Septembar 29, 2024, 12:57:30 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.292 poruka u 18.761 tema - 20.971 članova - Poslednji član: Jamesbland
X3MShop banner

Autor Tema: B I S E R I  (Pročitano 34875 puta)

Van mreže PitBull

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.163
  • ....1992....
Odg: B I S E R I
« Odgovor #75 poslato: Novembar 26, 2006, 01:25:37 posle podne »
Najnoviji biser:
Na slavi sukob ja protiv ostalih gostiju. Posle dve-tri izjave sam digo ruke po onom "pametniji popusta". Pa kako ja mogu da znam bolje od nekog doktora koji pise knjige?
Naime, ljudi citali verovatno ovaj clanak http://www.realx3mforum.com/smf/index.php/topic,2156.0.html i onda pricaju kako pred spavavanje samo pojedes kasiku meda i ne mozes da se ugojis, ma sta jeo.
Navodno je jedna od njih zahvaljujuci tome smrsala 3 kila.  :lol: :lol:

to je procitala u knjizici "kako skinuti tri kile za nedelju dana"  :twisted:
Liberte toujours

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.777
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: B I S E R I
« Odgovor #76 poslato: Novembar 27, 2006, 11:47:11 posle podne »
"kako verbalno je***i mater biseru na 100 nacina za 30 sekundi"  to treba procitat
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže PitBull

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.163
  • ....1992....
Odg: B I S E R I
« Odgovor #77 poslato: Decembar 25, 2006, 08:36:17 pre podne »
Jedan fudbalski trener je rekao posto su mu igraci trazili kopacke: ljudi strpite se, strpavam se i ja, bice para bice ì kopacaka!


Mene je boleo stomak od smejanja... :D :D
Liberte toujours

Van mreže bez padez

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 219
  • Rajko 93'
Odg: B I S E R I
« Odgovor #78 poslato: Decembar 29, 2006, 11:54:36 pre podne »
Evo mene savetovala jedna zena: " Znam ja jednog iz Jagode kod mene, on je tako kao ti bio zaludjen izgledom, sve je moralo super da bude. On je tako pio te proteine i sve mu dlake otpale! Svugde! Ni obrve vise nema covek, kao vanzemaljac!" hahahahahaha boga pitaj sta je lik uzimao, jbg, sumnjam da je dobar izbor steroida u Jagodi!

Hehehe e da, inace mi je ortak uveren da ce prestati da raste ako bude pio proteine i ako bude isao u teretanu i radio vezbe.

Inace kao komentar na raniju diskusiju, malo mi je cudno kako ljudi kod nas razmisljaju o tim stvarima, nema veze sto nisu informisani, zna se majku mu sta je protein i zasta sluzi, sta su amino kiseline, kreatin, nije to nikakva nauka. U america se moja keva raspitivala svi su joj redom rekli da je suplementascija super, al jbg, tako je to kod nas.
« Poslednja izmena: Decembar 29, 2006, 12:00:29 posle podne bez padez »
Svakog dana, u svakom pogledu, sve vise i vise napredujem!

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Odg: B I S E R I
« Odgovor #79 poslato: Decembar 29, 2006, 01:31:36 posle podne »
Hvala Bogu da si promenio sliku!

Van mreže bez padez

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 219
  • Rajko 93'
Odg: B I S E R I
« Odgovor #80 poslato: Decembar 29, 2006, 06:15:10 posle podne »
hehehe ali zar nije onno bas bilo dobro? :( :( :(
Svakog dana, u svakom pogledu, sve vise i vise napredujem!

Van mreže Corey

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.615
Odg: B I S E R I
« Odgovor #81 poslato: Decembar 29, 2006, 07:47:45 posle podne »
NE.

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Odg: B I S E R I
« Odgovor #82 poslato: Decembar 30, 2006, 04:23:06 pre podne »
hehehe ali zar nije onno bas bilo dobro? :( :( :(

Jok uopste! Ali slika ti je super. Jos malo pa kad sevne dupla biceps na avataru bice to to!  :D

Van mreže bez padez

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 219
  • Rajko 93'
Odg: B I S E R I
« Odgovor #83 poslato: Decembar 30, 2006, 07:00:34 pre podne »
pa mislim mogao sam to ja i sada da stavim :roll: :roll:  nego mi se vise svidja ova slika 8)
Svakog dana, u svakom pogledu, sve vise i vise napredujem!

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Odg: B I S E R I
« Odgovor #84 poslato: Januar 29, 2007, 04:23:25 pre podne »
Moram ovo da vam ispricam, a da ne bih kvario temu o treningu nogu by Milos Sarcev, postavicu ga ovde.

     Jedan lik, stariji je bavio se ranije BB povukao se posle ozbiljne povrede...vazi za coveka koji dosta zna...poznaje neke stvari i to se vidi, ali pripada definitivno staroj skoli...tipa Pere, Ljubivoja idt... Povela se polemika o mom-->Pedjinom-->Milosevom treningu nogu....ja inace i danas imam blagu povrsinsku upalu, a trening sam odradio u Utorak...i sad kaze on meni ne mozes ti da radis te treninge...oni su "pokriveni" sa svih strana...ti nemas dovoljno hrane za to.. kazem mu ja: .toga dana sam uneo 100 grama proteina samo kroz Optimum, 20 gr Glutamina, 25 Creatina i do uvece sam pojeo 125 gr pirinca i 800 gr mesa u nekoliko obroka, sve ovo posle treninga, pre treninga 10 jaja i jedna tunjevina...gledam me on bledo...kaze jel uzimas anabolike...kazem ne....gleda me i kaze ne uzimas...ja reko ne...pita jel uzimam ???Efedrin???...kazem da ga ne uzimam i da ga necu uzimati do proleca...Kaze: Ne mozes ti da radis te treninge????!!!! Oni uzimaju i ovo i ono i bla, bla, bla... Pa me pita koliko tu ima serija, ja mu kazem...kaze on ma to nema veze s mozgom?????

     Sta ja da kazem jednom takvom idiotu??? Od mene je iskusniji, mozdai bolji i dan danas...ali od Pedje, Milosa necu ni pominjati...kako ja njemu da objasnim...sta da mu kazem...nisam nikoga nista pitao...covek ej sam nasao za shodno da mi objasni kako je moj trening zivi  kurac (izvinjavam se na recniku, ali nemam adekvatniji izraz) Mnogo me iznervirao magarac...jedino sam mogao da ga napusim...a to ne bi bilo OK zato sto moze otac da mi bude u najmanju ruku???  :evil:

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.334
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: B I S E R I
« Odgovor #85 poslato: Januar 29, 2007, 07:03:53 pre podne »
Moram ovo da vam ispricam, a da ne bih kvario temu o treningu nogu by Milos Sarcev, postavicu ga ovde.

     Jedan lik, stariji je bavio se ranije BB povukao se posle ozbiljne povrede...vazi za coveka koji dosta zna...poznaje neke stvari i to se vidi, ali pripada definitivno staroj skoli...tipa Pere, Ljubivoja idt... Povela se polemika o mom-->Pedjinom-->Milosevom treningu nogu....ja inace i danas imam blagu povrsinsku upalu, a trening sam odradio u Utorak...i sad kaze on meni ne mozes ti da radis te treninge...oni su "pokriveni" sa svih strana...ti nemas dovoljno hrane za to.. kazem mu ja: .toga dana sam uneo 100 grama proteina samo kroz Optimum, 20 gr Glutamina, 25 Creatina i do uvece sam pojeo 125 gr pirinca i 800 gr mesa u nekoliko obroka, sve ovo posle treninga, pre treninga 10 jaja i jedna tunjevina...gledam me on bledo...kaze jel uzimas anabolike...kazem ne....gleda me i kaze ne uzimas...ja reko ne...pita jel uzimam ???Efedrin???...kazem da ga ne uzimam i da ga necu uzimati do proleca...Kaze: Ne mozes ti da radis te treninge????!!!! Oni uzimaju i ovo i ono i bla, bla, bla... Pa me pita koliko tu ima serija, ja mu kazem...kaze on ma to nema veze s mozgom?????

     Sta ja da kazem jednom takvom idiotu??? Od mene je iskusniji, mozdai bolji i dan danas...ali od Pedje, Milosa necu ni pominjati...kako ja njemu da objasnim...sta da mu kazem...nisam nikoga nista pitao...covek ej sam nasao za shodno da mi objasni kako je moj trening zivi  kurac (izvinjavam se na recniku, ali nemam adekvatniji izraz) Mnogo me iznervirao magarac...jedino sam mogao da ga napusim...a to ne bi bilo OK zato sto moze otac da mi bude u najmanju ruku???  :evil:
..

pozdrav i ga..ikazi da proba....hehehhehehehehehheh

Van mreže mrki

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 816
Odg: B I S E R I
« Odgovor #86 poslato: Januar 29, 2007, 09:24:11 pre podne »
Moram ovo da vam ispricam, a da ne bih kvario temu o treningu nogu by Milos Sarcev, postavicu ga ovde.

     Jedan lik, stariji je bavio se ranije BB povukao se posle ozbiljne povrede...vazi za coveka koji dosta zna...poznaje neke stvari i to se vidi, ali pripada definitivno staroj skoli...tipa Pere, Ljubivoja idt... Povela se polemika o mom-->Pedjinom-->Milosevom treningu nogu....ja inace i danas imam blagu povrsinsku upalu, a trening sam odradio u Utorak...i sad kaze on meni ne mozes ti da radis te treninge...oni su "pokriveni" sa svih strana...ti nemas dovoljno hrane za to.. kazem mu ja: .toga dana sam uneo 100 grama proteina samo kroz Optimum, 20 gr Glutamina, 25 Creatina i do uvece sam pojeo 125 gr pirinca i 800 gr mesa u nekoliko obroka, sve ovo posle treninga, pre treninga 10 jaja i jedna tunjevina...gledam me on bledo...kaze jel uzimas anabolike...kazem ne....gleda me i kaze ne uzimas...ja reko ne...pita jel uzimam ???Efedrin???...kazem da ga ne uzimam i da ga necu uzimati do proleca...Kaze: Ne mozes ti da radis te treninge????!!!! Oni uzimaju i ovo i ono i bla, bla, bla... Pa me pita koliko tu ima serija, ja mu kazem...kaze on ma to nema veze s mozgom?????

     Sta ja da kazem jednom takvom idiotu??? Od mene je iskusniji, mozdai bolji i dan danas...ali od Pedje, Milosa necu ni pominjati...kako ja njemu da objasnim...sta da mu kazem...nisam nikoga nista pitao...covek ej sam nasao za shodno da mi objasni kako je moj trening zivi  kurac (izvinjavam se na recniku, ali nemam adekvatniji izraz) Mnogo me iznervirao magarac...jedino sam mogao da ga napusim...a to ne bi bilo OK zato sto moze otac da mi bude u najmanju ruku???  :evil:

Ovo je komi tragičan problem koji je svakodnevna realnost u našem konzervativnom narodu,razmišljao sam da li da napišem ovo ali izgleda da ću morati.Remo brate ovo što je tebe iznerviralo mene je ovih dana dokusurilo.Vlasnik teretane u kojoj treniram već skoro 2godine  odskora traži način da me se reši...da,da reši iz razloga jer trujem omladinu pogrešnim "informacijama".Od samog starta još pre nego što sam počeo da visim svakodnevno na ovom forumu i da učim koji najbolji način da proniknem u svoje telo i da ga učinim lepšim ja sam sve informacije kupio iz raznih časopisa i knjiga kao i svi mi i trudio se da sve to prenesem na današnje klince i da im uskratim velike pogreške koje bi bile možda i fatalne za razvoj ljubavi prema ovom sportu.Bilo kako bilo vremenom sam dosta ovde naučio i primenio u praksi kao rezultat pravilne ishrane i treninga  dobio sam oko 10kg lepo raspoređene mase i napredovanje nekih mišićnih partija za koje nisam verovao da će toliko napredovati.Po najveći problem je nastao kada je od pre 3 meseca krenuo samnom u teretanu moj brat iz familije policijski akademac sa velikom  željom da napravi od sebe nešto i u junu mesecu da konkuriše za SAJ.Iskreno kada je krenuo samnom bilo mi je nejasno kako je završio uopšte akademiju jer njegove sposobnosti su bile (7 krvavih sklekova,2 zgiba,25 trbušnjaka a o izvođenju vežbe da ne pričam) i jedino što je imao jeste jaka volja koja mu je danas dala uz moje preneto znanje 6kg mase I  snage da samnom radi 7 serija zgibova napočetku treninga leđa,po 40 ak slekova a i u težinama ne odmičem mnogo mada se koncetrišemo više na pravilnu formu.ovakvim transformacijama su bili svedoci ljudi koji su tenirali u istom terminu i nije prošlo mnogo pojavile su se prve sujete i ogovaranja kao i prve dojave vlasniku teretane da neko u njegovom prisustvu koristi "nedozvoljena srestva" što je meni u prvi mah bilo simpatično i godilo mi ali onda su se mudašca skupila i počela je valika debata oko negativnih ponavljanje,oko pravilnog izvođenja vežbe i na kraju je kap pala na treningu nogu gde kada sam ja izašao malo ranije sa treninga vlasnik teretane je zaposeo malog da proziva kako će nas izbaci iz teretane zbog spiritualno lošeg uticaja na omladinu i trovanjem nekim vežbama za koje su samo odabrani profesionalci spremni da rade uz ogromnu podršku ass!!!Nije ga čak mrzelo da zove nekog takmičara iz smedereva  u 22.00 koji mu je pravio mašine i da ga pita za negativna ponavljanja i ovaj mu šatro reko da sam na hemiji čim radim te vežbe!!!EJ MOZGA LI !!!
izvinite ako sam vas udavio ali mi je kap prelila čašu pa sam morao nekom da ispričam  :(
PAMETAN ČOVEK UČI I ZABORAVLJA,INTELIGENTAN SE PODSEĆA A GLUP ZNA SVE...

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.334
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: B I S E R I
« Odgovor #87 poslato: Januar 29, 2007, 11:32:58 pre podne »
OVO JE STVARNO STRASNO JBT..!!!!!!

E IZ TOG RAZLOGA KOD NAS SVAKI DRUGI Q...C..IMA TERETANU I SVAKO OD NJIHJE STRUCNJAK..A KADA TREBA DA PLATI NEKOME DA ODRZI SEMINAR ILI BILO STA DRUGO..OND AJE TO..AJOOOJ...PAKOJI CE MI TO AKDA JA ZNAM SVE...
OVE I OVAKVE TREBA OBESITI ZA PRIMER SVIMA..

AGENCIJE SE BAVE SA LOVOM NA KOJE KAKVE ANABOLIKE UMESTO DA ZASEDAJU IDA DONESU ZAKON PO KOM SVAKA DRUGA BUDALA NE MOZE DA IMA GYM SAMO IZ TOG RAZLOGA STO JE CUO DO NEKOGA DA JE TO PROFITABILAN POSAO..


Van mreže mrki

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 816
Odg: B I S E R I
« Odgovor #88 poslato: Januar 29, 2007, 12:47:57 posle podne »
Ma bre totalno sam bio otkačio i nisam mogo da verujem šta mi se dešava,odjednom sam se našao između klinaca koji se pakuju u moj termin i žele da treniraju ozbiljno i likova koji i dalje misle da je med i mleko jedan od najačih gejnera.haos
Zaista sam se odlučio na malo hrabriji korak za koji ćće mi trebati  dosta živaca pogotovo u ovo zajebano vreme ali se ne kajeem jer radim nešto što volim i nešto što je oduvek bio deo mene.U ovoj godini planiram da prodam neko građ.zemljište i započnem izgradnju objekta i nakon toga otvaranje teretane  u njemu gde ću prenositi svo ovo znanje stečeno ovde  i ono što ću još steći.
PAMETAN ČOVEK UČI I ZABORAVLJA,INTELIGENTAN SE PODSEĆA A GLUP ZNA SVE...

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.334
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: B I S E R I
« Odgovor #89 poslato: Januar 29, 2007, 12:56:14 posle podne »
Ma bre totalno sam bio otkačio i nisam mogo da verujem šta mi se dešava,odjednom sam se našao između klinaca koji se pakuju u moj termin i žele da treniraju ozbiljno i likova koji i dalje misle da je med i mleko jedan od najačih gejnera.haos
Zaista sam se odlučio na malo hrabriji korak za koji ćće mi trebati  dosta živaca pogotovo u ovo zajebano vreme ali se ne kajeem jer radim nešto što volim i nešto što je oduvek bio deo mene.U ovoj godini planiram da prodam neko građ.zemljište i započnem izgradnju objekta i nakon toga otvaranje teretane  u njemu gde ću prenositi svo ovo znanje stečeno ovde  i ono što ću još steći.
..

BRAVO..IMA SMOJU PODRSKU I CIM TO OTVORIS..RACUNAJ DA CU DA DODJEM DA URADIMO NEKI OZBILJAN SEMINAR I DA TE BUDALE ZACEPIMO