Jul 01, 2024, 03:54:01 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.250 poruka u 18.758 tema - 20.954 članova - Poslednji član: Laurieviady
X3MShop banner

Autor Tema: evo moje slike, imam 18 god...  (Pročitano 24808 puta)

Van mreže BokY_LA

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 824
Odg: evo moje slike, imam 18 god...
« Odgovor #60 poslato: Oktobar 21, 2010, 11:44:17 posle podne »
ma ne mislim na to..nego i da ne treniras ta kolicina ako je unesena iz npr kvalitetnog izvora kao riza ili krompir,hleb od celog zrna nece moci da zamasti jer ne drpa insulin naglo...za razliku od npr belih peciva,testa,slatkisa i ostalih shitova....kljuc svega je umerenost   a period ujutru i oko odnosno posle treninga je upravo najbolje vreme izbombardovati se sto vecom kolicinom kvalitetnih hidrata
pa sad.. to sto si naveo.. je ok za masu primer.. dok vec za odrzavanje neke jache forme(nizak % masti) ili ko hoce da skida.. nije :)

Van mreže Matt

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 494
Odg: evo moje slike, imam 18 god...
« Odgovor #61 poslato: Oktobar 22, 2010, 11:29:46 pre podne »
brate ja sam se na 180 g hidrata iz obicno hleba gojio dok sa 300 iz ovih izvora nemogu kilo da dobijem...
sjajno je i za odrzavanje i za masu samo treba poklopiti brojku  ..medjutim po meni ko oce brze tezinu trebalo bi malo brze hidrate da ubaci
No time...

Van mreže BokY_LA

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 824
Odg: evo moje slike, imam 18 god...
« Odgovor #62 poslato: Oktobar 22, 2010, 07:36:24 posle podne »
brate ja sam se na 180 g hidrata iz obicno hleba gojio dok sa 300 iz ovih izvora nemogu kilo da dobijem...
sjajno je i za odrzavanje i za masu samo treba poklopiti brojku  ..medjutim po meni ko oce brze tezinu trebalo bi malo brze hidrate da ubaci
pa kad poklopis brojku moze i za definiciju uh.. nego ja ti pricam da na masi ne trebas puno da brines o nekom visku kompleksnih uh sto se cesto desava kod ljudi

Van mreže VeljaP

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.332
Odg: evo moje slike, imam 18 god...
« Odgovor #63 poslato: Oktobar 22, 2010, 07:40:24 posle podne »
brate ja sam se na 180 g hidrata iz obicno hleba gojio dok sa 300 iz ovih izvora nemogu kilo da dobijem...
sjajno je i za odrzavanje i za masu samo treba poklopiti brojku  ..medjutim po meni ko oce brze tezinu trebalo bi malo brze hidrate da ubaci
pa kad poklopis brojku moze i za definiciju uh.. nego ja ti pricam da na masi ne trebas puno da brines o nekom visku kompleksnih uh sto se cesto desava kod ljudi
sve dok si u nekim normalnim granicama unosa kompleksnih UH, naravno da prosti seceri prave glavno s..nje...ali ako pretjeras i sa kompleksnim, opet cao

Van mreže BokY_LA

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 824
Odg: evo moje slike, imam 18 god...
« Odgovor #64 poslato: Oktobar 22, 2010, 07:46:09 posle podne »
Pa na masi tesko da ces preterati.. ja unosim koliko god mogu.. dok na defci je totalno druga prica naravno

Van mreže IGOR_X3M

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 669
Odg: evo moje slike, imam 18 god...
« Odgovor #65 poslato: Oktobar 22, 2010, 09:19:59 posle podne »
Pa na masi tesko da ces preterati.. ja unosim koliko god mogu.. dok na defci je totalno druga prica naravno

Naravno da mozes preterati i sa kompleksnim UH.

Van mreže Matt

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 494
Odg: evo moje slike, imam 18 god...
« Odgovor #66 poslato: Oktobar 22, 2010, 11:01:26 posle podne »
Mozes preterati ali jednostavno komplexne namirnice nisu KALORIJSKI guste,i da se sa time prelije treba mnogo mnogo vremena...da ne pricam sto ne znam dal je neko seo i npr prejeo se ovsenih ili pirinca : )))
No time...

Van mreže VeljaP

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.332
Odg: evo moje slike, imam 18 god...
« Odgovor #67 poslato: Oktobar 22, 2010, 11:10:07 posle podne »
Mozes preterati ali jednostavno komplexne namirnice nisu KALORIJSKI guste,i da se sa time prelije treba mnogo mnogo vremena...da ne pricam sto ne znam dal je neko seo i npr prejeo se ovsenih ili pirinca : )))
pa ja ga znam, jako dobro :D
moze da se prelije sce cega jedes pravise, ako mozes sa proteinima da pretjeras vjerujem da je manji problem da to isto uradis sa UH, kompleksnim.
nemojte samo da kazete da je nemoguce dobiti salo od pirinca ili krpompira.
To salo je za nekoga prihvatljivo za nekoga ne...ali je realno
« Poslednja izmena: Oktobar 22, 2010, 11:13:10 posle podne VeljaP »

Van mreže IGOR_X3M

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 669
Odg: evo moje slike, imam 18 god...
« Odgovor #68 poslato: Oktobar 22, 2010, 11:12:05 posle podne »
Mozes preterati ali jednostavno komplexne namirnice nisu KALORIJSKI guste,i da se sa time prelije treba mnogo mnogo vremena...da ne pricam sto ne znam dal je neko seo i npr prejeo se ovsenih ili pirinca : )))

Kakve "GUSTE KALORIJE", o cemu pricas?

Poenta je da mozes da se prelijes i kompleksnim UH, nema potrebe filozofirati previse o tome. Evo ja mogu da se prejedem ovsenim i ?

Jbt da ne pricam o tome koliko se ljudi pridrzava ( tj ne pridrzava ) ciste BB ishrane.

Van mreže Matt

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 494
Odg: evo moje slike, imam 18 god...
« Odgovor #69 poslato: Oktobar 23, 2010, 10:06:39 pre podne »
Pa super ako mozes ja bi pre otisao na neki fast food ili nesto ako sam vec toliko gladan :D ako se vec jedu ovsene da se ne masti ne vidim poentu jesti ih u nenormalnim kolicinama koje mogu da preliju.. mislim ti sad ako kg ovsenih stuces u sebe naravno da ce da prelije ali ovde se previse bukvalise >.>

Gustina kalorija ,caloric density kako god..sta sam hteo da kazem...pa evo na primer...sta ti imas u pirincu....~ 70g hidrata ...1g masti i  mozda 5-6 g proteina koji su nekompletni.... a pazi ovo   mars cokoladica -60g hidrata 30g masti 2g proteina.... Getting the point???
Zato dijetalna hrana ne moze da goji tako brzo izmedju ostalog ..jer obicno sadrzi jedan nutrijent i to visokokvalitetne vrste,a kolicina kalorija je najbitniji faktor u utvrdjivanju dali se gojis ,gubis tezinu ili odrzavas
A ja sam ovde pricao o ljudima koji se pridrzavaju...tako da nadam se da sad razumes sta hocu da kazem
« Poslednja izmena: Oktobar 23, 2010, 10:11:12 pre podne Matt »
No time...

Van mreže ĐORĐE KOLUNDŽIJA

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.208
    • FITNESSTRENER
Odg: evo moje slike, imam 18 god...
« Odgovor #70 poslato: Oktobar 23, 2010, 12:02:08 posle podne »
Pa super ako mozes ja bi pre otisao na neki fast food ili nesto ako sam vec toliko gladan :D ako se vec jedu ovsene da se ne masti ne vidim poentu jesti ih u nenormalnim kolicinama koje mogu da preliju.. mislim ti sad ako kg ovsenih stuces u sebe naravno da ce da prelije ali ovde se previse bukvalise >.>

Gustina kalorija ,caloric density kako god..sta sam hteo da kazem...pa evo na primer...sta ti imas u pirincu....~ 70g hidrata ...1g masti i  mozda 5-6 g proteina koji su nekompletni.... a pazi ovo   mars cokoladica -60g hidrata 30g masti 2g proteina.... Getting the point???
Zato dijetalna hrana ne moze da goji tako brzo izmedju ostalog ..jer obicno sadrzi jedan nutrijent i to visokokvalitetne vrste,a kolicina kalorija je najbitniji faktor u utvrdjivanju dali se gojis ,gubis tezinu ili odrzavas
A ja sam ovde pricao o ljudima koji se pridrzavaju...tako da nadam se da sad razumes sta hocu da kazem
Jel bi mogao da mi daš link gde si postavio tvoje slike,ne mogu nikako da nađem?

Van mreže Matt

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 494
Odg: evo moje slike, imam 18 god...
« Odgovor #71 poslato: Oktobar 23, 2010, 03:00:45 posle podne »
Jbt,ovaj forum postaje sve veca razonoda :D
No time...

Spartak

  • Gost
Odg: evo moje slike, imam 18 god...
« Odgovor #72 poslato: Oktobar 23, 2010, 03:18:21 posle podne »
Matt je na hemiji zato mu ne smetaju uh :)

Van mreže ĐORĐE KOLUNDŽIJA

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.208
    • FITNESSTRENER
Odg: evo moje slike, imam 18 god...
« Odgovor #73 poslato: Oktobar 23, 2010, 03:23:36 posle podne »
Jbt,ovaj forum postaje sve veca razonoda :D
Sa cirkuskom ludom kao što si ti nažalost da...
Ja sam ozbiljan...gde si postavio slike?

Van mreže VIN

  • Član
  • *
  • Poruke: 14
Odg: evo moje slike, imam 18 god...
« Odgovor #74 poslato: Novembar 21, 2010, 09:56:36 posle podne »
hahahhahahhaha
★ All heard of the matrix, but no one can explain ! ★