Septembar 20, 2024, 03:22:47 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: charge - fat burner (labrada)+ Kre-Alkalyn(ultimate N)  (Pročitano 13661 puta)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: charge - fat burner (labrada)+ Kre-Alkalyn(ultimate N)
« Odgovor #15 poslato: Oktobar 25, 2010, 03:02:18 posle podne »
nije prijatelju stvar u Uh
vec je stvar sto ne prihvatas cinjenice onakve kakve jesu
dakle
na nekoj vrsti dijete niko ne unosi UH zasto sto ga ili osebno voli ili bla bla bla bla..vec da bi zvarao bazalni metabilizam da se ne "privikne" na jednolican ritam sto moze da bude samo kontraproduktvino iotd itd itd itd
dalje...
uzimati ili ne uzimati Uh su dva razilcita pojma
kao sto si moga da vdis is nekih tvojih rekacija tipa da kada ti padne secer ti posegnes za cokokladom..
cemu i zasto u opste da ti se to desava I JEDNOM a kamoli ukoliko si zaredao da se to malo malo desi

Van mreže tanatos

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 791
Odg: charge - fat burner (labrada)+ Kre-Alkalyn(ultimate N)
« Odgovor #16 poslato: Oktobar 25, 2010, 03:55:49 posle podne »
Jbg, ja sam mislio da sam "pro" i da je cena uspeha to sto malaksem, i oborim secer drasticno.
Sve sto sam radio u mojoj ishrani bilo je ubijanje od proteina sa minimum kalorija a secerom po mogucstvu na 0.
Cak sam pizdeo kad moram da unesem nesto UH.

KUNEM SE!!! nocas sam sanjao da mi devojka ostavila oprostajno pismo u kome stoji:
Ne mogu vise sa tobom zato sto si debela svinja koja unosi previse UH.
ALI MAJKE MI!!! Znaci, prso sam od toga :D

Jbg, idem sad malo da citam o unosu UH.

Van mreže Vendetha

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 729
Odg: charge - fat burner (labrada)+ Kre-Alkalyn(ultimate N)
« Odgovor #17 poslato: Oktobar 25, 2010, 06:51:46 posle podne »
hahaha brate tebi to salo (koliko god da ga ima, tebi smeta) abilo dobre komplekse, pa i sanjas vise o tome.
OK dijete i skidanje sala, ..ali bitno je da se ide na pravi nacin,.. a ne igrati se sa zdravljem.
"Champions aren't made in the gyms. Champions are made from something they have deep inside them: a desire, a dream, a vision."

http://www.facebook.com/ado.adoni.gosto

Van mreže tanatos

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 791
Odg: charge - fat burner (labrada)+ Kre-Alkalyn(ultimate N)
« Odgovor #18 poslato: Oktobar 26, 2010, 12:22:34 pre podne »
ma nisam ja svinja debela svakako :D
al pazi, na cedulji pise "... unosis previse UH"
tim recima :D
pa ti vidi kolko sam se posvetio sad ovoj prici sa treninzima, kondicijom i skidanjem sala :)

Van mreže Vendetha

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 729
Odg: charge - fat burner (labrada)+ Kre-Alkalyn(ultimate N)
« Odgovor #19 poslato: Oktobar 26, 2010, 01:20:11 pre podne »
ma sve je to OK druze,..slicno i sa zeljom mnogih da dodju sto brze do neke zavidne mase misica, pa posegnu za svakakvim stvarima.
Ali bolje ti je ipak birati ispravniji nacin, ne igrati se svojim zdravljem,..rezultati ce doci. Ti si trenutno vidim opsjednut zeljom da skines to sto imas, i spreman si na sve.
I ljudi na definiciji unose ugljikohidrate, i imaju zavidne rezultate, pa zasto ne bi i ti mogao na taj nacin. Pedja ti je vec gore rekao, usporices metabolizam i onda es se tek namuciti.
A osim toga treba ti energije za te iscrpne treninge, koje ces crpiti iz ugljikohidrata..i te neke manje, ali tebi potrebne kolicine tebi nece smetati da smanjis postotak masnog tkiva.
Cak i na keto dijeti, koja je rigorozna, gdje se uopste ne unose ugljikohidrati, ukljuce se dani punjenja ugljikohidratima, i odrzavanja metabolizma ubrzanim, a osim toga, srusili bi se od iscrpnih treninga, dugorocno bez ugljikohidrata.

zajebi te ceduljice...i poslusaj savjete ljudi,.. sretno, i pozdrav
"Champions aren't made in the gyms. Champions are made from something they have deep inside them: a desire, a dream, a vision."

http://www.facebook.com/ado.adoni.gosto

Van mreže tanatos

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 791
Odg: charge - fat burner (labrada)+ Kre-Alkalyn(ultimate N)
« Odgovor #20 poslato: Oktobar 26, 2010, 01:26:28 pre podne »
Jbg, moram. Na prvom mestu sto ste me uplasili pricom o zdravlju.
Cale mi je seceras, a ja se bas sa tim igram...

Van mreže Vendetha

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 729
Odg: charge - fat burner (labrada)+ Kre-Alkalyn(ultimate N)
« Odgovor #21 poslato: Oktobar 26, 2010, 01:32:34 pre podne »
pa nemamo te sta mi plasiti, i sam si vidio kako se znas osjecati nekad.
a nema potrebe da se tako patis, kad moze i jednostavnije.. ;) bitan je tajming unosa ugljikohidrata, i naravno neces pretjerivati ni sa kolicinom, ali nece ni izacivati u potpunosti.
"Champions aren't made in the gyms. Champions are made from something they have deep inside them: a desire, a dream, a vision."

http://www.facebook.com/ado.adoni.gosto

Van mreže tanatos

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 791
Odg: charge - fat burner (labrada)+ Kre-Alkalyn(ultimate N)
« Odgovor #22 poslato: Oktobar 26, 2010, 11:48:28 pre podne »

Ovako:
Ja ishranu ne mogu! da korigujem i da unosim zdrave UH iz ishrane. Znaci - recite koji djavo da ubacim i kad. Zasto ne mogu:
Ja radim od 08:30 do 16:30. (doduse sedim za kompom, al radim :( ) Treniram uvece od 21:00. Nemam vremena da nesto mnogo zujim na netu i citam a jos manje da spremam krompir, rizu itd!
Recite mi koji preparat da uzimam, i u koje vreme. Znaci, ja cu iz ishrane biti na extremnoj NULI! uh. Ono malo sto iz mesa udje to ce biti sve. A ostalo - preporucite.
Ja bi rad bio da do sutra odaberemo sta da ubacim i kad i da odma porucim kod Pedje.
Ova 2 preparata iz naslova uzimam i samo mi trebaju UH u pravo vreme (ja mislim da je samo to)
Lakse mi je da uzmem suplementaciju za UH (kad vec unosim dobre proteine u dobroj kolicini) i da resim problem.

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: charge - fat burner (labrada)+ Kre-Alkalyn(ultimate N)
« Odgovor #23 poslato: Oktobar 26, 2010, 11:50:18 pre podne »
Brate 5 minuta ti treba da pirinac spremis, mozes nas lagati, ali nemoj sebe...

Van mreže ĐORĐE KOLUNDŽIJA

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.208
    • FITNESSTRENER
Odg: charge - fat burner (labrada)+ Kre-Alkalyn(ultimate N)
« Odgovor #24 poslato: Oktobar 26, 2010, 11:57:10 pre podne »
Brate 5 minuta ti treba da pirinac spremis, mozes nas lagati, ali nemoj sebe...
x2

Van mreže Rukometas

  • Član
  • *
  • Poruke: 4
Odg: charge - fat burner (labrada)+ Kre-Alkalyn(ultimate N)
« Odgovor #25 poslato: Oktobar 26, 2010, 12:05:51 posle podne »
Brate 5 minuta ti treba da pirinac spremis, mozes nas lagati, ali nemoj sebe...

Takodje krompir, i on je zdrav izvor UH samo ga ubacis u serpu  s vodom, i on sam radi ostalo :D

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: charge - fat burner (labrada)+ Kre-Alkalyn(ultimate N)
« Odgovor #26 poslato: Oktobar 26, 2010, 12:10:19 posle podne »
Jok, za pirinac ti bukvalno treba 5 minuta, tacnije dok voda provrije.

Stavic 2 case vode da provrije i cim provrije stavis casu pirinca (znaci 2:1 omjer voda:pirinac), iskljucis ringlu, promjesas i poklopis i za pola sata pirinac je gotov, ne moras ustajati svako malo i gledati da li se skuvao i ostalo, a plus je takodje sto se ne lijepi za serpu.

Dok cekam da voda za pirinac provrije izmjerim 4x 150 gr mesa, stavim u alu foliju i u zagrijanu rernu i nakon 20-30 minuta iskljucim i bum, gotova klopa za cijeli dan, eventualno dodatno brokoli prokuvam.

Van mreže tanatos

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 791
Odg: charge - fat burner (labrada)+ Kre-Alkalyn(ultimate N)
« Odgovor #27 poslato: Oktobar 26, 2010, 12:20:12 posle podne »
brale ja nista sem jaja spremio u zivotu nisam (doduse, nekad dodam meso uz jaja :D ) A i ne moze se samo pirinac jesti. A da spremam - mrzi me bre. DOdjem s posla i spavam 2-3h, pa na trening odmoran ko covek.
 Ali ok, evo skuvacu ga vec danas. Al kad ga ne skuvam ili kad ne mogu da ga jedem koji secer da ubacim? Ranije sam narucivao Limetin sa ukusom limuna i narandze. I koliko kolicinski?
A i nisam ja somina od 140kg na 160cm :P
Imam 95kg na 184cm i do nove da se spustim na 85kg - ja sam najsrecniji covek na svetu.
Ozbiljna "seca" bi se radila na prolece. Ovo sad cisto zdravlja radim. Kad vec imam zlo jake treninge mislio sam da dodam suplementaciju, sredim malo ishranu i to je to...
Da lagano ulazim u pricu, da se vracam u kondiciju, sredjujem ishranu... i ja jako postujem onu Pedjinu:
"gov**a koja si trpao godinama ne mozes da izbacis za 10 dana" :D

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: charge - fat burner (labrada)+ Kre-Alkalyn(ultimate N)
« Odgovor #28 poslato: Oktobar 26, 2010, 12:31:12 posle podne »
jbt ja ne mogu da verujem u opste sta citam..
pa cek...
gde si jeo onda smece godinima u nazad?
nemoj mi reci da si se hranio po restoranima jer i tamo mozes da trazis klot pirinac i to je to
a ako si se hranio kuci znaci da ti je neko nesto i kuvao jer na pastetama sigurno ziveo nisi
ja polako imam osecaj da nas zavitlavas sve ovde i da jednostavno trazis u svkaom postu nesto sa cime ces da nas iritras da bi umirao od smeha kasnije
mislim
recenica...JA OD UH NECU UNOSITI NISTA I GOTVO je tolikio suicidna da nisi ni svestan sta si radis
ok
evo ti odgovr
NEMOJ NI DA UNOSIS jer si odrastao covek i sam snosis posledice za ono sta cinis.....

Van mreže Vendetha

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 729
Odg: charge - fat burner (labrada)+ Kre-Alkalyn(ultimate N)
« Odgovor #29 poslato: Oktobar 26, 2010, 12:40:05 posle podne »
ne mozes secerom zamijeniti kompleksne UH,..meso nema ugljikohidrata...

imas vremena ujutru da pojedes zobene sa whey-om, eto ti UH...i sigurno to nece otici u salo ujutru.
uzmi onda neke gotove obroke - pirinac, koji se samo pogriju...ako vec neams vremena da spremas
ili uzmi bar 1-2 banane prije treninga, a za nakon treninga onda to pirinca malo, taman doks e istusiras, pirinac gotov..eto tensa ti je objasnio kako i sta
imas solucija...ali jednostavno nemozes sa NULA uh,..u dane kada ne treniras onda ih ako evc hoces izbaci...
"Champions aren't made in the gyms. Champions are made from something they have deep inside them: a desire, a dream, a vision."

http://www.facebook.com/ado.adoni.gosto