Septembar 21, 2024, 10:25:12 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.285 poruka u 18.764 tema - 20.972 članova - Poslednji član: Michaelamink
X3MShop banner

Autor Tema: Vitali Klitschko vs Shannon Briggs  (Pročitano 4886 puta)

Van mreže Shumadinac

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 532
Vitali Klitschko vs Shannon Briggs
« poslato: Oktobar 16, 2010, 12:19:46 pre podne »
Ukrajinski bokser Vitalij Klicko brani ce naslov svetskog prvaka po verziji WBC 16. oktobra u Hamburgu.

Protivnik će mu biti Amerikanac Šenon "The Cannon" Brigs, bivši svetski prvak po verziji WBO, saopšteno je iz tabora ukrajinskog boksera.

Ukrajinac je dosad zabeležio 40 pobeda (38 nokautom), a poslednji put u ringu je bio u maju u Gelsenkirchenu, kada je pred 60.000 gledalaca tehničkim nokautom u desetoj rundi pobedio izazivača iz Poljske Alberta Sosnowskog.

U Hamburgu, gde je nastanjen, posljednji put se borio pre 11 godina.

Amerikanac Brigs do sada je ubeležio 51 pobedu (45 nokautom).


Izvor : http://www.tvarenasport.com/


_________________________________________________________________________________


Iskreno, mislim da ce i ovo biti jos jedan ne mnogo zanimljiv mec, gde ce Ukrajinac bez mnogo muke pobediti. Po mom misljenju, jedini koji moze ozbiljnije da ugrozi bracu Klitschko je David Haye, ali od tog meca tesko da ce ista skoro biti. Prenos ce biti na TV Arena Sport 1.
« Poslednja izmena: Oktobar 16, 2010, 12:22:32 pre podne Shumadinac »
Eleven saintly shrouded men,
Silhouettes stand against the sky,
One in front with a cross held high,
Come to wash my sins away...

Van mreže Shumadinac

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 532
Odg: Vitali Klitschko vs Shannon Briggs
« Odgovor #1 poslato: Oktobar 16, 2010, 12:26:23 pre podne »
Brigs 'isprozivao' Klička


Pres konferencija pred susret Šenona Brigsa i Vitalija Klička zamalo se pretvorila u incident zbog ‘prozivki’ američkog boksera upućenih Ukrajincu.

Brigsove pretnje došle su kao reakcija na izjavu Klička koji je Amerikanca nazvao “astmatičarem”.

Pre burne konferencije, promoter meča Tom Lefler najavio je aktere uvodnih borbi, Nenada Borovčanina, Olu Afolabija i Aleksandra Ustinova i informisao medije o njihovim karijerama i protivnicima za subotu.

Brigs je pre početka ‘prozivki’ gotovo pola sata pozdravljao sve svoje prijatelje koji su bili prisutni u sali. Zatim je naduvao balon i pustio ga da se izduva, rekavši da će i Kličko tako proći u subotu.

“Odakle Kličku pravo da me naziva astmatičarem i da tako uvredi 300.000 astmatičara na svetu? Zna li on koliko svakog ljudi u Americi i svetu umre od astme? Nokautiraću ga i pokloniti ovu pobedu svim astmatičarima na svetu! Poruči svom bratu Vladimiru da se i on spremi da ga nokautiram, posle subote kada ću tebe nokautirati”, rekao je Brigs.

Kličko je Brigsa, pre nego što je završio, zamolio da obriše govornicu koju je ispljuvao tokom govora. Amerikanac je zatim napustio konferenciju za novinare pošto nije želeo da sluša šta priča Kličko, koji ga je pitao da li se boji onoga što će reći.

"Brigs je naduvao pricu o astmatičarima i ja nikada nisam uvredio astmatičare. U odličnoj sam formi i radujem se što ću boksovati u Hamburgu, gradu u kojem zivim već 20 godina i gde imam mnogo prijatelja koji će u subotu doći da me podrže. Brigs će završiti kao i svi ostali koji su pokušali da mi preotmu pojas, a ostalim izazivačima poručujem da će braća Kličko dugo vladati svetskim ringom i da titule mogu osvajati tek kad se mi sami povucemo s ringa!", poručio je Kličko.

Posle toga, Brigs se vratio u salu da odgovara na pitanja novinara i da se zajedno fotografiše sa Kličkom, tokom čega se svom rivalu stalno unosio u lice.

Kako organizatori navode, svih 22.000 karata za O2 arenu u Hamburgu su rasprodate.


Izvor : http://www.b92.net/sport/



http://www.youtube.com/watch?v=u8DuklY7-KI
Eleven saintly shrouded men,
Silhouettes stand against the sky,
One in front with a cross held high,
Come to wash my sins away...

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.550
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: Vitali Klitschko vs Shannon Briggs
« Odgovor #2 poslato: Oktobar 17, 2010, 01:06:42 pre podne »
Kličko odbranio tron
Ukrajinski bokser Vitalij Kličko odbranio je titulu svetskog šampiona u verziji Svetskog bokserskog kocila (WBC), pošto je večeras u hamburškoj O2 Areni savladao Amerikanca Šenona Brigsa, jednoglasnom odlukom sudija posle 12 rundi. Sudije su glasale 120:107, 120:107 i 120:105 u korist starijeg Klička koji je tako popravio profesionalni skor na 41 pobedu uz dva poraza dok je Brigs pokvario odnos pobeda i poraza na 52-6 uz jedan nerešen meč.

Ukrajinac je dominirao od početka do kraja, ubedljivo osvojivši svih 12 rundi. Brigs je nekim čudom uspeo da izbegne nokaut a najbliži padu bio je u sedmoj i u desetoj rundi. Posle meča oba boksera su pobrala aplauz iako je tokom borbe cela dvorana navijala za Klička koji, iako Ukrajinac, boksuje s nemačkom licencom.
- Dao sam sve od sebe, ne osećam ruke. Ali njegova sposobnost da izdrži udarce je zaista impresivna - rekao je Kličko.

Brigs je priznao da ni to što je boksovao bolje nego ikad nije mogl o da mu pomogne protiv šampiona.
- Boksovao sam protiv Lenoksa Luisa i Džordža Formana. Ovo je bila jedna od mojih boljih borbi ali Vitalij je neverovatno brz, udara stvarno jako, jače od bilo koga drugog, stvarno je veliki bokser.

Kličko će godinu završiti kao šampion WBC verzije, a titulu bi opet mogao da brani sredinom naredne godine protiv boljeg iz meča Tomaš Adamek - Vini Madalone , koji je na programu u decembru.
Ovo, naravno, pod uslovom da Vitalij ne okači rukavice o klin na kraju 2010, kako je ranije najavljivao.

www.smedia.rs
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže breshahils

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.618
Odg: Vitali Klitschko vs Shannon Briggs
« Odgovor #3 poslato: Oktobar 17, 2010, 08:56:49 pre podne »
Kličkova pobeda nije ni u jednoj rundi bila upitna, neverovatno brz.
Žao mi je što se Brigs nije srušio na pod pa da Kličko zabeleži još 1nokaut.
Sve u svemu dominacija Klička.
Pain is temporary, Pride is forever

Van mreže igor2806

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.336
  • To be a legend, you have to beat a legend!!!
Odg: Vitali Klitschko vs Shannon Briggs
« Odgovor #4 poslato: Oktobar 17, 2010, 12:07:58 posle podne »
Al je ovaj Briggs dobio batine ,au jbt..Kakva vreca
if you can walk out of the gym after legs, GET BACK IN THERE!!

''Each workout is like a brick in a building, and every time you go in there and do a half-ass workout, you're not laying a brick down. Somebody else is.'' -Dorian Yates

Van mreže ninja_bg

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 693
  • stealth
Odg: Vitali Klitschko vs Shannon Briggs
« Odgovor #5 poslato: Oktobar 17, 2010, 01:11:13 posle podne »
koje govno od meca... uzas...
a mislila si da te nece boljeti,
ako odes prestaces me voljeti,
ali uzalud je sve, jos uvijek volis me..

Van mreže miodrag11

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 371
  • Sporting life
Odg: Vitali Klitschko vs Shannon Briggs
« Odgovor #6 poslato: Oktobar 17, 2010, 01:38:48 posle podne »
koje govno od meca... uzas...
A kada je poslednji put ijedan od brace imao iole zanimljiv mec 8)?

Van mreže ninja_bg

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 693
  • stealth
Odg: Vitali Klitschko vs Shannon Briggs
« Odgovor #7 poslato: Oktobar 17, 2010, 01:41:48 posle podne »
nikad... strasno...
a mislila si da te nece boljeti,
ako odes prestaces me voljeti,
ali uzalud je sve, jos uvijek volis me..

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Vitali Klitschko vs Shannon Briggs
« Odgovor #8 poslato: Oktobar 17, 2010, 01:46:24 posle podne »
Ovog cupavog Amera su posle meca hitno prebacili u bolnicu...Klicko se usrao u njega,zatvorio mu usta ;D
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže ninja_bg

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 693
  • stealth
Odg: Vitali Klitschko vs Shannon Briggs
« Odgovor #9 poslato: Oktobar 17, 2010, 01:48:24 posle podne »
ja sam gledao mec od sedme runde... obojici spusten gard... od sedme do dvanaeste runde briggs je zadao jedan (i to mozda) udarac...sve u svemu uzasan mec...
a mislila si da te nece boljeti,
ako odes prestaces me voljeti,
ali uzalud je sve, jos uvijek volis me..

Van mreže igor2806

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.336
  • To be a legend, you have to beat a legend!!!
Odg: Vitali Klitschko vs Shannon Briggs
« Odgovor #10 poslato: Oktobar 17, 2010, 02:51:44 posle podne »
a kad frajer omasi stolicu kad je krenuo u coska da sedne,mrtav je bio.steta sto ga nije poslao na pod ...a i klicko umoran do neba.
if you can walk out of the gym after legs, GET BACK IN THERE!!

''Each workout is like a brick in a building, and every time you go in there and do a half-ass workout, you're not laying a brick down. Somebody else is.'' -Dorian Yates

Van mreže Shumadinac

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 532
Odg: Vitali Klitschko vs Shannon Briggs
« Odgovor #11 poslato: Oktobar 17, 2010, 03:56:46 posle podne »
Ako ista moze spasiti HW boks, onda je to mec Haye protiv nekog od brace, ali Haye je vec jednom otkazao, i to (navodno) zbog problema sa ledjima.
Eleven saintly shrouded men,
Silhouettes stand against the sky,
One in front with a cross held high,
Come to wash my sins away...