Jul 03, 2024, 03:33:59 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.250 poruka u 18.758 tema - 20.955 članova - Poslednji član: Josephgat
X3MShop banner

Autor Tema: Najlepse vas molim za savet(POMOC).....  (Pročitano 10573 puta)

Van mreže Donovan

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.185
Odg: Najlepse vas molim za savet(POMOC).....
« Odgovor #15 poslato: Novembar 26, 2010, 08:22:19 posle podne »
Izaberi kome ces slati pm. ;D Ma salim se , samo pitaj ako ti nesto nije jasno. ;)

Van mreže cire

  • Član
  • *
  • Poruke: 15
Odg: Najlepse vas molim za savet(POMOC).....
« Odgovor #16 poslato: Novembar 26, 2010, 09:43:33 posle podne »
sta je to whey????? Da li bi trebalo nesto da pocnem da pijem sto se tice hemije....upravo sam sada dosao iz teretane i ono osecam bolove znaci celo telo haos da li je to normalna faza koju moram da prebrodim probudilo mi se telo odavno je zaspalo xaxa :))) popicu neki andol...........
« Poslednja izmena: Novembar 26, 2010, 09:48:32 posle podne cire »

Van mreže mica86

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.661
  • Workout, eat right, stay healthy...die anyway!
Odg: Najlepse vas molim za savet(POMOC).....
« Odgovor #17 poslato: Novembar 26, 2010, 09:58:41 posle podne »
sta je to whey????? Da li bi trebalo nesto da pocnem da pijem sto se tice hemije....upravo sam sada dosao iz teretane i ono osecam bolove znaci celo telo haos da li je to normalna faza koju moram da prebrodim probudilo mi se telo odavno je zaspalo xaxa :))) popicu neki andol...........

http://lmgtfy.com/?q=whey

Van mreže Heisenberg

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 432
Odg: Najlepse vas molim za savet(POMOC).....
« Odgovor #18 poslato: Novembar 26, 2010, 10:03:24 posle podne »
ako mislis na suplemente treba naravno da pijes...sad sve zavisi od tvog budzeta,uzmi ono osnovno whey,neke amino,dex ali te bolove i upale ces i dalje imati...jbg moras da izdrzis ;) ;)
u teretani sam od jutra to je normalna stvar
kad puste veru matovic ja pravim dar mar

Van mreže kopa

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 643
Odg: Najlepse vas molim za savet(POMOC).....
« Odgovor #19 poslato: Novembar 26, 2010, 10:05:30 posle podne »
 :D :D :D :D

Van mreže Francuz

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.130
Odg: Najlepse vas molim za savet(POMOC).....
« Odgovor #20 poslato: Novembar 26, 2010, 10:08:21 posle podne »
Pocni nesto da pijes. Sto se tice hemije. :)

Van mreže Gurke

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 613
Odg: Najlepse vas molim za savet(POMOC).....
« Odgovor #21 poslato: Novembar 26, 2010, 10:24:25 posle podne »
sta je to whey????? Da li bi trebalo nesto da pocnem da pijem sto se tice hemije....upravo sam sada dosao iz teretane i ono osecam bolove znaci celo telo haos da li je to normalna faza koju moram da prebrodim probudilo mi se telo odavno je zaspalo xaxa :))) popicu neki andol...........

http://lmgtfy.com/?q=whey

hahahahahah...najjaci si :D :D

Van mreže kopa

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 643
Odg: Najlepse vas molim za savet(POMOC).....
« Odgovor #22 poslato: Novembar 26, 2010, 10:40:37 posle podne »
trebao bi malo da citas da udjes malo u fazu pred znanja,pa onda tek da postavljas pitanja

Van mreže cire

  • Član
  • *
  • Poruke: 15
Odg: Najlepse vas molim za savet(POMOC).....
« Odgovor #23 poslato: Novembar 27, 2010, 03:01:31 posle podne »
Znaci prema svim ovim savetima da nabacujem misicnu masu (zahvaljujem se )...nisam nesto posebno debeo ali me nervira sto visi sve sa mene (videli ste slike)  83 kg i da idem dalje 84 85 86 90 znaci ok poslusacu vas nadam se da ce rezultati veoma brzo poceti da deluju na mene videcu i nesto da pocnem da pijem jel koliko vidim  bez toga nema nikakvog rezultata i sto se tice ishrane jbg cvrsto sam resio i nije samo zbog trbusnih misica ,nego uopste zbog zdravlja ja sam zacrtao cilj i polako ali sigurno grabim ka njemu jjjaaoo valjda do leta cu sve postici idemooo ribice loze se xaxax salim se ... ljudi hvala svima na pomoci sad izgledam ovako ali za par meseci se nadam da cu izgledati kao na primer marjanovic srki i ima vas jos .......prve svoje rezultate cu odmah okaciti na forum e da i nezaboravim zahvaljujem se X3M FORUMU sto postoji i podrsci da uspem u ovom poduhvatu jer imam bas da radim..............................pozelite mi srecu i naravno bicu ja tu surfovacu imam jos pitanja ali neki drugi put necu da vas smaram jbg sta ocekujete od pocetnika  samo da dodjem do ciljaaaaaaaaa............pozzzzz

Van mreže Francuz

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.130
Odg: Najlepse vas molim za savet(POMOC).....
« Odgovor #24 poslato: Novembar 27, 2010, 03:06:19 posle podne »
Znaci prema svim ovim savetima da nabacujem misicnu masu (zahvaljujem se )...nisam nesto posebno debeo ali me nervira sto visi sve sa mene (videli ste slike)  83 kg i da idem dalje 84 85 86 90 znaci ok poslusacu vas nadam se da ce rezultati veoma brzo poceti da deluju na mene videcu i nesto da pocnem da pijem jel koliko vidim  bez toga nema nikakvog rezultata i sto se tice ishrane jbg cvrsto sam resio i nije samo zbog trbusnih misica ,nego uopste zbog zdravlja ja sam zacrtao cilj i polako ali sigurno grabim ka njemu jjjaaoo valjda do leta cu sve postici idemooo ribice loze se xaxax salim se ... ljudi hvala svima na pomoci sad izgledam ovako ali za par meseci se nadam da cu izgledati kao na primer marjanovic srki i ima vas jos .......prve svoje rezultate cu odmah okaciti na forum e da i nezaboravim zahvaljujem se X3M FORUMU sto postoji i podrsci da uspem u ovom poduhvatu jer imam bas da radim..............................pozelite mi srecu i naravno bicu ja tu surfovacu imam jos pitanja ali neki drugi put necu da vas smaram jbg sta ocekujete od pocetnika  samo da dodjem do ciljaaaaaaaaa............pozzzzz

Od pocetnika ocekujemo da cita, a da bi izgledao Srki vrv ce ti trebati godine a ne do leta...

Van mreže cire

  • Član
  • *
  • Poruke: 15
Odg: Najlepse vas molim za savet(POMOC).....
« Odgovor #25 poslato: Novembar 27, 2010, 03:26:00 posle podne »
Pa dobro ne sad ko on lupio sam posto sam s njim bio najvise u kontaktu al odprilike sto da ne ......ODPRILIKE

Van mreže Srki022

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 322
  • FLEX Gym
Odg: Najlepse vas molim za savet(POMOC).....
« Odgovor #26 poslato: Novembar 27, 2010, 04:08:34 posle podne »
neces nista postici za kratko vreme to ce ti svako ovde potvrditi...
neko ima bolju neko losiju genetiku ali svi prolaze kroz isti pakao veruj mi...

Van mreže podstaredane

  • Član
  • *
  • Poruke: 49
Odg: Najlepse vas molim za savet(POMOC).....
« Odgovor #27 poslato: Novembar 27, 2010, 05:36:37 posle podne »
čemu žurba? polako, uživaj u dizanju tegova i rezultati dolaze polako, nema ništa odmah ni u životu, pa ni u teretani. Sve u svoje vreme! Nemoj samo da mislis o cilju već uživaj malo i u procesu koji vodi do cilja. Samo budi istrajan
« Poslednja izmena: Novembar 27, 2010, 05:39:54 posle podne podstaredane »

Van mreže opaquer

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 570
Odg: Najlepse vas molim za savet(POMOC).....
« Odgovor #28 poslato: Novembar 27, 2010, 06:16:32 posle podne »
 ;) Sport na duge staze...nista preko noci...

Van mreže Aleksa89

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 73
  • Here We go Again
Odg: Najlepse vas molim za savet(POMOC).....
« Odgovor #29 poslato: Novembar 27, 2010, 06:25:12 posle podne »
Pa dobro ne sad ko on lupio sam posto sam s njim bio najvise u kontaktu al odprilike sto da ne ......ODPRILIKE
hehehehheeheh odmah sam se setio mog trenera, tako kad mu dodju neki nalozeni klinci-srednjoskolci u teretanu i pitaju ga za koliko mogu da budem ovakav( i gledaju poster na zidu Ronnie ili neki drugi)  on odma im kaze Nikad i sad svi zbunjeni kao zasto? Pa jel imaju tvoji da ti daju svakog meseca 5000 eura? nemaju pa neces nikad da budes takav :D Naravno nemoj sad da pomislis da te nesto vredjam ili tako nesto samo moras da budes uporan i realan, nista nemoze od jednom da se postigne, ali naravno ako treniras izgled sada i do leta ima da se drasticno razlikuje u to budi uveren