Septembar 21, 2024, 11:19:42 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: UFC 124 Trailer  (Pročitano 12830 puta)

Van mreže Scarecrow

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 524
  • FUCK YEAH
Odg: UFC 124 Trailer
« Odgovor #45 poslato: Decembar 11, 2010, 12:22:49 pre podne »
pa ne bih se bas slozio... :)
The training is nothing, will is everything.

deadgame

  • Gost
Odg: UFC 124 Trailer
« Odgovor #46 poslato: Decembar 12, 2010, 07:13:12 pre podne »
GSP JE POKAZO DA JE VELIKI TATA I DA TRENUTNO NE POSTOJI BORAC(COVEK)KOJI MOZE DA MU PARIRA,MOZE SE RECI POSLE VEECERASNJE POBEDE DA JE NO1P4P,DEMOLIRAO JE KOSHA U STOJCI I U SVIM ASPEKTIMA GA JE NADIGRAO STO JE OVAJ SPORTSKI I PRIZNAO,TAKO DA JE GSP NEOSVOJIVA TVRDJAVA,JEDNOGLASNA ODLUKA,POSTO MU JE VEC U PRVOJ RUNDI ZATVORIO DESNO OKO I RAZNOSIO GA DIREKTIMA KROSEIMA,LOWKIKOVIMA,MA BRUKA KOJA ZVERKA

Van mreže milan87

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 295
  • Train hard win easy
Odg: UFC 124 Trailer
« Odgovor #47 poslato: Decembar 12, 2010, 09:47:20 pre podne »
Joe Stevenson vs.  Mac Danzig
http://videos.sapo.pt/Ioj4AwQ4uAZmyMZhv1E1

Jim Miller vs.  Charles Oliveira
http://videos.sapo.pt/wDNkg8V1LV5FvBmFAzk9

Thiago Alves vs.  John Howard
http://videos.sapo.pt/tGOOG74vZGdkoo8JvWVB

za sad samo toliko

Van mreže igor2806

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.336
  • To be a legend, you have to beat a legend!!!
Odg: UFC 124 Trailer
« Odgovor #48 poslato: Decembar 12, 2010, 12:20:30 posle podne »
Josh Koscheck nije imao šanse
Osim što je imao rušenje krajem prve runde, Josh Koscheck nije značajnije zaprijetio novom i starom prvaku u velteru, St Pierre obranio naslov...

Georges St Pierre je pred možda najvećim brojem gledatelja u Montrealu dominirao nad prvim izazivačem Joshom Koscheckom i zasluženo upisao još jednu pobjedu. Borba je trajala svih pet rundi a suci su dali 50-45, 50-45 i 50-45 St Pierru.

- Znao sam kako će Koscheck bacati udarce, rješenje je bilo držati ga na distanci a ukoliko bi ušao u klinč, rušio bih ga. – rekao je St Pierre.

St Pierre je poznat kao perfekcionist, pa mu jako žao što borbu nije završio nokautom ili polugom. Ali bez obzira na to, GSP je pružio jednu vrhunsku borbu.

U cijeloj borbi GSP je bio dominantan, još u početku nakon serije dobrih udaraca kanadski borac je tražio tada već ozlijeđeno oko Josha Koschecka. Osim odličnih ručnih i nožnih tehnika, St Pierre je konstantno rušio Koschecka.

- Na kraju borbe, vidio sam da mu je oko zatvoreno, zato sam pokušao krošeima završiti borbu, ali se nije dao. Večeras nisam postigao cilj, cilj je bio nokautirati ga. Žao mi je. – ispričao se GSP fanovima.


Preuzeto sa: www.croring.com
if you can walk out of the gym after legs, GET BACK IN THERE!!

''Each workout is like a brick in a building, and every time you go in there and do a half-ass workout, you're not laying a brick down. Somebody else is.'' -Dorian Yates

Van mreže igor2806

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.336
  • To be a legend, you have to beat a legend!!!
Odg: UFC 124 Trailer
« Odgovor #49 poslato: Decembar 12, 2010, 12:21:24 posle podne »
UFC 124 GSP VS KOSCHECK REZULTATI

1 John Makdessi DEF. Pat Audinwood - Odluka (Jednoglasna) R3 5:00

2 Ricardo Almeida DEF. T.J. Grant - Odluka (Jednoglasna) R3 5:00

3 Sean Pierson DEF. Matt Riddle - Odluka (Jednoglasna) R3 5:00

4 Rafael Natal DEF. Jesse Bongfeldt – Neriješeno R3 5:00

5 Mark Bocek DEF. Dustin Hazelett - Poluga (Triangle Choke) R1 2:33

6 Dan Miller DEF. Joe Doerksen - Odluka (Podijeljena) R3 5:00

7 Thiago Alves DEF. John Howard - Odluka (Jednoglasna) R3 5:00

8 Mac Danzig DEF. Joe Stevenson - KO (Udarac) R1 1:54

9 Jim Miller DEF. Charles Oliveira - Poluga (Kneebar) R1 1:59

10 Stefan Struve DEF. Sean McCorkle - TKO (Serija) R1 3:55

11 Georges St. Pierre DEF. Josh Koscheck - Odluka (Jednoglasna) R5 5:00
if you can walk out of the gym after legs, GET BACK IN THERE!!

''Each workout is like a brick in a building, and every time you go in there and do a half-ass workout, you're not laying a brick down. Somebody else is.'' -Dorian Yates

deadgame

  • Gost
Odg: UFC 124 Trailer
« Odgovor #50 poslato: Decembar 12, 2010, 03:57:25 posle podne »
Josh Koscheck nije imao šanse
Osim što je imao rušenje krajem prve runde, Josh Koscheck nije značajnije zaprijetio novom i starom prvaku u velteru, St Pierre obranio naslov...

Georges St Pierre je pred možda najvećim brojem gledatelja u Montrealu dominirao nad prvim izazivačem Joshom Koscheckom i zasluženo upisao još jednu pobjedu. Borba je trajala svih pet rundi a suci su dali 50-45, 50-45 i 50-45 St Pierru.

- Znao sam kako će Koscheck bacati udarce, rješenje je bilo držati ga na distanci a ukoliko bi ušao u klinč, rušio bih ga. – rekao je St Pierre.

St Pierre je poznat kao perfekcionist, pa mu jako žao što borbu nije završio nokautom ili polugom. Ali bez obzira na to, GSP je pružio jednu vrhunsku borbu.

U cijeloj borbi GSP je bio dominantan, još u početku nakon serije dobrih udaraca kanadski borac je tražio tada već ozlijeđeno oko Josha Koschecka. Osim odličnih ručnih i nožnih tehnika, St Pierre je konstantno rušio Koschecka.

- Na kraju borbe, vidio sam da mu je oko zatvoreno, zato sam pokušao krošeima završiti borbu, ali se nije dao. Večeras nisam postigao cilj, cilj je bio nokautirati ga. Žao mi je. – ispričao se GSP fanovima.


Preuzeto sa: www.croring.com
@igor2806,druze nadam se da me neces shvatiti pogresno,ali ne svidja mi se to copy/paste i onda www.bblla.ring.com,vec bih voleo da napises iz tvoje perspektive ako si gledao,ja sam odlucio da ne spavam celu noc,lecicu uvece,i gledao sam ceo event,na arena2,i napisao sam ono sto sam video,a to je da me je definitifno razuverio gsp,da nece da smara i rusi,lezi...itd...Neznam  ::) ali mozda kazem mozda ::) A Silva,ali tesko ???,videlo se protiv sonnena da ima leka i za njega ,a ko moze biti otrov george-u,mozda onaj zeleni hulk ili popaj ako pojede tonu spanaca, :o
GSP,je sinoc bio Muhamad  Ali sa onim jabom i supermenjabom je deemolirao Kosha,koji je klasa,ali se zajebao kao i vecina nas pocevsi od mene sa championovim stand-upom,perfektno uvezbano ,gameplan,a o kondiciji je suvisno i glupo diskutovati,mislim i cak da bi veliki Spyder
Silva da dodje do meca u kilazi(,a realno to je jedini meci,i mislim da DEJNA White,nece moci vise da nadje opravdanje,da se odrzimozda naj naj mec of alltimes[imagine that :o 8))bio bi nabijen u zicu i bespomocan,ova zivotinja bi ga bar drzala dole svih 5rundi,ocekujem uskrsnuce BJPENN,u velteru,i mislim da ce zadavviti Fitcha,jer kad je ono uradio jednom mocnom Mett hjuzu,jadna majka drugima,tacno su mu trebali oni porazi:mada mislim da je namerno "bacio" LW titulu jer je loood na kvadrat,i mislim da mu je na nisanu licno GSP,koji ako dodje do meca sigurno se vraca korenima wreestling,jer sigurno ne bi voleo da prodje kao hjuz,i postoji glasina da ce da izbace John Fitch-a iz UFC-a,jer prebi covek sve dobre mlade prospekte WWeighta,a ni da prissmrdi GSP-u,ono na pocetku sto sam rekao useru Igoru zamolio bih i ostale usere da kazu sta misle a ne bzvz copy/paste......ZAKLJUCAK:/ gsp made koscheck his bitch

VELIKI SPORTSKI POZDRAV SVIM LJUDIMA DOBRE VOLJE


BTW Matt Riddle KAKAV MANIJAK,I KOJE SRCE ZLO,GLEDAO SAM NA TUF 7 U KVALIFIKACIJMA ZA ULAZAK U KUCU KKO JE TIPU LEVIM KROSEO BRUTALNO SLOMIO VILICU,I REAKCIJU,POVREDJENOG BORCA POSLE STRASNO I ZALOSNO...TOLIKO ZA SAD
« Poslednja izmena: Decembar 12, 2010, 04:04:57 posle podne deadgame »

Van mreže igor2806

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.336
  • To be a legend, you have to beat a legend!!!
Odg: UFC 124 Trailer
« Odgovor #51 poslato: Decembar 12, 2010, 04:23:05 posle podne »
komentarisao bi ja to ali nisam gledao mec,nije mi se dalo ostajati i cekati jutarnje casove.imao sam obaveza...a ja sam rekao da gsp dobija.. i jednostavno ti si mnogo vise upucen u mma od mene i automatski mozes bolje prokomentarisati..kad pogledam meceva ostavicu par komentara.ali cinjenica je da je gsp tata

a ovo copy paste,je bilo bi ljudi videli rezultate i eto procitali onaj clanak o gspu
if you can walk out of the gym after legs, GET BACK IN THERE!!

''Each workout is like a brick in a building, and every time you go in there and do a half-ass workout, you're not laying a brick down. Somebody else is.'' -Dorian Yates

Van mreže Burner

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 191
Odg: UFC 124 Trailer
« Odgovor #52 poslato: Decembar 12, 2010, 04:32:03 posle podne »
GSP ce ga dominirati svih 5 rundi

evo da citiram sebe.
Mogoh i neke pare podici da sam se kladio haha

Van mreže Scarecrow

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 524
  • FUCK YEAH
Odg: UFC 124 Trailer
« Odgovor #53 poslato: Decembar 13, 2010, 12:42:58 pre podne »
taman sam usao u kucu kad je pocela borba... tacno na vreme :) gsp ga je usrao od batina
The training is nothing, will is everything.

deadgame

  • Gost
Odg: UFC 124 Trailer
« Odgovor #54 poslato: Decembar 13, 2010, 03:19:03 pre podne »
komentarisao bi ja to ali nisam gledao mec,nije mi se dalo ostajati i cekati jutarnje casove.imao sam obaveza...a ja sam rekao da gsp dobija.. i jednostavno ti si mnogo vise upucen u mma od mene i automatski mozes bolje prokomentarisati..kad pogledam meceva ostavicu par komentara.ali cinjenica je da je gsp tata

a ovo copy paste,je bilo bi ljudi videli rezultate i eto procitali onaj clanak o gspu
ok brate uredu,razumem potpno,nego je se ovde ustalila meni licno jedna ruzna navika copy/paste:jer ovo je forum gde treba da komentarisemo,razmenjujemo licna iskustva,jednom recju pomognemo jedni drugima u ovom trulom svetu,btw probaj da nadjes neki link i odgledas,GSP ala Kasious Klay..ma bruka koji atleta i kvalitet od osobe,Kosh se vidno uzentao posle prve runde,ali svaka mu cast za pretrpljen bol,posto je u uglubolno reagovao na kesu sa vodom ileedom,a kamoli na "rush"-ove direkte i krosee,mnogo dobre kombinacije pravio gsp uskladjene nozne i rucne tehnike,Fredi Rouch,je odradio strasan posao,kakav li ce biti monstrum GSP za godinu dve....nemogu ni da zamislim
i pored svih kvaliteta koje samnabrojao i koje nisam jedan od najinteligentnijih ako ne i  NAj warrior long live G.S.P.
da budem iskren navijao sam za KOsha,jer uvek navijam za slabijeg

deadgame

  • Gost
Odg: UFC 124 Trailer
« Odgovor #55 poslato: Decembar 13, 2010, 03:21:19 pre podne »
mislim da je ovo mnogo ozbiljan pretendent na LW title Jim Miller ,on je jedna mashinica,koja melje sve pred sobom :) :-}

deadgame

  • Gost
Odg: UFC 124 Trailer
« Odgovor #56 poslato: Decembar 13, 2010, 03:34:10 pre podne »
Kakav card  ;D,nadam se da ce sad gsp mnogo vise koristiti svoj stand-up..ako sledeci mec bude VS Sheilds mislim da ce lako moci da istovarisvoj arsenal na Jake-a,koji je jezivo lako izdominirao Henda,ali ovo nece biti hendo,posto posle debija u ufcu ipobede dobio je odmah sansu da napadne titulu,samo se pitam dali je to dobro za njega,njegov stand-up je blago receno uzasan :o
GSP ce ga dominirati svih 5 rundi
bravo pogodio si ali si najverovatnije  :P pre mislio na grappling,nego na stand-up,a i ko bi to mogao pretpostaviti,nesto slabo nema judgewolfa od subote uvece kad je njegov a i da se ne lazemo moj miljenik,defragmentovan,po citavom telu,dugo ce mu trebati da psihicki dodje sebi posle onkvog trash talka i batina :-*,ali u jedno sam ubedjen da ce Kosh biti sampion weltera kad GSPode u kilazu gore :'( [/b]

evo da citiram sebe.
Mogoh i neke pare podici da sam se kladio haha
Pazi ovako svi mi smo ocekivali dominaciju francuza ali na drugi nacin  :Da on nam vratio na najbolji nacin,koji KING ;D :D ;) :)
« Poslednja izmena: Decembar 13, 2010, 03:41:19 pre podne deadgame »

deadgame

  • Gost
Odg: UFC 124 Trailer
« Odgovor #57 poslato: Decembar 13, 2010, 04:16:01 pre podne »
da da Stefan Struve me je odusevio/tako sto se izbavio iz mnogo teske pozicije mislim ful maunt,napravio reversi finisirao,neverovatno brzo,mlad je i pred njim je buducnost....Nadam se da ce nastaviti ovim tempom,i za koju godinu bi cak mogao da napravi ozbiljne probleme nekima od top dogsa.....evo ponovo gledam njega..mnogo je visok i to mu je mana jer ga vrlo lako obaraju u parter,i onda dolaze do izrazaja njegovegigantske noge,kad usavrsi BJJj,moci ce iskoristiti pun potencijal svoje gradje,a i poceo je da polako pakuje kvalitetne misice jer realno je trenutno malo tanak i mrsaviji,s' onom visinom,bi trebalo da ima bar 270-280lb

Van mreže judge_wolf

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 239
Odg: UFC 124 Trailer
« Odgovor #58 poslato: Decembar 13, 2010, 02:33:32 posle podne »
iz moje perspektive, card je bio veoma prosecan. znam da ce reci ljudi koliko zaavrsnica bla bla ali jednostavno mislim da je card bio nista spec.

sto se tice same borbe za titulu ja Kos-a jednostavno nisam prepoznao. nesto mi jednostavno nije bilo kako treba. meni je kos odlican borac a u subotu jednostavno to nije bio on. taman krene da zadaje udarce pa stane, uradi under hooks blizu zice i umesto bacanja on se kao nesto izvlaci, a ko iole nesto zna o rvanju to je maltene mat. konstantno je bio nedorecen i GSP je jednostavno bio bolji i pumpao jab koliko je stigao.

thiago alves vs john hauard dobra borba ali opet nekako obojica suzdrzani, stefan vs "onaj veliki kretenko" je smesna prica za co-main event, posto je "onaj veliki kretenko" po meni ispod klase za UFC. jim miller vs "napaljeni klinac brazilac" po meni ocekivana pobeda samo nisam mislio da ce pasti submission i kao sto uvek pricam, jim je po meni top 10 lakih boraca. mac danzig vs daddy je za mene bilo iznenadjenje, samo zbog toga sto sam mislio da danzig ne moze da zavrsi daddy-a, cak sam i odgledao bj penn vs joe daddy ponovo, lik je realno pretrpeo mnogo gore udarce u tom mecu pa nije pao. izgleda da ga je danzig bas skinuo gde treba. dustin hazlett definitivno treba da napusti UFC, nesto se sa tim deckom desava, jer da uporedimo hazlett-a pre 2 godine i sad on je samo nazadovao.

toliko :D
http://www.youtube.com/user/sephirothfemto

"I just want to be known as the best ever, is that too much to ask?" - bj penn

deadgame

  • Gost
Odg: UFC 124 Trailer
« Odgovor #59 poslato: Decembar 27, 2010, 08:33:34 posle podne »
poor kosh