoka sam 175 i naravno, od kako sam prestala da treniram, pochela da pushim, pa  i prestala, ugojila sam se na chak 77kg... :-( I josh jedno pitanjce! :-) Jel bash moram u teratanu? Mislim, ja ionako shetam jedno sat-dva dnevno, a sad bih pochela sa trchanjem i vezbama na onom roleru iz top-shopa-nema se para josh i za teretanu... ;-) Hvala unapred!

Van mreže StefanCira

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 286
  • ...
Odg: Pomoc u vezi Ultra ripped-a?
« Odgovor #1 poslato: Decembar 16, 2010, 11:54:11 pre podne »
Najbolje ti je da sredis ishranu i da krenes u teretanu.. Ti fitnes proizvodi top shopa su BIG GOVNO... Najbitnije ti je da regulises ishranu i kile padaju... 5 obroka dnevno, kvalitetni proteini i UH sto vise povrca i sto manje zasicenih masti (Ovsene pahuljice, Belo meso, Nemasna junetina, moze konjetina, curetina, krompir, pirinac.) Sve se to lepo rasporedi kako treba, a da bi rasporedila citaj forum.. :) poz

Van mreže winnie

  • Lepotica
  • Član
  • *****
  • Poruke: 9
Odg: Pomoc u vezi Ultra ripped-a?
« Odgovor #2 poslato: Decembar 16, 2010, 12:08:43 posle podne »
Eh, i ja sam mislila tako... Ali veruj mi-posle tri meseca dijete od nutricioniste (znachi vadjenje krvi, sve moguce analize, bla bla bla)-ja sam smrshala samo 4kg-a sve sam isposhtovala... Zato hocu malo da ubrzam stvari :-) A ovaj roler je cool-kad se vezba na njemu! ;-)

Van mreže VeljaP

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.332
Odg: Pomoc u vezi Ultra ripped-a?
« Odgovor #3 poslato: Decembar 16, 2010, 12:14:51 posle podne »
pa idi da ti vrati pare :D
valjda si dobila garanciju....ti covjece, to je prosto nevjerovatno, od goreg na gore, od nutricioniste do top shopa....
steanje sat dva, ne znaci nista bez dijete, onaj roler mozes da rolas do sutra.....
ono sto je tebi potrebno je da prelistas forum ishrana i da recimo nadjes dijetu roatcija UH, napravis jelovnik prema sebi i da ga se pridrzavas....a sto se tice vjezbanja, teretana je zakona u kombinaciji sa nekom vrsto kardio treninga.
Detaljnje informacije mozes sama da pribavis na forumu for free

Van mreže winnie

  • Lepotica
  • Član
  • *****
  • Poruke: 9
Odg: Pomoc u vezi Ultra ripped-a?
« Odgovor #4 poslato: Decembar 16, 2010, 12:22:10 posle podne »
Ma taj roler imam hilijadu godina-pa sam ga chisto navela kao primer... :-) Ma, kakva garancija, na kraju je josh pocheo da me ubedjuje kako se ja ne pridrzavam dijete... :-S

Van mreže dex

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 177
Odg: Pomoc u vezi Ultra ripped-a?
« Odgovor #5 poslato: Decembar 16, 2010, 12:33:51 posle podne »
zavisi kolko imas viska, ali 4 kg za tri meseci i nije beznacajan rezultat... kopaj po forumu pa pitaj konkretno, nece ti niko sazvakati...

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: Pomoc u vezi Ultra ripped-a?
« Odgovor #6 poslato: Decembar 16, 2010, 12:58:04 posle podne »
Mozes li podijeliti sa nama sta ti je nutricionista rekao kako da se hranis?

Van mreže ljubenzi

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 91
  • www.omegaobezbedjenje.co.rs
    • www.omegaobezbedjenje.co.rs
Odg: Pomoc u vezi Ultra ripped-a?
« Odgovor #7 poslato: Decembar 16, 2010, 01:33:06 posle podne »
Imas leepe savete oko ishrane u temi koju je postavio Pedja TRBUSNJACI ZA LETO SU TU  ;)
www.omegaobezbedjenje.co.rs
usluge licnog obezbedjenja i detektivske usluge

Van mreže Naturalni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.772
Odg: Pomoc u vezi Ultra ripped-a?
« Odgovor #8 poslato: Decembar 16, 2010, 03:22:57 posle podne »
Mozes li podijeliti sa nama sta ti je nutricionista rekao kako da se hranis?
stavi jelovnik pa cemo ispravljati
4kg xexexe to mora brzo da ode(ako imas dosta za skidanje)DA MORAS U TERETANU,kada budes imala 77 godina setaces:D
Ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: Pomoc u vezi Ultra ripped-a?
« Odgovor #9 poslato: Decembar 16, 2010, 03:39:49 posle podne »
E tako je, kad budete imali preko 70 godina, onda setajte. ;D

4 kile bi trebale da odu za mjesec dana, ako ne i prije, zavisno koliko imas za skidati.

Ko se smije kladiti da je nutricionista dao dijetu u kojoj ima preko 50 posto UH (sve zajedno), vjerujem da je tacnija cifra oko 60 posto (Mozda oko 20-30 posto proteina i ostalo masti)?


Van mreže winnie

  • Lepotica
  • Član
  • *****
  • Poruke: 9
Odg: Pomoc u vezi Ultra ripped-a?
« Odgovor #10 poslato: Decembar 16, 2010, 10:10:40 posle podne »
Pa recimo da treba da skinem jedno desetak kg, max.15, a ovih 4 shto sam skinula-paaa, doktor reche da treba da skinem 9 za tri meseca-shto se nije desilo... :-S Sad uglavnom jedem za doruchak neshto mazano :-), a rucham u studentskoj menzi, i vechera mi je ko i doruchak, plus mlekce...

A nutricionista mi je prepisao:
za doruchak: 240g mleka ili  jogurta, 100g hleba, 50g sira, ili jedno jaje ili 30g shunke ili mesa i povrce
za ruchak: bistru supu, 50g hleba, 60g mesa, 100g povcra A i povrce B neogranicheno
za vecheru: isto shto i za doruchak
i izmedju vocne uzine od po 300g voca...

Van mreže Siledra

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 235
    • Sports Nutrition Shop
Odg: Pomoc u vezi Ultra ripped-a?
« Odgovor #11 poslato: Decembar 16, 2010, 10:12:43 posle podne »
Opa, voćne užine od 300 grama x 2 ili 3, eto skoro kilo voća.
Čudi me da se nisi udebljala 4 kile.
http://www.amino.ba   -  NAJPOVOLJNIJE U BIH  - THE NUTRITION, NANOX, ACTIVLAB,  ULTIMATE NUTRITION, DYMATIZE - dostava na kućnu adresu brzom poštom za SAMO 3KM

Van mreže dex

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 177
Odg: Pomoc u vezi Ultra ripped-a?
« Odgovor #12 poslato: Decembar 16, 2010, 11:53:10 posle podne »
blagi uzas... ta sunka po dijetama je hit, jos samo pasteta fali.

Van mreže Sinke

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 219
Odg: Pomoc u vezi Ultra ripped-a?
« Odgovor #13 poslato: Decembar 17, 2010, 02:05:28 pre podne »
koji FAIL od ishrane

Van mreže Naturalni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.772
Odg: Pomoc u vezi Ultra ripped-a?
« Odgovor #14 poslato: Decembar 17, 2010, 03:35:59 posle podne »
Pa recimo da treba da skinem jedno desetak kg, max.15, a ovih 4 shto sam skinula-paaa, doktor reche da treba da skinem 9 za tri meseca-shto se nije desilo... :-S Sad uglavnom jedem za doruchak neshto mazano :-), a rucham u studentskoj menzi, i vechera mi je ko i doruchak, plus mlekce...

A nutricionista mi je prepisao:
za doruchak: 240g mleka ili  jogurta, 100g hleba, 50g sira, ili jedno jaje ili 30g shunke ili mesa i povrce
za ruchak: bistru supu, 50g hleba, 60g mesa, 100g povcra A i povrce B neogranicheno
za vecheru: isto shto i za doruchak
i izmedju vocne uzine od po 300g voca...
ne znam sta da kazem
Ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!