Septembar 29, 2024, 05:29:24 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.293 poruka u 18.762 tema - 20.971 članova - Poslednji član: Jamesbland
X3MShop banner

Autor Tema: B I S E R I  (Pročitano 34905 puta)

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.548
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: B I S E R I
« Odgovor #45 poslato: Oktobar 19, 2006, 04:35:49 posle podne »
Za kraj slicica sa jedne druge teme.Ovaj cika je rekreativac i ima 65 godina, znaci da spada u "rizicnu" grupu.Bas bi voleo da vidim kako njemu puca vena od stiskanja gume :lol:

Cika rekreativac ti je Serge Nubret...  :lol:
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže Sasa Dimitrijevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.310
Odg: B I S E R I
« Odgovor #46 poslato: Oktobar 19, 2006, 06:01:49 posle podne »
Ma znao je to Johny Bravo, nego se malo zaneo u svom objasnjavanju Kobcu o stetnosti vitamina C kada se uzima u dozama preko 300 grama dnevno  8)

Van mreže Johny_Bravo

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 181
  • A.C.A.B
Odg: B I S E R I
« Odgovor #47 poslato: Oktobar 19, 2006, 07:23:55 posle podne »
Naravno da sam znao.Pa sliku je postavio Rasa na temi "Stari bb danas".Sad to sto je on nekad bio pro ne znaci da sada nije rekreativac.Jbg ja sam sa prirodnog fakulteta.Tamo sam naucio da je dosta "cudnih" stvari moguce i da su u celoj situaciji cudni jedino uslovi.U celoj onoj filozofiji oko pucanja vene, receno je da to moze da se desi rekreaticima u godinama.Sad sto oni za rekreativca u godinama smatraju dekicu koji se proseta do prodavnice je druga stvar.Taj nihov rekreativac bi riknuo dok bi doso do teretane, a da ne pominjem trening sa tegovima.Ako bi mu i pukla vena na treningu mislim da bi ga mnogo vise brinulo kako da kaze zeni da je rikno usput
ako ne uradis zgib pojesce te baba roga

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.777
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: B I S E R I
« Odgovor #48 poslato: Oktobar 19, 2006, 07:27:29 posle podne »
Klin se klinom izbija  tj. kad dobijete upalu mishica, sutradan odradite jos jachi trening istih partija mishica i upala ce da nestane.
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.548
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: B I S E R I
« Odgovor #49 poslato: Oktobar 19, 2006, 10:51:05 posle podne »
@ Jonny

Neko ko se citavog zivota bavi BB, takmici se... a sa 65 godina izgleda tako kako izgleda nije rekreativac to je bila moja poenta...

Nisu bodybuilderi samo oni koji su u takmicarskoj formi... ;-)

Nego da ne idem vise u off... pozzz
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.777
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: B I S E R I
« Odgovor #50 poslato: Oktobar 19, 2006, 11:21:06 posle podne »
...
« Poslednja izmena: Novembar 05, 2006, 10:38:41 pre podne H2SO4 »
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.777
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: B I S E R I
« Odgovor #51 poslato: Novembar 05, 2006, 10:49:05 pre podne »
sinoc mi je bilo upuceno pitanje od strane mog kolege(koji je inace solidna pijandura):
"Sta je zdravije/stetnije: alkohol ili kreatin ?"    :shock: :shock: :shock:
poslije mog detaljnog odgovora u vezi obje sustance dobio sam odgovor:
"Ti nisi kompetentan za to, potrebne su analize da se utvrdi tacno sta je sta! Potrebno je konsultovati se sa strucnjacima "  :shock: :shock: :shock:

gospodin je inace clan ovog foruma vec duze vrijeme pa nek se ukljuci u diskusiju.
pozdrav za Ralexa
« Poslednja izmena: Novembar 05, 2006, 10:56:56 pre podne H2SO4 »
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže PitBull

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.163
  • ....1992....
Odg: B I S E R I
« Odgovor #52 poslato: Novembar 05, 2006, 01:24:38 posle podne »
hahaha,bisera ima svaki dan,al svaki dan neko nesto izvali bar ovdje gdje ja treniram,jer je to vise mahalska teretana pa ima svakakvih,to su kome....sad se sjeti kad je neki lik pitao ,donosi dvije sipke EZ,ne potpuno iste i pita:koja je od ovih za masu a koja za definiciju,jaoooo i tako je on to prosuo i proculo se i ovi pocetnici sebi to utuvili u glavu pa pametuju po teretani koja je vise za masu koja je za definiciju i dijele savjete sa kojom akd treba raditi,postalo hit,dvije sipke se proslavile...hahahaha
dobro sad da znam pre nego sto krenem u teretanu prvo da se raspitam koja je sipka za definiciju a koja za masu :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Liberte toujours

Van mreže PitBull

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.163
  • ....1992....
Odg: B I S E R I
« Odgovor #53 poslato: Novembar 05, 2006, 01:28:20 posle podne »
sinoc mi je bilo upuceno pitanje od strane mog kolege(koji je inace solidna pijandura):
"Sta je zdravije/stetnije: alkohol ili kreatin ?"    :shock: :shock: :shock:
poslije mog detaljnog odgovora u vezi obje sustance dobio sam odgovor:
"Ti nisi kompetentan za to, potrebne su analize da se utvrdi tacno sta je sta! Potrebno je konsultovati se sa strucnjacima "  :shock: :shock: :shock:

gospodin je inace clan ovog foruma vec duze vrijeme pa nek se ukljuci u diskusiju.
pozdrav za Ralexa
pre nego sto se on ukljuci u diskusiju, ti njemu daj da pije kreatin umesto alkohola :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Liberte toujours

Van mreže Gligor

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 92
Odg: B I S E R I
« Odgovor #54 poslato: Novembar 05, 2006, 09:03:48 posle podne »
E a mene ubedljivo nervira biser da profi bilderi i rekreativci koji su na steroidima imaju mali k..., i ceste izjave da nece nista da piju da ima nebude ``mali``i da nece da imaju decu!...
E da mi nije tog trenutka sva krv u misicima za vreme treninga izvadio bih ga na sred teretane!!!DA IM POKAZEM!!!
  :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Van mreže PitBull

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.163
  • ....1992....
Odg: B I S E R I
« Odgovor #55 poslato: Novembar 05, 2006, 09:48:03 posle podne »
Pa ignorisi ih! Ako ti znas da ti nije mali onda te zabole! Nek zive u neznanju :evil:
Liberte toujours

Van mreže Gligor

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 92
Odg: B I S E R I
« Odgovor #56 poslato: Novembar 05, 2006, 10:15:01 posle podne »
Ma ignorisem ih brate!
Ali nerviraju me jako takvi indijanci!KO se god trudi da uradi nesto od svog tela i potrosi puno i vremena a i kesa i puno odricanja!Neki indijanac se uvek nadje da samo kaze DZABE MU TO KAD MU JE MALI!!

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.777
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: B I S E R I
« Odgovor #57 poslato: Novembar 05, 2006, 10:25:27 posle podne »
pa posaljes invitation njihovim kevama i shvecama pa nek provjere jbg neces dat drugarima da ti cheprkaju po pishi ...
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže Gligor

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 92
Odg: B I S E R I
« Odgovor #58 poslato: Novembar 05, 2006, 10:33:56 posle podne »
pa posaljes invitation njihovim kevama i shvecama pa nek provjere jbg neces dat drugarima da ti cheprkaju po pishi ...
:lol: :lol: :lol: :lol:

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.777
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: B I S E R I
« Odgovor #59 poslato: Novembar 06, 2006, 08:39:33 pre podne »
sinoc mi je bilo upuceno pitanje od strane mog kolege(koji je inace solidna pijandura):
"Sta je zdravije/stetnije: alkohol ili kreatin ?"    :shock: :shock: :shock:
poslije mog detaljnog odgovora u vezi obje sustance dobio sam odgovor:
"Ti nisi kompetentan za to, potrebne su analize da se utvrdi tacno sta je sta! Potrebno je konsultovati se sa strucnjacima "  :shock: :shock: :shock:

gospodin je inace clan ovog foruma vec duze vrijeme pa nek se ukljuci u diskusiju.
pozdrav za Ralexa
pre nego sto se on ukljuci u diskusiju, ti njemu daj da pije kreatin umesto alkohola :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
njegova visoka moralna nacela mu zabranjuju da koristi bilo koji vid suplemenata.
pa sad vidi koliko je sati ...

« Poslednja izmena: Novembar 06, 2006, 08:43:14 pre podne H2SO4 »
matere mi matere,
kupicu ti dimije