Septembar 20, 2024, 12:37:06 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Molim za pomoc :)  (Pročitano 2451 puta)

Van mreže felix

  • Član
  • *
  • Poruke: 6
Molim za pomoc :)
« poslato: Novembar 02, 2010, 06:44:51 posle podne »
Buduci da sam se svo vreme izvlacio kako nemam vremena zbog fakulteta i mnogih drugih obaveza ,popravio sam se za sve pare imam 1.9m i oko 103 kg,cvrsto sam resio da i sebi posvetim odredjeno vreme teretana trcanje bajs sve sto je potrebno da bih telo povratio u neku normalu...nista preterano ali dovoljno da nemam ogromne zalihe masti i sl,pa bih zamolio nekog od clanova ako moze da me uputi kako da pocnem sa traninzima kako i koje sprave da koristim i sl,imajte u vidu da sam bas pocetnik i da nemam bas nikakvo znanje o spravama i nacinu treniranja,ali ako bi neko mogao to da mi objasni u najkracim crtama ili me uputi na prave stvari bio bih mu jako zahvalan pozz :)

Van mreže Donovan

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.185
Odg: Molim za pomoc :)
« Odgovor #1 poslato: Novembar 02, 2010, 06:59:03 posle podne »
Trebas malo i procitati nesto ovdje na forumu, ali evo jedan dobar link za pocetnike sto se tice treninga: http://www.realx3mforum.com/smf/index.php/topic,20775.0/topicseen.html
Ali najvaznija ti je prehrana jer bez nje nema rezultata.Najbolje namirnice su ti bijelo meso,jaja,posni sir,riba od UH riza,zobene pahuljice,krumpir, pa od masti mozes uzimati omega 3 kapsule,bademe,orahe, ali nemoj se previse optereciati sa mastima.Gledaj da unosis najmanje 2g proteina po kg, jer proteini su najbitniji.

Van mreže felix

  • Član
  • *
  • Poruke: 6
Odg: Molim za pomoc :)
« Odgovor #2 poslato: Novembar 03, 2010, 07:11:06 posle podne »
hvala druze nasao sam ovo i pre ali ipak je ovo previse strano za mene potisak pregib nagib itd itd... hvala u svakom slucaju...


Van mreže felix

  • Član
  • *
  • Poruke: 6
Odg: Molim za pomoc :)
« Odgovor #4 poslato: Novembar 03, 2010, 09:05:08 posle podne »
eee car si :) stvarno hvala puuuuno
evo i neki link koji sam izguglao :) mozda nekom posluzi :))

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Molim za pomoc :)
« Odgovor #5 poslato: Novembar 05, 2010, 11:25:22 pre podne »
felix
jel si se snasao?

Van mreže felix

  • Član
  • *
  • Poruke: 6
Odg: Molim za pomoc :)
« Odgovor #6 poslato: Novembar 05, 2010, 01:06:04 posle podne »
pa za pocetak i jesam... ali ako imas neki dodatni savet slobodno postavi sve je dobrodoslo :))

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Molim za pomoc :)
« Odgovor #7 poslato: Novembar 05, 2010, 01:27:05 posle podne »
pa pitaj konkretno sta te zaniima..
davati savete je sirok pojam

Van mreže felix

  • Član
  • *
  • Poruke: 6
Odg: Molim za pomoc :)
« Odgovor #8 poslato: Novembar 06, 2010, 12:12:34 pre podne »
nije mi jasna ishrana....jer buduci da imam masu...jeste da su i masti zastupljene ali opet....mislim da bih ishranu trebao da spustim na min ovde se predlaze 2g proteina po kg ,u cemu da nadjem tolike proteine i mesto da smanjim tm ja cu da postanem prase...a drugo kakav bi mi tempo treninga preporucio buduci da sam bas pocetnik i totalno van kondicije....teretanu i sprave video sam prvi put pre 10ak dana..

Van mreže lella

  • Lepotica
  • Minimumweight Member
  • *****
  • Poruke: 78
Odg: Molim za pomoc :)
« Odgovor #9 poslato: Novembar 06, 2010, 10:08:44 pre podne »
na SVAKO tvoje postavljeno pitanje imas i vise nego dovoljno odgovora ovde na forumu, nemoj da te mrzi da citas !!!!!!

pozz

Van mreže felix

  • Član
  • *
  • Poruke: 6
Odg: Molim za pomoc :)
« Odgovor #10 poslato: Novembar 06, 2010, 03:00:16 posle podne »
ma nije mi problem da citam ali jeste da trazim jer toliko tema....a stvarno nemam vremena da se bas toliko posvetim tome,a drugo nadjem temu sa ok nazivom a u temi sasvim druga prica,znaci totalni failure.... i onda i izgubim volju da dalje nesto trazim zato se bas zahvaljujem ''IGI900 i Lazarica '' na brzim odgovorima i ogromnoj pomoci :)

Van mreže Donovan

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.185
Odg: Molim za pomoc :)
« Odgovor #11 poslato: Novembar 06, 2010, 03:39:05 posle podne »
Ma samo ti pitaj, ali rekao ti je vec Pedja da postavljas konkretna pitanja,znaci procitaj par tema o prehrani,a onda ako ti nesto nije jasno  pitaj.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Molim za pomoc :)
« Odgovor #12 poslato: Novembar 07, 2010, 01:27:34 posle podne »
pa cek
pitao si konrketno za ishranu
imas u podforumu ISHRANA toliko jelovnika da je to strasno
odista imas jako mnogo detalja od kojih ti treba da sebi sastavis neku pricu,stavis ovde na forum i onda svi skupa korigiramo to
oviako nema smisla
ja ti napisem npr nesto i ti kazes.
ma ja to ne volim
ili nemam vremena da jedem u 15 h.
ili bilo sta drugo