Jul 02, 2024, 01:01:28 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.250 poruka u 18.758 tema - 20.954 članova - Poslednji član: Laurieviady
X3MShop banner

Autor Tema: Moj trening  (Pročitano 10064 puta)

Van mreže Kolev Nenad

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.203
  • IRON MAN
Odg: Moj trening
« Odgovor #30 poslato: Oktobar 23, 2010, 12:55:13 pre podne »
ja ne gledam to kao superserija,ovo ono,smanjim MAXIMALNO pauze,ali bas,nekad jedva po 30 sekundi da prodje,takoreci dok namestim tegove,pridrzavaj se ovih brojki koje sam ti rekao,tj 9 serija za biceps i triceps,unistavaj se na treningu,naravno uz neke AK jer bez njih ce sve ovo biti problem,jedi dobro,odmaraj i rezultati ce vrlo brzo doci....


                               www.fitnessclubvladica.com

Van mreže guLiveR

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 69
Odg: Moj trening
« Odgovor #31 poslato: Oktobar 23, 2010, 12:58:56 pre podne »
ja ne gledam to kao superserija,ovo ono,smanjim MAXIMALNO pauze,ali bas,nekad jedva po 30 sekundi da prodje,takoreci dok namestim tegove,pridrzavaj se ovih brojki koje sam ti rekao,tj 9 serija za biceps i triceps,unistavaj se na treningu,naravno uz neke AK jer bez njih ce sve ovo biti problem,jedi dobro,odmaraj i rezultati ce vrlo brzo doci....

Koristim vec AK i pijuckam ih tokom cjelog treninga od ostali suplemenata imam Whey,Bcaa,Glutamin,Multivitamine jos planiram sljedeci mjesec mislim pocetkom mjeseca kupiti KRE-ALKALYN 

Van mreže Gurke

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 613
Odg: Moj trening
« Odgovor #32 poslato: Oktobar 23, 2010, 01:16:12 pre podne »
po meni je trening sasvim ok...samo kod ramena netreba ti arnoldov potisak pa posle potisak sa sipkom ;)
izbaci arnoldov i ubaci malo letenje,ovo je manje vise ok

mozes i da radis jedan trening potisak iza jedno 6x i sve ostale vezbe da ti budu letenja za srednje i zadnje rame
pa sledeci trening potisak ispre i ostalo letenje ;)

i kod ledja probaj da vise preferiras zgibove,ako nemozes da ih radis,probaj da uradis barem 1 ali PRAVILAN i onda bez pauze na LAT do oktaza !!!

Van mreže guLiveR

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 69
Odg: Moj trening
« Odgovor #33 poslato: Oktobar 23, 2010, 01:32:11 pre podne »
po meni je trening sasvim ok...samo kod ramena netreba ti arnoldov potisak pa posle potisak sa sipkom ;)
izbaci arnoldov i ubaci malo letenje,ovo je manje vise ok

mozes i da radis jedan trening potisak iza jedno 6x i sve ostale vezbe da ti budu letenja za srednje i zadnje rame
pa sledeci trening potisak ispre i ostalo letenje ;)

i kod ledja probaj da vise preferiras zgibove,ako nemozes da ih radis,probaj da uradis barem 1 ali PRAVILAN i onda bez pauze na LAT do oktaza !!!

Joj brate 3-ica me dizu kad radim zgibove hahahahha Ali dosla je neka sprava nova ima stavis kilazu npr ja stavim pola od moje kilaze i tako radim, jer je duplo lakse.Hvala Gurke poslusat cu te za ramena.

Van mreže VeljaP

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.332
Odg: Moj trening
« Odgovor #34 poslato: Oktobar 23, 2010, 10:23:58 pre podne »
A gdje su ti vjezbe za zadnju lozu?
radis kvad i list, a zadnju lozu nista...ne valja, ubaci nesto i za nju...osim ako ne mislis da je iskorak samo za zadnju lozu, onda je opet zapostavljena, a ne smije tako. A kako vidim po kombinaciji i redoslijedu ipak ti je iskorak za kvad...znaci malo moras da doradis trening za noge

Van mreže guLiveR

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 69
Odg: Moj trening
« Odgovor #35 poslato: Oktobar 23, 2010, 11:32:29 pre podne »
A gdje su ti vjezbe za zadnju lozu?
radis kvad i list, a zadnju lozu nista...ne valja, ubaci nesto i za nju...osim ako ne mislis da je iskorak samo za zadnju lozu, onda je opet zapostavljena, a ne smije tako. A kako vidim po kombinaciji i redoslijedu ipak ti je iskorak za kvad...znaci malo moras da doradis trening za noge

Pa ajde mi ti preporuci kako ili da ubacim jos npr 1 vjezbu za zadnju lozu lezeci ?

Van mreže VeljaP

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.332
Odg: Moj trening
« Odgovor #36 poslato: Oktobar 23, 2010, 11:49:32 pre podne »
pa ubaci mrtvo dizanje sa pravim nogama i lezeci pregib sve radi 3-4x10(12)-15
i to je onda to

Van mreže guLiveR

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 69
Odg: Moj trening
« Odgovor #37 poslato: Oktobar 23, 2010, 12:02:15 posle podne »
pa ubaci mrtvo dizanje sa pravim nogama i lezeci pregib sve radi 3-4x10(12)-15
i to je onda to

cek jel da dodam jos to na moj trening nogu, ili samo da radim mrtvo dizanje i lezeci pregib ? 3-4 serije 12-15 ponavljanja ?

Van mreže VeljaP

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.332
Odg: Moj trening
« Odgovor #38 poslato: Oktobar 23, 2010, 12:41:17 posle podne »
pa ubaci mrtvo dizanje sa pravim nogama i lezeci pregib sve radi 3-4x10(12)-15
i to je onda to

cek jel da dodam jos to na moj trening nogu, ili samo da radim mrtvo dizanje i lezeci pregib ? 3-4 serije 12-15 ponavljanja ?
a brate miNli...
da, dodaj to na trening nogu jbt
poslije kvada odradi zadnju lozu kako sam ti rekao i poslije toga predji na listove, samo napravi malu izmjenu pa neka ti trenig izgleda ovako:
1. cucanj
2., presa
3. iskorak
4. mrtvo sa pravim nogama
5. lezeci pregib i onda listovi

Van mreže guLiveR

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 69
Odg: Moj trening
« Odgovor #39 poslato: Oktobar 23, 2010, 01:04:11 posle podne »
pa ubaci mrtvo dizanje sa pravim nogama i lezeci pregib sve radi 3-4x10(12)-15
i to je onda to

cek jel da dodam jos to na moj trening nogu, ili samo da radim mrtvo dizanje i lezeci pregib ? 3-4 serije 12-15 ponavljanja ?
a brate miNli...
da, dodaj to na trening nogu jbt
poslije kvada odradi zadnju lozu kako sam ti rekao i poslije toga predji na listove, samo napravi malu izmjenu pa neka ti trenig izgleda ovako:
1. cucanj
2., presa
3. iskorak
4. mrtvo sa pravim nogama
5. lezeci pregib i onda listovi

OK hvala izgledat ce sad tako

Van mreže alexi

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 547
Odg: Moj trening
« Odgovor #40 poslato: Oktobar 23, 2010, 01:06:28 posle podne »
Ja se ne slazem da je puno po 4 vjezbe-3 serije za biceps i triceps (isti dan).
Naravno,nekad je manje ustvari vise,je li.Ali to je sasvim uredu,s tim da su momci vise puta rekli ali evo i ja cu-Na treningu se "igraj".Dakle muckaj sto vise mozes i umijes,hvatovi,razlicite vjezbe,pa obrni nekad recimo 3 vjezbe po 4 serije,ili 5 vjezbi po 2 serije.

Uglavnom zelio sam naglasiti da kada su u pitanju bic i tric 4 vjezbe/3 serije  je plafon.


Van mreže Kolev Nenad

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.203
  • IRON MAN
Odg: Moj trening
« Odgovor #41 poslato: Oktobar 23, 2010, 01:30:28 posle podne »
ok,ne moras se sloziti,ja sam decku samo rekao,a on moze da prihvati,a i ne mora,njegova odluka...
ne mora niko da se slozi,ali to 9 serija definitivno "radi",menjao sam,radio sve i svasta,brojke gore,brojke dole,ali meni ovo najvise odg,najbrze tako ruke rastu...
e sad je problem sto nisu svi isti,najbolje je videti kako telo odgovara na sve to,pa korigovati prema svojim potrebama...


                               www.fitnessclubvladica.com

Van mreže alexi

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 547
Odg: Moj trening
« Odgovor #42 poslato: Oktobar 23, 2010, 01:32:52 posle podne »
Pa da,to je individualno.

Ali cisto da ne misli da ce se pretrenirat ako bi jos po jednu vjezbu ubacio.

Nego,kod treninga nogu,je li potrebno raditi vise od 4 vjezbe/3 serije ?

Van mreže Kolev Nenad

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.203
  • IRON MAN
Odg: Moj trening
« Odgovor #43 poslato: Oktobar 23, 2010, 01:44:59 posle podne »
ma nece se pretrenirati sa jos jednom vezbom,ali sa onim prvim rasporedom treninga je dobro ziv ostao... :D

POTREBNO JE... ;D


                               www.fitnessclubvladica.com

Van mreže guLiveR

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 69
Odg: Moj trening
« Odgovor #44 poslato: Oktobar 23, 2010, 01:46:12 posle podne »
ma nece se pretrenirati sa jos jednom vezbom,ali sa onim prvim rasporedom treninga je dobro ziv ostao... :D

POTREBNO JE... ;D

Hahahha jebga ziv sam al sam slomljen :d  sad cu pokusati ovako kako si  preporucio ti i ostali HVALA SVIMA