Septembar 29, 2024, 03:17:56 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.293 poruka u 18.762 tema - 20.971 članova - Poslednji član: Jamesbland
X3MShop banner

Autor Tema: Odg:Savet,ali nema veze sa Girice :))  (Pročitano 2163 puta)

Van mreže kondorovlet

  • Član
  • *
  • Poruke: 1
Odg:Savet,ali nema veze sa Girice :))
« poslato: Oktobar 05, 2010, 09:48:20 posle podne »
treba mi iskren savjet imam 170 kg sada za 10 mjeseci sam smrsao 16 kg raznim dijetama sada mi kilaza stoji vec 30 dana na 170 kg poceo bih se baviti treningom ali problem mije trcanje koje svi predlazu jer zbog velicine stomaka nemogu pretrcati ni 50 metara ako netko ima savjet za neke vjezbe imam univerzalnu masinu klupu sa tegovima bicikl i traku
« Poslednja izmena: Oktobar 05, 2010, 09:56:28 posle podne Polomac »

Van mreže nickey

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 159
Odg:Savet,ali nema veze sa Girice :))
« Odgovor #1 poslato: Oktobar 05, 2010, 10:06:53 posle podne »
Kreni u teretanu, ni ne treba da trcis sa tolikom kilazom, sjebaces zglobove, ishranu polako sredjuj, nista radikalno odmah nego se prilagodjavaj.  ;D

Van mreže naopaka

  • Lepotica
  • Bantamweight Member
  • *****
  • Poruke: 194
Odg: Odg:Savet,ali nema veze sa Girice :))
« Odgovor #2 poslato: Oktobar 06, 2010, 12:18:13 pre podne »
treba mi iskren savjet imam 170 kg sada za 10 mjeseci sam smrsao 16 kg raznim dijetama sada mi kilaza stoji vec 30 dana na 170 kg poceo bih se baviti treningom ali problem mije trcanje koje svi predlazu jer zbog velicine stomaka nemogu pretrcati ni 50 metara ako netko ima savjet za neke vjezbe imam univerzalnu masinu klupu sa tegovima bicikl i traku
Svaki pocetak je težak.Bravo i napred :)
Food is like sex: when you abstain, even the worst stuff begins to look good...

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.334
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Odg:Savet,ali nema veze sa Girice :))
« Odgovor #3 poslato: Oktobar 06, 2010, 01:27:01 posle podne »
treba mi iskren savjet imam 170 kg sada za 10 mjeseci sam smrsao 16 kg raznim dijetama sada mi kilaza stoji vec 30 dana na 170 kg poceo bih se baviti treningom ali problem mije trcanje koje svi predlazu jer zbog velicine stomaka nemogu pretrcati ni 50 metara ako netko ima savjet za neke vjezbe imam univerzalnu masinu klupu sa tegovima bicikl i traku

pozdrav
pre nego sto bilo sta uradis a da posle toga ne bi zalio moj ti je predlog da nadjes nekog dobrog personalnog trenera koji ce da ti sastavi pod br 1 ISHRANU a pod cijim ces nadozorom da radis treninge
tvoji treninzi NIKAKO NE TREBA DA SE SASTOJE OD TRCANJA po ravnim povrsinima vec od pravlino koncipiranog cardio programa koji podrzAUMEVA stacinoanre bicikle ili slicno...
ishran ti mora biti PODREDJENA TVOJIM OBAVEZAMA i tako koncipirana i iskreno se nadam da je tih 16 kg plod neke DOBRE DIJETE a neke iz nekog sarenog magazina tipa kups dijeta ili dijeta mjesecevih mena ili nesto slcno

Van mreže Matt

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 494
Odg: Odg:Savet,ali nema veze sa Girice :))
« Odgovor #4 poslato: Oktobar 06, 2010, 05:26:32 posle podne »
ili dijeta mjesecevih mena ili nesto slcno


ili ono po krvnoj grupi....  ali meseceve mene ;D ;D
No time...