Septembar 21, 2024, 12:27:57 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.285 poruka u 18.764 tema - 20.972 članova - Poslednji član: Michaelamink
X3MShop banner

Autor Tema: Ronnie and Mike - Jersey shore  (Pročitano 9299 puta)

Van mreže Francuz

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.130
Odg: Ronnie and Mike - Jersey shore
« Odgovor #15 poslato: Novembar 25, 2010, 12:11:36 pre podne »

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.612
Odg: Ronnie and Mike - Jersey shore
« Odgovor #16 poslato: Novembar 25, 2010, 11:15:12 pre podne »
pa oni a i vi sto uopste balavite na njih...

Van mreže Francuz

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.130
Odg: Ronnie and Mike - Jersey shore
« Odgovor #17 poslato: Novembar 25, 2010, 11:28:57 pre podne »
Pa brate, nisu svi takmicarski gradjeni. Meni je ovo super, pogotovo ako imas uzasnu genetiku i tonu drugih obaveza kao sto ih imam ja, a i dosta drugih ljudi. Tebi ne moraju da se svidjaju, al jadno je prozivati nekog koga ne znas, pogotovo sto je taj neko uradio od sebe nesto. Sa druge strane, ja nisam video tvoje slike na forumu. Naravno, necu da se ogresim o tebe, i izvinjavam se unapred ako gresim. Al ako nekog napadas, bar daj neku podlogu za to sto pricas.
« Poslednja izmena: Novembar 25, 2010, 11:42:38 pre podne Francuz »

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.612
Odg: Ronnie and Mike - Jersey shore
« Odgovor #18 poslato: Novembar 25, 2010, 11:43:49 pre podne »
ne pricam o njihovoj gradji... a to kako su oni gradjeni to ti je tipican primer sezonskih AAS usera koji popravljaju svoju formu tako sto odrade svemena na vreme kuru itd, znaci skoro 100 posto sam siguran da je to u pitanju ... ali nebitno to , nego ti reality show koncepti pogotovo Americki gde strpaju te American trash ove , to je blagi uzas  ... gledao sam jedanput to i nisam verovao da neko to uopste prati... ono je pravljeno za americku tinejdzersku balavu populaciju... koja nema IQ veci od 90(sve zajedno da se sabere) ... moj ti je savet da se ne zatupljujes tim glupostima a pogotovo da ne gledas njihov izgled i livfestyle jer veruj mi to ti je daleko od "super" ...

Van mreže Francuz

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.130
Odg: Ronnie and Mike - Jersey shore
« Odgovor #19 poslato: Novembar 25, 2010, 11:50:14 pre podne »
Svestan sam ja toga da je totalna glupost, a to sam gledao par puta iz ciste razbibrige. Kao sto sam pisao na pocetku teme, nisam znao, ali sam pretpostavio da je u pitanju aas, zbog nacina zivota. Nisam upucen koliko aas moze da donese, to jest, ovo sve mi je izgledalo nerealno natural...